Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

o zaman en furtucum napıyoruz hergünün raporunu bi sonraki gün veriyoruz dfaha iyi dimi...çünkü salı gününün raporu daha tamam degil..

kızlar ben bu gidişle 75 den inemicem ş 75 i bi kere devirdim ondada bogazıma sahip çıkamadsı...yani 75 benin kilitlendigim kilo bir diyetisyene gitmeyi planlıyorum ayn 15 inde bakalım ne olcak ..bakın şimdi kilo olayıma 2007 ekim ayında yani dogumdan sonra yanlış hatırlamıyosam tam 88 kiloydum ..sdonra 7-8 ay içinde 80 e düştüm ...2008 hazirazda bir ay içinde 80 den 71 e düştüm şimdide 75 de tıkandım kaldım ..yapıştı sanki mübarek bana ya ..sinir oluyom sinir ...az önce msn de en furtuyada söyledim keşke ekmek kilo verdiren bişey olsaydı ne olurdu yada kilolu olmak makbul olsaydı..napacam bilmiyom ..ayın 15 inde mardine aöf kayıt için gidecem veterinerlik geldi bu sene ..hazır gitmişken diyetisyenede gidecem ya şu kibrit kutusu olayı olmasa iyi olcak ama bilmiyom işte ..offf

sheker_cadı 125. etap salı

sabah :müsli
ara :2 adt hurma
öğle :2 köfte
ara :1 dilim peynir 2 dlm ekmek
akşam :salata
yatmadan önce : sirkeli su 1 bardak

su :2 lt. su
bitki çayı:2 bardak 5i bir yerde
spor :1,5 saat yürüyüş

merhabalar kızlar

dün girmediğim için üzgünüm . bugün fırsatım oldu ve sizinleym

hoşgeldin leah.

ayrıca nalansu 75 neki senin için maşallah baya bi kilo vermişsin. onuda atlatırsın .

hepinizi öpüyorum kızlar. bugn yediklerimi yarın yazarm. yada akşam yazabilirim. yatmadan önce tekrar bakarım. hoşçakalın

ya kızlar ben bişey anlamadım bu işden
çarşambayı nezaman yazıcaz
herkesin salıyı yazmasınımı beklicez
her akşam o gün yediklerimizi yazsak daha mantıklı olmazmı
karışık bişey oldu bu

sanırım salının listesi tamam o halde spor yapanlara artı işareti atıcam yapmıyanlara eksi bi zamanlar tarikim öle yapardı o tutardı bu listeyi yanlış hatırlamıyosam
yoksa haftalıkmı tutucam listeyi ama ben salıdan başlıyorum şöleki

125. etap salı spor yapanlar listesi

singing kettle +

nalansu +

silviya +

handemi -

en fur tu +

sheker cadı +

görüldüğü gibi herkes artı bir ben eksi durumdayım
diğer rapor yazmıyan arkadaşlarda yazdıkları zaman onlarında artı veya eksilerini yapıştıracam inşallah

125.etap çarşamba

handemi

sabah:klasik kahvaltı 2 dilim ekmek domates peynir ve çay
ara: yok
öğlen 8 kaşık ıspanak 2 dilim ekmek 4 kaşık yoğurt
ara:2 kuru kayısı
akşam:bir kase çorba salata ve 2 köfte
ara:bir bardak süt (ve bir türk kahvesi)

2 litre su içdim
bitki çayı 2 fincan
spor 1 saat yürüyüş

kızlar bugn 73,5 geçersenz sevinirim. dün ne yedklerimi akşam yazarım. okula geç kalıyorum. öpüyormm

125.etap çarşamba

handemi

2 litre su içdim
bitki çayı 2 fincan
spor 1 saat yürüyüş[/QUOTE]

SABAH peynir domates 2 dilim ekmek,
ara 1 elma
öğle 3 kfte 3 kaşık pilav
ara yok
akşam 1 tabak beşamelli tavuk.1 dilim börek,
1 dilim yaş paşta oğlumun doğum günüydü .yedim.

