Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

singincim canım selam hayatım nasılsın iyisindir umarım nerde kaldın ..artık 14 .takımla ortak paylaşım yapıyoruz onlar bize yazıyo biz onlara yazıyoz öle ysani ...çook öpüyom canım bby...

ooh ne ala memelekt gece yazışın yazışın.gündüzde heç bişey yazmayın...

gece kuşları siziiiiii.....kız mardin cadısı nerdesin?

çemkirme yüzüme çemkirme

...güzdüz temizlik yapılırmı hiç aç acına bizde yapıyoz ama derine dalmıyoz ..ölürüm allah korusun zaten susuzluk mahvediyo beni ...

kızlar beni 75 geçin. hyarn herşeyi girer okur yorm yazarm inş. şimdi gitmem lazm. herkes öpüldüü çok çook

slm kızlar.bitmiş durumdayım.arkadaşın evini temizlemeye gidicez demiştim.saolsun kendisi geç geldiği için bizim eve ulaşmamız yaklaşık saat 2 yi buldu.o saatten akşam 19,30 a kadar nefes almadan çalıştık nerdeyse.ve daha %80 i duruyoı diyeiblrim. ancak bi kabasını alabildik. pis evin içinde eşyaları getimişler bide paketleri açılmış mahvolmuş kısın herşeyi çizilmiş.koltukların derileri sökülmüş.moralimiz çok bozuldu.evden tam çıktık bize gelicez yolda ezan okundu.arabam uzakta olduğu için minübüsle gitmiştik dönüştede bırakırlar dedik ama kimse bırkamadı o saattede kuş uçup kervan geçmediğinden eve kadr yürüdük o yorgunlukla en kötüsüde eve geldidimde regl olduğumu farkettim.orucum gitti ona yanarım

merhabalr kızlar.silviş ben artık döndüm canım.zaten listede vede analiz raporunda adımı göremeyince üzülmüştüm.ama neyse ki geçici bi duruummuş.

canım bulup listeye ekliycem birazdan kilonu. en kısa zamanda bildirm yaparsan sevinirim.yani en geç öğleye kadar.

2.TAKIM **121.Etap **
singing kettle ( 72.0/72.0/0.0/0.00&#37
Silviya ( 72.1/72.1/0.0/0.00%)
megilara (62.5/62.2/0.3/0.48%)
nalansu09 ( 76.0/75.5//0.5//0.66%)
LEAH ( 86.4/85.5/0.9/1.04 %)
sheker_cadi ( 73.0/75.0/-2.0/-2.74%) (kilo farkı tartı değişikliğindendir.eski tartı bozulmuştur)
EN-FUR-TU (70.9///%) eski üye geri döndü.
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 512.9/442.3//%)

Son düzenleme:
çok yorgunum kızlar.belimde ağrıyo acaip.daha 14. takımlada tanışamadım gidip ama artık en kısa zamanda tanışırım.hepinizi öptüm şimidlik iyi geceler...

singincim canım selam hayatım nasılsın iyisindir umarım nerde kaldın ..artık 14 .takımla ortak paylaşım yapıyoruz onlar bize yazıyo biz onlara yazıyoz öle ysani ...çook öpüyom canım bby...

merhaba bu ortak paylaşım gerçekten çok güzel oldu.sayenizde takımımız dahada şenlendi.
çok yorgunum kızlar.belimde ağrıyo acaip.daha 14. takımlada tanışamadım gidip ama artık en kısa zamanda tanışırım.hepinizi öptüm şimidlik iyi geceler...

merhaba canım ben 14. takımdan usarem valla geçen gün gelip meraba dedim ama işyerinde bu ara işler yoğun o yüzden iki gündür tekrar uğrama fırsatım olmadı ama bugün buralardayım.senide bekleriz en kısa zamanda takımımıza.

maşallah kızlar iyi gidiyonuz..
bizim takım bu hafta gram vermedi herhalddeemafoldumben

geçmiş olsun.ben 14. takımdan emoş.1.73 boy 1973 dogumluyum..
tanışırız canımopuyorumnanaktan

2.TAKIM **121.Etap **
singing kettle ( 72.0/72.0/0.0/0.00&#37
sheker_cadi ( 73.0/75.0/-2.0/-2.74%) (kilo farkı tartı değişikliğindendir.eski tartı bozulmuştur)
EN-FUR-TU (70.9/71.0/-0.1/-0.14%) eski üye geri döndü.
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 512.9/442.3//%)

Son düzenleme:
ben geldim bayanlar şakkıdı 2 gündür misafirlere hazırlık vs. derken giremedim akannehir fırtına gibi geçtiler mirmirmirmir nasıl gidiyo diyetler bakalım görüşmeyeli?? kaydirigubbakcemile2
maşallah kızlar iyi gidiyonuz..
bizim takım bu hafta gram vermedi herhalddeemafoldumben

geçmiş olsun.ben 14. takımdan emoş.1.73 boy 1973 dogumluyum..
tanışırız canımopuyorumnanaktan

senin herşeyin 73müş :roflol:
evet kızlar bu ortak paylaşım çok güzel oldu bence birbirimizi motive ediyoruz opuyorumnanaktan zemuszemus

selamlar canlarım.

