Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

silvişim 2.5 aydır izmirdeydim eve döndüğümde savaş alanıyla karşılatım felaket kötüydü evin hali bi bakıcı buldum evi temizledim derken giremedim işte tam dedim başlıyorum bi bakayım kızlara herkes dağılmış. tarikim bebiş im 5 ayını bitiriyor artık. emmek istemeyen bir bebek günde toplasan 1 saat emmiyor bende süt olsun diye yedim yedim sonuç 66 kilo beni kabul ederseniz sizin yardımınızla eski formuma dönmek isterim hepinize iyi hafta sonları

helal olsun singingim.sizleirnde bende hakkı var.Hepiniz helal edin haklarınızı...

Tamam canın hele bi git dön sen ama takımın bi kaptan seçmesi daha doğru olur..

Eğer resmi olarka takımları birleştirmezseniz paylaşımları ortak yaparsınız ama listelerin ayrı hazrlanması gerek yada takımlardan biri diğeirnğin nüfusuna geçerse sırnaşık şey tek liste ve tek takım olur

Helal olsun canım sizlerde helal edin. bir çok şey paylşatık birlikte...

Artık kararlar sizin çok karışmak istemem ama kaptan olması daha iyi olur.nedne derseniz bir kişi en azından net olarak sorumluluğunu bilir.eğer o hafta listeyi hazırlayacak kişi unutur da listeyi hazırlamazsa ve paylaşım alanına bildirm yapılmazsa takım yarışmadan diskalifiye olur.

ortak paylaşım mı birleşme mi bu konuyu netleştirmeniz çok iyi olur...

merilim hoş geldin. ben bir süreliğine ayrılıyorum.sende bir görünüp kayboluyosun.nerelerdesin bakalım böyle?Ben olmasam da sen gel bak takım revizyona gidiyo canlanmaya katkıda bulun sende...

Canım dilerseniz birleşin dilerseniz takıma yeni üyeler alın.Ben herkesin mezun olmasından sonra takımı kapatmak niyetinde olduğum için yeni üye almıyodum.toplam sayı 12 kişi olmka kaydıyla takıma yani üyede alınabilir.

Bir süreliğine gidiyorum dominoşum. hadi hep bilrlikte toparlanın sizde.döndüğümde herkesi daha ince göreyim.öperim kocaman...

vereliniortak eylülcem hep bilrikte başarın.umarım herşey daha iyiy olur..

handemicim sınavda başarılar dilerim Allah yardımcın olsun...

canım hep birlikte toparlanmanızı diliyorum. kolay gelsin... a.s.
hep birlikte toparlanalım ama sen de en kısa zamanda dön aramıza olur mu :1rolleyes:

evet kızlar herkese merhabalar ..silvişim canım önemli bişe olmadıgına çok sevindim..

kızlar yazılananları okudum çok üzülerek hepimiz aynı dettten muzdaribiz ben gördümki izin döneminde takımda olmasdıgım için kendimde bi sorumluluk hissetmesdigimden önüme geleni arkamdakini sagım solumdsakini hep yedim ...tamam kızlar artık bu kadar yeter benim için agzımın payını aldım ...

eger ki kabül ederseniz ben takım kaptanı olarak muhteşem bi şekilde takıma geri dönmek planındayım ...şimdi okudum ve çok üzüldüm sizler ne düşüncedesiniz bilmiyorum ama takımımızı yeniden kuralım ve tekrardan başlıyalım olurmu..

ama bilmiyorum ben silviş gibi sabırlı degilim hergün ama hergün paylaşım yapılacak bir gün bile aksatılmayacak çünkü benim ihmalin hiç bir türlüsüne tahammülüm yok tabi çok önemli bi sorun olmadıgı sürece ..şu alıntı yaparak yasptıgımız bildirimler aslında çok iyi oluyordu ama yapmayalım çünkü takip eemiyoruz ortalık 56 ya gidiyor..kaptanlık konusunda sizden ve silvişden gelecek cevap üzerine bi plan hazırlayalım olurmu ..yani bilmiyorum kaptan kim olursa olsun bii düzene girelim benim düşüncelerim bu kızlar birde şu liste yi yollama işini pek beceremiyorum ondada zaten enfurtum bseni yanlız bırakmaz ..hepinizi çok öpüyorum ...

