Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

geçmiş olsun.

Biberiye: Bu güzel kokulu bitkinin kullanılmadığı hastalık yok gibi. Özellikle kan dolaşımı hastalıklarına romatizma ve astım hastalıklarına mide ve bağırsak gazlarına karşı kullanıldığı gibi ağır yemeklerden sonra içildiğinde sindirimi kolaylaştırır. Ayrıca bronşit öksürük migren gastrit başağrısı ağrılı adet düşük tansiyon kabızlık safra kesesi taşı ishal ve karaciğer rahatsızlıklarında da kullanılır. Hoş bir tat vermesi açısından biberiye çayına bir parça da kabuk tarçın atabilirsiniz.

ya bu sakız işi nedir arkadaşlar ben bilmiyorum bunu
denesekmikine napsak ???[/QUOTE]

MSR SANDALOZ (SANDAROZ) SAKIZLI KARIŞIM tamamen bitkilerden elde edilmiş çok özel bir formüldür. Her sandalozlu sakızlı karışımın formülü MSR SANDALOZ (SANDAROZ) SAKIZLI KARIŞIM formülüyle aynı değildir. MSR SANDALOZ (SANDAROZ) SAKIZLI KARIŞIM içeriğindeki sandaloz sakızı, biberiye, funda, kekik gibi bitkilerle oturmuş yağları çözmede (özellikle basen ve karın bölgesindekileri), yeşil çay sayesinde metabolizmayı hızlandırmada, tansiyonu ve kolestrolü düşürmede, içinde mevcut olan özel lifli gıdalar sayesinde suyla birleştiğindeki tokluk hissi sağlamada kullanılır. Aynı zamanda keten tohumu sayesinde de bağırsak mukozasını onararak bağırsakların düzenli çalışmasını ve yağların dışa atımını sağlar.

MSR SANDALOZ (SANDAROZ) SAKIZLI KARIŞIM yemeklerden 30 – 45 dakika önce bir tatlı kaşığı toz karışımı üç yemek kaşığı yoğurt ile karıştırarak tüketiniz yada bir tatlı kaşığı tozu bir bardak su veya meyve suyuyla karıştırarak da kullanabilirsiniz. Ürünümüz çay değildir, kaynatma veya demleme gibi sıcak uygulanan yöntemlerle yapılmaz. Midesinde rahatsızlığı olanların yemekle birlikte alması önerilir. Ürünü aralıksız 3 ay kullanılması ve daha sonra bünyenin kendi düzenini sağlaması için 2 ay bırakılması tavsiye edilir.

MSR SANDALOZ SAKIZLI KARIŞIM FAYDALARI
Yağları çözer.
Metabolizmayı hızlandırır.
Kolestrolü düşürür.
Tansiyonu dengeler.
Tokluk hissi sağlar.
Bağırsak çalıştırır.

Not: Hamileler, emzirenler ve çocuklar kullanamaz. Çok düşük tansiyona sahip olanların doktora başvurarak kullanılması önerilir.

hatta kadınlar kulubünde kullanan üyelerin yorumlarıda var.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...oz-sakizi-ve-elma-sirkesi-ile-zayifla-60.html

çok sağol canım. önerin içinde tşkler. biberiye çayını deneyeceğim.
kızlar bugün sporumu yapamadım çok üzgünüm. akşam da canım yemek istemediği için hafif şeyler atıştırdım. aç kalıp halsiz düşmemek için.
yarım bardak portakal suyu,bir dilim ekmek ,bir dilim peynir maydonoz marul.
gece ise yeşil çay içmeyi düşünüyorum.
kızlar ben biraz uzanacağım. herhalde bu akşam tekrar giremem. hepinize iyi akşamlar :a015:

Handemim güne çok güzel başlamışsın. Sporunuda ihmal etmiyorsun bravo valla. Bende bugün evimde olmayı ve yan gelip yatmayı çok istedim. Hava kapalıydı canım hiç iş yapmak istemedi. Bütün gün yarı uykulu bisürü iş yaptım:1no2:

Baharcım çok geçmiş olsun. Hem hastalık hem adet ikiside üstüste gelmiş. Bol vitamin almadan ve dinlenmeden geçmiyor bu soğuk algınlığı. Bu halde bide az yiyeceğim diye halsiz bırakma kendini...Şeniz

Karmencim verdiğin bilgiler için teşekkürler. Bugün sakızımın siparişini verdim. Yarın elimde olacak umarım tadı kötü değildir. şakkıdı

