Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydınlar.maşaallah tü tütü buradan 4 14. takımdanda 7 sayfa okudum.ne zevkliymiş meğer.allah bozdurtmasın.dün gece yine gelirim yazdım AMA BENM EŞŞEK OĞLUM SAAT 1 DE UYANINCA ONU SALLADIM GECE BOYU GELEMEDİM TABİKİNE.ay bak capsa basmışım neyse..

silvişim canım çok çok geçmiş olsun.haberlerde izledim bende ne dehşet verici görüntülerdi.suyun şiddetini hayal bile edemiyor insan.koskoca bir çiftliği yıkmış geçmiş ama yanıbaşındaki evde pekte bişey yoktu.allahım bir an evvel yardım etsin sizlere.ve bir dahada göstermesin böyle acılar.dün gec yağmur yağacakmış inşaallah başka bir felaket daha olmamıştır.

oğluşuma kahvaltı ettirmem gerekiyor.sonra yine uğrarım.

geçmiş olsun silviyacığım ALLAH kolaylık versin sel çok büyük bir afet geçen yıl burda yaşamıştık aynısını.ALLAH canı da malıda gidene sabır versin

Nalansu, ne zaman deniycen kızım şu elma şeysini.. Ben verenlerin yanısıra, koruyanları görmek istiyorum asıl.. Yani elma ile beslenmeyi kesince balon olacak mı bu çıtırlar?

Nalansu, ne zaman deniycen kızım şu elma şeysini.. Ben verenlerin yanısıra, koruyanları görmek istiyorum asıl.. Yani elma ile beslenmeyi kesince balon olacak mı bu çıtırlar?

leah cım canım benim ramazan bitsin öyle deniyecez hep beraber ...şimdi ölüp gideriz kızım yaparsak eger ...ya sizi bilmem ama ben bir kiloda sabit kalıyorum bi düşşem 65-70 e felan o kiloda kalırım yani benim bünyem böyle işliyor e sende dene sonra hep baraber düdügümüze sahip çıkarız yani yine ölçülü besleniriz yani zaten hangi şekilde zayıflarsan zayıfla ister elmayla ister sporla dikkat etmessen eger yine kilo alırsın ...bogazımızı tutcsz başka yoku yok bunun ...çok öpüyorum bby

ya ben bide böyle kocaman sarı elmalar varya onları çok seviyorum yeşili felan yiyemiyorum ..off ya napcaz bilmiyorum bıktım ar.bu arada neslihan merhaba canım ne haber

anladim guzelim
evde kosu bandin varmi pekii simdi tam diyecektim spor yap yuruyus felan diye aklima birden mardin geldii
o popndaki yaglari ancak yuruyerek yada hareket ederek yakabilirsin

ben cozemedim ki daha dominosum benimkaydirigubbakcemile3
cozemessin tabikii yer yer sisersenn ah ah onrada sopa cekiyor diyorlar ben ne diyimki
kıs aramızda kilonun lafımı olur sonuçta hepimiz azcık kiloluyuk demi..:kedi:
zaten ramazan bitene kadar ben sana yetişirim korkma bajıım..mafoldumben
anam dur ne diyon kilo almak kolayda vermek cok zorr bence dur artik ramazani one surerek sismeyinn bendne soylemesi
okuyun nen kızceezin yazdılarını hem o bzim en küçügümüz artık ekmek almaya o gidecek zuhahaaaaaaaakannehirakannehir
evet ablasi pek kucuk arkadass ama iste daha kilolariyla bogusuyorr
bikerem ben senden büyügüm şikerim ...yane teyze benim ..işallh zemusum ya işallh takım olarak elmalarda son ümidimiz bakalım nolcek sonumuz ...
allah buyuk desene tek umit elmaa hadi bakalim ramzandan sonra neler olacak pek bir merak isindeyim
kıs bu yeşil elmalar baya pahalı sanırım şuan
zayıflarık zayıflarık ama
ekonomimizi çökertip kocalarımız bize dekmüü vurmassa iyi delikafadulden
zaten hic sorma benim herif pek bir sorunlu bu konuda yeter be senin su diyetinden biktim usandim diyo baska birsey demiyo
simdide bitirdim diyeti ramazanda en son ben kaliyom sofrada kalk hedi sisme yine diyip beni uyariyo

