Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

iyi geceler kızlar ..singing ablamm dominoşumm canım ne habersinizz altta yakaladım sizii çok öpüyorum ikinizide bby

Allah rahmet eylesin
bizde genetik değil annem de şimdi şişman ama eskiden zayıfmış işte sıkıntıdan filan yiyince kilo almış

işte bende herkes zapzayıf istediğini giyiyor ben mesela düşükbel giyemiyorum kaydirigubbakcemile3
yani benim bir an önce zayıflamam lazım yoksa al-ver metabolizmam çökecek akannehir

Merhaba oncelikle Dominationcim cok gencmissin ne guzel kilo vermen daha kolay olur eminim bide boyunda uzun umarim bundan sonra umdugun hatta daha iyilerine kavusursun.Su internet alem bisey ne kadar uzak yada farkli olsakta(yas itibariyle) ne guzel bi arada ve destek omak.
Singingcim oncelikle geriye baktigimda universiteye baslayana kadar hic kilo problemimin olmamasi ve diyet yapmadigim hatta yasitlarima gore cok zayif oldugum dikkatimi cekti.Galiba en buyuk kayibi ailemden ogrendigim beslenme seklini degistirerek yapmisim.Yani annem ve babam hala gayet zayiflar annem menapoz dolayisiyla aldi biraz ama yine de 60 kgnin ustunde degil.Bizim evde sabah ve oglen cok guzel yenir aksam daha cok hafif seylerle gecistirilirdi bide nedense ailemin cok abur cubura duskunlugu yoktu.Ama ne olduysa geceleri yemeye baslamamla oldu ve ogun bu gundur degisemedim cok onemli zaman dilimlerimi hep zayiflama derdiyle gecirdim ve simdi bile oyle hala universiteden arkadaslarimi gorunce bana gulup diyettemisin hala dediklerini dusunmek bile cildirtiyor beni .
Cok uzun oldu ama geleyim diger soruna canim biz simdi Indiana ya tasindik esim burada hoca olarak basladi cok sukur ogrenciligi bitti.Ne garip bunlardan bahsetmemisim sana dimi daha onceden baya paylasimda bulunurduk.
Bugun yediklerine baktim canim cok yagli degilse bence sabah kahvaltida hic sakincasi yok tostun ve uzum yemek cikolata yemekten iyidir.Bide Singingcim ele ele verip hayatimizdan silelim budiyet sayfasini artik tabi sizler icinde soyluyorum kizlar.Saglikli beslenip zayif kalalim.
Bakin burada cinli ve Koreli arkadaslarim var o kadar zayiflar ki hic fazlalik yok kac tane cocuklari olsa bile demin tam merdivenden yukari cikiyordum cay almak icin bide mucadele ediyodum nefsimle yanina bisey almamak icin cekik gozlu yani asyali bi kiz gordum tam istedigim yani olamk istedigim tarzda giyinmis ve gayet hos gozukuyot kendi kendime dusundum ben boyle olamazmiyim tabiki neden olmasin sadece bizde olan o iradeyi sus gibi kullanmamakta bitiyor is kizlar.

Kizlar hem uzun yazmisim,hem daldan dala atlamisim, hemde noktalama isaretleri kullanmamisim.Kusura bakmayin usteki yazi icin ama hissettiklerimi paylastim.Bide Singingcim demis ya egitimci diye utandim kendimden:kedi:Opuyorum kizlar

