Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlaaar 1 kilo vermişim cooook mutluyum durun şu cetveli değiştireyimm:)

harikasın canımm.kaydirigubbakcemile5 vallaha bizden azimli çıktın. henüz bizde çok yeni takımız.
ilk bildirimi geçen cuma yaptık.
darısı bize inşallahhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

cok teşekkür ederim hep birlikte vercez kızlar destekleyelim birbirimizi vallahi ben burda cok motive oluyorum simdiye bozmuştum cidden:) hepimiz veririz inşallaaahh hep berabeeeer

AYY yine kimse yok benden mi kaçıyorsunuz bakiiiiiim:1ninca: Bende kendi kendime yazar konuşurum.. Anneme çaya gittim büskiviler,gofretler önümdeydi ama ben sadece çayımı içtim geldim...zemuszemusBugün yediklerimi yazayım

SABAH 2 dilim tam buğday ekmeği ile yapılmış yağsız peynirli tost,(yarın için light peynir aldım) ve salata
ÖĞLEN Mercimek yemeği+salata+3 kaşık yoğurt
ARA 1 elma
AKŞAM ise pırasalı yumurta (2 tane kırdım)+ yoğurt+yarım turp (salatam kalmamış) Sonra da meyve yerim .... Ve kefir içerim...Umarım bu hafta iyi sonuçlar alırız....:dance:

canım ilkokul 5 kadar gayet notmaldim.5ten sonra bünyem zayıfladı,sürekli hastalandım,sürekli pensilin iğneleri yiyerek bolca kilo aldım,ama sonra verdim.orta okulda normaldim.ne zayıftım ne şişko,zaten sürekli spor yapıyodum falan....
benim annem ögretmen oldugundan beni ananem yedirdi,o da zorlamazdı,zaten çok güzel yemek yapardı,bende bayıla bayıla yerdim.benim kilo almamın suçlusu televizyon.ordaki reklamları görüp abur cubur yemek için bakkala koşardım.

canım evet evliyim.ben buraya yüksek lisans yapmağa geldim,evlendim,hem okuyorum hem evliyim artık:)ben her 6 ayda bir gidiyorum istanbula ama yinede çok zor.
ben kütahyada üniyi okurken her hafta istanbula gidiyordum.6 saat yolu çekiyordum ama yine de gidiyordum.yani o kadar aşığım istanbuluma,aileme,arkadaşlarıma,ah ahhh...

karabibercim siz ne için gitmiştiniz polonyaya?iş dolayısıylamı?

samanyolucum ne güzel yemişsin ne eksik ne fazla.ben bisküvi gofret görünce dayanamayıp ucundan yiyorum,sanırım ondan daha fazla kilo veremiyorum

ebrucum öpücük göndermiş bende burdan onu öpüyorum opuyorumnanaktan

unutmadan söyleyeyin dün gece yediğim patates kızartması dediğim şeyi fırında yaptım ve yaklaşık 100 kalori falandı.köfteyide fırında yapmıştım,yani diyete uydurmaya çalıştım :kedi:

bugün yediklerim
sabah: 2 dilim ekmek ,1 dilim kaşar peyniri,ve 1 yumurta
ara: içi üzüm dışıı çikolatadan birkaç tane yedim :kedi:
akşam: elim büyüklüğünde brolkolili pizza,yanındada su içtim
şimdide muzlu yogurt yedim(175 gr)

daha sonrada bitki çaylarından içmeyi planlıyorum.
bide kızlar bugün tartıldım 67,700 gibi bişey geldim.resmen gram gram veriyorum,
löp löp götürmesi güzeldi,şimdi gram gram gitmesi zor oluyo

samanyolucum ne güzel yemişsin ne eksik ne fazla.ben bisküvi gofret görünce dayanamayıp ucundan yiyorum,sanırım ondan daha fazla kilo veremiyorum

Sorma canım 2 gündür iradeliyim valla kendimde şaştım:kedi:.Montignat diyetine başladım ondan galiba..Şekerli ve unlular yasak ya...a.s.

son 1 haftadır moralim cok bozuldu kıstım yediklerimden ne kadar kendimi zorlasamda spor yapmakta gelmiyor içimden yoksa daha kolay vercez..ben 2 gündür sabah kahvaltımı yapıyorum ögleni ve aksamı elmayla geçiştiriyorum bilirsiniz akşam yemek kilo aldırır öyle böyle verdim işte ama daha yolun başındayız bakalım sabretmek lazım dimi canım ya:)

bak canım alıntı ile hızlı yanıt yazısının ortasında belkii biz onu no diye okuyoruzzz
2 harflii bakk ortada canımm