gecmis olsun guzelim insallah hersey yoluna girerde kayiplarda bulunur baska bir felaket olmaz
su mubarek aylardaa alalh yardimciniz olsun

koruyanlari goorebilirmisisn bilmem ama sok diyetlerde hemen verilenler geri aliniyor canim biraz zor yanii

ya ben bide böyle kocaman sarı elmalar varya onları çok seviyorum yeşili felan yiyemiyorum ..off ya napcaz bilmiyorum bıktım ar.bu arada neslihan merhaba canım ne haber

merhaba guzelim anam ne cok yazmissiniz kalkacam birturlu okumaktan vede yazmaktan kalkamadimm ufff
kiz sende sari yee ne yapacan okadarda zorlama kendini

evet neslihancım koşu bandımda var hani şu parklardahi ay yürüyüşü aleti varya ondanda var bilumum zayıflama çay çesitlerim var sonracıma tj zayıflama bandım zayıflama hapım herbişi var bende ...ama düdügümü sıkıp yemekten vazgeçmedigim için bu hale geldim ....ayrıca neslihacım kilo almak zor vermek kolaydır haftada 2 kilo almassın ama verbilirsin dimi ...

2. TAKIM ÜYELERıNıN ANALıZı

Analiz Tarihi : 4 Eylül 2009
Kaynak : 120. Etap
Takım Mevcudu : 6
Sınıfı Geçenler : 3
Sınıfta Kalanlar : 3
Analiz Notu : 50 (2. Takımın % 50 si sınıfı geçmiştir.)
Bilgi : Takım analiz notu, Ağustos ayında 43 iken, Eylül ayında 50'ye yükselmiş, tebrikler. Takım üyeleri geçen aya göre büyük bir ilerleme göstermişler, bir üye hariç diğer üyelerin hepsinin durumunda ilerleme olmuş, tebrikler.

Silviya
Hedef : 1 Eylül => 73 Hedefine ulaştı
Başlangıç Tarih : 07.09.2007
Kaç aydır rejimde? : 21 (86. ile 94. etaplar arasında ara vermiştir. 8 etap, 2 ay olarak hesaplanıp rejim süresinden düşülmüştür.)
Başlangıç Kilo : 89
Şimdiki Kilo : 72,1
Verilen Kilo: 16,9
Minimum Değer: 21
Kilo kaybı yüzdesi : 19% TAKIM BıRıNCıSı
Karne Notu : 80
Sonuç : Sınıfta kaldı.
Bilgi : ılerleme durumu dört aydır devam ediyor, kocaman tebrikler. Karne notu son bir ayda 68 den, 80 e yükselmiş. Sıfını geçmesine çok az kaldı.
Beklenen : Hedef güncellemesi

singing kettle
Hedef : 30 Eylül => 70
Başlangıç Tarih : 09.05.2008
Kaç aydır rejimde? : 15
Başlangıç Kilo : 79
Şimdiki Kilo : 72
Verilen Kilo: 7
Minimum Değer: 15
Kilo kaybı yüzdesi : 9%
Karne Notu : 47
Bilgi : Üç ay geriledikten sonra güzel bir gelişme kaydetmiş, tebrikler. Karne notu son bir ayda 38 den, 47 ye yükselmiş. Hedefine büyük olasılıkla ulaşacak.

