Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

bediacığım kutlarım hamilesin heralde ne kadar güzel bi bebeğin olcak:) bizde iş güç sahibi olsakta bi evlensek cocugumuz olsada olsaa Allah herkese nasip etsin ama bana daha var heralde:)

bediacığım kutlarım hamilesin heralde ne kadar güzel bi bebeğin olcak:) bizde iş güç sahibi olsakta bi evlensek cocugumuz olsada olsaa Allah herkese nasip etsin ama bana daha var heralde:)

yok canım yanlış deilim anlama oldu galıba en kıza zamanda inş.

malesef gelmiyo bebiş biz onu 6 yıl beklettık naz sırası onda hayırlısı gecen aylarla üzülüyordum bu ay daha hafif üzüldüm onumde biakç kilo atabilecegım1 ay daha var en azından

sen bahcelievlerde oturmuşsun sanırım eşimin mahallesı kaynanamlar orda hala bizinmkiler yenıdogandaydı germıyan kampusu tarafında

modamakyaj siz vivayla akraba falanmısınız netten mı tanıstınız....

kazandibini yedım hem begenmedım hem yedım vıvam olsa yemezdı

canım olsun,bebişte nazlansın gelir ama,zaten kilo verince vucüt daha kolay hamile kalıyo,birçok insanda gördüm.
bende daha bekletiyorum,master yaptıgım için daha birkaç yıl beklemem gerek bebek için.

sanırım bahçelievlerdi,hemen arkamızda lise vardı,ama onunda adını unuttum.
germiyan kampüsü bana uzaktı.ama biliyorum yenidoğanı da.şimdi bahsedince daha çabuk hatırlıyorum.
belki duymuşsun dur bilmiyorum benim ordaki komşum manevi babam dediğim kişi trafik kazasında vefat etti,ismi nevzat duru ydu,belki tanırsın diye söyledim,2 hafta önce oldu,dahaçok yeni.

biz vivayla internetten tanışıyoruz,benimde blogum var,onunda orda tanıştık,ama çok tatlı vivacım çok seviyorum onu.zaten onun böyle diyet yapması beni gaza getirdi,bıraktıgım zamanlarda ondan ilham alarak tekrar başladım,ama artık bırakmak yok,yeme biçimimi değiştiryorum:)

Ne güzel kaynatmissiniz yaaa :dance:

Hepsini okudum ama cevaplamak cok zaman alir ya affedin, gerci dur bir düsüneyim en cok aklimda kalanlari...aaaa evet LARA gelmisss ay nasil sevindim Laracigim cok öpüyorum gel yine beraber zayifliyalim eski günlerde gibii ŞenizŞeniz sırnaşık şey Birde kütahya güzeli bebis istiyormus, dualarim seninle canimcigim insallah nur topu gibi bir cocugun olur istedigin vakit :ecrin_bebek::ecrin_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

modaciyada birsey yazacaktim ama unuttum :1ninca: Gel öpeyim bari Şeniz

Kizlar bende kafaya koydum ben bu sekil beslenip zayifliyamiyacagim, cünki zaten cok dikkat ediyorum ve az yiyorum, böyle olmuyacak. Onun icin söyle muftaktaki yiyecekleri bir gezdim ve nelerden daha yagsiz seyler alabilecegimi düsündüm, zaten esimde 5 Hafta Hastaneye yatacak tek haftasonlari gelecek 8.2 den sonra, onun icin hic simdi eve doldurmuyacagim yok sucuk, yok ne biliyim ney. Ilk olarak bir kac düsünce:

1. bizim beyaz peynir 55% yagli, esim öyle sevdigi icin, bende kahvaltida falan yiyordum hep, bundan sonra kendime daha az yagli alacagim (kitabimda 30%den az olsun diyor bakalim bulabilecekmiyim, esiminkinden almiyacagim artik

2. Wasa ekmeklerinden alip onlari yiyecegim ekmek niyetine yemekte vs

3. Kitabimda yaziyorki sabahlari tatli seyler yiyen/icen gün boyunca acikirmis. Sabahlari tatli seyler yemeyin diyor, yani bundan sonra peynir/ekmek/yumurta ve benzeri seyler tüketilecek, ayrica tabii her gün kahvalti yapmadan evden cikmak yok kaydirigubbakcemile2

Kizlar bende kafaya koydum ben bu sekil beslenip zayifliyamiyacagim, cünki zaten cok dikkat ediyorum ve az yiyorum, böyle olmuyacak. Onun icin söyle muftaktaki yiyecekleri bir gezdim ve nelerden daha yagsiz seyler alabilecegimi düsündüm, zaten esimde 5 Hafta Hastaneye yatacak tek haftasonlari gelecek 8.2 den sonra, onun icin hic simdi eve doldurmuyacagim yok sucuk, yok ne biliyim ney. Ilk olarak bir kac düsünce:

1. bizim beyaz peynir 55% yagli, esim öyle sevdigi icin, bende kahvaltida falan yiyordum hep, bundan sonra kendime daha az yagli alacagim (kitabimda 30%den az olsun diyor bakalim bulabilecekmiyim, esiminkinden almiyacagim artik

