Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Singingcim yediklerin iyi gibi gozuktu gozume fazla degil ama sende benim gibi biraz hamurisini fazla tuketiyosun gibi geldi galiba ikimizde ekmek ve hamurisini olayini azaltirsak bu isi basaririz.Merilcim sen buraya yazarsan elimden geldigince bende paylasimda bulunurum bide Handemi de yazarsa baya iyi takim oluruz.
Bugun yediklerim sabah:Meyve (biraz ahududu biraz karadut)
Ara:2 mandalin
Ogle:2 mandalin
Aksam:1 tabak kofte patates 1 dilim ekmek 4 kasik pilav
Cok dengesiz biliyorum ama sizinle birlikte duzeltecegime innaniyorum kizlar mutlaka yazalim olur mu.Bide 2 lt su ve 2 brdk yesilcay

Singingcim yediklerin iyi gibi gozuktu gozume fazla degil ama sende benim gibi biraz hamurisini fazla tuketiyosun gibi geldi galiba ikimizde ekmek ve hamurisini olayini azaltirsak bu isi basaririz.Merilcim sen buraya yazarsan elimden geldigince bende paylasimda bulunurum bide Handemi de yazarsa baya iyi takim oluruz.
Bugun yediklerim sabah:Meyve (biraz ahududu biraz karadut)
Ara:2 mandalin
Ogle:2 mandalin
Aksam:1 tabak kofte patates 1 dilim ekmek 4 kasik pilav
Cok dengesiz biliyorum ama sizinle birlikte duzeltecegime innaniyorum kizlar mutlaka yazalim olur mu.Bide 2 lt su ve 2 brdk yesilcay

slm tarikim yediklerine yorum yapmak istiyorum sabahlari az da olsa kahvalti yap yumurta ye mutlaka iki dilim kepek ekmegi biraz peynir aralaradaki meyveler iyi olmus ama kasma yediklerin hic olmamis :umursamaz: aksam pilav ve patates yenmez aksam sadece kofte ve salata veya corba ic .......... benim arkadasim 6 haftada 12 kilo verdi saglikli bi sekilde doktor kontrolu altinda uyguladigi rejimi yazayim sizi ....... ilk hafta sabahlari yumurta sinirsiz sonra tum gun et urunleri yedi sinirsiz balik yedi ton haric yaninda salatalik tursusu serbesti sos olarak hardal bol sade yogurt serbest bunu harfiyen uyguladi bir haftada zaten 6 kilo vermisti baslangic kilosu 87 .... ikinci hafta marul eklendi ..... ucuncu hafta sebzeler eklendi ..... 4 hafta meyveler eklendi iste boyle azim eden basariyor kiz gozumun onunde eridi ..... sizinle paylasmak istedim

singing ve rakibem tarikim ben size alışmıştım bacılarım ben elalemin 14.takımına gelmem biz üç kişi üç başımıza devam edelim ya takımda yada başka başlıkta orası size kalmış artık

elalemin mikafamçokkarıştı bu bizmiyiz simdi :umursamaz: gelmeyiz isterseniz biz sadece destek olmak istemistik:eek:lmaz:

kızlar geldim geldim valla kaç gündür evde sigortalar atıp duruyo bide nolduysa internet bağlantım gitti şimdi uğraş et başardım gibi heran gidebilir diye korkumdan hemen yazıyom

kızlar hiç bi yere gitmedim inanınki sizinleyim
ehliyet sınavını geçdim sonunda başardım anli,canız şükürler olsun rabbime

dün temizlik yaptım kahvaltıdan sonra akşama kadar hiç bişey yememişim onu fark ettim farkedincede 2 tabak yemek yedim bol salata akşam bol yeşil çay ve su içdim bugünden sonra ayrıntılı yazmaya başlıyorum yine yediklerimi kim ne yazmış okumadım hemen okuyup geliyorum

Handemi hic panik yapma Allah yardimcin olsun.Ben ehliyeti aldigimda neredeyse mucize olmustu ama almistim.Turkiye de aldigim zaman yani cunku burada almak biraz daha kolay.Hadi bundan sonra iy araba kullanmalar sana ama sakin ehliyeti alinca yurumeyi ihmal etme:)))Bak bide kararliyim demissin ya kilo vermeye hadi bakalim artik cakilmayacagiz oldugumuz yere vericez bu kilolari ins.Kizlar yarin ben 14. takima bi ugrayacagim sagolsun Eylulce ve Domination cok destek oluyorlar bize.Hai herkese iyi hafta sonlari

