Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Kardeş takımın güzelleri, listeniz doğrudur. KOcaman da bir maşallah size. Yeni arkadaşlarınız hayırlı uğurlu olsun. İnşallah hepiniz bir an önce mezun olursun. Sevgiler a.s.

Çok teşekkürler çıtırlarrrr...İnşallah o günleride birlikte görürüz canım:Saruboceq:

sanırım listeye de ben yapıştıracaktım... neyse haftaya yaparım.. teşekkürler kocaeli...

Bişey değil canım…Sende sağol.a.s.

Handemim çok geçmiş olsun. O halde birde çocuğunla ilgilenmek durumundasın. Allah kolaylık ve şifa versin sana:çok üzgünüm:

December ve Çiçek’in sınavlarının son günü bugün:teytey:

tartıya çıkınca moralim düzeldi bazı zamanlar kendimi çok kötü hissetmeme rağmen bu moral bana iyi geldi kilo veren diğer arkadaşlarımıda kutlarım. son bir kaç gündür kendimi kötü hissediyordum kimseyle konuşmak bile istemiyordum yav ben acıkınca böle oluyorum mutsuz ve ağlamaklı bu gün ne yediğime gelince bir kaç gündür kendimi çok sıkmamaya çalışıyorum her şeyden yedim ama az tabiii mesela bu gün lahmacun bilem yedim ama 1 tane. hatta sabah kendime pohça bile aldım ama bir ısırımlık koparttım ve arkadaşlara dağıttım. akşam iyice kızarttığm ekmeğin üzerine zeytin ezmesi sürüp yedim. tabiki bol su ve yeşil çay. yav kızlar ben bu açlıkla şair bilem olcam herhalde ::KK43:((

Seni şair gibi değilde öykü yazarı gibi gördüm.:roflol: Moralinin düzelmesine sevindim. Önümüzdeki hafta Perşembe günü umarım benimde moralim düzelir. Kilo veren herkesi tebrik ederim.:hooray: Özellikle de sen yıkmışsın ortalığı. :enbuyukkk:

merhabalarrr:1hug:1.63 boyunda ve 74 kilodayım.. hedefim 60 kilo olmak.. gurubunuzu çok beğendim. motivasyona ihtiyacım var... beni aranıza kabul eder misiniz?:Saruboceq:

Merhaba Bulutça, Takımımızın kontenjanı dolu durumda ve kurallar gereği kontenjanı aşamayız. İnşallah sende kilolarını verebilirsin. Sevgilera.s.

moral ve destediğiniz için çok tşkler arkadaşlar.. açıkçası spor ve diyet yaptığım halde sadece 500 gram vermek canımı çok sıktı. ama yinede kilolarımdan kurtulmak için elimden geleni yapacağım. arkadaşlar ben size metobolizmayı canlandıracak şeyler sormak istiyorum bu konuda bilgisi olan varmı?

Hiç sıkma canını. Herkesin bünyesi bir olmuyor maalesef. Bazı tanıdıklarım var 3 haftada 1 kiloyu çok zor veriyorlar. 500 gr., 500 gramdır. Hiç yoktan iyidir. Böyle böyle gidecek kilolar. ŞenizBenim gibi 1 kilo birden alanlar naspın….Beni düşün bide:çok üzgünüm:

Singingim oğlun nasıl oldu.??

Haftalık Spor Durumumuz
(16-23 Ocak)
Bu haftalık izinli olanlar
december
çiçek
Singing kettle
Spor yapanlar a.s.:hooray::nazar:
bahar_0186:hooray:
misirunu:hooray:
kocaeli:hooray:
Spor Yapmayanlar :1no2:
clementine212
handemi
Karmen2
EN-FUR-TU

merhabalar

bugün kendimi ödüllendirdim. akşam yemeğini biraz fazla kaçırdım. ama yarın telafi edicem.

sabah: 1 bardak greyfurt suyu, 2 dilim etimek, peynir
öğle: 1 tuzlu kurabiye, 1/2 domates, peynir,
akşam: kocaman bir porsiyon balık, salata ve 3 dilim kadar ekmek, diyet kola

gece: yeşilçay içicem:nazar:

öğle tatilinde 45 dakika yürüyüş

Son düzenleme:
88. Etap

19.. 23...ocak ...

Cuma zayıflama yarışması sonuçları....