ha bu arada kızlar size kendim için çok önemli bi haberi vermek istiyorum sanırım daha önceden bahsetmiştinm ev için bi ssistemde nakit para biriktiriyoruz diye onda biriken paramızı aldık ve allah izin verirse bayram da mersin dönüşü onun üstüne 75000 kredi çekip ev alacaz ..eşimle bir ay kadar papaz olduktan sonra ikna ettim ..çok mutluyum kızlar çookkk

silvişim 2.5 aydır izmirdeydim eve döndüğümde savaş alanıyla karşılatım felaket kötüydü evin hali bi bakıcı buldum evi temizledim derken giremedim işte tam dedim başlıyorum bi bakayım kızlara herkes dağılmış. tarikim bebiş im 5 ayını bitiriyor artık. emmek istemeyen bir bebek günde toplasan 1 saat emmiyor bende süt olsun diye yedim yedim sonuç 66 kilo beni kabul ederseniz sizin yardımınızla eski formuma dönmek isterim hepinize iyi hafta sonları

merilcim gördüğün gibi takım revizyonda bilmiyorum ama belki deneme süresine alırlar seni.normla şartlarda gidip geri gelen üyenin tatkımdan ayrıldığı kilosu başlangıç kilosu oluyo ama hamilelik nedeniyle kilo almış olduğundan şuanki kilonla başlayacaksın.ama listeye alındığın ilk hafta adının yanına eski üye olduğun belirtilerek doğumdan sonra geri geldiğin konusunda bir ifade yazılmalı.bu konuyu sakın unutmayın.

hep birlikte toparlanalım ama sen de en kısa zamanda dön aramıza olur mu :1rolleyes:

dominoşum ara sıra uğrarım tabiki ama bir süre bünyemi dinlendiricem kendime 2-3 aylık bi taitl verdim.

evet kızlar herkese merhabalar ..silvişim canım önemli bişe olmadıgına çok sevindim..

kızlar yazılananları okudum çok üzülerek hepimiz aynı dettten muzdaribiz ben gördümki izin döneminde takımda olmasdıgım için kendimde bi sorumluluk hissetmesdigimden önüme geleni arkamdakini sagım solumdsakini hep yedim ...tamam kızlar artık bu kadar yeter benim için agzımın payını aldım ...

eger ki kabül ederseniz ben takım kaptanı olarak muhteşem bi şekilde takıma geri dönmek planındayım ...şimdi okudum ve çok üzüldüm sizler ne düşüncedesiniz bilmiyorum ama takımımızı yeniden kuralım ve tekrardan başlıyalım olurmu..

ama bilmiyorum ben silviş gibi sabırlı degilim hergün ama hergün paylaşım yapılacak bir gün bile aksatılmayacak çünkü benim ihmalin hiç bir türlüsüne tahammülüm yok tabi çok önemli bi sorun olmadıgı sürece ..şu alıntı yaparak yasptıgımız bildirimler aslında çok iyi oluyordu ama yapmayalım çünkü takip eemiyoruz ortalık 56 ya gidiyor..kaptanlık konusunda sizden ve silvişden gelecek cevap üzerine bi plan hazırlayalım olurmu ..yani bilmiyorum kaptan kim olursa olsun bii düzene girelim benim düşüncelerim bu kızlar birde şu liste yi yollama işini pek beceremiyorum ondada zaten enfurtum bseni yanlız bırakmaz ..hepinizi çok öpüyorum ...

ha bu arada kızlar size kendim için çok önemli bi haberi vermek istiyorum sanırım daha önceden bahsetmiştinm ev için bi ssistemde nakit para biriktiriyoruz diye onda biriken paramızı aldık ve allah izin verirse bayram da mersin dönüşü onun üstüne 75000 kredi çekip ev alacaz ..eşimle bir ay kadar papaz olduktan sonra ikna ettim ..çok mutluyum kızlar çookkk

nalansu canım takım olarka aranızda halledin.sen gönüllü olduktan sonra itirazı olan çıkmaz zannetmiyorum.birde yardımcı seçin.Koly gelsin canım.zaten işler rayına oturna kadar destekcinizim.Sormak istediğiniz ibşey olursa buralardayım yani şimdilik. opuyorumnanaktan

bu arada gönlüne göre bi ev alırsın inşallah.Hayırlı olsun.

Nalansucum eger gonulluysen niye olmasin cok iyi olur.Daha iyi toparlaniriz ben kendi adima haftasonlari ancak aksam bu saatlerde diger gunlerde daha duzenli yazmaya calisiyorum.Dedigim gibi ins kararliyimda kisacasi bana uyar herturlusu.
Merilcan bak yine ayni kilodayiz neredeyse yine yarisalim istersen bu defa bende kazanirim ins.
Silviyacim seni cok ozleyecegimi yazmak istedim canim hersey gonlunce olsun dondugunde de Tarikim mezun olsun:))))))))))Amin.

