Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

tarikim yadıklarını sonradan gördüm.
bence eve hiç alet alma ç-ık dışarı yürü. bizimkilerde dekor olarak duruyor.
ben eşim evde yok sıkıntıdan yiyorum gibi bir şey okuduğumu hatırlıyorum. ben ne yapayım. ben ne yapayım ama insan bazen çok bunaldığını hissediyor. varken yok olmak gibi bir şey bu. bekarsındır bilirsin beklemen gereken biri yoktur sende gezersin . böyle bağımlılık beklemek ömür törpülüyor.
aman ağzımı açmayayım.nasılolsa takım bizde diye yazıp duruyoruz. takımın açılışında vardık kapanışında bulunmasak iyi olur aslında.sen ara verdin ben tatiller dışında burdaydımbu kadar tembel olduğumu bilmezdim . hep kendimi çok çalışkan görürdüm ama bak kendi irademe bile hakim olamadım.yeme kültürü ve dietisyen açısında haklısın sen de çık çık gezmeye gör incecik kızları yeme .
bunları sen sakın bana deme
eylülce ve domi takım destekcisi arkadaşlarımız.

Evet aslinda bende tam bu yuzden yani dekor olmasin diye almak istemiyorum olmuyor evde biliyorum.Bide gecen hafta esim yoktu burada hic cekilmiyo yani insanin en ve tek yakini esi oluyor bu kadar uzakta yasayinca.Ondan baya kotuydu gecen hafta.Ama bu hafta iyi baya simdi zaten spor yapicam ins.Ya kizlarin dedigi gibi eger takim kapanmasa bile 14. takimda yazalim bari bide kalanlari listeden cikaralim mi yani boyle bi anlami yok gibi.Yada dedigim gibi sen kapatalim dersen ben kabul ederim ama ayni takimda olmak sartiyla:)

Son düzenleme:
kızlar isterseniz diğerleri dönene kadar bizim takıma yazın orda hep birlikte paylaşım yapalım biz de zaten çok az kişiyiz
diğer arkadaşlar döndüğünde de onların da fikrini alıp ne yapacağınıza karar verirsiniz
tabi bizim takımda paylaşım yapmak istemeyenler de olabilir saygı duyarım :1closedeyes:

Merhaba kizlar bundan sonra 14. takimda takiliyoruz o zaman.Ama bugun liste hazirlamaya calisacagimda nasil ekleyecegim diger sayfaya bilmiyorum.Yani copy paste olmuyordur herhalde.Bide madem arkadaslar yok bana kalirsa listeden isimlerini cikaralim ne dersiniz?

slm tarikim bugun liste yok bayram oldugu icin canim haftaya artik... bu arada hepinizin kurban bayramini kutluyorum...opuyorumnanaktan

Tarikim ,
artık bayramlar sadece sözlerde sanırım yada ben öyle yaşıyorum. 4 yıldır ıstanbuldayım bayram falan bilmiyorum sadece kayınvalideme gidiyorum. o kadar.
oğlum benim yaşadığım bayram tadını yaşıyamıyor.
ama biliyorum kardeşim ve görümcemden yurt dışında olmak her zamanki özleme bayram tadınıda istiyor.
o yüzden etle tatlı ile çok fazla işim yok ama bayram diye tercih hakkımı kullanıyorum.
ve çok açıkıyorum .
senin kurs işi ne oldu?

Ben kursa devam ediyorum su an kurstayim zaten:))Aralikta bir TOEFL sinavi var cok umutlu degilim ama gecersemde cok super olacak ins.Bi de biz burda herhalde gurbet psikolojisiyle daha fazla bayrami hi8ssetme cabasinda oldugumuz icin malesef ette ve tatlida baya yedim :KK43:(Canimcim simdi artik 14. takimda olucaz dimi.Bi de oraya bakayim neler yapmis kizlar bayramda

Singingcim nerelerdesin ben kac gundur malesef bi turlu giris yapamadim siteye buda canimi cok sikiyor.Zaten takimda kalmadi ortada o yuzden sana da fikrini sorayim dedim.Yani Silviyacim ve senin icin yaziyorum takima desem yeri.Aslinda persembe ve bugun takima girip en azindan 2miz icin bir kilo bildirimi yapayim dedim o da sitedeki problem yuzunden o da olmadi.Canim ben biraz yoruldum gibi.Oooof napsak ki bilemiyorum

merhaba kızlar birkaçgün önce girdim mesaj yazdım ama bir türlü gönderilmedi.öncelikle geçmiş bayramınız kutlarım.perşembe günü ve cuma günü bakmaya çalıştım ama bir türlü giriş yapamadım yani sayfa açılmadı.bildirm yapılmamış ama diğer takımlar yapmayı başarmış şimdi ne olacak bilmiyorum ama bu durmda diskalifiye olmuş olmanız gerek.ben duurmu takip edemiycem çünki yarından itibaren bir süre şehir dışında olucam eğer diskalifiye olmak istemiyosanız bu konunun peşine düşmeniz gerek çünki takım diskalifiye olduğunda yarışmacılarda otomatikman diskalifiye oluyo böylece birdaha yarışmada olma hakkınızı tammen kaybediyosunuz.bilginize...

selamlar herkese.

uzun süredir girmiyorum kusura bakmayın inşallah. dedemler bir kaza geçirdiler ve sürekli istanbul kastamonu ikilemindeydim. yeni yeni herşey yerine oturuyor.

yarışmadanda atıldımmı atılmadımmı bilmiyorum. okula dönmek zorundayım şu an biri bilgi verirse çok mutlu olurum :-) .

iyi kilo vermeler.

X