Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

126. etap cuma

Handemı

sabah:bır aşlanmış yumurta

ara:bır mandalına

öğlen:az haşlanmış tavuk ayran

ara : yok

akşam: 1 kase çorba 1 dılım ekmek 6 kaşık pırasa

ara:1 elma

su:1 lıtre
spor:30 dk yürüyüş
bıtkı çayı:2 fıncan

selam kızlar çok başım ağrıyo yatıcam dedım buun yedıklerımıde yazım bu arada benım klavye kafayı yedı yazmıyo bazı arflerı örüldüğü ğıbı

yazdıklarınızı okudum ama cevap sonra yazıcam çok öptüm kızlar

merhaba kızlar.bugün gittim geldim ama takıma bişey yazmadım.ancak bildirim işiyle ilgilendim burdada acil bişey varmı diye gözattım o kadar çünki korkunç başım ağrıyodu ayakta duramıyodum zaten yataktnada 1-1,5 civarlarında ancak kalktım.

merhaba kizlar kusura bakmayin bu hafta biraz yogun o yuzden yazamadim.Bu aksam su elma diyetine bi goz attim bakalim ins aldim yesil elmalari.Ya iste okula gitmek biraz engel oluyo diyete ama onunu almazsam kilolarimin kurtulamam bi daha ama iste en buyuk sorunum cesaretimi toplayamadim henuz o yuzden sizlerden yardim istiyorum kizlar.Bide butun gun okulda oldugum icin spor isini cozemedim daha aksam da gelince yemek cocuk derken geceyarisi oluyo oooof dertler bitmez ama soz ins itibaren basliyorum liste yazmaya sadece sizden spor icin bi sure muaf olmayi istiyorum.Optum byeeeee

burda birlikte olmamızın amacı birbirmize destek olmak motive etmek sende geri döndüğüne göre kısa sürede toparlarsın canım.bu arada okula gidip gelirken yürüme imkanın yok mu?belki böyle çözebilirisn spor işini..

leahcım raporumuzu yazarken diğer verileri silmiyoruz amaç herkesin raporu bir arada olsun diye.tıpkı kilo bildirimi yapar gibi canım.anlaştık mı?

2.TAKIM **125.Etap **
singing kettle (71.7 /71.7/0.0/0.0%)
Silviya ( 69.0/68.3/0.7/1.01%)
nalansu09 (75.5/75.5/0.0/0.00%)
LEAH ( 84.8/85.2/-0.4/-0.47)
sheker_cadi ( 74.5/73.5/1.0/1.34)
EN-FUR-TU (71.0/70.7/0.3/0.42%)
Handemi(70.2/69.4/0.8/1.14%)
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 516.7/514.3/2.4/0.46[/B
1. hafta kilo takip sonucu

SİNGİNG KETTLE HİÇ KİLO VEREMEMİŞ.:kedi:
SİLVİYA KİLO VERİŞ DEVAM 700 GR. HARİKA. SAKIN BIRAKMAopuyorumnanaktan
NALANSU KİLO KAYBI YOK:sinifsinif:
LEAH -400GR . BUNUN TELAFİSİ GEREK ÇUBUK ÇUKULATALARI BIRAKACAKSIN DEMEK:eek:lmaz:
ŞEKER CADI HARİKASINkaydirigubbakcemile5
ENFURTU SONDERECE İYİ GİDİYORSUNkaydirigubbakcemile2
HANDEMİ 800GR LIK KAYIP ÇOK GÜZELhihoyyyt

NALANSU HAFTAYA SANIRIM OLMIYACAK . BENCE O BU İŞİ BAŞARACAK
BENDE 1 KG YU 3 HAFTAYA YAYMAK DURUMUNDAYIM.

singingim öpüyorum parmaklarından.çok güzel olmuş.bence böyle devam et sırnaşık şey

hafta sonu için izin istiyorum. Antep e gidiyoruz . pazara döneceğim.
sadece uyarıları kilo kaybı olmıyanlara yapacaktım ama bu ilk ti herkese yazmak istedim.tarikim kendini toparla. kolay değil ama zor olanı başarmak daha keyiflidir.
herkesi öptüm.

canım iyi eylenceler.antepte baklavalara ve fıstığa dikkat :)

