Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

selam kızlar ya istanbulda sel çok fena ya adamlar resmen suyun üstünde gözgöre göre ölüme gidiyolar ve kimse bişey yapamıyo yardım etseler sonları aynı olacak hele o buzdolapları tırlar suyun üstünde insanlar mahvoldu işleri güçleri gitti zavallıların maddi manevi kayıp işte ..allah yardımcıları olsun ..yıllardır istnbul hep sele gider büyüklerimiz bi çare bulamadılar trilyonları cebe atmaktan kimse işine gücüne vakit bulamadı her gelen cukkaladı ..of kızlar kusura bakmayın çok sinirlerim bozuldu yaa ..

AH CANIM SORMA GÜNDÜZ İŞLER YOGUNDU HABR FALANSEYREDEMEDİYDİM.
AKŞAM HABERLERİ BENİ HASTA ETTİ .
ALLAHIM YARDIMCILARI OLSUN.
ŞU MÜBAEK GÜNLER SEL FELAKETİ ŞEHİTLERİMİZ ALLAHIM SABIR VERSİNmafoldumben

selam kızlar ya istanbulda sel çok fena ya adamlar resmen suyun üstünde gözgöre göre ölüme gidiyolar ve kimse bişey yapamıyo yardım etseler sonları aynı olacak hele o buzdolapları tırlar suyun üstünde insanlar mahvoldu işleri güçleri gitti zavallıların maddi manevi kayıp işte ..allah yardımcıları olsun ..yıllardır istnbul hep sele gider büyüklerimiz bi çare bulamadılar trilyonları cebe atmaktan kimse işine gücüne vakit bulamadı her gelen cukkaladı ..of kızlar kusura bakmayın çok sinirlerim bozuldu yaa ..

aynen canım ya
benim de sinirlerim çok bozuk
kanım donuyor ne zaman tvye baksam
bu arada yanlış hatırlamıyorsam silviş silivrideydi(umarım yanlış hatırlıyorumdur)
haberi olan var mı?

merhaba kızlar.takım oldukça hareketlenmiş.ayrıca diğer takımlardada paylaşımlarınız vardır ama ben ancak bizim takımı okuyabildim.heycan gelmiş yeniden..

Silviş senin imzandaki 10 ve 120 de acayip sırrıttı bana bu arada ...aha aha

sorma leahcım ya 5mil yapıyodum ya lesli teyzeyi onun için hazırlamıştım. güya 24 saat tamamlamaktı amacım.bikça yaptım çizelgeyide değiştirmeidm sonadar zaten tamamen bırkaıtım kaldı öyle.artık bayrmdan sonra sıfırlayıp başalrım inşalalh...

bencede hersey cok daha guzel olacak canim
burda bize gereken tek sey motivasyonn
bizim takimdaki herkezde bu sekilde dusunuyor canimm yola devam birliktee
hadi bakalim su mativasyonuu en yukarlara cikartip verelim su kilolari (bu arada ben mezun oldugum icin bu sozum kendime degill :))

vayy uc takimm super gorukuyorr vereliniortak

mezuniyetin içn tebrikler canım.sen sanırım artık koruma programındasın.desteğiniz çok işe yarayacak.umarım hep böyle sürer heycan ve herkes hedefine ulaşır...

:KK70: oo kızlar coşmuşsunuz.

silviş kartaldayım ben. (= güzel bi semt. sen nerdesin ?

hmm bende silivriyeim şeker.selden önce burasıda çok güzeldi ama malesef şu an durum çok kötü...

off off ne yazışmışsınız yahu.işte böyle takıma hareket geldi.4. ve 14. takımada teşekkür ederim bende.şimdi bende onalara selam vereceğim.

silvşim iyi dileklerin için çok teşekkür ederim canım.

canım opuyorumnanaktan

enfurtucum biliyosun seni takımdan geri dönmek üzere çıkarmıştık.artık geri döndün mü? düzenli olarak paylaşımda bulunacak ve kilo bildirmi yapackmıısn canım?ona göre son bildirm yaptığın kiloyu buluk listeye eklememiz lazım adını.haber verisen sevinirim...

