Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

tamam bildirim ypılmış ayy çok panikledim ya yetişmicek die teşkkürler kızlarr ..teşkkürlr kuzu ..

fıstıklar listmeiz göndrmişsiniz. nalancım kusura bakma saat 2 gibi eve geldim pc yi açmaya çalıştım ama bi türlü tarayıcım açılmadı doalyısı ile giremedim internete.tam yarım saat uğraştım ama nafile acil işim olduğundan daha fazla bekleyemeden çıtım evden ve ancak geldim.normal şartlarda bildim içn saat 21 e kadar vakit olduğunda en kötü ihtimalle gelir ben hallederim diye düşündüm çünki başka çarem yoktu. 400 gr kaybım var ama artık haftaya listede yer alır.çok üzgünüm..

emeği geçen herkese teşekkürler kızlar.yine kısıtlı bi zaman için geldim.bildirim halledildiğine göre ayrılıyorum pc den.gelince mesajları okurum. öpüldünüz hepiniz... a.s.

meyram gecenin körü gündüüzn aydınlığı demeyip fırsatbulduğumuz saatlerde yazıyoruz.kilo bildirmi dışında diğer yazılan mesajlar için bir zaman kısıtlamamız yoktu ki.. böyle düşünmenin sebebini anlayamadım. üzgünüm.. hayatta başarılar ayrıca sağlıkla kilo verip hedefine ulaşmanı dilerim..

profiline mesaj yazdım ama burdanda belirteyim canım işlerini halledip düzenli paylaşaım nezaman yapabiliceksen o zaman geri dönersin.biletin açık :)

kuzenine mutluluklar dilerim canım...

canım panik olmuşsun benim yüzmdne ya okuyunca mesajları iyce üzüldüm ama malesef elimde diildi.bu hafta pc yi tamire veriyim de rahatlayayım bari.bisüre görünmezsem haberi olsun elimde pc olmadığındandır!

tamam ben hallediyorum kolay gelsin....

saol şeker iyiki kardeş olmuşuz :)

kızLaar. içmden bişeyler yazmak geliyo ama ne yazıcağımı bilmiyorm. dolayısıyla bu mesaj çok saçma oluyor neyse hepinizi sewiyorm.. daha fazla saçmalamadan baaay

Günaydııın. KahvaLtımı yaptım bilee. Bi Bardak süt. :kedi: 3 zeytn . biraz peynr ve 1 yumurta.

günaydınn canlar ..oooo cadımız açmış tükanı bugün kahvaltısınıda yapmış bile e ne diyelim maşallah şekerimizi

evet hanımlar yeni uyandım evdeki herkes daha uyuyor çay ı koydum ocaga bi bakım dedim dün o kadar çok yoruldumki bakanlık müfettş yollamış mardin müdürlügüne bizim grup başkanıda bizi topladı işte hazırlıklı olun falan filan tabi ben lay lay lom gidiyomya ..kaç kere gelecekler len teftişe hayret bişey zaten ben bi teftiş daha geçirsem kalp krizinden ölürüm kızzz..köydede insanlar artık hep bahçelerde domates salatalık patates patlıcanlar çıktı tatil dönüşüdü üzüm kavun karpuz çıkar sagolsunlar bizede getiriyorlar 2 kişiyz biz çok fazla oluyor getirmeyin diyoz ama sadece bana degil köydeki diger arkadaşlarada gerçi şimdi kime yok ama ..

ha birde kızlar dün moralim acayip bozuldu ..şimdi benim laptopa çay dökülmüştü hatırladınızmı bende okuldan i tane masa üstü almıştım benimki gelene dek bir haftalıgına sonrageri verdim müdürün felan hep haberi vardı adi herif arkamdan bi sürü laf söylemiş benim yüzüme alın hocam ne olcak sanki 30 tane pc var kimsede kullanmıyor dedi ..neyse geçen gün bu köye gelmiş işte bakmış bi tane pc eksik köydeki ücretli ögretmen arkadaşta bende demiş oda ha ozaman tamam bunlar almasında ( ben oluyorum )ulan pislik bütün bir sene boyunca kızlar bu adam bizim interneti kullandı .meb in internetinden bi yere girilmiyor en fazla msn bizimde net sınırsız paso bizimkinden girdi bi sene boyunca kimbilir neler indirdi haberimiz olmadan bizde ayıp olur diye şifreyi söledik pis adam azmı okey oynadın bide arkamızdan onca laf etmiş sinir oldum o kadar çok üzüldümki anlatamam ama bunun eylülü var gelcek o buraya hocam modemi açrmısınız diye kapımı çalacak ( hergün çalıyodu) bende tabi büyük bir zevkle agzının payını verecem ..neyse kızlar hadi benim çenem düştü yine hepinizi öpüyorum bby

nalansu'cum yaa.. üzülme boşver. değmez bile öyle adamlara. sinir olurm öyle iki yüzlülere ama yinede boşver. mutlu olmak lazm. mutlu şeyleri görmek lazm yoksa çeklmez bu dünyaa

günaydınlar
nalansu boşver canım sıkma canını
herkes kendi kalitesini koyuyor ortaya,sen kendi kaliteni koru tatlım,onunla bir olma

günaydın kızlar... ben daha doğru düzgün kahvlatı yapamdım.yakında kuzenin düğüni var diğer kuzenler yurdışından izne geldiler oldukça kalablaığız bugün onlara gitçez kahvaltıya hep bi arda olaz akşamada piknik var ben hem evde olmicam hemde acaip cozutucam haberiniz olsun.mide fesatı geçrirebilirim sırnaşık şey

kızLaar. içmden bişeyler yazmak geliyo ama ne yazıcağımı bilmiyorm. dolayısıyla bu mesaj çok saçma oluyor neyse hepinizi sewiyorm.. daha fazla saçmalamadan baaay

istediğini yaz içinden geldiği gibi yaz boşver şeker opuyorumnanaktan

canım üüzldüm anlattıklarına.işte herkesin içi dışı bir değilki yüzüne gülüp arkadan neler diyolar.aaaah ah deşme yaramı

hepiniz öpüldünüz.ben bugün bidaha girmeyebilrim.hoşçakalın fıstıklar...