LEAH
Hedef : Yılsonuna kadar => 70
Başlangıç Tarih : 18.07.2008
Kaç aydır rejimde? : 5 (Başlangıç: 62. etap Ayrılma: 71. Etap Dönüş: 112. Etap. Dolayısı ile yarışma süresini 10 etap yani 3 ay olarak kabul ediyoruz.)
Başlangıç Kilo : 86,7
Şimdiki Kilo : 86,4
Verilen Kilo: 0,3
Minimum Değer: 5
Kilo kaybı yüzdesi : 0%
Karne Notu : 6
Bilgi : ılerleme durumu iki aydır devam ediyor, tebrikler. Karne notu son bir ayda -7 den 6 ya yükselmiş.

megilara
Hedef : 15 Eylül => 63 Hedefine ulaştı
Başlangıç Tarih : 20.03.2009
Kaç aydır rejimde? : 5
Başlangıç Kilo : 70,5
Şimdiki Kilo : 62,5
Verilen Kilo: 8
Minimum Değer: 5
Kilo kaybı yüzdesi : 11%
Karne Notu : 160
Sonuç : Sınıfı geçti.
Bilgi : Üç ay boyunca geriledikten sonra büyük bir ilerleme göstermiş, bravo! Karne notu son bir ayda 105 den, 160 a yükselmiş. Hedefine koyduğu süreden önce ulaşmış.
Beklenen : Hedef güncellemesi

nalansu09
Hedef : 1 Şubat 2010 => 65
Başlangıç Tarih : 22.05.2009
Kaç aydır rejimde? : 3
Başlangıç Kilo : 80
Şimdiki Kilo : 76
Verilen Kilo: 4
Minimum Değer: 3
Kilo kaybı yüzdesi : 5%
Karne Notu : 133
Sonuç : Sınıfı geçti.
Bilgi : Gerileme durumu iki aydır devam ediyor, lütfen dikkat! Karne notu son bir ayda 150 den, 133 e gerilemiş.

sheker_cadi
Hedef : 1 Şubat 2010 => 65
Başlangıç Tarih : 17.07.2009
Kaç aydır rejimde? : 1
Başlangıç Kilo : 77
Şimdiki Kilo : 73
Verilen Kilo: 4
Minimum Değer: 1
Kilo kaybı yüzdesi : 5%
Karne Notu : 400
Sonuç : Sınıfı geçti. Takımın en iyi kilo vereni
Bilgi : Analizi ilk defa Eylül ayında yapıldı.
Beklenen : Hedefini öğrenelim. Ayrıca takımın en iyi kilo vereni olduğu için de bilgi ve tecrübelerini bizlerle paylaşmasını rica edelim.

Takım Kaptanının Sorumluluğu:
Her üye için karnelerin altına "BEKLENEN" başlığıyla düştüğüm notlardan yola çıkarak hazırlayacağınız analiz raporu cevabını, EN GEÇ 2 EKıM 2009 (124.Etap) gününe kadar iletmeniz gerekmektedir. Aksi halde, takım analizi bir daha yapılmayacaktır.
NOTLAR:
1- Ağustos girişli üyelerin analizi Ekim, Eylül girişli üyelerin analizi de Kasım ayında yapılacaktır
2- Sınıfı geçmek için minimum karne notu 100 olmalıdır.
3- Sınıfta kalan üyelerden her ay açıklama almıyoruz. Durumlarında değişme olabilmesi açısından 3 ay süre veriyoruz.
4- Takımın en iyi kilo vereni değişmediği sürece, açıklama almamıza gerek yok.
5- Kilo kaybı yüzdesi en fazla olan üyemiz, TAKIM BıRıNCıSı olur.
ARŞıV:
Ağustos 2009 Analiz Raporu : http://www.kadinlarkulubu.com/8424817-mesaj198.html
Ağustos 2009 Cevap: http://www.kadinlarkulubu.com/8619080-mesaj208.html

tebrikler silviş tebrikler şeker cadı biriniz takım biricisi biriniz takımın en iyi kilo vereni ...