Tarikim çok şekersin düşünceli ve incesin.
nasıl rahat hissediyorsak öyle yazacağız.
evet hayırlı olsun seni yerleşim yeriniz . sizinde kaderiniz böyleymiş. güzelmi bari değiyormu.
sen kendi özgeçmişini eleştinle yapmış ama acımasız davranmışsın. ailenin dediğin gibi güzel denetimi varmış yeme alışkanlıkları adına ama sanırım bu senin onlardan uzak kalmanla vede yeni yaşam şeklinle bağdaşamamış.
sana önceki yerinizdeykende demiştim türk yemekleri olmayınca daha kolay diet yapmak ama açta kalınmıyor ki
domicik eminim başarırsın . hepimiz başarmalıyız.
benim sorun uyku düzenimdende kaynaklanıyor .erken kalkınca yada uykusuzluk çekince .yeme düzeni etkileniyor . bunlar özür değil.
şimdi yarın perşembe biz bugünden şu alıntılama işini bir yapalım domide bize yardım etsin ltf.
dominatıon neden bu nick ?
huuuuu handemi
huuuuuu merilcan

günaydınnn :hulya:
ben kahvaltı yapmaya gidiyorum cokacimcoook
tabi ben size yardımcı olurum zaten yarın okuldayım artık bu kadar yeter :roflol:
nick konusunda da hiç iyi değilimdir :roflol: üye olurken aklıma bu geldi ben de yazdım :roflol:

merhabalar kızlar.
maşaallah payleşımlarınızın devamını diliyorum size.bakayım dedim neler yapıyonuz.amkallistenin yazdığını anlayamadım.kızlar siz kilo bildirimi falan mı yaptınız kine?

yarın perşembe ben yarın uğrarım.listeyi hazırlarım.eğer kimse hazırlamamışsa tabi.sonrada size anlatırım nasıl yapıldığını.hem zaten 14. takım ve 1 . takım bu konuda sizlere destek olacaktır.

şidilik görüşmek üzere.

merhabalar kızlar.
maşaallah payleşımlarınızın devamını diliyorum size.bakayım dedim neler yapıyonuz.amkallistenin yazdığını anlayamadım.kızlar siz kilo bildirimi falan mı yaptınız kine?
.

evet enfartucum kilo bildirimi yapılmış sonuç listelerinin olduğu başlıkta duruyor bakabilirsiniz....

Merhaba kizlar bugun yazdigim mesajlari gonderemiyorum dunde boyle olmustu.Neyse yeniden deneyeyim sabah soz dinleyip 1 tane yumurta yedim.Ara:1 mandalina Oglen ve aksami da yazarim.En-furtu'cum yaparsan bu hafta listeyi super olur.Kalliste'cim o konuda hic bi fikrim yok.Opuyorum ve bugun ne yediniz bekliyorum.

kallistenin demek istedigi singing bla kilo bildirimini sonuç listelerinin yayınlandıgı topige yollamış yanlışlıklsa ..bugün çarşamba oldugu için bide yanlış yere liste konuıldugu için sormuş kalliste ..kilo bildirimini cuma günü öglene dek cuma yarışmaları paylaşım alanına yollıcaz singing ablam...öpüyorum kocaman..

selam kızalr ben yarın büyük ihtimalle giremem
cuma günü görüşürüz
bildirimde de sorun yaşarsanız bizim takım size yardımcı olur opuyorumnanaktan

Aaa Singingcim yazmamissin ne yedigini bugun Handemi de yazmamis.Neyse ben yazayim
Sabah:1 yumurta
Ara:yok
Ogle:1 lahmacun( salata ve 1 kasik makarna
Aksam:6 tane kestane
NOT:Arkadasima gitmistim o yapmis lahmacun o yuzden 1 tane yedim 1 kasikta makarna yedim.Ama tatlilara falan hic dokunmadim:)))))))))
Boyle olunca da aksama bisey yemedim.

ortaya bir laf attım gittin paylaşımınız artmız :) kesinlikle şakaydı kızlar kimseyi kırmak gibi bir niyetim olamaz ben sadece 2. takımı özlüyorum o kadar ben o motive ile süper kilo vermiştim

kalliste tekrar cevap verdiğin için teşekkür ederim.sanırım bi karışıklık olmuş.

