Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

samanyolum cıkın cıkın gelın beklerım ınan hem 2. takım ne yıyececek sankı yesıllık yıkarım koyarım önunuze oldu bitti :))
Kız biz otçumuyuz,yap bize şöyle börekler,çörekler cimri nolcek....:dilcikar:Keşke imkan olsa da takım olarak toplansak ot yemeye de razıyım...olumunekankayizsmile

samanyolum uyarını dikkate alacağım canım. öğlen bir bardak sütle başladım bileee bak bunu yazmayı unutmuşummmolumunekankayizsmile
İşte benim arkadaşım,unutma sen iyi olursan eşin ve çocuklarında iyi olur.Bak ibrede başlamış hareket etmeye,başarıcaz inanıyorum....:teselli:
İyigeceler kızlarr,

hepiniz yattınız sanırım.Ben tatile gidiom bu havada

Samanyolu montignag ta çok balşarılısın.
Ne güzel misim iyi eğlenceler sana,tatil diye diyeti unutma alsanaalsanasmile
Montignag diyetine alışmaya çalışıyorum diyelim,arada kaçamak yok,şeker yok o biraz sıkıcı....:roflol:Ben şöyle bol şekerli bir diyet arıyorum....:uhm:

Umarım sorun düzeltilmiştir canım...Çok üzüldüm..:1hug:

Sen gittin mi ki,kim bıraktı seniklava:Hoşgeldin canım ya,birlikte başarıcaz pes etmek yok...lmaz:.Ayrıca düşmene çok üzüldüm umarım kolun düzelmiştir...opuyorumnanaktan
[
Hoşgeldin Laracım.AEBEN senden bahsetti,çok güzel kilo vermişsin,koruyamadın mı?Açıklar mısın....opuyorumnanaktan

Ben bugün evde yoktum oğluşumu sinemaya götürdüm.Okul kırdı bugün...:roflol:Yediklerime gelince
SABAH yağsız tost+yeşillik+zeytin
ÖĞLEN...leblebi+ayranDışardaydım.Oğlum hamburger yerken ben ona baktım Aç kedi gibi:roflol:
ARA 2 elma
AKŞAM Karnıbahar+yoğurt ve salata yicem
Gece de 1 meyve yerim ....
Birazdan bisiklete binerim artık...

kızlar meraba hallettim sorunumu iyiyim yediklerime gelincee sabah peynir zeytin 6 tane 4 diyet bisküvi ögle yogurt salata 2 elma aksam hoşaf 1 kase ve yine 2 elma (yemek namına pek bişey yemedim ama kalori sınırını aştım heralde:) yürüyüşümü bugünde yapamıcam ama olsun yarın yaparız bu kadarcıık:)

laradan alıntıdır Merhabalarrrrrr
Doracım canımmmmmmmm kütocum yavrum nasılsınız neler yapıyonuz buralardamısınız hala dönüp dolaşıp geleceğimiz yer yok bize kurtuluş bu takımlardan bende geldim benide zayıflatıcaksınız yine.Bomba gibi döndüm tamı tamına 69 kilo

hoş geldin kürkçü dükkanına sende laracığımkaydirigubbakcemile

ee hadi bizim suçumuz belli. sen mürekkep yalamış kadınsın sen niye düştün buralara canım yaaa:1ninca:delikafadulden:roflol::roflol:

işte benim istikrarlı arkadaşım yaa. bravo sana. şimdi aç kedi gibi bakacaksın ama sonrada millet sana hayranlıkla bakacakkkboshayallersmileolumunekankayizsmile

işini halletmene zsevindim canım. benim kızımında sbs puanını 40 puan yanlış yazmış e okula müdür.
ama bişi olmaz dedi.
burdaki geçerli değil asıl milliyetimdeki geçerli dedi bakalım görecezzz-tatlicadiarzu-

işte benim istikrarlı arkadaşım yaa. bravo sana. şimdi aç kedi gibi bakacaksın ama sonrada millet sana hayranlıkla bakacakkkboshayallersmileolumunekankayizsmile
-

Ya arkadaşım sorma,bazı insanlar yer yer kilo almaz ya onları boğasım geliyor,:mymeka:Yada bizim kadar fazla mı yemiyorlar acaba...Veriyoruz alıyoruz en kötüsü de bu...Korumak demek hep diyette olmak mı demek.Böylede hayat çekilr mi ya.....akannehir

Mürekkebin kilo yapıp yapmadığını test ediyim dediydim tatlımcım.Hiç anlamıyorum doracığım yaaaaaaaaa bizim yağ hücreleri arsız oldu sanırım doracım bu seferde vereyim çok dikkat kesilicem onlara bu defa sporla kesinlikle.Sen napıyon süpürgeyi,sandalyeyi hala kullanıyomusun?