selam kızlar geldim ama hemen geri gidicem yarın iftara misafirimiz var annem tatlı yapalım dedi ama şerbetli değilde sütlü tatlı yapıcaz. şöyle kalorisi az olan ne var kaydirigubbakcemile3
http://www.kadinlarkulubu.com/geyik...8298776877698298776-1769961896199608-a-2.html

evet kızlar artım diyettekierinde bir topiki var gece zemuslan yaptık ..
uğrarım ben size motive edici mesajlar da yazarım

aa sende o kadar kiloyu kolay mı verdin dikkat et yoksa aramıza gelicen tekrar benden söylemesi klava:
küçük benim dimi kaydirigubbakcemile3 evet ya yıllardır offf mafoldumben

cok cok gecmis olsun :Saruboceq:
http://www.kadinlarkulubu.com/geyik...8298776877698298776-1769961896199608-a-2.html

evet kızlar artım diyettekierinde bir topiki var gece zemuslan yaptık ..
alkisalkisalkis super ellerinize saglik ilk firsata ugrarim bende

evet masalah diyelim bozulmasin

slm komsular nasilsiniz bakem... ben bugun cok susadim cok sicak bizim buralar normalde soguk olur oruc basliyali beri allahimin hikmeti sinavi mi dir cok sicak :bbo: alisverise ciktim zorla az once eksikler vardi iftara ay araba kulanirken gozum falan karardi benim korktum....... neyse ona gorede sevabini aliriz insallahkaydirigubbakcemile3 hadi bakalim komsular gece gorusuruz insallahopuyorumnanaktan

TATLIŞLAR KUSURA KALMAN UGRAYAMADIM..
GERÇİ BİZİM TAKIMADA UGRAYAMADIM 2 GÜNDÜR..
NASSINIZ BAKEM YAGLAR GİDİYOMUkaydirigubbakcemile3
AY BENİMKİLER DEMİR ATTILAR .TIK YOK:umursamaz:
ÖMRÜM BURALARDA GEÇCEK BU GİDİŞLE.OFF:çok üzgünüm:
NEYSE ANAM NE ETTİNİZ BEN OLMAYINCA Bİ MUHABBET Bİ MUHABBET MAŞALLAH
NALAN SU NOLDU BAKIYOM TAKIMI TOPARLAMIŞINalkisalkisalkis

ah canım aynen bende öyle..
Sorma kondisyon bisikleti,kemer steper.
Zayıflama mamaları çayları tabletler ..
Ama önce kafada bitiyo..
çok kez mama hazırladım ama yemegi görünce yemek yedim sonrada dökmek zorunda kaldım..
Ama beni en çok spor yapmak motive ediyo.inşallah ramazan sonu toplanacagım

vallaha iyiymsi ben herife bir kosu bandi aldiramadim ama gun gectikce hak verdim ona once bogazini tut diyordu hep caktirma bu soyleyen sahis 105 kilo (kocisim )ya oyle iste ne yaparsin bende ona inat zayifladim iste
ama su kilo vermek kolay almak zor kismina pekte katiliyorum diyemiyecegim cunku almak benim icin cocuk oyuncagii iste gunde 3 kilo alimm ama uc kilo asla veremem
ilk baslarda verdiigm kilolari soylemiyorum cunku ilk baslardajkiler yag degil su olarak gittigi icin 3/4/5 kilo verebiliyoruz

selam kızlar ya istanbulda sel çok fena ya adamlar resmen suyun üstünde gözgöre göre ölüme gidiyolar ve kimse bişey yapamıyo yardım etseler sonları aynı olacak hele o buzdolapları tırlar suyun üstünde insanlar mahvoldu işleri güçleri gitti zavallıların maddi manevi kayıp işte ..allah yardımcıları olsun ..yıllardır istnbul hep sele gider büyüklerimiz bi çare bulamadılar trilyonları cebe atmaktan kimse işine gücüne vakit bulamadı her gelen cukkaladı ..of kızlar kusura bakmayın çok sinirlerim bozuldu yaa ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…