Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

VİVOŞ SELAMLAR ŞEKER..
sen araştırmacı kıssındır . evet sen çok dikkat ediyorsun yağ oranlarına .. sana tavsiyem yağ oranlarından doymuş yaglarına ve yemeklerin glisemik oranlarına dikkat et bakalım o zaman durum ne olacak bak pişman olmassın ...yerimseniben birde yemeni artır az yemek deyil kilo verdirena.s
şekerli gıdalar kan şekerini yükseltir ve seni tekrar acıktırır . bu 1 kş yada 1 kase fark etmez ....a.s.
eminimki şimdi araştıracaksın .. gl. endeksi (kan şekeri seviyesi )araştır bakalım neler bulacaksın )yerimseniben:1hug:

Haklisin, Glyx´mi ona benzer birseydi galiba senin dedigin bu gl.endeksi, kiz arastiriyorum arastirmayada ama uygulamada zorlaniyorum :sinifsinif:
Margarin ve Tereyag kullanmiyorum artik kendim icin, ama senin dedigin gibi iste zeytinyagi 1 kasik yemek yaparken falan. Ama oda olmuyor. Eskiden yemek yerken suyunu yemezdim, yemegin suyunda yag var diye, anca okadari dikkat edince gitmisti kilolar kafamçokkarıştı

Almanlarin bir lafi: Güzel olmak isteyen eziyet cekmeli kaydirigubbakcemile

selammmmmmmmm güzel kızlar grubu:))) tesekkürler kızlar :))) ben yeni kalktım tavuk oldum valla aksam 21:30 yatiş 10:00 kalkış bu kız beni kendine benzetti:)) eşimi kızımı yemliyim:pP spor yapcem:))) adam eve bi girdi kalk wc ye git gel basküle cık bakim didi:)) durum oka ciddi:)))

kilomu yazayım 104.9 :)

105 i görmektense bunu görmek daha iii:)))

iste budur böyle böyle yaglar eriyecek kaydirigubbakcemile5

günaydıııınn herkeseeee iki gündür spor yapamıyorum amaaa bu haftasonu başlıcam hergün yapıcam tutmayın benii hehe:)
sabah herzzamanki gibi klasik seyler yedim peynir 5 zeytin 1 dilim ekmek (normal yedim bu sefer neise) bide yeşil çay yeşilçay süper biişi ben içe içe alıştım hergün içmeden yapamıyorum metabolizmayı artırıyorki sizde biliyosrunuzdur depresyonada iyi geliyor bilginiz olsun gecede kahveleri dolduruyom mideme maalesef:)
denizcim m. oldum canım benim adımda harika 23 yaşındayım efem:)
evet evet 100 gr fark olsada bencede 105 i görmekten iyidir ya böyle böyle gitcek kilolarımız ee sabredek dimi amaaa herkese iyi günler bol şanslar akşam gene ifademi vermek üzere yine buraya damlarım baş baş:)

Kizzz harika gercek isminmi, hic duymadim simdiye kadari sırnaşık şey

Ayrica sen bana iyi geliyorsun, senin azmini gördükce banada enerji geliyor : ) a.s.

gnaydınnn lar olsun muhabbetiniz bol olsun kızlar
lara hg geri kazandıgın kilolarını vermen dileğiyle
harikuladecim süpersin canım devam tam gaz
oirpatacım seni böyle azimli görmek çok güzel hadi bakalım kuzum artık kır şu zincirleri sen zayıfladıkça daha cok azim kazanacaksın eminim
doracım nerdesin ?
karabiberim yoksun ?
kütahya allah gönlüne göre versin canım en kıa zamanda inşallah sevinçli haberlerini alırız
evet modamakyaj viva samanyolu asicim herkesi öpüyorum
yagmurtası arkadş bu saatten sonra gelse bile sansını kaybetmiştir bir mesaj yazıp ortadan kaybolmakla takıma girilmez!
lara onun yerine gelebilir dememe gerek yk zaten gelmiş bile:))))))))))))))))
evet gelelim bana akşam misafirlerim vardı hiç giremedim :KK43: diyorum ya yogun kalabalık geciyo zamanım
bugünde carşıya gitcez ben işleri bir toparlayabilirsem :KK43:(((((((
diyet sbaah kızartma börek yedim valla kardeşim geldi adanadan o istedi bende yaptım ucundan iki tane götürdm :KK43:((
ama çarşıda aldıgım bütün kalorileri harcayacagım söz:))))))))))
işte böyle kızlar benden bu kadar unuttugum yazmaadıgım adını varsa cooooook özür dilerimmmm yogunluguma verin size yazayım öyle çıkayım dedim öpüyorum hepinizi tek tek had bakalım az yemeli günler temenni ediyorum sizi seviyom :)

