Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

merhabalar. bende grubunuza katılabilirmiyim yer varsa.kızlar yaza kadar 15 kg vermem lazım çünkü yaza düğünüm var bana cvp verirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler.

kızlar, hafta sonu şehir dışındaydım. nette problem var. şu an arkadaşımdayım. çarş. günü okuldan girerim yine. öptüm

Kızlar ben yine dün bozdum kendimi. Zaten bana ödül falan gerekmiyordu. İki gün ağzımı sürünce devamı geldi. Tam motivasyonumu kaybetmiş gibi düşünürken Handemim ile baharın yazdıklarını okudum. yediklerimden utandım. Tam motive oldum. Çok sağolun, süpersiniz kızlar. Şenizİşte takımımızın faydaları. :hooray:Bende bir yere giderken içime sıkan bodyler giymekten ve birçok durumda karnımı içeri çekmekten sıkıldım. Benim de hayalim yazın düşük beden bir kot ve üstüne hafif dar beyaz bir tişört giyip hiçbir fazlalık olmadan özgürce dolaşabilmek….Son iki yazdır yapamıyorum. Artık son.. bu yaz mutlaka dediğimi yapacağım. Kafamı toplayıp kaldığım yerden devam ediyorum. Bu sefer bırakmıcam, kendimle inatlaşıcam…KARARLIYIMkötükedihüso

Enfurtucum yediğin köfteler yaramasın sana. kaydirigubbakcemile3Bende zayıfken çekilmiş bir resmimi çantamda taşımaya karar verdim. Etkisi olacağını düşünüyorum. Senin bulduğun yöntemde güzel. Tabiî ki listede olacaksınız. Spor yapıyorsan mutlaka belirt canım. Ayrıca hepimiz Perşembe sabahı tartılıyoruz. Perşembe günü sabahtan göndereceğim listeye herkes bildirimini yapacak.

Tarikim gelmiş, hoş gelmiş. hihoyyytŞenizTürkiye’ye dönmene nekadar süre var canım. Umarım istediğin kiloda döner ve hayalini gerçekleştirmiş olursun. Biran önce aramıza dönmeni bekliyoruz…

merhabalar. bende grubunuza katılabilirmiyim yer varsa.kızlar yaza kadar 15 kg vermem lazım çünkü yaza düğünüm var bana cvp verirseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler.

Merhaba Selcencik. Üzgünüm ama takımımızın kontenjanı dolu durumda. Umarım kilolarını verebilirsina.s.

mrb kızlar.. ya bugün nedense canım çok sıkılıyor. az kalsın diyetimi bozuyordum ama direndim yaaaaaaa canım çok kötü bir şekilde çikolata istiyor ama inat ettim yemeyeceğim.. bugün ne yediğime gelince;
sabah: 2 dilim ekmek, domates, yumurta peynir
ara;kuru üzüm
öğle; yoğurtlu çorba ,domates, bir dilim ekmek
ara; bir orta boy elma
tatlı krizi gelmesine rağmen dayandım. neyse şekerleren iyisi ben gidip biraz spor yapayım ,belki biraz olsun kafayı dağıtabilirim. akşama görüşmek üzere çıtır arkadaşlarım..

Bende bugün zorlandım açıkçası ama yemedim. Yarım saat yürüyüşümü yaptım. Su içmek ve meyve yemek istemedi canım. Acıkınca küçük bir tost yiyeceğim. Bugünlük benden haberler bukadarcık. Arkası yarınkaydirigubbakcemile3

bugün sporu mu başarılı bir şekilde tamamladımkaydirigubbakcemile2. yüksek tempoda 40 dk aerobik yaptım baya terledim.. akşam fırında patates ve bir parça tavuk yedim. birazda ketçap ve mayonez koydum üzerine:eek:( çok az sıktım üzerine)
2 fincan yeşil çayda içtim. gece belki bir porsiyon meyve yerim. benden de bu kadar şekerler byy.:eek:

