Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

iyi gecelerrrr
naber kızlar nası gidiyo diet hayat???
ben bugün ne yedim sabah dediğim gibi esti oruç tuttum bugün
akşam bir kase çorda 4 kaşık nohut 2 kaşıkda pilav yedim bol bol roka tükettim
küçükl bir dilim yalancı profiterol yedim
kan şekerim çok düşmüştü ama
şimdi yatmadan yeşil çayımı içicem
suda içemedim pek bugün
verimsiz bi gündeydim anlicanız.Oh oh negüzel bi hayat gelmiş takıma
ha bu arada Kocaeli çok mutlu arkadaşım takıma dahil olmuşum acaip bi motivasyon oldu bu bana
çok teşekkür ediyorum hepinize
inşallah hedefime ulaşıcam
ve yeni arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz umarım hedeflediğiniz kilolara ulaşırsınız hepberaber tabi
neyse şimdi gidim yeşil çayımı içim
görüşmek üzere....

ben sandalozumu çiğnedim sirkeli suyumu içtim, yanımada bir elma aldım işe gidiyorum. Akşam çok kötü bir yaramazlık yaptım gelince anlatırım kızlar.

Kusura bakma dün yazamadım cevap gecikti. Takımımızda 4 kişilik boş yer vardı. Senden önce başvuran 4 kişiyi aldık. Malesef takımlar belirli olan kontenjan sınırını aşamıyorlar. Ama yanılmıyorsam 3. ve 13. takımlarda üye arıyorlar. Umarım sende hedefine ulaşırsın...

cevabın için sağol ben şansımı bide o takımlarda deneyeyim.

Bende üniversite yıllarımda iyice abartmıştım. Kuzenimle beraber kendimize 12 kişilik proftrol hazırlayıp onu bir oturuşta bitiriyorduk. Şimdi o zamanlar nasıl o kadar yiyebildiğime hayret ediyorum. Gerçi hala sıksam 2 porsiyonu bir oturuşta yiyebilirim. Çok kilo alınca 1 ay boyunca akşamları sadece yoğurt ve diyet kola tüketerek 9 kilo vermiştim. Tabi bide bol hareket Ahh ahh..

Önümüzdeki haftanın başından itibaren spor listesini hazırlarım kızlar. Handemicim vücut ölçülerini isteyen belirtse mecburi olmasa??? Orucunu Allah kabul etsin buarada..

günaydın kızlar. benim kilo almamın tek nedeni çikolata ve çikolatalı pastalar:çok üzgünüm: çünkü pasta yapmak benim hobim gibi birşey. boş kaldığım zamanlarda mutfağa girer pasta, renkli kurabiyeler, tartlar yaparım. eee birde yaptıklarım çok güzel olunca, yani ayıptır söylemesi:dance: dayanamayıp yiyordum. 2 haftadır karar aldım asla ama asla mutfağa girip pasta yada benzeri şeylere elimi sürmeyeceğim(diyet yemekler hariç) ve tüm pasta malzemelerini kuzene verdim dayanamayıp yaparım diye (annemde arkadaşlarına hazır alsın artık) ve 2 haftadır çikolata yada benzeri şeyler ağzıma sürmedim bu benim için rekor :teytey: bugüne gelince; sabah yine ılık sirkeli su ile güne başladım 2 dilim ekmek, domates ve yumurta yedim. biraz evi toparlayıp sporuma başlayacağım.ne sporu yaptığıma gelincede paylaşım sitesinde aorobik videoları var 30 dk lık, çok hareketli bir müzikle onlarla birlikte sabah sporu yapacağım. işim biterse dışarı çıkacağım akşam ne yediklerimi yazarım. gününüz çok güzel ve az kalorili geçmesi dileyiyle.. görüşürüz..

selam kızlar,
yazın bende motive olayım bu kızlar az yiyor diye.
spor listesi haftaya yani . güzel bu hafta benim için çok zor olacaktı. ama yapabilirsem artı tabiii. kesin yazarım.
bu sabah
1 domates 1 biber,biraz peynir.
1 küçük kaşık bal ve 2 dilim ekmekten olusan kahvaltımı yaptım.
bu aralar çok sıkıntılı bir dönemdeyim ama İnşallah aşacağım. bu arada kilo almamak ve vermek ana .hedefim.
silvişim ve sunlıghtım ben şimdiden çok çok özledim.özeldende yazabilirdim ama burayı tercih ettim. burda paylaşılan dostluk adına.herşeyin herkes için en güzeli olması dileğimle.
kocaelicim demirbaş listesinden çıkmayı hedefliyorum.ama bunu nisana kadar sürdürmek niyetindeyim.

günaydın kızlar
ben bu sabah uyandım 3 kuru kayısı bir bardak ılık su içdim ardından bir tots yedim yağsız
şimdi yeşil ça içicem 45 dk pilates yaptım
şimdilik bukadar öğlen ne yerim bilmem henüz mutfağa girmedim akşam yine misafirim var
yine hazırlık yapmam lazım
allahım ne zor oluyo yapıp yiyememek((

olur kocaelicim zorunlu olmasın ozaman isteyen yazsın mesela ben hemen başlim
arkamdan gelin kızlar:))))