Bugün yeşil çayımı ve 2 litre suyumu içtim. Yarım saat yürüyüş yaptım. Yediklerime gelirsek;
Sabah: peynir, domates, zeytin ve 1 etimek
Öğle: 2 adet etli dolma, salata, çok az haşlanmış mantar
Ara: 1 elma ve 4 etimek
Ara: 2 adet çikolata
Akşam: 2 parça kızarmış et ve çorba
Bugün nedense saat 4'ten sonra gözüm döndü canım aşırı tatlı istedi. Krom hapı bile fayda etmedi. Yememek için kendimi tutarken arkadaşım bana gitmiş çikolata almış önüme getirdi. (Allah'tan başka bişey istesem olacakmış:roflol:) Paketleri açtığımı ve mideme indiğini hatırlıyorum. Arayı kaçırmışım nasıl yuttuysam

eveeetttt,

bu günün özeti;

sabah: 1 dilim kepek ekmek üzerine zeytin ezmesi ve azıcık peyaz peynir

öğle: 2 dilim kepek ekmek arasına zeytin ezmesi ve azıcık peynir, diyet kola eşiliğinde

akşam: 1 dilim kepek ekmek, 1 kase çorba, 1 adet biber dolması, 1 kase yoğurt

gece: çay eşiliğinde 1/2 kurabiye

şimdilik dikkatli gidiyorum ama haftasonu günümüz var ne yaparım bilmiyorum. acaba o zamana kadar kaydirigubbakcemile2kilo verirsem ödül olarak biraz abarta bilir miyim ki...?kaydirigubbakcemile2

iyi akşamlar güzeller.herkes tam gaz ne güzel ilerliyor.maalesef benm oğluşum hasta olduğu için sizinle pek paylaşımda bulunamıyorum.ama yazdıklarınızı muhakkak okuyorum.çünkü acayip motive oluyorum inanın.bu arada az biraz unutkanlık var.isimlerinizi unutursam kusura bakmayın olur mu?
bahar arkadaşım hastaymışsın.çok çok geçmiş olsun.
ya şu sandaloz sakızından bende istiyorum ama neden emzirenler kullanamıyor anlmış değilim...
kocaeli çikolata için afiyet olsun yaramasın inşaallah...bu arada karmencim bende eskişehirdeyim canım.esogü karşısında oturuyorum ev hanımıyım...
gel gelelim bugün yediklerime maalesef ben kahvaltım ı eşim yüzünden diyet uygun yapamıyorum.memleketten getirdiğim sucukları 2 günde bir yaptırtıyor.çay,peynir sebze yiyince doymuyormuş.e sofrada sucuk olunca dayanamıyor insan.öffff yaa.ama eşime rağmen başaracağım.öğlen elma veya meyveyle geçiştiriyorum.zaten oğlumla uğraşmaktran yemeyi unutuyorum bazen. bakıyorum akşam olmuş
bu aralar eşim öğlenleri büroda yemek yapıp yiyor.o açıdan ben akşmalrı salat çorba falan yapıyorum.bu akşamda haşlanmış sarmıssaklı yoğurtlu karnıbahar ve bol salata yedim.

bu arada sormak istedim sizlere bitki çayı olarak aktardan mı alıyorsunuz yoksa marketteki poşet çaylardan mı?

bu sefer kendime çok güveniyorum.bide spora başlayabilsem.hep oğluşumun yüzünden sabah geç uyanıyorum.bu gece hiç uyumadı sabaha karşı 6 da uyuduk ikimizde.dolayısıyla 10.30 da kalktım.bu düzensizliğe rağmen kilo verirsem dehşet olacakkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

merhaba kızlar ay valla çok kötü bi gün geçirdim deki napdın yan gelip yatmadınmı handemi yattım ama genede mutsuzdum
öğlen brokoli haşladım yedim yoğurtlayıp
arada bir türk kahvesi ve bir kurabiye yedim
akşamda bir kase çorba ve ıspanak yedim
dedim ya çok kötüyüm iki parça çikolata yedim valla
yeşil çayımı içdim 2 fincan bol bol su içdim
öle yane

baharcım geçmiş olsun canım

napim kocaelicim ya bu yağlar nası ericek spor yapmazsak
ama bugün karın kaslarım acaip acıyo çok yandım bugün pilates yaparken

neyse özet bu bugünün

şuan ajda pekkanımı dinleyip deşarj oluyorum ay bayılıyorum ben bu kadına yaaaa

2. TAKIM **87. ETAP**

tarikim Geri Dönmek Üzere Ayrıldı
Kocaeli (63.0/61.0/2.0/3.17% )
singing kettle (72.0///% )
EBRU2205 Kendi İsteği ile Ayrıldı
sunLight Kendi İsteği ile Ayrıldı
clementine212(57.5///%)
december(58.0///%)
çiçek(63.5///%)
handemi(73.0///%)

2. TAKIM TOPLAM KİLO (387///%)

Son düzenleme:
Günaydın Hatın Kızlarra.s.