günaydın kardeş takımın çıtırları zemuszemus zemuszemus zemuszemus
nasılsınız bakalım hadi bakalım yeni bir gün başladı kilolarımızdan kurtulmak için yeni bir gün daha :emir_bebek:
ben hastayım :çok üzgünüm:
kendimi tanıtıyım 27 yaşında evde kalmış biriyim :roflol: erzurumun bir ilçesinde öğretmenlik yapıyorum. kilolarla hep başım dertte oldu. biraz hormonik biraz psikolojik benim durumum delikafadulden en ufak bir depresyon verdiğim kiloları geri getiriyo bana mafoldumben boyum 158. kilom fena akannehir kendime gelmem lazım ama hastayım diyet yapamıyorum senağlama geçen haftada dr 7 gün rapor vermişti hep evdeydim hep yedim :eek: bir an önce kendime gelmem lazım a.s
ama çok açım cokacimcoook
:tomato: :tomato: :tomato:

günaydın arkadaşlar ...günaydan aynalar ...aynı durumdayız sanırım ...offf napalım yine sil baştan herzamnki gibi ...

selam fıstıklarr opuyorumnanaktan
ahh bende aynalarla aynı dertten muzdaribim :sinifsinif:
(muzdarip miydi o ya neyse fisfisfis )
depresyona girince hopp gerig eliyor kilolar :sm_confused:
hemde bende hastayım grip oldum boğazım 2 gündür çok fena :sinifsinif: dün güya spora başlayacaktım ama şimdi yorulursam zaten boğazım ağrıyor daha kötü olurum dedim laelaelaelaelae
bu hafta okullar tatil olsa hem ben hastayım çok iyi olurdu :Saruboceq:

silvişim benden yanada hakkım varsa helal olsun.
nalansu hayırlı olsun arkadaşım . sen gönüllü olduktan sonra sevinirim . ama yazdıklarındanda cekindim.niye dersen sanki yazmassam azarlanacakmışım gibi bir hava hissettim. şaka şaka.
aynalar 27 yaşında evde kalmak?
domination merhaba . tüm gelip yazan fikir paylaşan herkese merhaba .
şöyle yapacam böyle yapacam demiyeceğim ama herşeyi paylaşacağım. başarısız olduğum en önemli konu kiloo,oooooduygusal devinimlerden çıkışı,yiyerek sonlandırmak.
genelde hepimizin yaptığı bu.
nalansu bende kilo bildirim listesinde özürlüyüm. ama diğer görevimi devam ettiririm başka öneri varsada ona göre sorumluluk alırım.önemli olan bu işi sonuca ulaştırıp bırakabilmek. ve sen den ricam bizden yeni hedef kilolar bildirmenizi istemen . çünkü ben ulaşamadığımı görünce karar değiştirdim . ,
merilcan tekrar merhaba.

merhaba kızlar ...
tarikim seninle yarışmayı çok isterdim.. ama takımda çok kopukluk var anladığım kadarıyla ben 2 gündür takip ediyorum sizi bir türlü motive olamadım .singing teşekkür ederim hoşbuldum

merilcan sen mezun olmuştun .
yüksek lisans yapacaksın artık bu sefer . ancak 2 çocuk yeter güzelim . doktora şansını zoralama.
anladığım kadarıyla takımdaki durumdan etkilendin .
bekle gör demiyeceğim herkes elini taşın altına sokacak bu kilolar gidecek. ben bu yaşımda uğraşıyorsam (bu yaşta ne ki *)aslında ilerki yaşlarda az yeme alışkanlığını edinmiş olmak çok önemli ve gerekli.
benim eşim çok az yer kızlar veasla 2. tabağı almaz arada bir şey yemez. tatlı hariç.onun kadar yesem kesin onun gibi olurum derim. niye onun kadar yemiyorumki. o ayakta duruyorsa o kadar yemekle bende dururum . bana bir şeyler oluyor eğer açıkmışsam gözüm hiç kimseyi ve hiç bir şeyi görmüyor. ara öğünün gerekliliği

ben bugün ne yedim .
sabah
karışık tost. 1 dilim sucuk 1 dilim kaşar 2 dilim ekmekten
ara
2 adet kabak tatlısı.
öğle
1 kase mercimek çorbası,1 tabak barbunya yemeği
ara
1 bardak süt 1 nar.
akşam
1 tavuk pirzola 1 dilim ekmek ,salata .
yeşil çay içitim . şimdide siyah çay içeceğim. çünkü açım.hemde çokkkkkkkkkk.olsun
geçen sefer başım ağrımıştı yemeyi birden kesince. bu seferde sol kaşımda ağrı başladı. reflümde var. çok muztaribim .
nalansu A gribi aşısı hakkında ne düşünüyorsun .
oğlan için düşünüyorum . biliyorsun onun verem aşısı tutmamıştı.
okuduklarımla paronoyam arttı.
leah umurım ve dilerimki herşey yoluna girmiştir.
sevgiler selamlar.......