merhaba kızlar.nasıl keyifler bakalım.ben bugün sağlık ocağına gidip 2 yaşındaki oğlumu aşılattım.valla aşılatmadan önce çok korkuyordum.ama rahatladıım diyebilirim.inş. ters bi durum olmaz.

ben şimdi listeyi hazrlayayım size.gerçi nalansuyumda buralarda ama önce ben gelmişim madem yapıvereyim.

bundan sonraki hafta arefe günü perşembe.bu haftaki liste tamamiyla hazır olunca kopyalayın bu listeyi,bilgisayarınızda ayrı bi dosya açıın.kopyalayın listeyi.her hafta bu şekilde yaparsanız,geri dönüp sayfalar arasında liste arayayım diye uğraşmazsınız.

2.TAKIM **131.ETAP **
singing kettle (71.5///%)
Silviya ( 66.5) Geri Dönmek Üzere Ayrıldı
LEAH (84.6///%)
sheker_cadi (71.7///%)
EN-FUR-TU (70.0) Geri Dönmek Üzere Ayrıldı
Handemi(69.4///%)
tarikim(64.2///%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO (361.4/)
[

liste hazırlarken dikkat etmeniz gereken bazı kurallar:

-kaçıncı etapta olduğunuzu yazmayı unutmayın.şimdi gelecek hafta bu listeyi kopyalayacaksınız ya,en üstte 131 yerine 132 yazın.

2-alıntı yaptğınız listenin renk kodlarını silmemeye dikkat edin.alıntı yapınca,sayfanın en üst sol köşesinde QUETE.....ile başlayıp alıntı yaptığınız üyenin adına kadar olan kısmı vede en alttaki QUETE yazan kısmı silin.diğerlerine karışmayın B kodunu silmeyin.

3-esapla şöyle yaılıyor: diyelim ki ben geçen hafta 70 .0 klo idim.bu hafta 69.5 olmuşum.önce 70.0 dan 69.5 i çıkarıp farkı bulun.fark burada 0.5 tir.bu farkı geçen haftaki kilonuza bölün.yani bu örenkete 0.5 bölü 70.0 gibi.çıkan sonucu 100 ile çarpın.hesaplama bu kadar basit.liste yapmakla görevli olan arkadaş,tüm üyelerin bildirimi tamamlanınca herkesi bu hesaplama yöntemiyle kontrol edecek,sonra kardeş takım olan 1. takıma listemiz doğrum mudur bi bakın diye 1. takımın sayfasına listeyi kopyala-yapıştır yöntemiyle gönderecek.aynen onlarda bizim takıma gelip listemizi kontrol edin diye gelecekler.tek tek hesap edin lüfen.yine aynı şekilde tablo sonundaki 2. takım toplam kilosuda böyle hesaplanır.

KISACA:FARK/GEÇEN HAFTAKİ KİLO x 100

Kususra bakmayın akadşalar belki bunları biliyorsunuz ama ben yine hatırlatmak istedim.ayrıca gelecek hafta perşembe günü biliyorsunuz arefe günü.cuma 1. gün.ayarlama yapın bence isterseniz çarşambadan yazın liste bildiriminizi,bayramda dah uygun olan bi arkadaş listeyle ilgilnsin.ya da belki yönetim farklı bir öneri yapabilir.bu yüzden litfen cuma paylaşım alanını takip edin.

şimdilik benden bu kadar olsun.öpüldünüz.ayy bu arada leahı acayip merak ediyoum....

Ne demek . çok tşk. ortalığı karıştıran bendim. anlattığın iyi oldu. ben heyecandan bir an önce yapma telaşımndan cuma listeleri sonucundan bakltığım için böyle yapmışım yani yapamamışım.
tarikim sen anladıysan senin ellerinden öpsün ltf.

yediklerime gelince

sabah a
2 dilim ekmek ,peynir
ara
1 nar ,yeşil çay
öğle
1 tabak makarna az yağlı
ara
3 küçük köfte
akşam
salata mercimek çorbası.,4 kaşık barbunya .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…