Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

DORA:eek:lmaz:Görmedim sanma,sen ye sonra çocuklara kız....İnsan beni çağırır....:roflol:Yavaş yavaş alışıcaz tatlım,birden olmuyor....

vereliniortak yookk o parça anca bana yettiiiiiii:eek:lmaz:.seni çağırsam kötülük yapmış olurdum sanaaaaa

Harikasın canım,valla eşini de takdir ediyorum...Eşinin bu çabası bile zayıflamana yeter....:1hug::nazar:

orbişş benim ilk zayıflama çabam niçin olmuştu biliyormusun. benimki bana bir gün koca totolu demişti ve ben o gün zayıflamaya karar vermiştim. adam sonra çok pişman oldu dediğine amaa iş işten geçti...........
şimdide allahın işiya o 85 kilo koca göbekli. bazen diyorum küsüyor bana
ben sana hiç kiloluyken birşey dedimmi diyor gıcık yaakötükedihüso

doracım:) benimki de bana 120 kg dio:KK43: halbuki alakası yok ... emme böle bişi kazanamıyacanı anladı yadrım ediyor.... saman yolum canım bakma kız bundan 1 haft önce ne espirilere maruz kaldım eşim yüzünden şua yardım etmesinin sebebi bende ters teper o yüze vurmalar .. yerim aksine bunu anladı yardım ediyor...

Kizzzz sen cabuk kilo veriyorsun :eek:klava: Valla ne güzel hatun olursun daha zayif olsan, cok iyi hayal ediyorum, böyle hafif makyaj, heleki yazin pembe bir ruj, saclar fönlü, kiyafetler civil civil zemuszemus

orbişş yorumları resim altına yaptım canımmmmmvereliniortak
bende yapabilirsem yiklemiye çalışacağım. yapamazsamda akşama kesin emrinde olacakkk

vivaaaaaaaaaaaaaaaaaa kuzum bende hayal ediyorum emme inş bu yıl olur:)))) kız face de ekleyin beni son zamanda ekledim resimler var :)) yüz resmi ama:pP totolar gözükmüyo:))))

doracım:) benimki de bana 120 kg dio:KK43: halbuki alakası yok ... emme böle bişi kazanamıyacanı anladı yadrım ediyor.... saman yolum canım bakma kız bundan 1 haft önce ne espirilere maruz kaldım eşim yüzünden şua yardım etmesinin sebebi bende ters teper o yüze vurmalar .. yerim aksine bunu anladı yardım ediyor...

ya canim bende hatirliyorum ben 75 kg yken ne cok laf cakarlardi hele bizim akrabalar :gitme: Esimde fazla birsey demesede bana karsi taviri falan degismisti resmen, daha cabuk surat asiyordu, kiyafet alirken daha cok ileniyordu falan benneyaptımki

Zayifladiktan sonra daha cok anladim aslinda sismanken nelere maruz kaldigimi, cünki birden herkesin davranisi degismeye basladi. Heleki esim birden daha bir kibar, daha bir degisik nasil anlatsam...daha güler yüzlü, daha cok isteklerimi yerine getiriyordu, galiba beni kaybetmekten daha cok korkuyordu birde kötükedihüsosırnaşık şey :1closedeyes:

vivaaaaaaaaaaaaaaaaaa kuzum bende hayal ediyorum emme inş bu yıl olur:)))) kız face de ekleyin beni son zamanda ekledim resimler var :)) yüz resmi ama:pP totolar gözükmüyo:))))

benim facebookda sayfam yok kiz : ) ben yorum yapmadim fotoya hani yazdinya geri silecegim diye onun icin. Bencede bu yil olacak Şeniz

eminim:)) vivacım valla eminim .... gecen sene ben maratona basladımda 107 kg dum 90 lara indimde baktım kendime:)) eşim az bişi degişmisti:)) kız ben zayıf olsam valla neler yaparımda işte:KK43:(( giyinemiyon gezemiyon öle gariban gariban yasıyo insan:KK43:((

Haklisin, Glyx´mi ona benzer birseydi galiba senin dedigin bu gl.endeksi, kiz arastiriyorum arastirmayada ama uygulamada zorlaniyorum :sinifsinif:
Margarin ve Tereyag kullanmiyorum artik kendim icin, ama senin dedigin gibi iste zeytinyagi 1 kasik yemek yaparken falan. Ama oda olmuyor. Eskiden yemek yerken suyunu yemezdim, yemegin suyunda yag var diye, anca okadari dikkat edince gitmisti kilolar kafamçokkarıştı

Almanlarin bir lafi: Güzel olmak isteyen eziyet cekmeli kaydirigubbakcemile
vivam zeytin yagı gönül rahatlıgı ile kulana bilirsin asıl kaçınman gereken doymuş yaglar helede ekmekle..... hatırlarsın laroştan sonra bizde hatta sende monti yapmıştık sen hemen kilo almıştın çünki kıtlık rejiminden çıkmştında ondan buda gayet normal . birde loroşun o zaman yaptıgı 2. aşama idi . ben 3 ay önce tekrar BAŞLADIM BU DıYETE .. o zamanlar 69 dum ... bu sabah 62 rakamları gördüm . harika bi incelmede oluyor yani gerçekten yagdan eriyorum .....
bak sana dünkü menümü yazayım bukadar yiyipte nasıl kilo veriyorsun deme .kaydirigubbakcemile3

y br. meyve suyu ..

