Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

afiyet olsun doram yag olmasın

ya hergun fındık fıstıkmı yıyosun sen yoksa banamı ole gelıyor

bediş mehmet özün bir proğramı vardı geçen
gkadın 40 kilo vermişti. ara öğünlerinde hep fındık fıstık yemiş. özelliklede yer fıstığı enerji yapıyormuş. bende bu yüzden her gün 1 avuç yiyorum. evet sana öyle gelmemiş canımmmolumunekankayizsmile

ben akşam yemegımı yıyıp geldim gunun menusu tuhaf oldu ama şölee

öglen 2 mandalına 1 portakal

ara çucuk kraker peynır

akşam yagsız makarna maydanoz tere

bı meyve daha yerim bugunluk bu kadar yeter

Canım umarım iyi vakit geçiriesin,opuyorumnanaktanAyrıca yediklerin çok güzel,fazla değil ki .....

canım ben gece geç saatte yazdıgım için yanlış yazmışım,ben bugün değil 1 şubatta türkiyeye geliyorum,çok özür dilerim kızlar,uykusuzluktan öyle yazmışım.

selam kızlar şükür kavuşturana

modayakyaj canım vıvamın arkadasını böyle beklerdım çok güzel gidiyorsun memlekete geleyomuşsun saglıkla git gel canım

canım çok teşekkür ederim.inşallah istanbuluma geldiğimde da bu diyet devam eder de kilo almadan dönerim.

bediş mehmet özün bir proğramı vardı geçen
gkadın 40 kilo vermişti. ara öğünlerinde hep fındık fıstık yemiş. özelliklede yer fıstığı enerji yapıyormuş. bende bu yüzden her gün 1 avuç yiyorum. evet sana öyle gelmemiş canımmmolumunekankayizsmile

doracım burda bi bayan diyetisyen program yapıyordu,o da bi adama abur cubur yemesin diye fındık fıstık kuru üzüm önermişti.ama ara öğün olarak bir avuç kadar.
adam kilo verdikten sonra şöyle demişti;
ilk zamanlarda her ara ögünde yedim ,fakat daha sonralar sadece günde 1 avuç kadar yedim,demişti.
adam bayagı zayıflamıstı yaklasık 30 kilo kadar

bugün yediklerim
sabah 8.00 1,5 dilim siyah ekmek ve 1 dilim kaşar peyniri.
3-4 tane zeytin.
1 tane kuru kayısı
bol bol su.

öglen 15.00 1 küçük kase mercimek çorbası

17.00 neredeyse yarım litre yagsız süt,biraz bisküvi.

bugün canım resmen süt istedi,içtikçe içtim,doymak bilmedim resmen.ben aslında soya sütü içiyordum,ama bugün canım yagsız inek sütü çekti,çok enterasan.
vücudum gerçekten proteine açmış,kaç günder hep protein yüklü şeyler çekiyo CADIARZU

bu arada bugün burda hava 2 dereceydi.sıcak süper bi gündü.uzun zamandan beri ilk defa hava sıcaklığı 0 ın üstüne çıktığıiçin mutluluktan uçtum bugün.
kendime süper hissettim opuyorumnanaktan
tabi ben mutlu olunca ne oldu kalori yakmam hızlandı ve kendimi daha hafif hissettim:dance:

ben akşam yemegımı yıyıp geldim gunun menusu tuhaf oldu ama şölee

öglen 2 mandalına 1 portakal

ara çucuk kraker peynır

akşam yagsız makarna maydanoz tere

bı meyve daha yerim bugunluk bu kadar yeter
bediş ben takıma girmiyorum ama size öyle birini getirecegim .... çok şaşıracaksınız.....delikafadulden
eski 6. takım olacak . 1 kişilik yer açın .yerimseniben

Son düzenleme:
ya kızlar,biraz önce eski bi arkadaşımın fotosunu gördüm.çok moralim bozuldu.
kız ben üni deyken hep beni kıskanırdı,ne giysem hemen aynısını alırdı,diyet yapsam o da başlardı,ne spor yapsam o da hemen o spora yazılırdı.kiminle arkadaş olsam oda arkadaş olmak isterdi.bazı insanlar onunla konuşmayıp benimle konuştuklarında,niye benimle konuşmuyorlar,niye herkes hep seninle konuşuyo,niye hocalar senii seviyo diye aptal aptal sorular sorardı.o günleri hatırladım ya yine sinirlendim :kızgın:
işte bu arkadaş ben 56 kiloyken kendisi bayağı bi kiloluydu.şişman değildi ama zayıfta değildi.
biraz önce fotosunu gördüm bi zayıflamış bi zayıflamış anlatamam.(abartıyorum biraz:))
ben ondan zayıfken şimdi onun daha zayıf olması moralimi bozdu.çok hırslandım.biranönce şu pis yağları vermek istiyorum.gitsinler benden
ben o yağları sevmiyorum onlarda beni sevmesinler,
gidin yağlar istemiyorum sizi,aaaaa