neler yemis afiyet olsunnnn ebrulummm cokacimcoook:jeyyar:

bak benimde canim istedi sırnaşık şey

kızlar şimdi biz tam kaç kişi olduk yerımız varsa eskilerden bi efsana daha alıcaz hatta 2 ebrulum haber et bana profılıme okiş

küto güzeli sende nasil gidiyor? Şeniz

Ben cizelgeyi degistirmem gerek : ( Kizlar yarinda giremiyecegim, simdiden kilomu bildiriyorum: 62,8 gördüm bu sabah. Siz sorun, bende anlatayim nedenini.
Bir düsüneyim dün ne yedim...

Sabah 12 de gec kahvalti yaptim,
kizartilmis ekmek 4 dilim peynir, recel, sekersiz cay.
Aksam 6 bucukda 1 tabak sulu köfte (ama komple, yani eskiden suyunu birakirdim),

1 tabak yohurtla ispanak, 1 dilim ekmek, salata

Aksam 8 de 2 muz, 2 kasik cikolatali dondurma

aksam 10 iki yohurt, biri normal biri cikolatali (150 g da 8 g yag vardi, hepsini yemedim bile
)

Simdi kendimi analiz ediyorum: Kabus gibi yemisim dün, iyi oluyor bana. Haydi sabah acelem vardi kahvaltisiz cikmamam gerekiyordu. Ayrica sabah peynirinden artik daha yagsiz olani almam mecbur oldu, cünki hergün tüketiyorum.

sulu köftenin suyunu yemesem olurdu, hatta o bir parca ekmekde gerekmezdi ozaman, cünki onu suyuna bandirmistim : (

Aksam muzlar sirf cürümesin diye yedim, esim hic dokunmamis mutfak masasinin üzerinde duruyorlardi. Yani artik 1 den fazla meyve cikartmamam gerekiyor disari. Ve yanina cikolatali dondurma koydum, halbiyse ben cikolatali dondurma sevmem. Aslinda dondurmayada fazla düskünlügüm yok, onu esim almisti, geride kendisi yemedi haftalardir dolap bekliyor. Galiba onuda sirf ariya gitmesin diye yedim. Bugün eve gidince kalan paketi direk cöpe atacagim :mad:

Yohurtlarda benim degildi, esim almis, güya bana almis. "Ye ye! Yohurt o ne olacakki" diyor. TV´de Ferhundenin santajlarini izliyordum, sonuna dogru, o insaati yaktikca ben kasikliyordum. Allahtan komple yemedim, kendime dur dedim. Esimde bana surat asdi ve kizdi, niye yarim birakiyorsun diye.

Hersey iradede bitiyor gercekten. Eve normal yagsiz yohurt alayim, onlar bitti ben herseye saldirmaya basladim. Keske yarim litre süt icseydim, oda doyurucu oluyor, insanin cani baska birsey istemiyor.

Ay moralim cok bozuk, kendimi cok iradesiz hissediyorum, sanki hep kendime yalan söylüyormusum gibi, yok kilolar gidecek, nasil gidecek?! Gittigi gibide geri geliyorlar iste. Zayif hatunlari gördükce anlamiyorum, onlar gercekten benden dahami iradeli? Galiba onlar sadece püf noktalari iyi anlamislar.