9.00.kavaltı
2y. omlet... k.k peynir.... 1 zeytin ..domates..

11 45...ara. 1 br süt..

öglen . 13.30.
6 köfte...1br ayran .... 1 domates yeşil sagan .

akşam . 18.00
1 palamut... tere ... domates.. k.k peynir.1 kş. marmelat...

21. ara..

10 fındık .5 fıstık . kabak çekirdeği. 3 kuru kayısı ..

evet bu menüyle dün kilo vermişim ve ancak 16 sene önce gördügüm 62li kiloları görmüşüm ......

monti yap demiyorum ama kurallarına bi göz at derim ..
daha önce okumuşundur ama alıcı gözle bi bak bakalım .. ilk ve son sayfalarına . bi nebze faydam dokunursa çok sevinirim .:1hug:.yerimseniben
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...8-montignac-diyetini-beraber-yapalim-213.html

Son düzenleme:
viva al canım bu da yüz resimlerim... 0 oynama var yani orinallik alınmadı... faceden yükledim...

vivam zeytin yagı gönül rahatlıgı ile kulana bilirsin asıl kaçınman gereken doymuş yaglar helede ekmekle..... hatırlarsın laroştan sonra bizde hatta sende monti yapmıştık sen hemen kilo almıştın çünki kıtlık rejiminden çıkmştında ondan buda gayet normal . birde loroşun o zaman yaptıgı 2. aşama idi . ben 3 ay önce tekrar BAŞLADIM BU DİYETE .. o zamanlar 69 dum ... bu sabah 62 rakamları gördüm . harika bi incelmede oluyor yani gerçekten yagdan eriyorum .....
bak sana dünkü menümü yazayım bukadar yiyipte nasıl kilo veriyorsun deme .kaydirigubbakcemile3

y br. meyve suyu ..

9.00.kavaltı
2y. omlet... k.k peynir.... 1 zeytin ..domates..

11 45...ara. 1 br süt..

öglen . 13.30.
6 köfte...1br ayran .... 1 domates yeşil sagan .

akşam . 18.00
1 palamut... tere ... domates.. k.k peynir.1 kş. marmelat...

21. ara..

10 fındık .5 fıstık . kabak çekirdeği. 3 kuru kayısı ..

evet bu menüyle dün kilo vermişim ve ancak 16 sene önce gördügüm 62li kiloları görmüşüm ......

monti yap demiyorum ama kurallarına bi göz at derim ..
daha önce okumuşundur ama alıcı gözle bi bak bakalım .. ilk ve son sayfalarına . bi nebze faydam dokunursa çok sevinirim .:1hug:.yerimseniben
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...8-montignac-diyetini-beraber-yapalim-213.html

süpersin kizzz Şeniz

Yediklerin hosuma gitti, bende et sevmedigim icin monti hic düsünmüyordum. Ya canim ne güzel yazmissin kitlik rejiminden cikmistinda diye :roflol:sırnaşık şey
Valla yumurta olduktan sonra bana uyar, zararli oldugunu bilmesem, her gün her ögün yumurta yiyebilirim yani. aebencik sen amacina cok yaklasmissin valla rahatlikla yaparsin bahara kadari a.s.

viva al canım bu da yüz resimlerim... 0 oynama var yani orinallik alınmadı... faceden yükledim...

Kizzz HAYALIMDEKI gibi yemin ederim, ya bukadari olur ancak nasilda bilmisim ama kendime inanamiyorum!!! Şeniz

Ay cooook güzel, diger resimle alakasi yok zemuszemus

uzun süre izlesem asik olabilirim yani naniknanik

kizzz rujuda nasil bilmisimmmm amaaa bildim pembe tonlu gibi cok yakisir diye, süper olmus!! Hic abartmiyorum, valla bak cok güzel foto. Hangi ruj o? Bende alayim sırnaşık şeysırnaşık şeykaydirigubbakcemile5

Kizlar ben kaciyorum, öptüm sizi biraz moralim yerine geldi, su montiyi iyi bir okuyayim yapabilirim sanirim, byebye : )

orbişşş başka resim bulamadım yaa. ya sildiler yada benim cahilliğime verin. bakın hemen sileyim .kız görmeden. bu diğeride kızım. köye gittiğimizde çekilmiş...
ama geniş bir vakitte mutlaka yeniden ekliyecemm

geldimm.... doraaaaaaaaaaa kız tam boy anacım ben seni biliyom zaten suanki halin önemli bana:))) arastır koy resimleri... kızın için sadece sunu diecem allah yardımcınız olsun ilerki yıllarda bu kız sizin basınızı agrıtır güzellik yönünden:pP saka saka massallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh diyorum:)))

vivacım o resimler gecen haftmı cekildiydi ne yani taze:)) ruj valla avonculuk oynadım zamandan testrlar vardı öle sürmüştüm:))) ah ulem ahhhhhhhh bi zayıflasam :))) teşekkürler jenem de seninde güzellin yenir yutulur degel hane:))) fıstıksın yeminle ....

kızlar hepiniz resim koyunda az bi görek halimizi:)) ben karar verdim resmim kalacak 1 ay sonra yeni 1 resim koyacam:)) bakam ne durum olmus die:)) cekinen arklar var ise kafa kısmını kesip koysun oke:))

X