canım benim iyi niyetin için sağol şükür sonunda aldım ama böle ehliyet verilmez inanki şuan ben mesela trafiğe çıkmaya hazır değilimki 200 metre araba sürüyosun bi dönüş 2 metrede geri tamam geç hayırlı olsun deyip yolluyolar tamam aldım ama bence çok yanlış bi sistem
neyse şükür aldım ama

slm ben geldim şimdi diyeceksiniz sen kimsin delikafadulden
ben 14. takımın kaptanıyım. sizi bilmiyorum ama bizim takım bu aralar boşladı. bende toplamaya çalışıyorum en başta kendimi :roflol: beraberce el ele verip, kilolardan kurturalım :lepi:

hoşgeldin aynalar bize uğraman çok hoş gördüğün gibi toparlanmaya çalışıyoruz zor olucak ama kararlıyız üç kişi olsak bile

silvişim 2.5 aydır izmirdeydim eve döndüğümde savaş alanıyla karşılatım felaket kötüydü evin hali bi bakıcı buldum evi temizledim derken giremedim işte tam dedim başlıyorum bi bakayım kızlara herkes dağılmış. tarikim bebiş im 5 ayını bitiriyor artık. emmek istemeyen bir bebek günde toplasan 1 saat emmiyor bende süt olsun diye yedim yedim sonuç 66 kilo beni kabul ederseniz sizin yardımınızla eski formuma dönmek isterim hepinize iyi hafta sonları

aah ah öncelikle hoşgeldin
benimde oğlum memyi nasıl bırakır bilmem 19 aylık şuan odaları ayırıcam artık ama hala emiyo oyüzdende uyanıyo geceleri bırakmayı denedim göğüslerim çok şişti dayanamadım bilmiyorum nolcak
ama senin bebeğin henüz çok küçük aman diyim bırakma

evet kızlar herkese merhabalar ..silvişim canım önemli bişe olmadıgına çok sevindim..

kızlar yazılananları okudum çok üzülerek hepimiz aynı dettten muzdaribiz ben gördümki izin döneminde takımda olmasdıgım için kendimde bi sorumluluk hissetmesdigimden önüme geleni arkamdakini sagım solumdsakini hep yedim ...tamam kızlar artık bu kadar yeter benim için agzımın payını aldım ...

eger ki kabül ederseniz ben takım kaptanı olarak muhteşem bi şekilde takıma geri dönmek planındayım ...şimdi okudum ve çok üzüldüm sizler ne düşüncedesiniz bilmiyorum ama takımımızı yeniden kuralım ve tekrardan başlıyalım olurmu..

ama bilmiyorum ben silviş gibi sabırlı degilim hergün ama hergün paylaşım yapılacak bir gün bile aksatılmayacak çünkü benim ihmalin hiç bir türlüsüne tahammülüm yok tabi çok önemli bi sorun olmadıgı sürece ..şu alıntı yaparak yasptıgımız bildirimler aslında çok iyi oluyordu ama yapmayalım çünkü takip eemiyoruz ortalık 56 ya gidiyor..kaptanlık konusunda sizden ve silvişden gelecek cevap üzerine bi plan hazırlayalım olurmu ..yani bilmiyorum kaptan kim olursa olsun bii düzene girelim benim düşüncelerim bu kızlar birde şu liste yi yollama işini pek beceremiyorum ondada zaten enfurtum bseni yanlız bırakmaz ..hepinizi çok öpüyorum ...

ha bu arada kızlar size kendim için çok önemli bi haberi vermek istiyorum sanırım daha önceden bahsetmiştinm ev için bi ssistemde nakit para biriktiriyoruz diye onda biriken paramızı aldık ve allah izin verirse bayram da mersin dönüşü onun üstüne 75000 kredi çekip ev alacaz ..eşimle bir ay kadar papaz olduktan sonra ikna ettim ..çok mutluyum kızlar çookkk

olur güzelim bana uayr hayırlı olsun

günaydın kardeş takımın çıtırları zemuszemus zemuszemus zemuszemus
nasılsınız bakalım hadi bakalım yeni bir gün başladı kilolarımızdan kurtulmak için yeni bir gün daha :emir_bebek:
ben hastayım :çok üzgünüm:
kendimi tanıtıyım 27 yaşında evde kalmış biriyim :roflol: erzurumun bir ilçesinde öğretmenlik yapıyorum. kilolarla hep başım dertte oldu. biraz hormonik biraz psikolojik benim durumum delikafadulden en ufak bir depresyon verdiğim kiloları geri getiriyo bana mafoldumben boyum 158. kilom fena akannehir kendime gelmem lazım ama hastayım diyet yapamıyorum senağlama geçen haftada dr 7 gün rapor vermişti hep evdeydim hep yedim :eek: bir an önce kendime gelmem lazım a.s
ama çok açım cokacimcoook
:tomato: :tomato: :tomato:

27 yaşında evdemi kalınıyo hayatım olurmu öle şey
o dediğinden bendede var ama hep kilo sorunlarım oldu hiç çıtı pıtı bişey olamadım maalesef uğraşıyoz işte bakalım

selam fıstıklarr opuyorumnanaktan
ahh bende aynalarla aynı dertten muzdaribim :sinifsinif:
(muzdarip miydi o ya neyse fisfisfis )
depresyona girince hopp gerig eliyor kilolar :sm_confused:
hemde bende hastayım grip oldum boğazım 2 gündür çok fena :sinifsinif: dün güya spora başlayacaktım ama şimdi yorulursam zaten boğazım ağrıyor daha kötü olurum dedim laelaelaelaelae
bu hafta okullar tatil olsa hem ben hastayım çok iyi olurdu :Saruboceq:

aman dikkat et kendine bol bol meyve ye güzelim taze meyve suları iç ortlaık kırılıyo hastalıkdan iyi bak kendine

kızlar malesef kötü haber kayınbabam ve görümcemle kızı geliyo bayrama kadsar burdalar bayrama mersine beraber gidip sadece kayınbabamla geri dönecez .oyüzden kaptanlık işi yattı benim ne zamn bişeyi başarmaya niyetlensen mutlaka bi arıza çıkıyo ..neyse ben yine izinli olmaya deavam ediyom kızlar siz aranızdan birini kaptan seçin ben eger tek dönersen zayıf bir ihtimal ama girerim takıma ..offff..neyse sinirlerim bozuldu yaa ..herkese iyi geceler bby

anaaaa hemen geldin gidiyon hoşgeldin güle güle durumu oldu
şuan cidden üzüldüm

Singingcim benim esimde oyle ve cok zayif ooof bende onun gibi olsam keske.Benimde aynen gozum donuyor sanki herseyi yemek zorunda hissediyorum kendimi ama bu defa kararliyim.Kac ay oldu kendime dogru durust bi alisveris yapmadim icimden gelmiyor ki.Esim bile zorluyor git alisveris yap sana acik cek veriyorum diyor ama ben hala aptallik edip yemeye devam ediyorum.Ama basarmaliyim hem dogumgunume az kaldi bari o zaman doya doya alayim biseyler.
Merilim gel yarisalim vazgecme sen azimlisin bende sana uyarim.
Nalansu bende cok sevinmistim sen ustlenince bu vazifeyi ama uzuldum simdi.
Silviyayi simdiden cok ozledim.Hadi bakalim yarin onumuzde yeni bi hafta var herkese iyi kilo vermeler:))))))))

kız adam açık çek veriyo ne düşünüyon git bi beden küçük al sende kendini iyi hissedersin inanki bak

Canim haklisin ikimiz kaldik galiba takimda oooof cok uzuluyorum.Acaba 14. takim bizi kabul eder mi?Yani kalici olarak.Bide kiyafet konusunda da haklisin.Ama bunu kendime bi gaz vesilesi olarak degerlendirip zayiflayip oyle almam lazim.Bide evet gecen sene bulusamadik bu yil ins bulusuruz.En son olarak beni sadece az zaman kalmasi yani hedef koymak gaza getiriyor ondan evet stress cok oluyorum ama iste kismen basariyorum dazemuszemusYa bide arada ingilizce de yazabiliriz baksana ikimiz kaldik:))))))))))

ikiniz olurmu hayatım bende varım yoksa beni beğenmiyorumusunuz :sinifsinif:

kızlar dün saba tüere yasemin soysal diye biri katıldı
kitabı varmış
ben şişman değilim beynim şişman diye
okumak lazım aslında kadının anlattıkları çok mantıklıydı
mesela sürekli benim göbeğim var benim göbeğim var diye düşününce beyin onu öle algılayıp göbek oluşumunu sağlıyomuş
tam anlatamadım ama isterseniz bi araştırın bu kitabı derim kadın anlatınca ben dünden beri
ben çok güzelim zayıfım göbeğim düz saçlarım sırma demeğe başladım hehehehe

yani kısacası beyin gücü nasıl hastalıklarda beyin gücüyle yeniliyosa onun gibi bişey

singing ve rakibem tarikim ben size alışmıştım bacılarım ben elalemin 14.takımına gelmem biz üç kişi üç başımıza devam edelim ya takımda yada başka başlıkta orası size kalmış artık
elalem mi CADIARZU
iki takımın da canlanmaya ihtiyacı olduğu için bir dönem de yaptığımız gibi tekrar ortak paylaşım yapacaktık ve yapıyoruz
buna elalem diyorsanız ben bilmem yani...
elalemin mikafamçokkarıştı bu bizmiyiz simdi :umursamaz: gelmeyiz isterseniz biz sadece destek olmak istemistik:eek:lmaz:
biziz sanırım :umursamaz:

Sevgili aynalar ,domination ,eylülce ,
hepimiz aynı amaca ulaşmaya çalışan birer kader arkadaşıyız.
dostluğunuzdan paylaşımınızdan yaklaşımınızdan son derce memnun kaldığımı belirtmek isterim ancak sevgili merilcanda bizim 2 takım olarak başladığımız günleri arıyor . o zaman hepimiz yeni şevkli ve son derce kararlıydık sizlerde biliyorsunuzki uzayan süreler verilemeyen kilolar insanda kırılmalar bıkmalar ve kopmalar yaşatıyor .kızlar zayıflar zaten yeterince bizleri kırıyor birde biz burda kıılmıyalım incinmiyelim ltf.
herkesi çok seviyorum .
handemi bak biz sana demiştik.
hadi hayırlı olsun.
tarikim tşk ettim.

Sevgili aynalar ,domination ,eylülce ,
hepimiz aynı amaca ulaşmaya çalışan birer kader arkadaşıyız.
dostluğunuzdan paylaşımınızdan yaklaşımınızdan son derce memnun kaldığımı belirtmek isterim ancak sevgili merilcanda bizim 2 takım olarak başladığımız günleri arıyor . o zaman hepimiz yeni şevkli ve son derce kararlıydık sizlerde biliyorsunuzki uzayan süreler verilemeyen kilolar insanda kırılmalar bıkmalar ve kopmalar yaşatıyor .kızlar zayıflar zaten yeterince bizleri kırıyor birde biz burda kıılmıyalım incinmiyelim ltf.
herkesi çok seviyorum .
handemi bak biz sana demiştik.
hadi hayırlı olsun.
tarikim tşk ettim.

çok haklısın ama elalem lafını haketmediğimizi düşünüyorum.

anaaaam tatlı krizim tuttu yedim iki dene tutluyu ahı ahı ahı malum günler geliyo ölcem
acıkdım ya tabaklarımı küçülttüm bende
şu kahve fincanın alt tabaklarında yiyom yemekleri nekadar alıyosa işte böle çok dolu göründüğü için iyi geliyo insana çok yiyom sanıyosun aslında doyuluyoda onu anladım piskolojik bişey bu diet yaaaaaaaaaa

çok zayıf olasım geldi

ama bilinç altıma yerleştiriyorum

benim göbeğim düz benim göbeğim düz
ben zayıfım ben zayıfım

belki işe yarar ya

Ya bi suru yazmistim ama gitti.Basta kizlar eminim Merilcan da onu kastetmemistir.Inanin sizin buraya yazmaniz cok buyuk destek .Eylulce yediklerim hakkinda yazdiklarin yorum yapjman cok hosuma gitti zaten takimdan anladigimizda bu olmali.Sakin bizi yorumlarinizdan mahrum birakmayin olur mu?Domination ve Eylulcecim bizde size yazariz boylece iyi bi takim olup hep birlikte mezun oluruz.Handemi cok sevindim ehliyeti almana ve takima yazmaya devam et olurmu bak zaten cok az kaldik.
Singingcim sende bugun yazarsin yediklerini dimi canim bende yazarim ins.

Ya bi suru yazmistim ama gitti.Basta kizlar eminim Merilcan da onu kastetmemistir.Inanin sizin buraya yazmaniz cok buyuk destek .Eylulce yediklerim hakkinda yazdiklarin yorum yapjman cok hosuma gitti zaten takimdan anladigimizda bu olmali.Sakin bizi yorumlarinizdan mahrum birakmayin olur mu?Domination ve Eylulcecim bizde size yazariz boylece iyi bi takim olup hep birlikte mezun oluruz.Handemi cok sevindim ehliyeti almana ve takima yazmaya devam et olurmu bak zaten cok az kaldik.
Singingcim sende bugun yazarsin yediklerini dimi canim bende yazarim ins.

