Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

125.etap çarşamba

handemi

sabah:klasik kahvaltı 2 dilim ekmek domates peynir ve çay
ara: yok
öğlen 8 kaşık ıspanak 2 dilim ekmek 4 kaşık yoğurt
ara:2 kuru kayısı
akşam:bir kase çorba salata ve 2 köfte
ara:bir bardak süt (ve bir türk kahvesi)

2 litre su içdim
bitki çayı 2 fincan
spor 1 saat yürüyüş

singing kettle
SABAH peynir domates 2 dilim ekmek,
ara 1 elma
öğle 3 kfte 3 kaşık pilav
ara yok
akşam 1 tabak beşamelli tavuk.1 dilim börek,
1 dilim yaş paşta oğlumun doğum günüydü .yedim.

2 lt su1 bardak sweps mandalin. yarım bardak limonata.1 bardak ayran(hepsi aynı anda değildi tabiki.
bitki çayı1 fincan
spor muaf

silviya
kahvlatı:4 kaşık menemen,2 dk ekmek,1 fincan çay
ara:-
öğle:-
ara:-
akşam: 1 küçük karnıyarık,1 dl ekmek, 3 kaşık erişte,7-8 üzüm

spor: 3 saat bahçe işleri
su: 1,5 lt
bitki çayı:-

en-fur-tu

sabah:elma sirkeli sıcak su,klasik kahvaltı.
ara :yeşil çay
öğle :2 yeşil elma
ara :yok
akşam:1 kase çorba,1 tabak patates salatası

spor :40 dk. pilates
su :2 lt.
bitki çayı:2 kupa yeşil çay

2.TAKIM **125.Etap **
singing kettle ( /71.7/)
Silviya ( 69.0/)
nalansu09 (75.5/75.5/0.0/0.00&#37
LEAH ( 84.8/85.2/-.4/-%0.05)
sheker_cadi ( 74.5/73.5/1.0/1.34)
EN-FUR-TU (71.0/70.7/0.3/0.42)
Handemi(70.2/69.4/0.8/%1.13)
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 576.7

Son düzenleme:
Selam kızlar opuyorumnanaktan
Ben 1-2 haftalığına yokum.izne ayrılmak zorundayım.Dersler filan hep üstüste geldi onları halledemeden dyete bile konsantre olamıyorum :çok üzgünüm:
Size de hoşçakalın demek istedim gamyoncuiremsu
kendinize iyi bakın
gelince görüşürüz opuyorumnanaktan

domination çok naziksin .kendine iyi bak. kısa sürede kilo almadan dönmen dileğimle.
silvişim hayır hiç karışık olmamış.
ok dir.

2.TAKIM **125.Etap **
singing kettle (71.7 /71.7/0.0/0.0%)
Silviya ( 69.0/)
nalansu09 (75.5/75.5/0.0/0.00%)
LEAH ( 84.8/85.2/-.4/-%0.05)
EN-FUR-TU (71.0/70.7/0.3/0.42)
Handemi(70.2/69.4/0.8/%1.13)
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 576.7

sheker_Cadı

sabah:müsli
ara:1 adt elma
öğlen 2 köfte
ara:1 domates+1 dilm ekmek
ara: 1 mandalina
akşam:salata

2 litre su
bitki çayı -
spor 1,5 saat yürüyüş

iyi geceler canlarım ..

silvişim canım müsadenle ben aralıgın başında dönmek üzere izne çıkmak istiyorum bu aralar psikolojik açıdan köy beni çok bunalttı sebebini anlayamıyorum arkadaşssızlık olabilir diye düşünüyorum stresden olsa gerek kilo bile veremiyorum biraz kendime çeki düzen verip öyle dönecem aranıza tabi eger bir sorun olmassa canım ...

tamam canım git bi doktora bakalım ne diyecek.

Leahcım yazdıklarını görünce hemen bahsettiğin ürüne bi göz attım.valla cankurtarıcı bişey olsa gerek.peki nekadar süre taze saklayabiliyo bi test etsen diyorum?
mesela ara sıra annemle pazara çıktımızda bende yeşillikleri görünce aklım çıkıyo hele nane ,kıvırcık, göbeksalata falan sonra onlar dolapta kalıp pörsüyolar annemde her seferinde bak alıyosun yemiyosun diye kızıyo :) belki bu torba hayat kurtarır sırnaşık şey

knorun sosalrına gelince mmmm onlarla salata bi başka güzel cokacimcoook

dominoşum canım bak özleriz seni git toparla derslerin içabuk dön tamam mı şeker.yokluğunu çok hissedicem Şenizopuyorumnanaktan

canım gerçekte yanında olmasakta sanalda arkadaşız.iyce uzaklaşıp yoldan çıkma derim ama yinede sen bilirsin.nalansusuz buralar biraz tatsız olucak ama geri döneceksin madem 1-2 ay katlanırız.peki bu hafta mı çıkıyosun yoksa haftaya mı belirtelim çıktığını?

BıLGı:kızlar bundan sonra kardeş takımımız 1. takımdır. cuma günleri listemizi göndermedne önce onların takıma bırkakıcaz kontorl etmeleri için. bizde onların listesini kontrol edicez.yarın mutlaka uğrarlar.sürpriz olmasın diye bilgilndirmek istedim.