Samanyolu koruyamadım canım ya 67 lerden 56 ya düştüm 8 ay gibi bi sürede geri aldım yazın çok şımardım kalabalıkta keyifte yedim durdum bide tatlıcıyım ben.Öyle işte çok farklı bişey yok klasik sebepler almaya müsait olunca ......Ama bu defa sporla birlikte vericem bakalım almamak üzere vericem inşallah
Canım bende de problem aynı,yemek yemiyim tatlı yiyeyim.Ama bıraktım Aebenin sayesinde.Bakalım bu diyeti bir oturtsam iyi olacak....Sanırım sende Monti diyetiyle kilo vermişsin...Umarım bu sefer başarırız..Tekrar hoşgeldin....opuyorumnanaktan

malesef gelmiyo bebiş biz onu 6 yıl beklettık naz sırası onda hayırlısı gecen aylarla üzülüyordum bu ay daha hafif üzüldüm onumde biakç kilo atabilecegım1 ay daha var en azından
Canım inşaallah en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın...Kilo verdikçe hamile kalma şansın artar....opuyorumnanaktan

ebrucum inş azmim hiç kırılmaz inş meyvelerini almak istiyorum bu yıl .... kolay kolay kacamagım olmaz benim olsa bile bu da adet dönemimde olur bunu kesin söyleriim:))
İşte bu benim arkadaşım.Bu hafta 100 gr olur haftaya daha fazla..Pes etmek yok başaracağız...kaydirigubbakcemile5

EBRULUM ya ne gezmen bitiyor,nede misafirliğin otur bakiiim evinde .alsanaalsanasmileAAAA böyle de olmazki.:roflol:Kaynanan yoksa ben varım...
Oh gez arkadaşım sefaan olsun....Ama börekleri görmedim sanma:eek:lmaz:
VİVACIMAraştırmalarından bizi de haberdar et tatlım.

Mürekkebin kilo yapıp yapmadığını test ediyim dediydim tatlımcım.Hiç anlamıyorum doracığım yaaaaaaaaa bizim yağ hücreleri arsız oldu sanırım doracım bu seferde vereyim çok dikkat kesilicem onlara bu defa sporla kesinlikle.Sen napıyon süpürgeyi,sandalyeyi hala kullanıyomusun?
Şeniz:roflol::roflol::roflol:
süpürge işini bıraktım ama döner sandealyeye devam ediyorummkaydirigubbakcemile

selammmmmmmmm güzel kızlar grubu:))) tesekkürler kızlar :))) ben yeni kalktım tavuk oldum valla aksam 21:30 yatiş 10:00 kalkış bu kız beni kendine benzetti:)) eşimi kızımı yemliyim:pP spor yapcem:))) adam eve bi girdi kalk wc ye git gel basküle cık bakim didi:)) durum oka ciddi:)))

kilomu yazayım 104.9 :)

105 i görmektense bunu görmek daha iii:)))
bravoo sana orbitim ama ben halen senin bu kiloda aolduğuna inanmıyorum. bak mutlaka senden bir resim bekliyorum ona göre. hatta bir ara bende sana gösterecem okeyyyyyy. 15 tatilde beni görcennnnnnyerimseniben

Kizzz harika gercek isminmi, hic duymadim simdiye kadari sırnaşık şey

Ayrica sen bana iyi geliyorsun, senin azmini gördükce banada enerji geliyor : ) a.s.

aa şu eskilerin harika avcısı vardı unuttunmu kı o kadının isminiiisırnaşık şey

Canım bende de problem aynı,yemek yemiyim tatlı yiyeyim.Ama bıraktım Aebenin sayesinde.Bakalım bu diyeti bir oturtsam iyi olacak....Sanırım sende Monti diyetiyle kilo vermişsin...Umarım bu sefer başarırız..Tekrar hoşgeldin....opuyorumnanaktan