Aaaaaaa bir cok alinti yapabildim gercekten : ) Bende no yazmiyorda mq yaziyor, ondan bulamamisim, yerini tarif edince kolay oldu ; )

Çok geçmiş olsun canım ayrıca.Lastik şeker dediklerin haribo benzeri şekerlermi,eğer onlarsa bende çok seviyorum hatta komşu çocuğuna diye alıp kendim yediğim de çok olmuştur
evet canim haribo lastikler veya diger markalardan, almanyada binbir cesitleri var, yine türkiyede haribo jelibondan haric fazla bir cesit yok gibime geliyordu hep- gerci artik oralardada her türlüsü bulunuyordur kesin ; )

kızlaaar 1 kilo vermişim cooook mutluyum durun şu cetveli değiştireyimm:)

kutlarim güzelim, darisi basimiza zemuszemus

seni tebrik ediyorum canım ne güzel.ne kadar zamanda verdin 1 kiloyu.
ben tam olarak haftada 1 kilo veriyorum daha fazlası olmuyo.

Bir kilo veriyorsun haftada daha ne istiyorsun kizzz kaydirigubbakcemile

sırnaşık şey

Dün zayiflama kitabimi okumaya basladim ve ilk olarak tüm hafta boyunca kahvalti yapmami istedi.
Her Hafta bir konuda birsey yapmami istiyor ve tüm hafta onu uygulamam gerekmis, bir sonraki hafta baska birsey vs.
Tüm Hafta boyunca gerekirse erken kalkmam gerek, gerekirse aksamdan hazirlamam gerek, ama kahvalti yapmam mecburmus. Kahvalti olarak ne yiyeceklerimin örnegide verilmis, secenekler var.

Bugünki tükettiklerim:

10:15 400 ml (büyük bardak) ilik su biraz limon suyuyla
11:30 Kahvalti: kizartilmis kepekli ekmek (pidede vardi ama ondan yemedim cok beyaz diye), üc cesit peynir, birsürü kücük cherry domatesler, sebzeli-mantarli-yumurtulai tava, bir dilim salam, sekersiz siyah cay
13:30 1 bardak elma cayi
16:00 2 Köfte, Light Ketchup, 2 Sebzeli Manti (1 tanesi iki kibrit kutusu büyüklügünde, burda hazir satiliyor), yesil bir Sos, 1 kücük kase tarcinli sütlac,
icecek: bir bardaga 1/4 Cola ve üstüne soda suyu, iki yudum elma suyu
19:00 1 bardak adacayi
20:00 den itibaren ~ 1 Litre ahududu cayi
21:15 1/2 ceviz, 1/2 bardak fanta zero

ac degilim ama birseyler atistirmamak icin kendimi zor tuttum, aslinda yarim bardagida henüz bitirmedim. Canim cok tatli istedikce 1/2 bardak icerim diye tüm hafta dolabta durduracagim. Bugün calistim evde degildim onun yüzünden yediklerimde pek secenek yoktu, ama yinede cok iyi secim yaptim diye düsünüyorum. Sadece yesil soda emin degilim, sossuz ama mantilari yemek mümkün degildi kuru olurdu.
Dus yapip yatacagim simdi cok uykum geldi.

Aaaa evet bugün cok uzun süredir giymedigim siyah bir kotumu giymek istedim ve cok zor sigdim icine senağlama Tabii en zayif anlarimda cok güzel oluyordu üstüme.

o duyguyu cok iyi bilirim yazın olan pantolonlarımın içine giremiyooooorum yürüyüş yapıodum hata ettim bırakmakla geri aldım kilolarımı ve giyemiyorumm en sevdiğim kotumu giyeceğim günleri sabırsızlıkla bekliyorum

ay vivacım sen yine girebilmişsin içine,benim giremediğim kotum 28 beden oldugundan,şuanda içine bacağım bile sığmıyor,bayağı bi kötü durumdayım.eski kilomla aramda 10 kilo fark var.
ama hiç yılmıyorum,arada azıcık yemek kaçamakları yapsamda bu yaz 38 beden bol bile geliceka.s

yalnız ben regl oldugumdan dolayı canım çok tatlı istedi,bende kocişin aldığı kruvasan(croissant) tan yedim.bide biraz nutella yedim.
bende anemi ve aşırı demir eksikliği olduğu için,bu aylık dönemlerde yediğim tatlılardan dolayı pişmanlık duymuyorum,çünkü çok ihtiyacım oluyo.
zaten tansiyonum da çok düşük olduğundan iyi geliyo.