Hey kizlar bugun arrtik kendimi toparladim.Cok az yemis oldum simdilik ama bi sekilde midemi kucultmem lazim.Sabah 8 de sinav vardi o yuzden sadece 1 yesil elma yedim 1 bardak kahve ve 1 bardak yesil cay.1 tane kraker ara olarak simdilik ac degilim saat 1.30 simdi .Oglumu okuldan alip eve gidince o zaman yine elma yemeyi planliyorum oglen yemegi olarak..Ya kizlar isin dogrusu elma diyetine basladim ama tam bi menu goremedim.Siz nasil yapi yapiyorsunuz.?Simdi eve gidince ne yememi onerirsiniz kafamin karisikligi yazima yansiyor biliyorum ama cok karman cormanim o yuzden.Hem kisa zamanda kilo verip yani bikac kg motive olmak istiyorum hemde bu defa kalici olsun istiyorum.Yani 60 kg kadar hizli sonra da yavas ve kalici.Cunku yazlik kiyafetlerle yagmurlu ve soguk hava da dolasmaktan biktim.Kicsacasi bana bir yardim ve menu Silviscim ve tabi kizlar.
Bu arada sana iyi geziler Singingcim.Cok yeme Antep te olur mu:)))

canım öncelikle sağlığın için kendine bikaç parça giysi al.sonra üşütüp hasta olursan üzülürüz opuyorumnanaktan
elma diyetine gelince aslı sanırım abarmadan kahvlatı yapıp günün diğer kaln zamanlarındada 2 saatte bir yeşil elma yemek ama ben öyle yapmadım güne elmeyla başadım öğle yemeğinde bazen çorba bazen sebze yemeği bazen 1-2 dl ekmek tükettim.kafama göre takıldım yani tabi suyumu içtim günde 1 saatte spor yaptım ve 1 hafta sonra 2,9 kg a veda ettim sırnaşık şey

selam kızlar çok başım ağrıyo yatıcam dedım buun yedıklerımıde yazım bu arada benım klavye kafayı yedı yazmıyo bazı arflerı örüldüğü ğıbı

yazdıklarınızı okudum ama cevap sonra yazıcam çok öptüm kızlar

geçmiş olsun canım bende bugün baş ağrısndan gözümü zor açtım.neyseki şimdi çok hafifledi.

hepinizi öpüyorum fıstıklar. iyi geceler dilerim.
son olarak da takımımız 5. olmuş bilginize.:hulya:

125.etap perşembe

Handemi

sabah:3 kaşık k fleaks yarım bardak süt

ara:1 mandalna

öğlen:5 kaşık pırasa salata 2 dlm ekmek

ara:bı neskafe

akşam:3 kaşık yoğurt 2 kaşık makarna 5 kaşık sebze yemeğ

spor:30 dk plates
su:2 ltre
bıtkı çayı: 3 fncan

silviya
khavlatı:-
ara:-
öğle:-
akşam:1 tabak karnabahar ,1dl ekmke,1 bardak üzüm suyu,1 ad biber dolması

spor:30 dk egzersiz
su:2 lt

125. etap cuma

Handemı

silviya
kahvlatı:-
akşam:1 kase çorba,3 kaşık karnabahar,1tabak kıymalı makarna
ara:1/2 nar ,1 elma

su:1.5lt
spor:-

125.etap perşembe

Handemi

silviya

EN-FUR-TU
sabah :1 su bard. elma sirkeli su
kahvaltı :klasik kahvaltı .2 çatal peynirli omlet
ara :yok
öğle :5-6 adet susamlı bisküvi
ara :2 yeşil elma
akşam :1 kepçe tazefsülye,1 kepçe pilav.yoğurt
gece :elma

spor :40 dk. pilates 1 saat yürüyüş
su :2 lt.