Canım inşaallah en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın...Kilo verdikçe hamile kalma şansın artar....opuyorumnanaktan

ışte bu benim arkadaşım.Bu hafta 100 gr olur haftaya daha fazla..Pes etmek yok başaracağız...kaydirigubbakcemile5

EBRULUM ya ne gezmen bitiyor,nede misafirliğin otur bakiiim evinde .alsanaalsanasmileAAAA böyle de olmazki.:roflol:Kaynanan yoksa ben varım...
Oh gez arkadaşım sefaan olsun....Ama börekleri görmedim sanma:eek:lmaz:
VıVACIMAraştırmalarından bizi de haberdar et tatlım.

ya samanyolum inanki bende anlamiyorum, yani bak sinavlarim var dünyanin kitaplarini okumam gerek ben zayiflama kitabi okuyorum her firsatta ve yinede uygulamiyorum yada yanlis uyguluyorum ve kilolardan kurtulamiyorum. Ya suracikda vermek istedigim 7-8 kilo, ay kafayi yiyecegim, millet tututuyor 50 kilo veriyor, ben yerimde sayiyorum.
Ya birde biliyorumki zayifliyabilirim. Ama gercek birde suki: Aslinda hersey yememekten ibaret. Ben bir ara okadari cok ac yedimki nasilda gitti kilolar. Ama iste yemeye baslayinca geldiler geri. Kalici olsun diyorum, arastirmadan bikmadim, ama basarisizliktan biktim. Kitabimda yaziyorki zayiflama konusunda fazla basarisizliklar biriktirmemek gerekiyormus...tzzzz! akannehirakannehir

Son düzenleme:
Ay moralim cok bozuk, kendimi cok iradesiz hissediyorum, sanki hep kendime yalan söylüyormusum gibi, yok kilolar gidecek, nasil gidecek?! Gittigi gibide geri geliyorlar iste. Zayif hatunlari gördükce anlamiyorum, onlar gercekten benden dahami iradeli? Galiba onlar sadece püf noktalari iyi anlamislar.

Ya Vivacım o zayıf hatunlar bencede püf noktalarını öğrenmişler. Yerken biz mi abartıyoruz,ya da aynı anda yemememiz gereken yiyecekler mi Var.:uhm:Mesala şu an monti diyetini deniyorum her öğün mutlaka bir süt ürünü veriyor,sabah dışında da ekmek yok....Merak etme bizde birgün o püf noktalarını bulucaz....kaydirigubbakcemile5

tünaydın kızlar. 1 saate pc yi açabildim nihayet
akşam çocuklara piza yaptım. kendime çok ince bir dilim ayırdım..........
ve yedim tabii. onlar kola aldılar yanına ben çaykaydirigubbakcemile ama şekersizindennnndelikafadulden

daha sonra tepside çok küçük bir parça kaldı bunlara yalvardım adeta bunu yiyin diye. o burun kıvırıı bu mırın kırın eder . doyduk diyeeee.
ben doymadım ama açıımm. yinede yemiyecektim. en sonunda bir baktımmmm ucu kulağı tepsi boşşşşeyvahedigeldismile:kedi:
ama sonra bir canımmm sıkıldı başladım bağırmaya ne vardı yiverseydiniz o parçayıda.:mymeka:
çooook üzüldüm canım daraldı. kalkın bakalım dedim alış veriz merkezine gidip gezecezzzz bende yediğimi eritecemkaydirigubbakcemile
artık gittik. gelince ben yine acıkmıştım.delikafadulden

ay gördüm yazmadan duramıcam :KK70: doraaaaaaaaaaaaaaa cıbıl resmim var gösterimmi sana dün cektim tazeeeeee:KK70::KK70::KK70:

bu arada kızlar sporumu yaptım :))) ve 3 mile cıkardım oh bea :KK70: alişimde basımda bekcilik yaptı:pP