2. Wasa ekmeklerinden alip onlari yiyecegim ekmek niyetine yemekte vs

3. Kitabimda yaziyorki sabahlari tatli seyler yiyen/icen gün boyunca acikirmis. Sabahlari tatli seyler yemeyin diyor, yani bundan sonra peynir/ekmek/yumurta ve benzeri seyler tüketilecek, ayrica tabii her gün kahvalti yapmadan evden cikmak yok kaydirigubbakcemile2
VİVOŞ SELAMLAR ŞEKER..
sen araştırmacı kıssındır . evet sen çok dikkat ediyorsun yağ oranlarına .. sana tavsiyem yağ oranlarından doymuş yaglarına ve yemeklerin glisemik oranlarına dikkat et bakalım o zaman durum ne olacak bak pişman olmassın ...yerimseniben birde yemeni artır az yemek deyil kilo verdirena.s
şekerli gıdalar kan şekerini yükseltir ve seni tekrar acıktırır . bu 1 kş yada 1 kase fark etmez ....a.s.
eminimki şimdi araştıracaksın .. gl. endeksi (kan şekeri seviyesi )araştır bakalım neler bulacaksın )yerimseniben:1hug:

selammmmmmmmm güzel kızlar grubu:))) tesekkürler kızlar :))) ben yeni kalktım tavuk oldum valla aksam 21:30 yatiş 10:00 kalkış bu kız beni kendine benzetti:)) eşimi kızımı yemliyim:pP spor yapcem:))) adam eve bi girdi kalk wc ye git gel basküle cık bakim didi:)) durum oka ciddi:)))

kilomu yazayım 104.9 :)

105 i görmektense bunu görmek daha iii:)))

harkulade canım bana deniz desen daha cici olar :) biraz deşifre oldumda buralarda akrabalar falan anladın sen onu.)) 2bıcık yasında bi kızım var ankaralıyım bukaaa:))

günaydıııınn herkeseeee iki gündür spor yapamıyorum amaaa bu haftasonu başlıcam hergün yapıcam tutmayın benii hehe:)
sabah herzzamanki gibi klasik seyler yedim peynir 5 zeytin 1 dilim ekmek (normal yedim bu sefer neise) bide yeşil çay yeşilçay süper biişi ben içe içe alıştım hergün içmeden yapamıyorum metabolizmayı artırıyorki sizde biliyosrunuzdur depresyonada iyi geliyor bilginiz olsun gecede kahveleri dolduruyom mideme maalesef:)
denizcim m. oldum canım benim adımda harika 23 yaşındayım efem:)
evet evet 100 gr fark olsada bencede 105 i görmekten iyidir ya böyle böyle gitcek kilolarımız ee sabredek dimi amaaa herkese iyi günler bol şanslar akşam gene ifademi vermek üzere yine buraya damlarım baş baş:)

aebennnnnnnn utanmaz arlanmaz hatun:pPP bide cizelge yapıyo bababababa:))) kız genc kızların kafasını yaracak kıvamdasın be aaaa :)) mesela benim kafamı deill her yerimi kırabilirsin:KK43:(( 3 bebe anası ve fittt ben 1 bebe anası ve çuval:S

meme oldum harika yas genç :) evet 100gr olsada mutluyum sükür :)) ins bitcek insallahhhhhhhhhhh:)

gnaydınnn lar olsun muhabbetiniz bol olsun kızlar
lara hg geri kazandıgın kilolarını vermen dileğiyle
harikuladecim süpersin canım devam tam gaz
oirpatacım seni böyle azimli görmek çok güzel hadi bakalım kuzum artık kır şu zincirleri sen zayıfladıkça daha cok azim kazanacaksın eminim
doracım nerdesin ?
karabiberim yoksun ?
kütahya allah gönlüne göre versin canım en kıa zamanda inşallah sevinçli haberlerini alırız
evet modamakyaj viva samanyolu asicim herkesi öpüyorum
yagmurtası arkadş bu saatten sonra gelse bile sansını kaybetmiştir bir mesaj yazıp ortadan kaybolmakla takıma girilmez!
lara onun yerine gelebilir dememe gerek yk zaten gelmiş bile:))))))))))))))))
evet gelelim bana akşam misafirlerim vardı hiç giremedim :KK43: diyorum ya yogun kalabalık geciyo zamanım
bugünde carşıya gitcez ben işleri bir toparlayabilirsem :KK43:(((((((
diyet sbaah kızartma börek yedim valla kardeşim geldi adanadan o istedi bende yaptım ucundan iki tane götürdm :KK43:((
ama çarşıda aldıgım bütün kalorileri harcayacagım söz:))))))))))
işte böyle kızlar benden bu kadar unuttugum yazmaadıgım adını varsa cooooook özür dilerimmmm yogunluguma verin size yazayım öyle çıkayım dedim öpüyorum hepinizi tek tek had bakalım az yemeli günler temenni ediyorum sizi seviyom :)

aaaaaaaaaaa misimi unutmuşum özür özür özürrrrrrrrrrr[seni çok seviyorum misim benim affettin demi beni seni iki kat dhaa fazla öpüyorum :))))))))))) /B]

kahvaltımı yapmış bulunmaktayım:)

3 dilim kızarmış ekmek

1 adet kaynamış yumurta

1cay kasıgı ucuyla recel

2 dilim peynir

ve cay bilenler bilir ben seker tüketmiyorum 6 yaşından beri... kahvaltı menüm bu... yaz olsaydıda domates salatalık yeseydik yahu:KK43: garip kalıyo menüm:))

ebrucum inş azmim hiç kırılmaz inş meyvelerini almak istiyorum bu yıl .... kolay kolay kacamagım olmaz benim olsa bile bu da adet dönemimde olur bunu kesin söyleriim:))

kızlar şimdi biz tam kaç kişi olduk yerımız varsa eskilerden bi efsana daha alıcaz hatta 2 ebrulum haber et bana profılıme okiş

X