opuyorumnanaktan

anaaaam tatlı krizim tuttu yedim iki dene tutluyu ahı ahı ahı malum günler geliyo ölcem
acıkdım ya tabaklarımı küçülttüm bende
şu kahve fincanın alt tabaklarında yiyom yemekleri nekadar alıyosa işte böle çok dolu göründüğü için iyi geliyo insana çok yiyom sanıyosun aslında doyuluyoda onu anladım piskolojik bişey bu diet yaaaaaaaaaa

çok zayıf olasım geldi

ama bilinç altıma yerleştiriyorum

benim göbeğim düz benim göbeğim düz
ben zayıfım ben zayıfım

belki işe yarar ya

ben öyle diyince kilo alıyorum -tatlicadiarzu-
ama şişkoyum diyince de alıyorum gamyoncuiremsu
en iyisi ben yorum yapmıyım :roflol:

domicik bira kendini anlatsan .ltf. atmosfer sıcak olunca paylaşımlar daha zavkli oluyor.
ben bugün biraz kaçırdım ama yarın kaldıım yerden devam .
yediklerim

sabah karışık tost
ara
siyah üzüm bunu yemek zorundayım kan değerlerim sebebiye kalorilerde geliyor tabiki vede tatlı yadikçe yiyesi geliyor insanın en güzeli birden kesip kaçamak falan yapmamak. geçen sefer 3 kez kaçamak yapmıştım . 1 hakkım bugünle gitti. en zoru zaten başlangıcı.
öğle
tarikim kesinlikle haklısın ben hamurişine bayılırım .
ma biri vurgulayınca daha aiyi anlıyorum mesala sabah poaça yemeyi aydasunun uyarısı ile bırakmıştım.
ne çeşit yağlar kullanılıyor *nasıl kaplarda yapılıyor . şu aralar daha bir dikkatli olmamız lazım hijyen açısından.
tarikim şimdi siz tam neredsiniz *foto bekleriz.

domicik bira kendini anlatsan .ltf. atmosfer sıcak olunca paylaşımlar daha zavkli oluyor.
ben bugün biraz kaçırdım ama yarın kaldıım yerden devam .
yediklerim

sabah karışık tost
ara
siyah üzüm bunu yemek zorundayım kan değerlerim sebebiye kalorilerde geliyor tabiki vede tatlı yadikçe yiyesi geliyor insanın en güzeli birden kesip kaçamak falan yapmamak. geçen sefer 3 kez kaçamak yapmıştım . 1 hakkım bugünle gitti. en zoru zaten başlangıcı.
öğle
tarikim kesinlikle haklısın ben hamurişine bayılırım .
ma biri vurgulayınca daha aiyi anlıyorum mesala sabah poaça yemeyi aydasunun uyarısı ile bırakmıştım.
ne çeşit yağlar kullanılıyor *nasıl kaplarda yapılıyor . şu aralar daha bir dikkatli olmamız lazım hijyen açısından.
tarikim şimdi siz tam neredsiniz *foto bekleriz.

hemen anlatayım kendimi :hulya:
ismim özge,sivaslıyım,lise öğrencisiyim
kendimi bildim bileli kilo vermeye çalışıyorum kaydirigubbakcemile3
aslında ben küçükken çok zayıfmışım annem korkuyomuş sürekli doktora götürüyomuş kaydirigubbakcemile3
boyum 170(72 de olabilir uzun zamandır ölçmedim kaydirigubbakcemile3 )
kilom bugün itibariyle 85 mafoldumben
yarışmacı arkadaşlara başarılar kaydirigubbakcemile3

açıklaman için tşk.
geçen yıl kilo verdiğimde en çok neyi düşünmüştüm. keşke gençkendesıkı bir diet yapıp kilo verseydimde hep istediklerimi giyebilseydim. bende hiç bir zaman zayıf olmadım . ama niye lolmadım diye düşündüm . hadi bakalım beraber yapalım . bu arada tarikim ve bende birer eğitimciyiz. tabi ben emekliyim .
demekki geçmişinde bir yanlış yönlendirilme öyküsü var. bendekide yanlış yeme alışkanlığı . ailece hem çok iştahlıyız hemde yemekten keyif ailırız benimki birazda genetik .annem çok şişmandı ve ölüm nedenlerinden biride bu oldu. bütün hayatını etkiliyor insanın .

handemi ve tarikim sizlerdende alalım kilolu olma sebeplerinizi. tabii merilcandanda ?
bu arada nalansu ben borçtan çok korkarım Allah kolaylık vesin . dünyanın binbir türlü hali var yarının ne olacağını kimse bilmiyor . sıkıntıya girmedende bir şey olmuyor.

X