Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Sandaloz ne işe yarıyor :uhm: Bu sabah pek bir azimli gördüm seni

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...daloz-sakizi-ve-elma-sirkesi-ile-zayifla.html

Linke tıklamanı tavsiye ederim. Sabahları azimle başlayıp gecenin ilerleyen saatlerinde kendimi çok mutsuz ve aç hissediyorum. önerilerinizi bekliyorum hanımlar.

bu gün yarım dilim yumurtalı ekmek, brokoli, peynir ve bol su. Yumurtalı ekmeğide hiç bir şey bulamadığımdan yedim ama iş yerine yarın hazırlıklı gideceğim. Akşam içinde sanırım salata ve yoğurda takılmayı düşünüyorum. Pişman olacak şeyler yapmakdan çok korkuyorum. Dün gece kendimi patatez kızartma tabağının önünde buldum, bulmakla kalmayıp iyi bir atıştırdım. :jeyyar: bu geceyi bir atlatabilsem benden mutlusu olmayacak. hihoyyyt

delikafaduldenBenden bitane daha...Bende pasta ve turta yaparken çok zevk alıyorum. Birara her ctesi değişik değişik pastalar yapıp çok değişik süslemeler yapıyordum. Hatta buaralarda şeker hamurunu araştırıyorum. Ama sadece araştırıyorum. Marta kadar yapmayacağımsenağlama

Handemicim yaktın yıktın hayallerimi. Ölçülerimi bilmeden negüzel geçiştiriyordum acı gerçekleri. Ölçü ölçü dedin al sana ölçüşakkıdı
Gögüs: 93
Bel:83
Kalça 103
Ölçülerim çok uyumlu dimi:roflol:
Platesini evdemi yapıyorsun??

Buaralar herkesin tek tatlı kaçamağı aşure:jeyyar: Bişeyi belirtmeden geçemeyeceğim paylaşım süper
Verilen ölçüleri kaydediyorum kızlar. Spor listesinide bu cumadan itibaren yazdığınız sporları kaydedip haftaya cuma açıklayacağım.hihoyyyt

Ben bugün 1 saat sporumu yaptım. 2 litre suyumu içtim. Yeşil çay içmeyi unuttum-tatlicadiarzu-
Sabah: 2 etimek, domates ve peynirden oluşan kahvaltımı yaptım
Öğle: Peynirli sandviç
Ara: Light yoğurt ve 2 mandalina
Akşam: 2 dilim kızarmış tavuk, 1 dilim ekmek,salata ve diyet kola
Ara: 1bardak meyve suyu
Yatana kadar acıkırsam diyet kola içeceğim:jeyyar:

Karmencim burdan faydalanabilirsin.Adım adım belirtiliyor. http://www.kadinlarkulubu.com/kadin...yeni-eklenti-kilo-cizelgesinin-eklenmesi.html

Bu arada en kilolu olanınız benim galiba.

üzülme şekerim ya. sana tavsiyem; geceleri eline 1 fincan bitki çayı al. biraz olsun açlığını bastırıp iştahını kapatır. birde acıkınca çok az kuru üzüm ye inan faydası oluyor. diyette kan şekerimiz düştüğü için, üzüm kendimizi toparlamamızı ve enerji almamızı sağlıyor. lütfen dayanmaya çalış hatta bizede moral ver. hepimiz haynı kaderi paylaşıyoruz birbirimize destek olalım. ben başaracağımıza öyle inanıyorum ki, hatta sizden grubumuzdan anneme bile söz ettim herşeyi anlatıyorum:CüvCüv: hadi kızlar anneme mahçup olmayalım. söylenecek üç şey var; azimliyim, güçlüyüm ve kararlıyım.. ben manken gibi olmaya kararlıyım kızlar. şimdi kendine güven zamanı hepimizde de o güven fazlasıyla var:dance::dance:

bende pasta süslemeyi çok seviyorum. aynen şeker hamuru çalışmalarını araştırmıştım ama dediğin gibi mart ayına kadar pasta yapmayacağım. ama kendime sözüm vardı sınavlar bitince çok güzel bir pasta ile kendimi ödüllendirecektim. heralde bir dilimle bir şey olmaz dimi

Aranıza katılabilir miyim? 74.5 kiloyum ve 1.70 boyundayım.motive olmaya ihtiyacım var!!!

ben de 3 gündür başladım sevgili mısır unu bal+su+elma sirkesi karışımına. günde iki kez tok karnına içiyorum. umarım bir yan etkiyle karşılaşmam. a.s.

sevgili clementine212, benim cildim çok hassas, acılı yiyeceklere de aynı tepkiyi veriyor. belki sirke çok ekşi olduğu için bende sivilce yapmıştır. ben netten araştırma yaptım hiç kimse böyle bir yan etkiyle karşılaşmamış. umarım sende de olmaz.. sevgiler..