şimdilik dikkatli gidiyorum ama haftasonu günümüz var ne yaparım bilmiyorum. acaba o zamana kadar kaydirigubbakcemile2kilo verirsem ödül olarak biraz abarta bilir miyim ki...?kaydirigubbakcemile2

Misirunucum 14 gündür kendimi tutuyordum ertesi sabah kilo bildirimi olacağını bile bile gözüm döndü çikolata yedim. Ama güzel kilo vermişim. Dünkü yediklerimide ödül kabul ediyorum.kaydirigubbakcemile3 Bir 10 gün ödül yok amamirmirmirmir Sen yinede ödül verde abartma olayı:roflol:

EN-FUR-TU
oğlun umarım biran önce sağlığına kavuşur. Çok geçmiş olsun. Nesi var?? Uyku açığını umarım bugün telafi edersin:1hug:
Haftasonu kahvaltılarım malesef benimde sucuklu oluyor. Gerçi sadece 2 dilim yiyorum ama ortada olunca malesef yeniyor. Gerçi sabah saatleri olduğu için okadar çok umursamıyorum önemli olan akşam yememek...
Gün boyu işte olduğum için poşet yeşil çaylar daha kolay oluyor. Aktardanda almıştım ama onu süzmek süzgeci yıkamak vs.. derken üşendim:jeyyar: Yeşil çayında her bittiğinde değişik aromalısını alıyorum. Sıkılmamak için. İçiyorum ama keyifle değil

Handemicim ikimizde çikolataları götürmüşüz.naniknanik Önümüzdeki hafta bende sporu arttırıcimmm. :dance:

günaydın kızlar herkese tşkler. ben gece ateşten dolayı sırılsıklam uyandım. sabah kalktım canım hiç birşey istemiyordu. annem zorla 1 bardak süt içirdi yanında da, 1 dilim ekmek yedim okadar. hala canım hiç birşey yemek istemiyor.ilerleyen saatlerde ne olur bilemem. ben tekrar uzanmaya gidiyorum görüşürüz kızlar..

sevgili kocaeli,

önerilerin için teşekkür ederim. kilo bildiriminden bahsetmişsin, ne zaman olduğunu ben bilmiyorum, bir de 87. etap içinde kendimi göremedim, biz hangi etap oluyoruz...sevgilerle...

durun durun durun
kocaeli napdın hayatım ben daha kilomu belirtmedim bu haftaki

ah ah çok mutluyum kızlar sabah bir tartıldım 71.7 son kilom
işte budur pilaet mucizesi
budur yeşil çay mucizesi
budur azmin mucizesi
güç bende artık
çok mutluyum ya kilolar gidiyor bir bir kızlar
durmak yok kızlar spora diete devam:)))))

sevgili kocaeli,

önerilerin için teşekkür ederim. kilo bildiriminden bahsetmişsin, ne zaman olduğunu ben bilmiyorum, bir de 87. etap içinde kendimi göremedim, biz hangi etap oluyoruz...sevgilerle...

Canım her perşembe kilo bildirim listesini yayınlıyorum. Cuma sabahına kadar herkes bildirimini yapıyor. Sen, bahar, Karmen ve En-fur-tu önümüzdeki Perşembe günü (88.Etapta) hazırlayacağım listede olacaksınız. Listede başlangıç kilolarınızı ben belirteceğim zaten. Siz o sabah tartılıp ona göre bildiriminizi yapacaksınız. Bildirimin nasıl yapılacağı ile ilgili lütfen burayı incelermisiniz...http://www.kadinlarkulubu.com/1710741-mesaj32.html

veee bu sabah yediklerime gelince
uyanınca 3 kuru kayısı bir bardak ılık su
kahvaltıda 1 haşlanmış yumurta
biraz peynir bir dilim ekmek
bu sabah pilates sadece 30 dk yapabildim oğlum üzerime çıkıp saçımı başımı yolunca bırakmak zorunda kaldım:))

neyse şimdilik bukadar gelişmeleri yazarım kızlar bysss

Kilonu belirtmen için zaten listeyi yayınladım. Bu sabah tartıldığında çıkan kiloyu listeye eklemen gerekiyor. http://www.kadinlarkulubu.com/1710741-mesaj32.html burada nasıl yapılacağı yazıyor. Listede adı geçen herkes kilo bildirimini yapıyor. Enson ben kontrol ve hesaplamaları yapacağım.

2. TAKIM **87. ETAP**

singing kettle (72.0///% )
clementine212(57.5/57.3/0.2/0.34%)
december(58.0///%)
çiçek(63.5///%)
handemi(73.0///%)

kocaeli süpersin. tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. hehe tebrik kartı gibi oldu. :CüvCüv:

bravo handemi, süpersin! kaydirigubbakcemile5

2. TAKIM **87. ETAP**

singing kettle (72.0/72.0/0/0% )
clementine212(57.5/57.3/0.2/0.34%)
december(58.0///%)
çiçek(63.5///%)
handemi(73.0///%)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…