Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Uzun süredir Ptesi rejime başlıyordum haftasonu bozuyordum. 5 gün rejim 2 gün serbest yöntemi haliyle hiçbir işe yaramadı. Son zamanlarda çevreden kilo aldığıma dair çok eleştiride alınca gözüm Ptesi falan görmedi. Geçen hafta Cuma gününden beri yememe içmeme, sporuma (30 dak. yürüyüşe spor denebilirse tabi…gamyoncuiremsu), yeşil çay ve krom hapımı içmeye çok dikkat ediyorum. Bu hafta adet dönemime geldiği için kilom eksik gözükmedi ama adetli olmama rağmen midemin şişliğinin azaldığını fark ettim. Önümüzdeki hafta Perşembeyi iple çekiyorum o güne kadar kesinlikle tartılmayacağım…Eğer hiç kilo verememişsem 2 haftalık yediklerimin listesini yanıma alıp diyetisyene gidicem…
Uzun lafın kısası bukadar kararlıyken bozulsun istemiyorum. Lütfen toparlanalım kızlar. Birbirimize destek olmaya devam edelim.Yarın yeni üyede davet edeceğim...
Silvişim ve tarikim Şubat sonuna kadar kendinize iyi bakın Şeniz
:hooray:Aydasum tebrik ederima.s.:hooray:darısı bizim başımıza. Umarım bizlerde senin gibi amacımıza ulaşabiliriz Arada sırada da olsa mutlaka yaz. Gelişmelerden haberdar et.
Bugün yediklerim:
Sabah: yarım simit (canım domates, peynir görmek istemedi bu sabah)
öğle: salata, 1 dilim enginar ve çok az et
Ara: Sabah yiyemediğim işe götürdüğüm kahvaltılıklardan ve 2 dilim etimek
Akşam: tavuk yemeği ve 1 dilim ekmek
Yatana kadarda 1 bardak meyve suyu içeceğim. Meyve suyu nedense beni tok tutuyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba,

Silviya , Tarikim sizleri özleyeceğiz , herşey gönlünüzce olsun... Ben de bu ara pek takıma giremiyorum , akşamları mümkün olduğunca yazdıklarınızı okumaya çalışıyorum , hatta bildirim bile yapamadım, sene sonları baya bir yoğun geçiyor ( Ben de üzülerek ayrılmayı teklif edecektim ama Kocaeli takıma yeni arkadaşlar davet edene kadar devam edeyim diye düşünüyorum.

Sevgiler

merhaba kızlarrr bugun sabah tost yedım oglen bısey yemedım saat 3 gıbı 1 kucuk tavuk burger ılee kucuk boy patates yanı hamburger menu yedımmbugun bende reglm nasıl sısım anlatamam gobegım benden 10 metre ılerde ve ıcımede cekemıyorummkaydirigubbakcemile3

kocaelıcımmm coookkk kararlı gordum senıı devam et arkıdısımm verecezzz

merhaba kızlar ben bir gün giremedim aman neler olmuş neler
yeniyim aranızda (deneme süresindeyim aslında hala)ama yinede çok alıştım hepinize silviya cnm çok çok geçmiş olsun inanki ben bile üzüldüm ayrılıyor olmana umarım herşey istediğiniz gibi gelişir hayatınızda
ve tarikim umarım herşey bi an evvel bi düzene girer hayatında sende silviyada bi an evvel dönersiniz aramıza
azminizden bişi kaybetmicenizden eminim bu süre zarfında kilp vermeye devam ediceksiniz sizde bu azim olduğu sürece
kocaeli yeni görevin hayırlı uğurlu olsun arkadaşım

ben bugün hiç dikkat edemedim yediklerime misafirim vardı sabah 40 dk pilates yaptım okadar
neyse şimdilik bukadar kızlar
iyi geceler......

evet yeni bir gün. biraz kırık.
alıştıklarımızın yokluğu .
ben bunu çok yaşadım tabi yaşla alakalı. silvişim geçmiş olsun dememiştim. benim anladığım gene
yememizin %sini etkiliyecek gibi.ltf kendine ii bak sen çok şeker çok akıllı bir kızsın her sorunun üstesinden gelirsin. hassasiyeti biraz bırakmayı dene.

handemi sanada aferin. böyle devam et güzelim küçük çocuk plates .isteyenn neler yapıyor.
bu kendim içindi.
herkese hayat mücadelesinde kolay bir hafta sonu. en azından tatil.