2 lt su1 bardak sweps mandalin. yarım bardak limonata.1 bardak ayran(hepsi aynı anda değildi tabiki.
bitki çayı1 fincan
spor muaf

Son düzenleme:
Aydasu yediklerimi beğenmiş.tşk
nalansu kilo veremediğinden yakınmış,
leah zaman zaman yeme ataklarından bahsetmiş.
evet görünen o ki
bizi mahveden aradaki takılmalar.ve kaçamaklar. bu konuda silvişi tekrar tşk.bu aylık program gerçekten çok yararlı olacak. yalnız bir önerim var eğer bu hafta 250 gr veremessek ne olcak hemen takımdan atılacakmıyız.
yada gelecek hafta 500 gr vererek telavi etmemiz mümkünmü dür.?
hedef ayda 1 kilo. en sağlıklısı bunu 250 gr lık haftalık vermek. ama olduki o hafta veremedik. hafta
benim önerim telafi kilosunu geçerli hale getirmektir.

bu arada eğer kendimi tekrar eder ve anlaşılmaz şekilde yazarsam kızlar ltf affedin.bunlar kullandığım ilaçlardan oluyor.konsantrasyon eksikliğim ,unutmalarım var.
daha önce sözü edilmiş bir şeyi hiç duymamış gibi davranabiliyorum.affınıza sığınıyorum.

2.TAKIM **125.Etap **
singing kettle ( /71.7/)
Silviya ( 69.0/)
nalansu09 (75.5/75.5/0.0/0.00&#37
LEAH ( 84.8/)
sheker_cadi ( 74.5/)
EN-FUR-TU (71.0/)
Handemi(70.2)
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 576.7)

yok kızlar ben kilo felan veremiyom ya resmen aç dolanıyom ama tartı gram oynamıyo sizde troidlerime felanmı baktırsam ki ..neyse şu diyetisyene bi gidim bakalım ne diyecek ..

yok kızlar ben kilo felan veremiyom ya resmen aç dolanıyom ama tartı gram oynamıyo sizde troidlerime felanmı baktırsam ki ..neyse şu diyetisyene bi gidim bakalım ne diyecek ..

niye veremiyon ki takip ediyorum fazla kacamak da olmuyor diyetisyene gitme firsatin varsa ihmal etme kontrol altinta verilen kilo en guzeli

2 takimin fistiklari hepinize az kalorili guzel bir gun diliyorumzemuszemus

125.etap çarşamba

handemi

2 litre su içdim
bitki çayı 2 fincan
spor 1 saat yürüyüş

singing kettle
SABAH peynir domates 2 dilim ekmek,
ara 1 elma
öğle 3 kfte 3 kaşık pilav
ara yok
akşam 1 tabak beşamelli tavuk.1 dilim börek,
1 dilim yaş paşta oğlumun doğum günüydü .yedim.

2 lt su1 bardak sweps mandalin. yarım bardak limonata.1 bardak ayran(hepsi aynı anda değildi tabiki.
bitki çayı1 fincan
spor muaf

silviya
kahvlatı:4 kaşık menemen,2 dk ekmek,1 fincan çay
ara:-
öğle:-
ara:-
akşam: 1 küçük karnıyarık,1 dl ekmek, 3 kaşık erişte,7-8 üzüm

spor: 3 saat bahçe işleri
su: 1,5 lt
bitki çayı:-

kızlar slm..gece giridm yazmak için ama pc takıldı durdu.handeminin mesajnı alııtlamıştım raporumu yazacaktım bekledim bekledim düzelmedi bende kapatıp yattım.

singingcim haftalık 250 gr ortalama olarka söyledim.şimdi aylık alt limitimiz 1 kg ya bir kişi her hafta 200-300 gr arası vermiş olsa ay sonuna kadar 1 kilo vermiş olur.haftalık 250 gr verilmemişse ( tartılar genellikle 100 gr hassasiettedir yani ya 200 yada 300 gr verilmiş olması gerek) sen bu kişiyi uyaracaksın.bak hafta geçti veremedin dikkatli ol gibisinden.
biliyosun zaman zaman adet dönemi oluyo veya başka bişeylerden dolayı şişlik olabiliyo kişi kilo veremeimiş ve hatta almış olabiliyo.kısaca haftalık uyarılar kişinin kendini farketmesi açıısndan 1 ay içersinde isterse tek haftada 1 kilo verebilir.yeter ki 4 etap tamamlandığında kişinin kaybı en az 1 kilo olmuş olsun. ve 4 etap boyunca verdiği toplam kilo o dört etabı ilgilendiriri sonraki etaplardada kilo vermeye devam etmesi gerekli.umarım karışık yazıpta kafanı karıştırmamışımdır :)

canım baktır bi tiroidlerine.gidebiliyosan diyettisyene git mutlaka.aç dolanıyosan zaten kilo veremezsin bunuda iyi bil canım.belki vücut kıtlık alarmı veriyo yani kendini aç hissediyosan kalorisi düşük şeyler yiyerek açlığını giderebilirsin.