silviş inşaallah yetişmişimdir.kilo bildirimin yeni yapabildim.çünkü eşim dün modemle uğraşıp durdu.2 aydır yüksek faturalar ödüyoruz.normalde 29 tl tarifemiz ama 2 aydır 55 falan geliyor fatura.kota aşımından dolayı.modem kablosuz ,kardeşim burdayken eşim laptopla kablosuz ,kardeşimde kablolu bağlanıyordu internete.bişey indirmediklerini biliyorum.sanırım 2 bağlantı sonucu kota şişti.acaba dedik birileri hattımıza mı giriyor.şifre falan değiştik.bu konuda bilgisi olan varsa bana yazsın lüften.yani kablosuz modeme kaç pc bağlanır diye...neyse ben hele şükür ayarlarını hallettimde açabildim pc yi.

silviş arkadaşının evine temizliğe gitmişsiniz ayy ne kadar üzüldüm okurken.yazık ya.neden öyle umursamamışlar ki acaba.taşıyıcılar zaten umursamazda,o eşyalara taşınırken kimse yok muymuş başlarında acaba.benmde eşyalarım hataydan buraya gelirken mahvoldu.eşim akıllı,kömür kamyonu bulmuştu taşımak için.bir gün önce yıkattılar kamyonu ama koltuklarım hep simsiyahtı inanın.oyyy ben çok çektim taşımacılardan inanın.o yüzden eve artık bi çöp eşya almıyorum.taa ki ev sahibi olana kadar....tabi ölmez sağ olursam....

mardin cadıdı canım ben regliyim bugünlerde o yüzden iş yapıyom aşkım benm.yoksa bende yapamazdım sanırım oruç olsam.

ben bide 14. takıma bakam geliyom.oğlum uyanana kadar izinliyim.

domination hoşgeldin.demek sizdede misafir vardı.bendede misafir vardı ama hala bitmedi.daha 2 aile var çağıracağım...

2.TAKIM **121.Etap **
singing kettle ( 72.0/72.0/0.0/0.00%)
EN-FUR-TU (70.9/71.0/-0.1/-0.14%) eski üye geri döndü.
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 512.9/513.3/-0.4/0.08%)

selam silviş.nasıl oldun canım.dinlenebildin mi?belin ağrıyordu.inşaallah fazla zorlamamışsındır kendini...

hoşgeldin canım.şu günüde sağ salim atlatlaım inşalalh bende fırtına estirircem.acaip gerginim.okuduklarımı dikkatli okuyomıyorum bile.bu gece 1,5 kat daha şiddetli yağış bekleniyo.toprqak suya doydu kanallar dolu üstelik yağışta daha fazla olunca nasıl bişeyle karşılaşıcaz hiç bilmiyorum.Lütfen dualarınızda unutmayın bizi.Allah kimseyi feleketlerle karşı karşıya getirmesin.ne can ne mal kaybımzı olmadığı halde diğer insnaların hallerini gördükçe perişan olduk.birebir yaşamış lmayı düşünemiyorum bile.Allah hepimizi korusun.

enfurtucum ben bağlantıyı başkasından alıyorum ve sınırsız bu yüzden modemler kota ve bağlantı konusunda çok bilgili değilim .. detaylı bi açıklama yapamam sana ama eğer sizn dışınızda birileri bağlantınızı kullanırsa kota aşımı normal.ayrıca kota aşımı illaki bişey indirmekle gerçekleşmez.internette izlenen videolar.kameralı chat, online olarka müzük veya radyo dinleme,oyun oynama gibi olaylarda kotayı etkiler.bu yüzden eşinin ve kardeşinin internette neler yaptıkları önemli bunlardan biri veya birkaçı yapılmışsa faturanızın artması normaldir ...

kilo bildirmine gelince sorun olmadı bende sabahg erkendne girme fırsatı bulamadım.öğleden sonraeve geldiğimde hallettim bildirim işini canım.

arkadaşın eşyalara gelince ne sen sor ne ben söyliyim. kayınvalite,eltiler hepsi bi apartmanda oturuyolar kimsenin ilgilendiği yok.temziliğe gittik yardım edelimmi diyen de yok.ancak gelip bakıylalr bide onlara kapı açıp laf yetiştirmekle uğraştık.insanlar mı yanlış benmi yanlış anlamıyorum.hiç tanımadığım birinin bişeyi olsa bile özen gösteririm bunlar düşmen malımıydı ki kimse bakıp ilgilenmedi anlamıyorum ya.neyse Allah daha büyük sıkıntı vermesin dünya malı nihayetinde...

ben artık kaçıyorum.sağlıcakla kalın.elektirklerimiz kesile bilir giremeye bilirim haberiniz olsun.

bize dün 3 aile geldi ama o çocuklar ve annelerini öldürmek itedim ilgilenmiyorlar çocuklarıyla benim başıma atıyolar hep :umursamaz:

domination misafirlige gitigim zaman ilk once evin genclerini gozume kestiririm hangisini gozum tutuyorsa bebisleri emanet eder mis gibi yemegimi yer laklak ederim bendelülülülülülü kiz sen bizi bir gun iftara cagirsana seninde kafan alismisken bebisleri kapip geleyim bende ne dersin:roflol::roflol::roflol:

ohh kızlar poku oku gözlerim ağrıdı =) ama iyi oldu iftara kadar vakt geçti biraz

bzmde akrabalarla uğrştk. bu defa bz misafrdk =) 2. aile.. diğer aile kastamonuya bzde evmze döndk şükür.

domination =) kız bz yaşıtz gel kapışalm =)

haydi bakalm.. ramazan biitiyor.. bi üzüntü olsada normal dzene döneceğim içnde garip bi sewinç var. çünkü hem uyku hemde yemek düzenm tamamen bozldu bu sene. normalde byle olmazdm .

neyse herkesçikler sewiliyo ve öpülüyo ?=) hayrlı iftarlaar

silviş sende çok yorma kendni orç oruç mazallah bişey olmasn.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…