iyi akşamlar kızlar
singing kettle canım nasıl kilo verdiğimi sormuşsun. ben biraz ağır bir diyet yaptım.
sabah kepek ekmeği, peynir, yeşil zeytin, domates, salatalık, bir bardak şekersiz çay
öğle 1/2 ya da bir paket diyet bisküvi
ara bir meyve
akşam ya haşlanmış tavuk ya da haşlanmış makarna yanında yağsız tuzsuz salata
en az 2 litre su ve saat 6 dan sonra hiçbirşey yemedim.
lahana suyu içtim. haftada 3 defa bir saat spor aletleri ile spor yaptım.
bu şekilde 3 ayda 21 kilo verdim.
o zaman kararlıydım şimdi o kararı tekrar bulmaya çalışıyorum :eek:

kızlar malesef kötü haber kayınbabam ve görümcemle kızı geliyo bayrama kadsar burdalar bayrama mersine beraber gidip sadece kayınbabamla geri dönecez .oyüzden kaptanlık işi yattı benim ne zamn bişeyi başarmaya niyetlensen mutlaka bi arıza çıkıyo ..neyse ben yine izinli olmaya deavam ediyom kızlar siz aranızdan birini kaptan seçin ben eger tek dönersen zayıf bir ihtimal ama girerim takıma ..offff..neyse sinirlerim bozuldu yaa ..herkese iyi geceler bby

Singingcim benim esimde oyle ve cok zayif ooof bende onun gibi olsam keske.Benimde aynen gozum donuyor sanki herseyi yemek zorunda hissediyorum kendimi ama bu defa kararliyim.Kac ay oldu kendime dogru durust bi alisveris yapmadim icimden gelmiyor ki.Esim bile zorluyor git alisveris yap sana acik cek veriyorum diyor ama ben hala aptallik edip yemeye devam ediyorum.Ama basarmaliyim hem dogumgunume az kaldi bari o zaman doya doya alayim biseyler.
Merilim gel yarisalim vazgecme sen azimlisin bende sana uyarim.
Nalansu bende cok sevinmistim sen ustlenince bu vazifeyi ama uzuldum simdi.
Silviyayi simdiden cok ozledim.Hadi bakalim yarin onumuzde yeni bi hafta var herkese iyi kilo vermeler:))))))))

aynalar çok tşk. ler .
eylülce merhaba .
merhaba tarikim .
sen doğum günüme kadar vermeliyim falan deyince ben bile senin adına strese giriyorum ben hazirana kadar diyorum .
nalansu çok çok üzüldüm.
elimiz mahküm yardım alıp falan yapılacak bu iş. .
tarikim senle ben birde 14 takım var gibi burda .
çarşmbaya kadar kaptan ve yardımcısı lazım ama 2 kişi ile zaten olmaz.
yoklama alıyorum
PAZARTESı
Singing+
tarikim +

diğerleri çarşambaya kadar yoklamaya katılsın ltf
olmadımı 14 takıma geçmek isteriz . tarikim hiç canını sıkma . geçen yıl göremedim seni ama gelirim bu sene havaalanına karşılamaya.
kızım al bir şeyler sende üstüne toplu olupta çok güzel yakıştıranlarda var . ebru şallı gibi düşünme .

Canim haklisin ikimiz kaldik galiba takimda oooof cok uzuluyorum.Acaba 14. takim bizi kabul eder mi?Yani kalici olarak.Bide kiyafet konusunda da haklisin.Ama bunu kendime bi gaz vesilesi olarak degerlendirip zayiflayip oyle almam lazim.Bide evet gecen sene bulusamadik bu yil ins bulusuruz.En son olarak beni sadece az zaman kalmasi yani hedef koymak gaza getiriyor ondan evet stress cok oluyorum ama iste kismen basariyorum dazemuszemusYa bide arada ingilizce de yazabiliriz baksana ikimiz kaldik:))))))))))

olabilir mi?
dün gece buraya yazdım diye sadece siyah üzüm yeyip yattım .
bugün bütün gün yediklerim.
sabah 1 simit biraz pweynir
ara siyah üzüm
öğlen salata 1 dilim ekmek
ara
yarım simit
akşam
1 lahmacun .
evet tarikim yorumla bakalım ne olmuş yediklerim.
hedefin konusundada sen en iyisini bilirsin . kendimi,zi en iyi bizler tanıyoruzda biri tarafından vurgulanıncada bazı şeyler karşı kıyıdan böyle görünüyor diye düşünüyor insan . benim için çoğu zaman bir uyarıdır farklı yaklaşımlar.

singing ve rakibem tarikim ben size alışmıştım bacılarım ben elalemin 14.takımına gelmem biz üç kişi üç başımıza devam edelim ya takımda yada başka başlıkta orası size kalmış artık

X