Efem göğüs:95
Bel:81
Kalça:106

maşallah gördüğünüz gibi hafif dubaya yakınım:)))
15 gün sonra yine yazıcam ölçülerimi arkadaşlar artık kendimi deşifre ettiğime göre bol bol spor yapıp bu ölçüleri düşürmeliyim
öpüyorum kızlar sizi.....
yanlız bırakmayın beni yaaaa sizde yazııın :))

tamam bende yazayım bari.. şimdi ölçtüm ama keşke ölçmeseydim moralim sıfıra indi senağlamaya benim sorunum belim ne olurdu sanki incecik olsaneyse vücut ölçülerime gelince;
göğüs:90
bel :75
kalça:97
(boy 176/kilo70) inş. haftaya biraz olsun incelmiş olurum..

baharcım senin belin benim belimin yanında incecik hem boyunda uzun maşallah
ben napam senağlama
benim boy 1.67 ahı ahı ahı

neyse kızlar sizinde bekliyom sabırsızlıkla ölçülerinizi tabi zorlama yok bu işde arzu eden yazabilir yazanda bizi memnun eder yerimseniben

selam arkadaşlar

işte bugünün raporu:

sabah: 1 bardak greyfurt suyu, teflonda yağsız kızartılmış peynirli gözleme (1 adet, avuç içi kadar büyüklükte)

öğle: teflonda yağsız kızartılmış peynirli gözleme (2 adet, avuç içi kadar büyüklükte), diyet kola (şişkinlik yapıp tok tutsun diye)

akşam: 1 kase çorba, 1 büyük kase yeşil salata, 1 dilim kepek ekmek

gece: yeşil çay ve küçücük bir kurabiye (planlıyorum henüz yemedim)...

aç karnına elma sirkesi ve su karışımını daha önceki diyet dönemlerimde denedim, ama yüzümde sivilce yaptı ve bırakmak zorunda kaldım. bırakınca cildim

düzeldi...araştırdım hiç bir bir yerde böyle bir yan etkiye rastlamadım ama bende oldu...

herkese sevgilerrrr:

Son düzenleme:
selamlar.

öncelikle ölüçülerimi bilmiyorum kızlar, evde yırtık bir kağt mezura var ve parçaları beni ölçmeye imkanı yok yetmez kaydirigubbakcemile3
belim kalın değil; ama basenlerimin maşallahı var bu arada senağlama

sabah: 4 adet kuru kayısı, 2 dilim acı sos sürülmüş light ekmek arası peynir.
öğle: okulda çubuk kraker atıştırdım, 2 de nescafe 3 in 1 içtim.
akşam: komşular aşure getirmişti, dayanamadım. bir kase aşure yedin anlayacağınız.

öğünlerim bir garip oldu bugün. ballı sirkeli su var bir de günde iki kez içiyorum. yoğurt ve meyve yemeği düşünüyorum ayrıca, belki iki dilim de ekmek kızartırım, peynirli, soslu. sabahki gibi. ayrıca bitki çayı da içeceğim.

ben de 3 gündür başladım sevgili mısır unu bal+su+elma sirkesi karışımına. günde iki kez tok karnına içiyorum. umarım bir yan etkiyle karşılaşmam. a.s.

ayol en bacaksız da benmişim kaydirigubbakcemile3
boy 1.60 ciciler. :CüvCüv:

bu arada bahar ve handemi boylarınız türkiye ortalamasının gayet üstünde şekerler
boy uzun oldu mu, kilo çok çirkin durmuyor. ama yine de hepimiz zayıflıycaz tabi o başka :lepi: :Saruboceq:

Kızlar ben bu Kilo çizelgesini yapamadım gibi geldi bana :)))

Aşağıdaki kodu kopyaladım ama olmadı.

Son düzenleme:

evet şekerim biraz öylea.s aslında diyet yapmama annem ,babam ve tüm yakınlarım karşı çünkü;boyum uzun ve sıkı bir vücudum olduğu için kilomu göstermiyorum.. ama ben 70 kilo olduğumu biliyorum ve bu benim hiç hoşuma gitmiyor. bir genç kız için 70 kilo olduğunu söylemek kadar kötü bir şey olamaz::1no2: t abiki zayıflayacağız tatlım zayıflık bizim hakkımız söke söke alırız:teytey::teytey:

bugün neler yaptığıma gelince;
1 bardak ılık sirkeli su
kahvaltı: 2 dilim ekmek,1 yumurta,domates, biber, 1fincan şekersiz çay
ara:50gr kuru üzüm
öğle:zeytinyağlı karnabar,4 kaşık pirinç pilavı
ara: bir fincan şekersiz çay, bir su b. patlamış pısır
akşam: 1 dilim ekmek, zeytinyağlı karnabahar.
ayrıca 40 dk egzersiz yaptım. bugün baya terledim kızlar inş. başaracağız ya ben buna çok inanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…