günaydınlar
nalansu boşver canım sıkma canını
herkes kendi kalitesini koyuyor ortaya,sen kendi kaliteni koru tatlım,onunla bir olma

ya ama kızlar benim kaderim hep böylemi olacak nefret ediyorum artık iki yüzlü insanlardan ya .insanı insanlıktan çıkarıyolar kızlar ben hayatım boyunca bütün arkadaşlarıma maddi manevi hep yardım etmeye çalıştım ya iyilik karşılık gelsin diye yapılmaz ama insan yinede yapılan iyiliklerin bilinmesini istiyor bu anlattıgım hiç bişey degil aslında ben daha beter dost kazıkları yedim sadece artık bıktık bunlardan :1no2: insanı insanlıktan çıkarıyolar ve bide en çok zoruma gidende eşim bana hep diyor önceden seziyor ve uyarıyor tabi ben abarttıgını düşünüp dinlemiyorum hep haklı çıkan o oluyor bende saf saf haklısın diyorum yani bu yaşa geldim o kadar insanla çalıştım her çeşit insanı gördüm ama hala kimseyi tanıyamıyorum ve buna çok sinir oluyorum ona buna kızıp geçirdigim uykusuz gecelerde yanıma kar kalıyor..offff offf

yediklerime gelince
dün :valla çok saçma sapandı doymadımda açda kalmadım bende anlamadım gitti
bugün.
sabah:domates salatalık 3 dilm etimek

ara : karpuz peynir 1 dil ekmek
öglen .yogurt salatalık

akşam :yarım tabak patates yemegi karpuz kiraz

sıvı :3.5 lt su 4 bardak çay bi bardak m suyu

nalansu canım herkesin hayatı ayrı bir roman.bu yüzden ben ağzımı hiç açmayayım.onun bunun kazığı bişey değilde hergün yüz yüze baktığın bakmak istemesen bile düğün cenaze bi araya geldiğin akraba kazığı ayrı bi dert! yabancının istemezsen yüüzne bakma ama diğer türlü olunca ister istemez bi arada oluyosun kazığın alasını atanla aynı kan ve soyadını taşımanın değeri ise pahabiçilemez laelaelaelaelae anladın sen onu sırnaşık şey vel hasılı kelam 3 kuruşluk insanlar için kendimiz yıpratmaya değmez sıkma canını...

iyi geceler kızlar silvişim sobe datlım ..canlarım yarın gidiyorum ben gittigim yerlerde net var ben tam gaz devam etmeye çalışacam yani elimden geldigi kadar ilk defa uçaga binecem çok korkuyorum ben arkadaşım beni teselli ediyor korkma kızzz aynı gondol gibi ..len ben gondola bindim 3 gün kendime gelemedim napacam bilmiyom valla ..neyse istanbulu ikinci kez fethetmeye geliyom silviş haberiniz olsun darbe haberi fellan gelirse bilinki benden ..ayy aklıma bişe geldi kızlar bi kere ne olmuştu durun size hemen onu anlatım mersinde postaneden eşime midyata para yollıcam adam nusaybine atmış bi güzel kavga ettim düzelttik dediler olmamış gittim bi daha kavga ettim güzellikten anlamıyor neyse
halloldu sonra eşim mersine geldi beraber k krtı lyatırmaya aynı postaneye gittik eşim dışarda bekliyor bende şaka olsun die eger polis gelirse bilki benim yüzümdendir dedim gülüştük neyse içeri girdim 10 dak sonra adamın biri param çalındı die bagırmaya başladı polis geldi içeriside baya kalabalık
baktım bizimki yana yakıla beni arıyor ..gerçekten kavga çıkardım polis geldi sanmış ..neyse kızlar hadi bana iyi yolculuklar ..hepini hakkınızı helal edin hepinizi çook seviyorum ve çook öptüm canlarım bby

en fur tucum msn yaszmışşın ben bugün tüm günümü pc de geçirdim ama sen bi açmadın be yavrucum ..o kadar baktım yoktun neyse canım kendine ve bebişe çok iyi bak ..ikinizide çok öptüm bby

merhaba kızlar.dün öyle yolulmuşumki adeta üzerimden kamyon geçmiş gibi.. hale kendime gelemedim.

İlahi nalansu güldürdün beni :roflol: Allah iyliğini versin ne diyim :) hayırlı yolculuklar sana .umarım korktuğun gibi olmaz anlamadan inersin uçaktan.istanbulda nerelere geliyosunuz diye sormuştum ama cevap yazdınmı göremedim şeker...

Kızlaaar. Kandiliniz mübarek olsun. nalansu sanada hayırlı yolculurlar canm

Saol şeker cadı senin de mübarek olsun.
Tüm takıma hayırlı kandiller dilerim ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…