İyigeceler kızlarr,

hepiniz yattınız sanırım.Ben tatile gidiom bu havada:eek:

Hoşgeldin bedişçiiim,hasret kalmışız sana.
Dora ablam dkkat et kendine herşeyin başı sağlık.
modamakyaj hayırlısı ile gel Türkiye ye.
Samanyolu montignag ta çok balşarılısın.
bel egzersizi için dönen sandalye mi gerekiyo illaki kızlar benim sandalye dönmüyo da

akşam menümü yazayım size

yemekten 1.5 saat önce 2 tane yerli muz(küçücük muzlar çok hoşuma gitti,ebrucum sizin orda vardır bunlardan)

1 su bardağı makarna (az zeytinyağlı) üzerine 1 dilim kadar kaşar.(çökelek peyniri almıştım tuzsuz unutmuşum sepettealsanaalsanasmile sinir oluom kendime 2 dir yapıom markette bu işi)
içine kabak rendelediğimlaelaelaelaelaemercimek çorbası 1 kase
4 yemek kasığı kadarda ıspanak yoğurtlu
Bayılıyorum yemekle beraber jalapeno biberi yemeyecokacimcoook

1 bardak lipton yemek sonrası

4 kaşık aşuremi de yedim.Regl ken tatlıdan kısmam 12 kilo verdiğim zamanda regl dönemimde kısmamıştım kendimi

kayısılı aktivia ve kuşburnu çayı ile günü kapattım

Civanperçemi çayı resmen mucize kızlar.Bu ay hiç ağrı kesici içmedim inanın bi sabah kalktığımda sancım oldu.Gerçi ben beraberinde bisürü bitki çayı daha içtim ama civanperçemini regl ağrısına tavsiye etmişlerdi bende + yoğun şekilde gaz sorunu var.Kıyafetlerim bile az daha büyük oluyo bu günlerde giydiğim inanır mısınız.

sON OLARAK Ebrucumm cumaya tartılamayabilirim, bi daha söyliyim dedimgamyoncuiremsu

missnewmoon, ay ne güzel şimdi tatile çıkmak,keşke bende o şekilde eşimle tatile çıksam :)
sana süper bi dopping olur.
ama bende istanbuluma gelicem,o da tatil dimi,hem hasret giderme hem tatil:)

bu arada o yazdıklarımdan sonra ben daha ne yedim,
2 yemek kaşığı kadar pilav ve 1 yk kadar light yogurt
meyveli yogurt,
bitki çayı,
birkaçtane kuru kayısı,
bol miktarda su içtim.ben zaten bayılırım su içmeğe,çok seviyorum,çoçukluğumdan beri günde en az 2,5litre içiyorumdur,yazın daha fazla 3 litreyi bile geçiyordur,
en sevdiğim içecektir kendileri:asigim:
ben bide normal çayı hiç sevmem içemem,
hatta insanlar kahvaltıda çay içmediğime şaşırıyor,
ama ben onun yerine su içmeği tercih ediyorum,çünkü su içmeğe bayılıyorum.

kızlar siz neleri severek içersiniz?,
benim su içmeğe bayılırmısınız:)?

kızlar moralim cok bozuk acaip derecede sinirden duramaıyorum elim ayağım titriyor zaten uymuyordum geceleri bu gece hiç gözümü bile kırpamayacağım heralde notum internete yanlış girilmiş son senem ve kalırsam uzatılacak durumda sabahın köründe gidip hocayı arayacağım ve saatlerde geçmek bilmiyor sinirden ağlayacağım inanın çok kötüyüm bu gece bitmez of...