sabahta erkenden kalktım.
eşime bulgur pilavı pişirdim . dükkanda yesin diye.
birazını ayır dedi o bana çok. vallaha ayırarmam ben onu ayırursam yer dünkü gibi pişman olurumkötükedihüso
artarsa döküver ama benim gözüm görmesin dedimolumunekankayizsmile
daha sonra kahvaltı yaptım.
çok az peynir şekersiz çay minicik ekmek.3 zeytin
sabahın köründe bunları bile zor yedim
ara öğünde
1 eticin 2 çubuk 3 leblebi 1 kayısı boshayallersmile
aa yazınca ne çok oldu. ama siz miktarına bakın görüntüye değillsırnaşık şey
öğlene yine kapuskamı yiyeceğim.
artık kendimle grur duyuyorum. pişmanlığım başladıysa ben bu işi yeniden başaracağım demektirrrdelikafaduldenturkbayragi
şurayada bir nazarlık koyayımda orbişin nazarı değmesinn:nazar::nazar::roflol::roflol:

tünaydın kızlar. 1 saate pc yi açabildim nihayet
akşam çocuklara piza yaptım. kendime çok ince bir dilim ayırdım..........
ve yedim tabii. onlar kola aldılar yanına ben çaykaydirigubbakcemile ama şekersizindennnndelikafadulden

daha sonra tepside çok küçük bir parça kaldı bunlara yalvardım adeta bunu yiyin diye. o burun kıvırıı bu mırın kırın eder . doyduk diyeeee.
ben doymadım ama açıımm. yinede yemiyecektim. en sonunda bir baktımmmm ucu kulağı tepsi boşşşşeyvahedigeldismile:kedi:
ama sonra bir canımmm sıkıldı başladım bağırmaya ne vardı yiverseydiniz o parçayıda.:mymeka:
çooook üzüldüm canım daraldı. kalkın bakalım dedim alış veriz merkezine gidip gezecezzzz bende yediğimi eritecemkaydirigubbakcemile
artık gittik. gelince ben yine acıkmıştım.delikafadulden

ve sonra yine birsey yedim deme cok komik olacak :roflol:

Ay sende benim gibi ariya gitmesin diye yemisin resmen. Ben hala diyorumki kendime, ne var sanki giderse gitseydi. Birde tabii insan biraz ac olunca daha zor. :ecrin_bebek:

ay gördüm yazmadan duramıcam :KK70: doraaaaaaaaaaaaaaa cıbıl resmim var gösterimmi sana dün cektim tazeeeeee:KK70::KK70::KK70:

cıbıl istememmm :eek:lmaz:bu soğukta seni cıbıl görüpteeyvahedigeldismile banyo neyim yapamammmmm:roflol::roflol:

[Bdaha sonra tepside çok küçük bir parça kaldı bunlara yalvardım adeta bunu yiyin diye. o burun kıvırıı bu mırın kırın eder . doyduk diyeeee.
[/B]
DORA:eek:lmaz:Görmedim sanma,sen ye sonra çocuklara kız....İnsan beni çağırır....:roflol:Yavaş yavaş alışıcaz tatlım,birden olmuyor....

bu arada kızlar sporumu yaptım :))) ve 3 mile cıkardım oh bea :KK70: alişimde basımda bekcilik yaptı:pP
Harikasın canım,valla eşini de takdir ediyorum...Eşinin bu çabası bile zayıflamana yeter....:1hug::nazar:

ve sonra yine birsey yedim deme cok komik olacak :roflol:

Ay sende benim gibi ariya gitmesin diye yemisin resmen. Ben hala diyorumki kendime, ne var sanki giderse gitseydi. Birde tabii insan biraz ac olunca daha zor. :ecrin_bebek:

:roflol: yok yok gelince sadece oğlanın çikosunu kokladımm. azda bi tadına baktım. hemen bir demlik poşetle çay demledim.alkisalkisalkis
gece saat 2 ye kdarda uyuyamadım adamıda uyutmadım tabii eskileri günleri konuşak diyeee:roflol::roflol:

X