6. Takım...etap 1.si :hooray:

8. Takım .. Etap 2. Si......a.s.

2. Takım .. Etap 3. Sü....
:nazar:

TEBRİKLER KIZLAR

kızlar çok hastayım ve pc başına geçemiyorum şimdi zorla oğlumu uyuttum bende uzanıcam
çocuk varken hasta olmak bile lüks inanın
hepinizi çok çok öpüyorum kızlar görüşmek üzere

çok geçmiş olsun handemi. allah acil şifalar versin. a.s.

88. Etap

19.. 23...ocak ...

TEBRİKLER KIZLAR

oleyyyyyyyyyyyyy 3. olmuşuz inş. birincide oluruz.:nazar:
tbrkler çıtır arkadaşlarım..

takımımızdaki tüm arkadaşları kutluyorummm:lepi:

ama 2 haftadır 3. oluyoruz.. bize de 1. lik yakışır... gayret arkadaşlar....:sm_cool:

yeehuuuuu süperiz kızlar yaaa!!!!:içelim: ben bu hafta sonu memlekete gideceğim verdiğim 2 kilocuğu inş. fazlasıyla almadan gelirim.

bu gün ne yediğime gelince herşeyi yemek istiyomda yiyomiyom. :jeyyar:

sabah
sirkeli su ve sandaloz sakızı
bir ısırımlık pohça ( ağzımda herhalde 15 dakika tutmuşumdur.benneyaptımki)
bir kaşık çikolata (çay kaşığıyla tabiki, kavanoz değil,kaydirigubbakcemile3 bunu ancak 1 dakika bilem tutamadım ağzımda)
öğlen
1 elma
2 ısırımlık pohça
akşam
mercimek çorbası ve salata

bu arada arkadaşlar kendi kendime teoriler geliştireyim derken kafayı yemesem iyidir. inş. zayıflama işini başardıktan sonra kadınlar kulubünün Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları topiğinde kilo verip kafayı yiyenler grubu kurarsam hiç şaşmayın.
arkadaşlar işin şakasıda ben kendimi hakkaten çok kötü hissediyorum açım mutsuzum ne öneriyorsunuz kızlar.senağlama

kocaeliciğim işe gitmek için haftanın 3 günü yokuş yukarı 15 dakika yürüyorum vala ben bunu sporların en ağırından sayarım sengözlerimebaksanab şaka şaka kocaeliciğim kendimi avutuyorum işte aklımca. evet yaa bir yerlerim sarkmadan spora başlamak lazım .
ama o yokuşu çıkınca akşamları canım hiç kıpraşmak istemiyor yahu.:dilcikar:

merhaba,
öncelikle kilo veren tüm arkadaşları kutluyorum.
kocaelicim. sporda beni izinli kabul ettiğin için çok tşk ve .oğlumu sorma inceliğin içinde.
oğluşumu biz bir profa götürmüştük. onun yaptığı tahlıller normal çıktı. ama nedeni bulamadığımız ve sorunumuz devam ettiği için bizi başka bir gastroentrolog a gönderdi. oda elimizdeki tahililerin haricinde başka tahlillere gerek duyduğunu ve bunlarında ancak çapada doğru sonuçlandılabileceğini söyleyerek bizi yönlendirdi. ama üniversite hastanelerini biliyorsunuz. birde oğluşumun yapılacak tahlilleri gaita ile ilgili. 1 saat içinde hastahanede olması gerekiyor.ama başvuru kayıt satleride 13.30-15.30
çocuk küçük 3 gündür birtürlü beceremedik tahil vermeyi.
ya 2.30 da yapıyor yada 11.30 da. artık bir gün kayıta gideceğiz. ertesi gün tahlil vereceğiz.
yakın olsa sorun yok ama neyse hallolacak inşallah.
handemi sanada geçmiş olsun. çocuk lu olunca hasta olmak bizler için lüks.Allah herkesin evladını bağışlasın.