Kocaelicim insaallah nisan da donuyorum.Basaririm dimi o zamana kadar???Sizde iyi gidiyosunuz spor falan.Bende en fazla faydayi spordan goruyorum.Hepimize kolay gelsin .Selamlar

selam arkadaşlar,

bugün diyet iyi gitti diye düşünüyorum..

sabah: 1 dilim etimek, peynir
öğle: tavuklu salata, 1 bardak diyet kola
ara: 1dilim börek
akşam: 1 kase çorba, 6-7 tane etli sarma

gece: elma ve yeşilçay

herkese kolay gelsinna.s

selam arkadaşlar.bende bu sabah kahvaltımı çok az yaptım.çnkü öğleden sonra arkadaşm geldi.kısır yapmıştım.öğlen diyet biraz bozuldu.ama akşam yemek yemedim.yarına telafi edeceğim yediğimi inşaallah.
bu arada sinüzitim azdı yaaa.çok kötüyüm.başımı kaldıramıyrum.hepimize kolay gelsin çıtırlar....

Misirunucum listen süper. Daha ne olsun.:lepi:

Kocaelicim insaallah nisan da donuyorum.Basaririm dimi o zamana kadar???Sizde iyi gidiyosunuz spor falan.Bende en fazla faydayi spordan goruyorum.Hepimize kolay gelsin .Selamlar

Tarikim ençok senin başarman lazım. Bigün havaalanından inince beni görüp şaşırmalarını istiyorum demiştin. O anı aklından çıkartma canım çok motive edici bir amacın var. İnşallahta öyle olur. Nisana kadar verirsin tabiki. Önünde koskoca 2 ay var daha...Benimde hedefim Mart sonu. Ya vericez ya vericez arkadaşım:eek:klava:

Enfurtu çok geçmiş olsun. Bugün nasılsın??

Birazdan yarım saatlik sporumu yapicim. Sabah simit, kaşar peyniri ve yeşil çaydan oluşan bir kahvaltı yaptım. sonra yine döncem ben size kaydirigubbakcemile3

merhabalar.
kocaelicim çok hastayım.sabah aile hekimimize gittim.antibiyotik verdi.inşaallah 3 gün içinde düzelirim.serçe parmağımı kaldıracak halim yok inanın.

slm kızlar. bu sabah yine sirkeli su içtim.
sabah: bir yumurta ile yapılmış omlet, domates, 1 dilim ekmek
ara; kuru üzüm
öğle; bir porsiyon makarna:eek:
ara; bir elma
akşama hafif birşeyler yemem lazım. bugün sporda yapamadım .sınaflar falan ayrıca anneannem de geldi bir hafta bizde kalacak. sporda yapamam:çok üzgünüm:
ne yapacağım bilmiyorum. yinede pes etmek yok elimden geldiği sürece diyete devam başka çare yok. görüşmek üzere kızlar ninemize hizmet edelim biraz:eek:

merhabalar iki gündür yoktum kızlar dün misafirim vardı bugünde ben evde değildim

dün diet biraz bozuldu ama bugün altın günümüz olmasına rağmen bozmadım dietimi
sabah 3 kuru kayısı bir bardak ılık su içdim uyanınca bir tost yedim kahvaltıda
öğlen bir dilim börek biber salatası bir adet kurabiye yedim
çok gibi görünüyo ama okadar çeşit vardıki ancak bukadar kısabildim
akşam bişi yemicem yeşil çay ile geçiştiricem
dün ve bugün 40 dk lık pilatesimi yaptım
kendimi kötü hissediyorum sanırım hasta olucam bütün vücudum ağrıyor

şimdilik benden bukadar kızlar hepinizi seviyorum mıncırdım yanaklarınızdan bysss

selam,

yarın büyük gün.. 11 günün sonunda tartılıcam ve kilo bildirimi yapıcam... bakalım neler olmuş...