kızlar sizce ne yiyebilirim benim tansiyonumu yükselticek az kalorili birşey?

bu arada bugün kahvaltıda canım yumurta istedi.(normalde istemez,zaten yumurtaya alerjim olduğundan dolayı sadece haftada 1 yiyebilirim.)
bende şöyle düşündüm,demekki vucüdumun proteine ihtiyacı var,o yüzden hayvansal gıdaları canım çekiyo,dünde köfte istemişti.
ben kesinlikle bu dönemde demir eksikliğim iyice tavan yaptığı için vucüdumda protein(eiweiss) istiyor diye düşünüyorum.
sizce ne yapayım bu durumlar için kızlar?

canım ben söyleyeyimde, görünce mesajını dayanamadım. ben 8 öğüm dendeli bir şekilde yiyorum,spor da yapamıyorum ama öğün aralarım 2 saati geçmiyor,bir haftada 2.1 kilo vermişim hiç aç kalmadan.yanlış yapıyorsun. hem vücuduna sana yazık hem de metabolizmanı yavaşlatırsın su içsen yarar. az ,sık ve dengeli beslenmelisin bence

bravo sana tatlımmm. hafta sonu olmasına rağmen boğazını tutmuşunnn:lepi:Şeniz
bisküviye bende dayanamıyorummmmmm yaaaa.akannehir
hatta bir ara arasına lokum koyup sündüree sündüre tüketiyordummmmmmbilmiyorumkismilelaelaelaelaelae

canımm öncelikle çok geçmiş olsun. sende beyaz et( balık tavuk kuru bakliyatlardan yüketebilirsin.)
buna yağsız süt peynir ilave edersek protein ihtiyacı diye bir sorun kalmazsırnaşık şeycokacimcoook

günaydıııııı:lepi:
kızlar dün benim için pek hoş geçmedi.
alış verişe çıktık. orda acıktığımızı hissedince kızarmış tavuk ve pilav yedim. buraya kadar süperdi. ama kola içmedim yerine ayran buda güzelll. fakattttt
kötü olan 1 dilim kadayıftıbilmiyorumkismile ama saatlerce merkezi dolaştık. eve geldiğimde yeniden acıkmıştım nerdeyse. ama ben yemedim yattım uyudum. uyandığımda saat akşamın 9 u ve 1 elma yarım portakal yedim. saat 10 ve çay demlemişler
çayın yanındada 2 bisküvi yedim ama pişmanım. artık pişmanlıklarıım başldı.
bu arada gözüm bir topiğe taktı. perhizsiz kilo verme adında başlıkla
lokmaları 20 daika çiğnemeyi öneriyorlardı. zaten bilinen bir yöntem ama yapmıyordum. bu günden itibaren bende bu yöntemede başlıyorum.
sizlere gelişmeleri iletirim.

sırnaşık şeysırnaşık şey

Merhabalar katılma ,isteğimi yazmıştım EBRULUM azimliysen gel dedi evet azimliyim, sanıyorum bir deneme süreci olacak :)

Bu sabah ile başlayım;

Sabah
- 2 bardak çay içtim yarımşar şeker ile (ilk günden kendimi zorlamak istemedim).
- bir dilim ekmek
- bir parça peynir

Kahvaltım oldukça hafif oldu öğlen için bugün yemekhanede çıkanlardan azar azaar yemeyi düşünüyorum. Aslında kendimi belli diyet programlarıyla zorlamak istemiyorum çünkü hep fazlasıyla geri aldım yediklerimi azaltarak zayıflamayı deneyeceğim.

Arkadaşım denemiş haftada 3-4 kilo veriyor zeytin yaprağı çayı içmesinin faydası olduğunu söylüyor. hazır poşette satılıyormuş bu akşam gidip alacağım. Gerçi şekeri düşürüyormuş ama bende şeker problemi olmadığı için rahatım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…