125. etap cuma

Handemı

silviya

en-fur-tu

kahvaltı :klasik kahvaltı
öğle :2 yeşil elma
akşam :çiğköfte ve ayran :KK43:((
gece :üzüm

spor :40 dk. pilates 2 saate yakın yürüyüş.
su :2 litr.

selam kızlar.
dün ve perşembe günü giremedim.çok yoğundum 2 gündür.dün akşam yemeğe misafirim vardı.neyse atlattım ama ev berbat.çocuklar her yere bişeyler dökmüş.bugün halı makinesiyle halıların üstünden geçmem gerek.

bende rapor işini bu hafta kısacık geçeyim.ilk hafta olduğu için geç başladık ama herkeslistesini yaptı.biraz küçük kardeşimizi şeker cadıda aksamalar var.dünden itibaren yeni haftaya girdik artık muhakakk düzenli bi şekle girecektir.

nalansu bencede gitme arkadaşım.valla sensiz buralar hiç çekilmez.ama sen kk ya girmeden duramazsın ki.1-2 ay diyet psikolojisinden çıkmak için bırak diyeti ama bizi bırakma .valla çok üzülürüz ha.bak sabreden derviş muradına ermiş.sen muhahkkak o köyden kurtulacaksın.daha iyi bir yere muhakakk geçecen.ama demek ki rabbimiz katındada hakkında hayırlısı buymuş ki hala ordasın.biraz daha gönlününü ferah tut.bak hayırlı zaman gelince sende ordan gideceksin.üzme tatlı canını.herşey olacağına bi şekilde varıyor.....

kızlar benden şimdilik bu kadar.bugün tekrar geleceğim muhakak....

kılo veren arkadaslarım hepınızı tebrık edıyorum
kız sılvıs cosmusun bu hafta da kuzumm

kılo veren arkadaslarım hepınızı tebrık edıyorum
kız sılvıs cosmusun bu hafta da kuzumm

canım bu hafta niyetliydim tek öğün yedim nerdeyse.geceleri su içip yattım böyle oldu.yarından itibaren normla düzene geçiyorum inşalalh.ama yarın arkadaşa kahvlatıya davetlyim önüme ne gelirse yiycem valla.ödül veriyorum kendime sırnaşık şey

125.etap perşembe

Handemi

silviya

EN-FUR-TU
sabah :1 su bard. elma sirkeli su
kahvaltı :klasik kahvaltı .2 çatal peynirli omlet
öğle :5-6 adet susamlı bisküvi
ara :2 yeşil elma
akşam :1 kepçe tazefsülye,1 kepçe pilav.yoğurt
gece :elma

spor :40 dk. pilates 1 saat yürüyüş
su :2 lt.

sheker_Cadı

kalkınca :2 adet kuru incir
kahvaltı : yarım simit
ara: -
öğle :yarım simit+ 2 köfte
ara: 1 elma
akşam: kabak yemeği 8 kaşık

2,5 lt su. 2 saat yürüyüş

125. etap cuma

Handemı

silviya

sheker_Cadı

sabah: müsli
ara: yok
öğle :2 köfte 1 küçük elma
ara :4 adet bisküvi
akşam : 8 kaşık fasülye 1 dlm ekmek
ara : 1 salkım üzüm 5 adet kestane

1 saat yürüyüş 2 lt su

selam kızlar nasılsınız ?

diyet benm için güzel geçiyor diyebilirim. diyet havasnda yapmıyorm zaten. yürüyüşlerimide sahilde yaptığm için güzel oluyor :-)

dersler bu sene baya yoğuna benziyor. şimdide bir sürü ödev var.

allaha emanet olun :-) bol kilo verin

hoşgeldin nalansu nasılsın :-)

kızlar salı günü öğleden sonraya kadar giremiycem. özel sebeplerden dolayı. salı günü okul çıkışı yazarım.

bugün yediklerimi yazıp öyle gideyim.

10.10.2009 cumartesi
sheker_Cadı

ara: 3 kaşık pilav
öğle: 8 kaşık fasülye
ara: 1 dilim yaş pasta :S
akşam: 2 köfte kadar et
ara: 1 top dondurma

2,5 ltre su 2 saat yürüyüş.

Selam kizlar bugunde tutamadim kendimi ooooof of.Sabah cok iyiydi ama sonra bozuldu.Boyle olmaz biliyorum takim arkadaslarimin affina siginarak ve kilomu 64.5 kg kabul ederek ve de yarim saat spor yapmaya soz vererek bugunden itibaren basladim.Herturlu uyariniza hazirim.Beni de listelere ekleyebilirsiniz kizlar spor ve yemek listesine kim takip ediyor hepsini sen mi kontrol ediyosun Silviyacim?Gorusmek uzere kizlar optum byeee.