sabah: 1 dilim etimek, peynir
öğle: 1 dilim ıspanaklı börek
akşam: 4-5 kaşık ıspanak yemeği, 1 adet( büyük) patates haşlaması, 1 kase yoğurt

gece: 1 dilim etimek, elma, yeşil çay

yarın için hepimize güzel sonuçlar diliyorum...:teytey:

Arkadaşlar meraba bir kaç gündür işlerimin yoğunluğundan dolayı giremedim. diyet konusunada gelince arada bir kaçamaklar oldu tabii neyse neler yaptğımı neler yediğimi yazmayacağım. işlerim şu ara epey yoğun inş. şu cuma gelirde şu süreçden kurtulurum.
kocaelicim kilo hesabımızı hesapladık diyelim sonucu buradamı paylaşacağız. ayy valla benim kafam almadı şu sayfadakileri, kafam başka şeylerle mesgul yaa. canım sadece hesaplamalarımızı yaptık diyelim nereye yazıcam yada kime bildireceğim. kızlar yardımcı olun bana immmmdaaatttt.!!!!!!

bütün arkadaşlara günaydııınnn

ewwwet:teytey:

misirunu: (66.0/ 64.3/ 1.7/ %2.5):nazar:

sevgili kocaeli umarım doğru formatta yazmışımdır...

bence sonuç iyi. gerçi başlangıç kilom reglimdem 3-4 gün önceydi yani biraz ödem olabilir. ama 11 gün için yine de iyi bence. bir de yürüyüş yapabilsem.. havalar çok soğuk ve iş çıkışı kararmış oluyor. yürüyüşe gidilmiyor. ama hafta sonu yürüyüş programı yapabilirim...

herkese sevgiler...

Son düzenleme:
2. TAKIM **88. ETAP**

Kocaeli (61.0/62.0/-1/-1.64% ) senağlama
singing kettle (72.0///% )
clementine212 (57.3//%)
december (58.0///%)
çiçek (63.5///%)
handemi (71.7//%)
bahar_0186 (69//%) Yeni Üye
misirunu (66//%) Yeni Üye
Karmen2 (85//%) Yeni Üye
EN-FUR-TU (74//%) Yeni Üye

2. TAKIM TOPLAM KİLO (///%)

2. TAKIM **88. ETAP**

Kocaeli (61.0/62.0/-1/-1.64% )
clementine212 (57.3//%)
december (58.0///%)
çiçek (63.5///%)
handemi (71.7/71.7/0.0/0.00%)
bahar_0186 (69//%) Yeni Üye
Karmen2 (85//%) Yeni Üye

2. TAKIM TOPLAM KİLO (///%)

Kocaeli (61.0/62.0/-1/-1.64% )
clementine212 (57.3//%)
december (58.0///%)
çiçek (63.5///%)
handemi (71.7//%)
bahar_0186 (69//68.5/%) Yeni Üye
Karmen2 (85//%) Yeni Üye

2. TAKIM TOPLAM KİLO (///%)[/COL

ya sadece 500 grm vermişim:KK43: bu ne yasenağlama

kocaelicim kilo hesabımızı hesapladık diyelim sonucu buradamı paylaşacağız. ayy valla benim kafam almadı şu sayfadakileri, kafam başka şeylerle mesgul yaa. canım sadece hesaplamalarımızı yaptık diyelim nereye yazıcam yada kime bildireceğim. kızlar yardımcı olun bana immmmdaaatttt.!!!!!!

Karmencim ve Baharcım tartıldınız yeni kilonuz belli diyelim.. Ben hafta başlangıç kilolarınızı listede belirtiyorum. Siz sırasıyla yeni kilonuzu-eski kilo ile yeni kilo arasındaki farkı- farkın başlangıç kilosuna bölünüp çıkan sonucun 100 ile çarpılmasından elde edilen sayıyı yazıyorsunuz.

Baharcım gözün aydın buarada. :nazar:

X