Çiçekçim neyapmışsın sen böyle. Lahana çorbalarını içtin birden vücuduna yağlı yiyecekleri depolamışsın. -tatlicadiarzu- Gerçi o diyetde anca 2-3 gün yapılabiliyor...
Bu sefer gerçekten kararlıyım yaza eski ben olarak girmek istiyorum.:hooray:

Singingim, Handemim iyi dilekleriniz için çok teşekkürler ama açık konuşmak gerekirse kendimi kaptan olarak görmüyorum. Zaten bazı işlerde Silvişime yardımcı olmaya çalışıyordum. O Şubat sonuna kadar aramızda olamayacağı için birinin bazı işlerde takipçi olması gerekiyor. Gerek iş gerek özel hayatımda rahat bir dönemdeyim Bukadarda zayıflamaya motive olmuşken takım için bişeyleri seve seve yapacağım. Lütfen motivemizi arttıralım hepberaber birbirimize destek olalım.:içelim:

Birazdan çıkacağım gün boyu dışarda olacağım. Akşam yeni üye alımı işleriyle ilgileneceğim. Bir arkadaşımın doğumgünü kutlamasına gideceğim. Ama pasta yememekte kararlıyımklava: İyi haftasonları kızlarr...

selamlar.
gidenler çabuk dönerler umarım ve döndüklerinde bizi daha zayıf bulup, motive olurlar. kocaeli'ye de şimdiden kolay gelsin.

sabah: 4 adet kuru kayısı, 2 dilim kızarmış light ekmek üzeri acı soslu olarak yedim, yanında yeşil çay içtim.

gerisi gelecek.

evet clementin yaklaşımı dönüşte bizi daha zayıf bulsunlarki motive olsunlar tabi onlarda zayıflasınlar sakın kilo almıyalım.
takımca mensturasyon dönemi.
kocaeli bu takımda herkes birbirine destek olmak zorunda kendimiz başaramadık birbirimizden destek aldık ve sonunu sağlıkla göreceğiz inşallah.
ben sabah geç kalktım.
2 dilim kepek ekmeği azıcık recel azıcık kaymak.
ara
1 bardak portakal suyu
öğle
1 dilim kepek ekmek.
1tabak mantar sote
3 kaşık kereviz
ara
1 bardak portakal suyu
evet devamı benimkininde var.....
1 tabak kereviz.

haşlanmış bakliyatlı, bol yeşillikli, peynirli enfes bi salata yedim. onun dışında 2 nescafe içtim kızlar, 2 de mandalina götürdüm.

lakin bol miktarda grissini yutup bugünü rezil ettim ama çok lezzetliydiler yaaa. bi daha eve sokmayacağım.

umarım sizin gününüz iyi, diyetiniz başarılı sürmüştür.

Son düzenleme:
bu bir yaprak dökümü olacak sanırım takımda.
tam ben ayrılma isteğimi yazacaktım ki silvişin va tarikimin ayrılışını okudum.
onlar geri dönerler inşallah işlerini yoluna koyup.
ben kendi isteğimle takımdan ayrılıyorum.
yeni üye alımı da yapılacakmış neyse ki.
bana faydası olan takımımın, başka üyelere de faydası olur inşallah.
uğramaya ve sizi takip etmeye devam edeceğim mümkün olduğunca.
sevgiler...........

mrb arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum.22 yaşındayım 176 boyum 70 kilom var. bir haftadır diyetteyim ama henüz tartılmadım.bu sabak sirkeli ılık su içtim 2 ince dilim ekmek bir dilim peynir domates biber ve tatlandırıcı ile çay içtim arada ise bir havuç yedim. acaba ben aralarda çok az kuru üzüm yiyorum bir sorun olurmu?

merhaba kızlarr
gelenden gidenden kendime vakit yok şu birkaç gündür pilatesde yapamadım allahım çok kötü hissediyorum kendimi
bu akşam yine misafirim var hamur işi bişiler yaıcam ama yemicem en azından yememği denicem
bugün aşure pişirdim bir kase yedim ve bu sadece bir kasede kalıcak
neyse şimdi gidim azıcık ev hanımlığı yapıp misafirlerime hazırlık yapim
öptüm kızlar görüşmek üzere....

hoş geldin bahar'cım. kocaeli (kaptanımız) ekler sanırım seni; zira ayrılan ayrılana şu sıra.
kuru üzüm enerji verir ve çok faydalı. sorun olacağını sanmıyorum. doğal bi ürün neticede.

sabah: 4 adet kuru kayısı ve 2 dilim light ekmek (acı sos sürülmüş) yedim. annemin hazırladığı kahvaltılık bir sos ve yağsız.

ara: 2 mandalina, nescafe 3 in1.