Son düzenleme:

Herkesin haberi varmış..Ben yeni öğreniyorum kendimi kınadımkaydirigubbakcemile3 Herşeyi denedim bunuda deneyeyim bari.:jeyyar: Sen toz halindekinimi kullanıyorsun? Akşam saat 5'ten sonra sürekli açlık hissediyorum bende. Benim tok hissetmemi sağlayacak çözümüm akşam yemeğinde bol salata yemek, taze meyve suyu içmek oda yetmezse şişim diye diyet kolayı dayamak:roflol:

söylenecek üç şey var; azimliyim, güçlüyüm ve kararlıyım.. ben manken gibi olmaya kararlıyım kızlar. şimdi kendine güven zamanı hepimizde de o güven fazlasıyla var:dance::dance:

Süpersin canım yazdıkların tam motive edici..Evet azimliyim, güçlüyüm, kararlıyım, gencim, güzelimkaydirigubbakcemile3

Baharım tabiki 1 dilimden bişey olmaz. Arada ödüller çok iyi geliyor... Asıl o kendine sözverdiğin pastayı yemezsen motiven düşebilir.

Aranıza katılabilir miyim? 74.5 kiloyum ve 1.70 boyundayım.motive olmaya ihtiyacım var!!!

Sweety takım sayımızı tamamlamış durumdayız. Kural gereği üye sayısı aşılamaz. Zayıflama yolunda bol şanslar canım...

yoğurt+meyve yerine, 2 kuru kayısı arası ceviz(3 adet) yedim.

kayısılar gün kurusu, malatya'dan getirtiyor bir arkadaş. fındık da süper oluyor arasına; ama ceviz daha yararlı benim için. kolestrolüm biraz yüksek de.

havaya girmek için bende bulup alıyım şu sakızı.
sanırım sunlıght çiyniyordu bu sakızı.
bende sabahları aç karna ılık sirkeli ballı su karışımından içiyorum ve barsaklarımı çok iyi çalıştırdığına inanıyorum.
evet sabah ve öğleni geçirmek kolayda akşam aynı.

oy oy oy canım benim kocaelicim kız ölçülerin okadarda fena değilmiş be bende yazmıyınca durum vahim dedim galiba

pilatesimi evet canım evde yapıyorum her sabah tv 8 deebru şallı ile yapıyorum saat 10.20 de 45 dk kadar sürüyo
şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar hepinize

ben bu öğlen haşlanmış tavuk göğsü yanında 2 kaşık makarna ve 3 kaşık yoğurt yedim
arada 1 türk kahvesi içdim
akşamda karnıbahar yemeği ve bir dilim ekmek yedim
misafirim gelcek demiştim ya işte hazırlık yaptım dayanamadım bir dilim sütlü tatlı yedim
ama pişman değilim çok güzel olmuştu :icecream:

ya bu sakız işi nedir arkadaşlar ben bilmiyorum bunu
denesekmikine napsak ???

ya bende bende işte aynen sabah öğlen ok ama akşam geçmiyo ya tv seyrederken felan canım çok abur cubur çekiyo ya
eşim yiyo kızımda öle dayanamıyorum azıcık şundan azıcık bundan derken gidiyo diet uff uff:1closedeyes:

günaydın kızlar 9. takımdan selamlar

merhabalar ziyaretin için tşk topkek
iyi zayıflamalar....

kızlar selam

sabah uyandım 3 adet kuru kayısımı yedim kocaman bir bardak ılık suyumu içdim
bir dilim ekmeğin üzerine beyaz peynir koyup yedim
bugün canım onu bile yemek istemedi gerçi ama yinede zorladım kendimi
45 dk pilates yaptım
şimdi iki adet mandalina yedim

şimdilik bukadar bugün evde yan gelip yatmayı düşünüyorumsengözlerimebaksanab

bugün kimsecikler uğramıyo buralara
e bende kendi kendime öğlen neyediğimi yazim bari
brokoli haşladım yoğurtlayıp yedim yeşil çay içicem şimdi pek bir tuhafım bugün
isteksiz ve keyifsizim
kızlar nerdesiniz yaaa(((

kızlar ben bugün biraz rahatsızım. bademciklerim şişmiş ve üşütmüşüm ateşim var ,evde dinleniyorum. ayrıca regl dönemim olduğu için çok sancım var anlayacağınız berbat birgün geçiriyorum.ne yediğime gelince; zorlayarak yine bir bardak ılık sirkeli su içtim. sabah 1 dilim ekmek ,3 zeytin,1dilim peynir şu saate kadarda başka birşey yemedim. akşama ne yerim bilmiyorum. yine yazarım iyi günler..

önerilerin için teşekkürler baharcım. akşamların hiç gelmesini istemiyorum aklım hep yemekde tabi koca mide dolmuyor malesef.delikafadulden kararlığın ve azmin hep devam etsin tebrikler. a.s.

ben bu gün güne yarım kızarmış ekmek ve peynirle başladım. öğleye kadar suyumu ve bitkisel çayımı içtim. öğlen az patetez yemeği ve 3 kaşık aşure yedim. şu aşureyide işyerinde yemeyim diye çaresine baktım. Yarın asla aşure görmek istemiyorum. üç gündür bitiremedik şu aşureyi arkadaşlarla. ama artık bay bay dedim.
öğleden sonra çok yoğun olduğumdan hedeflediğim suyu içemedim. akşam yemeği içinse salata ve tavuk haşlama yiyeceğim. baharın önerilerini dikkate alıp, bitki çayını elime bantlayacağım adeta yoksa olacakları gene düşünemiyorum. akşamları daha rahat geçirmek için başka yollar bulmaya çalıştım bu gün epey eve iş getirdim. evdekiler kızacaklar ama şu midemi küçültmem lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…