2 takimin fistiklari hepinize az kalorili guzel bir gun diliyorumzemuszemus

saol eylülcem sanada güzel günler...

ya aç dolsnıyom derken sizde görüyorsunuz yediklerim hep az kalarili şeykler hiç 1500 kalorinin üstüne çıkmıyorum ve herşeyden yiyebiliyorum ama ..olmuyor ya bu 75 kabusunu atlatamıyorum işte gidecem ayın 15 inde diyetisyene ..

2.TAKIM **125.Etap **
singing kettle ( /71.7/)
Silviya ( 69.0/)
nalansu09 (75.5/75.5/0.0/0.00%)
LEAH ( 84.8/85.2/-.4/-%0.05)
sheker_cadi ( 74.5/)
EN-FUR-TU (71.0/)
Handemi(70.2)
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 576.7)[/QUOTE]

Kızlar terazinin pili yok ya wii'de tartıldım. O daha hassas belki.. Ne yazıkki yüzümü kara çıkardı

Neyse salatada tavan yaptım bugün. Beni salata yapmaktan üşendiren(herkes gibi) iki yaprak 1 salat yıkamaktır. Dün Tchibo'dan bir sebze saklama torbası aldım. Müthiş bişey. Yıkayıp içine koyuyorsun dolapta çıtır çıtır tazecik tertemiz çalıyor. Çürüme, kokuşanma, pörsüme yok. Hayran kaldım. 1 kucak yeşillik yıkadım, torbaya koydum elimi daldırıp ne çıkarsa doğruyorum. Harikayım. Bu torbalardan 2-3 tane alıp stoklamayı düşünüyorum bi yerde.

Yediklerimi sizin gibi yazmam gerektiğini yeni anladım ..Salak mıyım ne.. Neyse yazacağım şimdi dün yediklerimi.

Nalansu bu duraklamalar normal arkadaşım. Plato deniliyor bilirsin. Ara ara vucüt kilo vermeye direnç gösteriyor. Bu takılmalar genelde uzun süre kaldığın kilolarda olurmuş. Mesela 2 sene 71-72 aralığında kaldınsa, kilo verirken bu kiloya inince bir süre duraklama oluyormuş. Moral bozmadan devam.

kibrit kutusu olayı sıkıcı hakkaten, ama bir yandan da herşeyi otomatikleştiriyorum kolay oluyo. Tabağımda peyniri koyduğum yel ile domatesin köşesi bile belli.. Ben aynı şeyleri yemekten sıkılmıştım ama bu salata toorbası bana can verdi yine. Bir de Knorrun salata sosları var ya toz.. Onları aldım, zeytinyağı yerine su, mayonez yerine yoğurtla hardal katıyorum.. Kendimi kandırıyorum.

Ay ne yazdım bee...

Kızlar, wii'de bişey var, normalde sürekli yaptırdığı sporları kaydediyor. Örneğin step var diyelim 5 dakika yaptın kaydediyor. Bir de gün içinde yaptığın harici şeyeri girebiliyorsun, ev işleri hafif iş kategorisinde, onu mesela 1 saat yaparsan 30 dakika olarak giriyor. ama mesela yüzme 30 dakika yaparsan ikiyle çarpıyor ve 1 saat giriyor. Özetle ayakta kaldım yoruldum desem bile 4 saat yemek yaptığımda ancak 2 saat sayıyor. Bilginize, yorulmuş olmak yetmiyo yani..

2.TAKIM **125.Etap **
singing kettle ( /71.7/)
Silviya ( 69.0/)
nalansu09 (75.5/75.5/0.0/0.00&#37
LEAH ( 84.8/85.2/-.4/-%0.05)
sheker_cadi ( 74.5/)
EN-FUR-TU (71.0/)
Handemi(70.2/69.4/0.8/%1.13)
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 576.7

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…