öğle-akşam: fırında sebzeli balık, salata(zeytinyağlı ve peynirli)

ilerleyen saatlerde bir kahve ve yeşil çay içer, bir de portakal yerim. bilginize.

kocaeli, singing ve çiçek'e;
handemi sanırım geçici üyeydi, asıl olur sanırım.
sunlight'cım da bırakmış, ebru da geçici bir süre sonra ayrılacakmış.
işler bayağı karıştı gibi, tekrar kolay gelsin valla kocaeli'cim.

hoş b. tşkler...inş. ekler 0çünkü kilo vermeyi gerçekten çok istiyorum.:dance:

arkadaşlar, grubunuza katılmak istiyorum. 1.65 boyundayım ve 65 kiloyum. hedefim 60 olmak. azimliyim ama destek gerekiyorrrr....:Saruboceq:

kocaeli bu takımda herkes birbirine destek olmak zorunda kendimiz başaramadık birbirimizden destek aldık ve sonunu sağlıkla göreceğiz inşallah

Çok doğru söyledin canım. İnşallah sağlıkla göreceğiz...:Saruboceq:

Gerçekten tam bir yaprak dökümü oldu takımda:çok üzgünüm: Sunlightcım üzüldüm ama tabiki senin kararın. Bizi habersiz bırakma.. :1hug:

arkadaşlar, grubunuza katılmak istiyorum. 1.65 boyundayım ve 65 kiloyum. hedefim 60 olmak. azimliyim ama destek gerekiyorrrr....:Saruboceq:

Aramıza hoşgeldiniz Bahar ve Misirunu. Takımımızda boş yer mevcut. Yapmanız gereken bizimle birlikte burda paylaşımda bulunmak. Zayıflama adına günlük yaptıklarınızı, bilgilerinizi paylaşmak, yazılanlara cevaplar yazmak..Böylece hem kendi motivenize hemde bizimkine katkı sağlamış olursunuz. Yarışma ile ilgili bilgilere burdan http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...-zayiflama-yarismasi-nedir-karar-defteri.html ulaşabilirsiniz. Belirttiğiniz kiloları başlangıç kilonuz olarak alıyorum. Tekrar hoşgeldiniza.s.

bu sabak sirkeli ılık su içtim 2 ince dilim ekmek bir dilim peynir domates biber ve tatlandırıcı ile çay içtim arada ise bir havuç yedim. acaba ben aralarda çok az kuru üzüm yiyorum bir sorun olurmu?

Çok az yediğine göre niye sorun olsunki?Bende arada da olsa istediğimi yiyorum ama tabiki az. Mesala bugün azda olsa çikolatayı götürdüm Ama adet olmama rağmen 9 gündür ağzıma tatlı girmemişti. Yeni haftaya girerken nefsim körelsin dedim. Kaç kilo vermek istiyorsun?Hedef kilonuda belirtirmisin

Evet clementincim işler baya karıştı. Son duruma göre; Sen, ben, singing, çiçek, december, handemi ve ebru kaldık. Ebru yakında ayrılacağını belirtti. Handemi geçen haftadan beri asıl üye. Zaten kilo bildirim listesinde adıda vardı. 2'de yeni üyemiz var..

Aşure yapabilenlerin karşısında saygıyla eğiliyorum. kaydirigubbakcemile3 Onca malzemeyle uğraşıp o işe kalkışmak okadar gözümde büyüyorki. Neyseki busene kayınvalidem yaptı. Eşim bol bol yiyor.Bense sadece bakıyorum

Dün doğumgünü davetine gittim kızlar ve söz verdiğim gibi pasta yemedim.Kalabalıktan kimse yemediğimi farketmedi. Yoksa yemem için ısrar edebilirlerdi. Bende iki gündür hiç spor yapamadım. Bugün sabahtan beri misafirlerim vardı. Yeni gittiler. Yarın yarım saatlik yürüyüşlerime kaldığım yerden devam edeceğim. Haftalık meye, sebze stoğumuda hazırladım. Bu haftaya bomba gibi başlıyorum:dance:

Son düzenleme:
Bugün yediklerim;
Sabah: peynir, 1 dilim ekmek, 1yumurtadan oluşan kahvaltı
Öğle: 1 parça kızarmış tavuk ve 1 dilim ekmek
Ara: Cappucino ve çikolata
Akşam: Peynirli makarna ve diyet kola. Bu saatten sonra bişey yemeyeceğim.

Tarikim sağolsun spor listesi tutuyordu. O listede ufak bir değişiklik yapıp devam ettirme gibi bir önerim var size. Malum hepimiz hayat koşturmacası içinde hergün spor yapamıyoruz. Ama kilo verebilmek için haftada enaz 3 gün spor yapmak şart. O hafta içinde 3 gün ve üstü spor yapanlar ile yapmayanları deşifre edelim??Önerilerinizi bekliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…