2.TAKIM **125.Etap **
Silviya ( 69.0/68.3/0.7/1.01%)
LEAH ( 84.8/85.2/-0.4/-0.47)
EN-FUR-TU (71.0/70.7/0.3/0.42%)
Handemi(70.2/69.4/0.8/1.14%)
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 516.7/514.3/2.4/0.46

merhaba kizlar kusura bakmayin bu hafta biraz yogun o yuzden yazamadim.Bu aksam su elma diyetine bi goz attim bakalim ins aldim yesil elmalari.Ya iste okula gitmek biraz engel oluyo diyete ama onunu almazsam kilolarimin kurtulamam bi daha ama iste en buyuk sorunum cesaretimi toplayamadim henuz o yuzden sizlerden yardim istiyorum kizlar.Bide butun gun okulda oldugum icin spor isini cozemedim daha aksam da gelince yemek cocuk derken geceyarisi oluyo oooof dertler bitmez ama soz ins itibaren basliyorum liste yazmaya sadece sizden spor icin bi sure muaf olmayi istiyorum.Optum byeeeee

işte rapor

meriba kardeş takımımmm

silvişiim herşey yolunda, listeniz ok'dir
paylaşım alanına yapıştırmada hiç ama hiç bir sakınca yoktur :)
a.s

nalansu sensiz bizi lütfen uzun süre bırakma nacizane fikrimi sorarsanda burayı bırakma.
bak tarikime tabiki bende kilo aldım ama takımda olmasam daha fazla bırakırdım amaç hap beraber çözüm üretip kısa zamanda sonuca ulaşmakta. senin çoşkun .neşeli hallerin takımda bir farklılık oluşturuyordu. hepimiz birey olarak farklıözelliklere sahibiz.eğitimde amaç bireyin başarılı olabileceği yönü ortaya çıkarmaktı . burda takım olduğumuzda ise beraberlik ruhuyla güzel sonuçlaraulaştıracakmotivasyonu oluşturmak. en iyi ve doğrusunu sen bilirsin ama çok özlenirsin.

2.TAKIM **125.Etap **
Silviya ( 69.0/68.3/0.7/1.01%)
LEAH ( 84.8/85.2/-0.4/-0.47)
EN-FUR-TU (71.0/70.7/0.3/0.42%)
Handemi(70.2/69.4/0.8/1.14%)
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 516.7/514.3/2.4/0.46[/B
1. hafta kilo takip sonucu

SİNGİNG KETTLE HİÇ KİLO VEREMEMİŞ.:kedi:
SİLVİYA KİLO VERİŞ DEVAM 700 GR. HARİKA. SAKIN BIRAKMAopuyorumnanaktan
NALANSU KİLO KAYBI YOK:sinifsinif:
LEAH -400GR . BUNUN TELAFİSİ GEREK ÇUBUK ÇUKULATALARI BIRAKACAKSIN DEMEKlmaz:
ŞEKER CADI HARİKASINkaydirigubbakcemile5
ENFURTU SONDERECE İYİ GİDİYORSUNkaydirigubbakcemile2
HANDEMİ 800GR LIK KAYIP ÇOK GÜZELhihoyyyt

NALANSU HAFTAYA SANIRIM OLMIYACAK . BENCE O BU İŞİ BAŞARACAK
BENDE 1 KG YU 3 HAFTAYA YAYMAK DURUMUNDAYIM.

hafta sonu için izin istiyorum. Antep e gidiyoruz . pazara döneceğim.
sadece uyarıları kilo kaybı olmıyanlara yapacaktım ama bu ilk ti herkese yazmak istedim.tarikim kendini toparla. kolay değil ama zor olanı başarmak daha keyiflidir.
herkesi öptüm.

Hey kizlar bugun arrtik kendimi toparladim.Cok az yemis oldum simdilik ama bi sekilde midemi kucultmem lazim.Sabah 8 de sinav vardi o yuzden sadece 1 yesil elma yedim 1 bardak kahve ve 1 bardak yesil cay.1 tane kraker ara olarak simdilik ac degilim saat 1.30 simdi .Oglumu okuldan alip eve gidince o zaman yine elma yemeyi planliyorum oglen yemegi olarak..Ya kizlar isin dogrusu elma diyetine basladim ama tam bi menu goremedim.Siz nasil yapi yapiyorsunuz.?Simdi eve gidince ne yememi onerirsiniz kafamin karisikligi yazima yansiyor biliyorum ama cok karman cormanim o yuzden.Hem kisa zamanda kilo verip yani bikac kg motive olmak istiyorum hemde bu defa kalici olsun istiyorum.Yani 60 kg kadar hizli sonra da yavas ve kalici.Cunku yazlik kiyafetlerle yagmurlu ve soguk hava da dolasmaktan biktim.Kicsacasi bana bir yardim ve menu Silviscim ve tabi kizlar.
Bu arada sana iyi geziler Singingcim.Cok yeme Antep te olur mu:)))

125.etap perşembe

Handem

sabah:3 kaşık k fleaks yarım bardak süt

ara:1 mandalna

öğlen:5 kaşık pırasa salata 2 dlm ekmek

ara:bı neskafe

akşam:3 kaşık yoğurt 2 kaşık makarna 5 kaşık sebze yemeğ

spor:30 dk plates
su:2 ltre
bıtkı çayı: 3 fncan

125.etap çarşamba spor lıstesı

handemı +

sının kettle -

sılvıya +

enfurtu +

seker cadı +

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…