Arkadaşlarr çokk özür diliyorummm 2 gündür gelemedimm,hani,, bahsetmiştimm yaa pazar günü teyzemler gelecek yemeklii diye,büyükk teyzemlee küçükk teyzeme gittikk o gece size haber edemeden gitttim.2 gün orda kalıncaa giremedimm bilgisayarda yoktuu ordaa
Bugünn geldimm bugündee fazlaa gelemeyebilirimm ev çok kötü olmuşş temeizlememm lazımm off yarın yineee misafirim var amaa çaylıı hazırlıkk yapmalıyımm yineee

günaydın kızlar.
harukulade sıkma canım moralini mutlaka düzeltilir bir sorun. sen notundan eminsen zaten öğretmen geri halledecektir.
modacığım inşllah bizlerde istediğimiz kilolara geliriz canım....delikafadulden
biberim sana kolay gelsin tatlım. benimde misafirim gelmezz gelmez gelincede arka arkaya sıralanırlarrrkaydirigubbakcemile3

benim menüme gelince kızlar.
akşam yine çayla bir ara öğün yaptım.

sabah 1 kulak tam çavdar ekmeği
bir parça peynir
2 zeytin çay
ara öğün saatime yarım saat kaldı.
artık meyve yerim.
öğleye ıspanak ve yoğurt yeme pilanım varkaydirigubbakcemile2

inşallah bu giderrrrrrrrrrrrrrrr
günaydın iştahım kaçtı yazıyrum yazıyorum gitmiyo:KK43:(((((((
harikuladecim sorun hallolmuştur inşallah bir tanem
evettttttt diyetim süper sabah o olmayan kotum vardı ya düğmesini fermuarını kapatamadıgım işte onu oldurdum hemende cektim fermuarını yalnız bu seferde üstten taştı hehehehhee biraz daha zaman var onu giymeme:))))))
iyi gidiyorum azimliyim vercem kiloları
daha sonra uzun uzun yazcam ben kahve içmeye gidiyorum

selamunaleykum eski tombikler:) öncebisi anlatıcam dinleyin beni:)) sabah kalktım 2 dilim bazlama ve peynir yedim ardından ev topladım ... eşimcim benim walk home videomu hazırladı veee 5mile evde yürüyüs yaptık.... ARTIK FULLL MORALLE DÖNEBİLİRMİYİM ?turkbayragi

selamunaleykum eski tombikler:) öncebisi anlatıcam dinleyin beni:)) sabah kalktım 2 dilim bazlama ve peynir yedim ardından ev topladım ... eşimcim benim walk home videomu hazırladı veee 5mile evde yürüyüs yaptık.... ARTIK FULLL MORALLE DÖNEBİLİRMİYİM ?turkbayragi

hayır kaydirigubbakcemile
öyle kafana göregir çık yol geçen hanı mı burası alsanaalsanasmile

lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü
sen gittin mi ki döneceksin şakkıdı
mesajlarımızı okumadın galiba delikafadulden

selam kızlar

kimsecikler yok yine. karabiberin misafirleri, ebrunun misafirliği bitmiyor :roflol:

ben dün çok kötü şeyler yedim kızlar bilmiyorumkismile
hala şişkinlik devam ediyor düşünün yani :kedi:
bu hafta kilo veremeyebilirim. almazsam iyidir :gitme:

asi bulutum tşkürler canımcım:))) kızlar bugun yapmama ramen önerim var walk home yi kesin yapın bebe belik gecin tv basına yapın eglenceli:) 2 mile de kan ter içinde kalıyo insan ama cok eglenceli:))

gunaydın kızlarrr

aytenn çok sevındımmmmm ben

asimm bozma moralını bugunu detox tadında gecır bişiycik olmaz salma kendini aebenın dediği gelecek kişiyi buldum laraaaa :))

ayça hadi bakalım regl sonrasını beklıyelım ben şiştim ama 2 kılo uctu geri eskiden olsa çözuturdum şimdi ama moral bozmak yok o bol gelen kıyafetler yakında gıyılemeyecek hale gelsin..

harika sorunu halletmişsindir inş. canım

modamakyaj o yemedıklerımızı vucudumuzun istediği anları bende cok yasarım bende vejeteryanım bazı dönemler canım tavuk ıster dşim dalga gecer bu diyet sana vejeteryanlıgı bozduracak die

eda kolay gelsin topla gel evini bakalım

ebru hadi bakalım yaza o dar pontolonlarla gezecez rahatca

başkaaaa unuttum gerisi bidaha dönüp geleyım ben

Son düzenleme:
asi bulutum tşkürler canımcım:))) kızlar bugun yapmama ramen önerim var walk home yi kesin yapın bebe belik gecin tv basına yapın eglenceli:) 2 mile de kan ter içinde kalıyo insan ama cok eglenceli:))

hadi aklım kim tutar seni dün telefonu acaydın saglam saydıracaktım sanada yırttın hadi olumunekankayizsmile

X