Samanyolu koruyamadım canım ya 67 lerden 56 ya düştüm 8 ay gibi bi sürede geri aldım yazın çok şımardım kalabalıkta keyifte yedim durdum bide tatlıcıyım ben.Öyle işte çok farklı bişey yok klasik sebepler almaya müsait olunca ......Ama bu defa sporla birlikte vericem bakalım almamak üzere vericem inşallah

hadi bakalım kolay gelsin .....yerimseniben

iyi akşamlar ben geldii

önce gunun menusu sabah 1 gözleme pateteslı dun gece eşime yapmıştım samanyolu gıbı ac kedi pozisyonunda kaldım kahvaltıda 1 tane yedim arttık cevız kadarcık hamuru az yaglı bişe olmaz öglen 1 portakal akşam 1 kase mercimek corba bikaç biber patlıcan kızartması 1 2 lokma ekmek birazdan kazandi regl oldum olsun o kadar artık

modamakyaj canım 67 oldun ha tebrıkler ben hayatımda göremem sanırım 67 yi ...........ben uzun yıllardır et yemıyorum cocukken köfte beyaz et falan 10 yıldır falanda hiç yumurta dahıl onu sek yemıyorum sadece yoksa kek pasta falan affetmem keske olede yıyemeseydım

laraa yenıdenmı montı amcamın kollarına dönuyosun yoksa free mı takılacaksın spor ne düşünüyosun?

harıkulade dedıgın gıbı yemeksız bı gun olmuş ama kalorı çıtaı aşılmamış merak etme ah spora üşenmesek neler olacakta

ebru 12 kişi olabiliyoruz en fazla ve tamamlandık galıba .....bazen bu arkadasların dügmesi kapansa hoş olacak gıtmeyınce darılıyolar bence cok usenıyorum gel git işlerine

bu arada yarın mısafırım gelıyo yıne memleketten ablam yegenım ben yıne bıkaçgün firarda olabilirim haberınız olsun

canım çok teşekkür ederim. bence sende görürsün 67 i hatta,daha da altına inersin.bence şişman manifestosu yaptıysa hepimiz yapabiliriz.sadece kendimize inanalım ve de sağlıklı beslenmeğe çalışalım,gerisi gelicektir eminim.
kütahyacım ablan ve yegenin küyahyadan mı geliyorlar,merak ettim:kedi:
ben üniversiteyi kütahyada okumuştum da ondan sordum :)

yok canımya benım için zor sonradan almadımkı hep böleydım

70 tir en zayıf halim dugunum zamanı telaştan 15 yasımda 88 idim biaralar 2 yıl ugras didin 75 i zor yakalamıştım hedef 70 derken ne durumdayım işte gördun nasip bakalım bu sefer 75 deyip pes edicem ve korumaya bakıcam :CüvCüv: durumu dısında tabı

evt canım kutahyadan gelıyolar biz kutahyalıyız ama eskişşehirdeyız 2 3 yıldır eşim memur o yuzden kütahyada cok sıkılmışsındır dımı yerimseniben

Son düzenleme:
canım bebiş mi geliyooo,ay ne tatlı.
bence kilo verirsin:)
bebiş dünyaya geldikten sonra daha rahat verirsin.

eh biraz sıkıldım.ama öyle insanlarla karşılaştım ki,onlar benim manevi annem babam oldular.
5 yıl boyunca oturdugum mahalle nin adını unuttum iyi mi:)
beyaz altın sitesinde oturuyordum.(yanılmıyorsam adı böyleydi)
benim oturdugum yer bi büyük sitenin yanıydı.bişey evlerdi de ne evlerdi unuttum.üst taraftaki caddede askeri lojmanlar vardı.
senin ailen hangi mahallede oturyorlar

malesef gelmiyo bebiş biz onu 6 yıl beklettık naz sırası onda hayırlısı gecen aylarla üzülüyordum bu ay daha hafif üzüldüm onumde biakç kilo atabilecegım1 ay daha var en azından

sen bahcelievlerde oturmuşsun sanırım eşimin mahallesı kaynanamlar orda hala bizinmkiler yenıdogandaydı germıyan kampusu tarafında

modamakyaj siz vivayla akraba falanmısınız netten mı tanıstınız....

kazandibini yedım hem begenmedım hem yedım vıvam olsa yemezdı

arkadaşlar hepiniz güzel seyler yazmıssınız bi gidiyorum geliyorum doldurmussunuz sayfaları ne güüzeeel:)
ebrulum takım belli olmuşş arannızdayım cok sevindimmm modamakyaj ebrulum dora oirpata asibulut vivalavita isimlerinizi bilmiyorum sizde kendinizi tanıtırmısınız azıcık girdiğinizde lütfen:) bediayı tanıyorum o kendini tanıttı bana dimi:)

bu arada oirpata üzülme yaa insanın bi günü iyi geciyo bi günü kötü daha güzel günler bekliyordur seni eminim amacından vazgecmedikten sonra misaal yaza incecik incecik girmek:)

ve herkese tesekkür ediyorum iyi gidiyosunuz gayet ben ama pek düzenli olamıorum bu gecede gececiyim:) ve kahve içiyorum üçü bi arada sizce sakıncası varmı diyet için görüşlerinizi bekliom öpüldünüz ladyleeeeeeeeeeeeeer:)))))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…