moral ve destediğiniz için çok tşkler arkadaşlar.. açıkçası spor ve diyet yaptığım halde sadece 500 gram vermek canımı çok sıktı. ama yinede kilolarımdan kurtulmak için elimden geleni yapacağım. arkadaşlar ben size metobolizmayı canlandıracak şeyler sormak istiyorum bu konuda bilgisi olan varmı?
dün ne yediklerime gelince;
sabah; 2 ince dilim ekmek 1 fincan çay, domates peynir
ara: kuru üzüm
öğle: bir dilim ekmek ve bir porsiyon kabak yemeği
ara :bir elma
akşam: domates, yoğurtlu semizotu bir dilim ekmek
gece: 1 bardak fanta ve bir avuç kabak çekirdeği:eek: çok üzgünüm ama çok canım çekti

baharcım üzülme canım aslında her şeyden yemek gerekiyor sende onu yapıyorsun zaten bende bir hata yapıp tamamen kendimle inatlaşıp tamamen aç kalıyorum. sonrada kolaylıkla kilo alıyorum.

metabolizmayı hızlandırıcılar

Baharatlar: Metabolizmayı hızlandıran baharatlar zencefil, acı biber ve köridir. Tarçın, kan şekerini dengeler.Zencefil metabolizmayı hızlandırır, şişkinliği azaltır.Rezene, fazla suyu atar.Kekik, kolesterol düşürücü , yağ yakıcıdır

Sarımsak ve soğan:Hücrelerin Yağ Depolarını Azaltmasına Yardım Eder.

C Vitamini alın: Turunçgiller , Portakal, Greyfurt, Limon Yüksek Oranda C Vitamini İçerir. C vitamini ; detoksifiye edici, diüretik ve kolesterol düşürücüdür.

Vitamin C ayrıca yağın Kullanımını Azaltır, Yağı Dilue Eder. Kolesterol Depolarının Kullanılmasını Sağlar. Günü Canlı Ve Enerjik Geçirmemizi Sağlar. Her Öğünde C Vitamini İçeren Yiyeceklere Yer Verin Ki, Metabolizmanız Hızlansın. Fakat fazla C vitamini böbrekleri yorar.

internetten bir kaç öneri ekledim inş. bu kilolardan kurtulur tez zamanda . buarada greyfurt tüketirken ilaç kulanmayın kızlar. kullandığınız ilaçlar karaciğerden atılamadığı için çok sakıncalı. eminim duyan arkadaşlarımız vardır ama ben genede paylaşmak istedim.

88. Etap

19.. 23...ocak ...

TEBRİKLER KIZLAR

3. LÜĞÜNÜZÜ TEBRİK EDERİM ARKADAŞLARa.s.
BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM:nazar::nazar:

Çok Teşekkürler kızlar….a.s.Yavaş ama emin adımlarla 1. liğe geliyoruz.kaydirigubbakcemile3

Karmencim spor saymıcam o yokuş yürümeyi işte…Negüzel kilo verdin, alıp dönersen yazık olur. Şunu yiyeyim bişey olmaz,bunu yiyeyim bişey olmaz dedikçe bir bakmışız verdiğimiz kilolar geri gelmiş. Geçen hafta 2. kilo vermiştim.Hemen 1'ini geri almışım.Mide bende zor küçülüyor kolay genişliyor. senağlama.
Metanolizmayı hızlandırıcılar yazın için teşekkürler. Bende bu hafta bu konuyu araştırmıştım.

Singingim inşallah o tahlilide yaparsınız ve sonuç iyi olur. Allah kolaylık versin arkadaşım....
Kızlar evdeki laptopu eşim sağolsun sormadan işyerine götürmüş. Getirmeyi unutmuş. Evde bu haftasonu bilgisayarım yok anlayacağınız. Ama uan olduğu gibi araara arkadaşa gelip yazmaya çalışacağım. Hepinize iyi haftasonları diliyorum.a.s.

aaaa günboyu hiç kimse girip bişeyler yazmamışş:uhm: Temizliğe gelen bayan hasta olduğu için günboyu temizlik yaptım kızlar. Canım çıktı. Yeni bitti. İyi tarafından bakacak olursam günboyu spor oldu bana:jeyyar:Sabah hafif bir kahvaltı yaptım hala o kahvaltıyla duruyorum.Birazdan bişeyler yiyeceğim.

evdeyim. "home sweet home" durumları :)
deli gibi börek yedim, bolca ayran, sabah kahvaltısını saymıyorum bile.
yarın yürüyüşe başlıyorum, diyete de. yeniden yani. gerçi iğrenç regl dönemim de kapıda, pek yakında şişerim :p
hepinize kolay gelsin kızlar. öperim!