silviş
geçmiş olsun. umarım sizlerde bir sıkıntı yoktur.Allah herkesin yardımcısı olsun. izlediklerimiz yürek sızlatıyor. sel felaketide deprem gibi. umarım kayıplar bulunur. çatalcadada 2 ölü varmış. Allah bu mubarek günlerde herkesin yardımcısı olsun.
pc bilgisayarcıda. yarın akşama belki kavuşacağız.sadece format attırmaya götürdüm. takıldı kaldı.
herkesi öptüm

singingim çok şükür bizde bi sıkıntı olmadı.ama ilerleyen günlerde duurm ne olur bilemiyoruz.yağış daha şiddetli bir şekilde gelecekmiş.evimiz binanın en üst katında aracımızıda güvenli sayılabilecek biyere koyduk.ama hiçbir zaman hiçbirşeyden emin olamayız. canımzıda malımızda onu verene emanet.Rabimin gazabından yine ona sığınırız.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-yontemleri-deneyimlerimiz/300677-elma-diyeti-deneyimleri.html

işte linki burda... Ay üssü alfa yani.. (gençler bilmez tabi.. Eskiden ilk bilim kurgu dizisi idi bu..)

Ben anlamadım vallahi ayda 29 kilo nasıl bişey. Bu kadını Amerikalılar alıp tez yapar vallahi üniversite araştırmacıları...

yaşasın bilmiyorum demekki genç sınıfındanım sırnaşık şeysırnaşık şey

kendimi tanıtmayı unutmuşum kaydirigubbakcemile3 adım özge,daha 16 yaşındayım :kedi: kilom yaşımın 5 katı delikafadulden sivastan katılıyorum yaşrışmavcı arkadaşlara başarılar.. sırnaşık şey
kızlar müsade ederseniz size faydalı paylaşımlarda da bulunmak istiyorum :eek: bizim takıma yazıyorum ama okumuyorlar :sinifsinif: bilmiyorum ya da okuyolardır da belli etmezler kaydirigubbakcemile3

çok şekersin :) ben okudum ve kartal hikeyesini çok etkileyici buldum.teşekkürler a.s.

bikerem ben senden büyügüm şikerim ...yane teyze benim ....

nayırrr benim :roflol::roflol: Allah iyliğinizi versin ya teyzeliği paylaşamıyolar.

kıs bu yeşil elmalar baya pahalı sanırım şuan
zayıflarık zayıflarık ama
ekonomimizi çökertip kocalarımız bize dekmüü vurmassa iyi delikafadulden

(elma) alın (kilo) verin ekonomiye can verin :roflol::roflol::roflol:

çok çok geçmiş olsun silviyacım haberlerde izledim çok üzüldüm
dualarımız sizinle..
Rabbim bidaha ülkemize böle felaketler yaşatmasın..
Allah yardımcınız olsun..
görüntüler çok kötüydü gözlerim yaşardı inan..senağlama

çok büyük geçmiş olsu silviişm ya allah yardım etsin herkese valla çok üxüldük ama elden bişey gelmiyoki allah sabır versin zararda olanlara ..okadar esnaf mahvoldu ya ..allah kolaylık versin ..:Saruboceq::Saruboceq:

silvişim canım çok çok geçmiş olsun.haberlerde izledim bende ne dehşet verici görüntülerdi.suyun şiddetini hayal bile edemiyor insan.koskoca bir çiftliği yıkmış geçmiş ama yanıbaşındaki evde pekte bişey yoktu.allahım bir an evvel yardım etsin sizlere.ve bir dahada göstermesin böyle acılar.dün gec yağmur yağacakmış inşaallah başka bir felaket daha olmamıştır.

geçmiş olsun silviyacığım ALLAH kolaylık versin sel çok büyük bir afet geçen yıl burda yaşamıştık aynısını.ALLAH canı da malıda gidene sabır versin

Silviya geçmiş olsun. TV'den inanamayarak izliyorum.

gecmis olsun guzelim insallah hersey yoluna girerde kayiplarda bulunur baska bir felaket olmaz
su mubarek aylardaa alalh yardimciniz olsun

cok cok gecmis olsun :Saruboceq:

aynen canım ya
benim de sinirlerim çok bozuk
kanım donuyor ne zaman tvye baksam
bu arada yanlış hatırlamıyorsam silviş silivrideydi(umarım yanlış hatırlıyorumdur)
haberi olan var mı?

hepinize tek tek teşekkürler kızlar.evden çıkmadığımız için bizde bişey göremiyoruz şehir ne durumda anacak olayın vehametini haberlerde gördük.Allah sabır versin herkese.şu 1,5 yaşındaki bebeğe çok üzüldüm.sel annesinin kollarından alıp gitmiş.insan kendi yaşaşamyınca çok fazla anlayamıyo ama acı çok büyük.hele haberlerde o yağma olaylarını görünce içm parçalndı.insanalrda nasıl bir vicdan var.yazık çok yazık söyleyecek hiç bişey yok...

iyi geceler diliyorum hepinize.Allah hepinizi korusun....