kızlar merhaba.annem rahatsızlandı.acilde dolanıyoduk ondan pek bakamadım buralara.zaten haftasonu sessziliği var.singingim antepte,nalansum ücretsiz izne ayrıldı,şeker cadım özel sebeplerden yok,takımımızın neşesi dominoş okul nedeni ile ayrıldı ooff off çok boş buralar :nazar:

selam kızlar nasılsınız ?

diyet benm için güzel geçiyor diyebilirim. diyet havasnda yapmıyorm zaten. yürüyüşlerimide sahilde yaptığm için güzel oluyor :-)

dersler bu sene baya yoğuna benziyor. şimdide bir sürü ödev var.

allaha emanet olun :-) bol kilo verin

diyetin güzel gitmesine sevindim şekercim.aman derslerini ihmal etme.öpüyorum kocaman
bu arada günlük raporunu eklerken queto kodlarını sil ki tüm listeler bir arada olsun yoksa sadece seninki kalır.tıpkı kilo bildirm yapar gibi olacak canım anlaştık mı?!

selam kızlar ..:nazar::nazar:

canımm nasılsın?toparlanıyomusun bakiim? opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Selam kizlar bugunde tutamadim kendimi ooooof of.Sabah cok iyiydi ama sonra bozuldu.Boyle olmaz biliyorum takim arkadaslarimin affina siginarak ve kilomu 64.5 kg kabul ederek ve de yarim saat spor yapmaya soz vererek bugunden itibaren basladim.Herturlu uyariniza hazirim.Beni de listelere ekleyebilirsiniz kizlar spor ve yemek listesine kim takip ediyor hepsini sen mi kontrol ediyosun Silviyacim?Gorusmek uzere kizlar optum byeee.

canım her liste artı kişi tarafından kontorl ediliyo.herkes görevini ibliyo sen yeterki düzenli olarka bildirmde bulun ve yedikleirne dikkat et.bak 64.5 kilo ile söz verdin.cumaya kadar 500 gr ödev veriyorum sana.bak hatta o 500 gr verilmezse listeye sokmak için 1 hafta daha bekletirim.bu da seni teitkler umarım anlaştık mı?vereliniortak

dün söylemiştim kahvlatıya arkadaşa gidicem ve dağıtıcam sakın beni tutmayın diye ama hem annem rahatsızdı hemde arkadaşın acil bi iş çıktığı için daveti iptal etmek zornda kaldı.bendne dağıdamadım anne kuşla oturup haşlanmış yağsız ve çok az tuzlu patetes ve 1 fincan çay içtim :) kısaca istesemde dağıtamadım...

bu arada hepinize iyi pazarlar opuyorumnanaktan

Kızlar selam,ya ben dün ne yediğimi hep unutuyorum.Bir köşeye yazmak lazım heralde güniçinde.Hatırladığım kadarıyla şöyle:

Sabah 2 dilim ekmek bol yeşillik+beyaz peynir.
Öğlen: ton balıklı 2 tane mini dürüm + bol yeşillik
Ara: Kuru kayısı
Ara : kuru kayısı + kahve
Akşam:Roka slatası+ 2 tane inegöl köfte
Ara: Kuru kayısı + süt

selam arkadaşlar.
silviş çook geççmiş olsun.umarım önemli bişeyi yoktur teyzemizin.neyse rahatsızlığı bir an evvel rabbim şifa evrsin inş.

evet bugün buralar çok sessiz olmuş.hele nalansuyum yok ya.daha beter vallaha...

126.etap c.tesi

sheker_Cadı

ara: 3 kaşık pilav
öğle: 8 kaşık fasülye
ara: 1 dilim yaş pasta :S
akşam: 2 köfte kadar et
ara: 1 top dondurma

2,5 ltre su 2 saat yürüyüş.

leah
Sabah 2 dilim ekmek bol yeşillik+beyaz peynir.
Öğlen: ton balıklı 2 tane mini dürüm + bol yeşillik
Ara: Kuru kayısı
Ara : kuru kayısı + kahve
Akşam:Roka slatası+ 2 tane inegöl köfte
Ara: Kuru kayısı + süt

en-fur-tu

sabah :3-4 çtal omlet,salatalık ve domates
öğle :2 y.kaşığı taze fasülye,1 kepçe pilav
ara :1 kupa yeşil çay
akşam :salata,ayran 1 kase çorba

spor :1 saat yürüyüş