anlaşılan bugün herkes diyeti askıya almışsırnaşık şey bende bugün biraz ölçüyü kaçırdım kızlar. bütün gün dışarda olduğum için hazır gıdalar yemek zorunda kaldım:eek:
sabah:1 dilim ekmek 1 fincan sütlü kahve, bir dilim peynir
öğle: 2 dilim pizza, yarım bardak kola
ara: bir gofret:eek:
akşam: 4 tane etli yaprak sarma ve yoğurt
gece ise bir fincan sahlep
gördüğünüz gibi kızlar bugün diyet falan yok ama 1,5 saat yürüyüş yaptım. inş. yediklerimi eritmişimdir. yarın diyete kaldığım yerden devam edeceğim kızlar bugünlük böyle oldu:çok üzgünüm:
benden bu kadar görüşmek üzere görüşürüz kızlar by.

baharcım üzülme canım aslında her şeyden yemek gerekiyor sende onu yapıyorsun zaten bende bir hata yapıp tamamen kendimle inatlaşıp tamamen aç kalıyorum. sonrada kolaylıkla kilo alıyorum.

metabolizmayı hızlandırıcılar

Baharatlar: Metabolizmayı hızlandıran baharatlar zencefil, acı biber ve köridir. Tarçın, kan şekerini dengeler.Zencefil metabolizmayı hızlandırır, şişkinliği azaltır.Rezene, fazla suyu atar.Kekik, kolesterol düşürücü , yağ yakıcıdır

Sarımsak ve soğan:Hücrelerin Yağ Depolarını Azaltmasına Yardım Eder.

C Vitamini alın: Turunçgiller , Portakal, Greyfurt, Limon Yüksek Oranda C Vitamini İçerir. C vitamini ; detoksifiye edici, diüretik ve kolesterol düşürücüdür.

Vitamin C ayrıca yağın Kullanımını Azaltır, Yağı Dilue Eder. Kolesterol Depolarının Kullanılmasını Sağlar. Günü Canlı Ve Enerjik Geçirmemizi Sağlar. Her Öğünde C Vitamini İçeren Yiyeceklere Yer Verin Ki, Metabolizmanız Hızlansın. Fakat fazla C vitamini böbrekleri yorar.

internetten bir kaç öneri ekledim inş. bu kilolardan kurtulur tez zamanda . buarada greyfurt tüketirken ilaç kulanmayın kızlar. kullandığınız ilaçlar karaciğerden atılamadığı için çok sakıncalı. eminim duyan arkadaşlarımız vardır ama ben genede paylaşmak istedim.
tşkelr canım bilgiler için.. bende okuduğum bir yazıdan sonra, günde 1 sarımsak yutmaya başlamıştım ama 1 hafta dayanabildim yutamadım. sanırım en iyi yöntem bitki çayları sanırım onlarla yola devam edeceğim.

demek ki sorun bende diil. hafta sonu benim gibi herkes diyeti bozuyor. hafta içi daha disiplinli gidiyoruz... bugün hava çok güzel olmasına rağmen evden çıkmak istemedim, yetiştirmem gereken işler vardı. bir de yarın yayla yürüyüşüne katılıcam, nasıl olsa orada epey yorulurum. sabah 06 da grupla buluşucaz. akşam kaçta döneriz bilmem. işin kötüsü yanımıza bolca hamurişi azık alacağız...CADIARZU
bugün..
sabah: 1 bardak greyfurt suyu, 1 dilim ekmek,yumurta ve peynir
öğle: 1 kase çorba, 4-5 kaşık z.kereviz, salata
akşam: 1 tabak patates kavurması ve yoğurt

gece: yeşilçay

merhaba kızlarrr sınavlarımı cok ıyı sekılde bıtırdım artık arranızdayımmm sınav donemı boyunca dıyet yapamadımm ama 2 haftanın tembellıgını ustumden atıpp yarınn cok duzenlı bır dıyete baslıyorum sevgılı gelmesı 4 ay var ve benım vermem gereken 9 kılo varrr hızlıca kurtulmak ıstıyorumm yaaa
3.olmusuz superr :teytey:
singgım herseyy yolunda gıder ınsallah canım

kocaelı tatlım spora devam mı edıyoruz canım?oyleyse ben yarın baslıyorumm

X