İyi geceler 2. takım şekerleri

komşuculuk oynuyomuşuz galiba

eee nasılsınız

SİLVİYA çok büyük geçmiş olsun canım çok üzücü bir durum Allah yardımcınız olsun

kızlar ben forumda ve 14. takımda daha yeniyim
size bir selam vereyim dedim

nalansu canım çizelge için tekrar teşekkür ederim çok düşüncelisin

öpüyorum sizi şekerlerr muckkk

İyi geceler 2. takım şekerleri

komşuculuk oynuyomuşuz galiba

eee nasılsınız

SİLVİYA çok büyük geçmiş olsun canım çok üzücü bir durum Allah yardımcınız olsun

kızlar ben forumda ve 14. takımda daha yeniyim
size bir selam vereyim dedim

nalansu canım çizelge için tekrar teşekkür ederim çok düşüncelisin

öpüyorum sizi şekerlerr muckkk

canım her zaman bekleriz
:1hug:

napıyon mgicim ya vallahi ramazandan beri uyku düzenim iice bozuldu yaa ..yiyip yatıt-yoz ..perişan olum gündüz çocuklarla zaten normalde 12 den 1 den aşagı yatmıyoduk ...

günaydın kızlar... bugün hava güneşli böyle devam eder umarım.bugün bi arkadaşın evini temizlemeye gitcektik hava şartları müsait olursa.şuan iyi görünüyo.bayramdan sonra evlenicek arkadaş.bu yüzden evde olmayacağım bugün.gitmeden girp bi bakayım size dedim.bugün perşembe kilo bildirmleirini unutmayın.listeyi ekliyim hemen..

hiraycım saol....

2.TAKIM **121.Etap **
singing kettle ( 72.0///&#37:KK66:
Silviya ( 72.1/72.1/0.0/0.00%)
megilara (62.5///%)
nalansu09 ( 76///%)
LEAH ( 86.4///%)
sheker_cadi ( 73.0///%)

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 442.0///%)

2.TAKIM **121.Etap **
megilara (62.5///%)
nalansu09 ( 76///%)
LEAH ( 86.4/85.5/0.9/1 %)
sheker_cadi ( 73.0///%)

[/QUOTE]

Kızlar işte geldim burdayım.
ıki gündür 30 dakika yürüyüşlerimi yapıyorum. Yapmayanlar utansın valla.. Dün gece herkes uyuduktan sonra 22:00'de yürüdüm. Yürüyüş bantının bile gözleri yaşardı..

ıtiraflar:

1. Dün bir ara çok sapıttım, üstüste dondurma, börek, börek, börek ve nutellalı ekmek yedim. Ama sonra naapıyorum ben deyip, kustum. Tabii ki kusmayı alışkanlık edinmeyeceğim ama itiraf ediyorum

2. Dün akşam yemeği yemedim,

3. Yeterince su içmedim ve 4 tane kahve içtim. Tarçın çayı da içmedim.. Öff ltalta yazınca kırbaçlık biri olduğumu görüyorum...

merhabalr kızlar.silviş ben artık döndüm canım.zaten listede vede analiz raporunda adımı göremeyince üzülmüştüm.ama neyse ki geçici bi duruummuş.

dün akşam iftara misafirlerim vardı ya,şükürler olsun herşey yolunda gitti.yemeklerim çok beğenildi.ama tabii ki illa ki artıyor az da olsa.gece bide su kesilmez mi taa sabaha kadar.mutfak bulaşık dolu.bugün temizlik yapacağım.ev batık durumda.her yerde oyuncak var.ben işime döneyim.sonra yine görüşürüz.öpüldünüz......

2.TAKIM **121.Etap **
megilara (62.5///%)
nalansu09 ( 76///75.5//0.5//0.65%)
LEAH ( 86.4///%)
sheker_cadi ( 73.0///%)

ooh ne ala memelekt gece yazışın yazışın.gündüzde heç bişey yazmayın...

gece kuşları siziiiiii.....kız mardin cadısı nerdesin?

neyse bende işlerime ara vermiştim.şimdi tekrar geri dönmem lazım.misafir odamı temizliyom.halılar koltuklar silinecek.cam perde v.s. bana kolay gelsin.....

2.TAKIM **121.Etap **
singing kettle ( 72.0///%)
megilara (62.5/62.2/0.3/0.48%)
nalansu09 ( 76///75.5//0.5//0.65%)
LEAH ( 86.4///%)
sheker_cadi ( 73.0///%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 442.0///%)

2.TAKIM **121.Etap **
singing kettle ( 72.0/72/0/0.0%)
megilara (62.5/62.2/0.3/0.48%)