Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

selam canlarım.singing hoşgeldin.ooh şimdi senin işlerin çoktur.valiz boşalt çamaşır yıka.kolay gelsin.demek sende benm gibi tatilde kilo alalrak döndün canım.ne yapalım artık biraz daha dişimizi sıkıp verecez.

mooncum seninde mezuniyetine az kaldı.mezun olup tatile çıkacaksın ama dikkat et.sakın bi daha kilo alma.ama bizide yalnız bırakmazsın sanırım.mezun aldum diye takıma gelmemzlik yapmazsın sen.

leah tebrikler canım.inş istediğin kiloya ulaşacaksın.hemde çabuk ulaşacaksın gibime geliyor.bayağı güzel kilo veriyorsun bravo canım sana.

geleyim mardin cadısına.sende pazara gidiyon demek.valla bak megi gibi arada girmezsen çoook küseriz sana ha.sende çok bunladın gitte biraz kafa dinle bakalım.gerçi senin ufak cücük sana ne kadar müsaade ederse artık.

benm az biraz daha işim var.sonra tekrar gelirim öpüldünüz hepiniz.

çıkıyom canım allah izin verirse pazar uçuyorum istanbula ordanda kdz eregli ablama :eek:..çok seviyorum eregliyi yaa çok huzur ere bi ilçe ..

inşallah şekerim,karadenizin her köşesi gibi ereğlide çok güzeldir hele şimdi yemyeşildir oralarda

Kızlar tartıldım demin. 89.7 olmuşum.. yarım kilo ama bana acayip motivasyon. 1-2 gündür tuvaletimi yapamamıştım. Tartıdan kaçar olmuştum :)

ohhh ne güzel valla hadi gözün aydın canım,zayıfladıkça zayıflayası geliyor insanın değil mi ? tez zamanda 7..leride görürsün umarım

silviacım hoşgeldin canımcım ..acilen çıkmam lazım benim görüşürüz birazdan bby

merhaba kızlar kurusa bakmayın hem keyfim yoktu hemde başka yoğunlukarım vardı ve giremedim zaten biraz müsade istemiştim habersiz kaybolmadım yani :) benim pc inanılmaz yavaşladı bugin bi harici harddisk aldım içindekileri ona boşaltıyorum sonrada bilgisayarı bakıma vericem dolayısıyla bikaçgün blgisayarım olmayabilir.
hemen aşağıdakilere cevaplarımı yazayım...

silvişim balım canın her neye sıkıldıya kendini üzmene değmez hayatım yaaa
sıkma tatlı canını,biz seni çok sevioruz bebişim,tamam mı?

aynen silviacım üzme canını ortalık tatsız tussuz insanlarla dolu..

günaydınlar canlarımm.

silvişim cansıkıntın neden bilmiyorum ama kendini üzme.umarım bi an evvel geçer sıkıntın.megininde dedği gibi değmez hiç bir şeye.

günaydın hatunlar, silviyacığım umarım gergin olmana yol açan sorunlar senden biran önce uzaklaşır.nalancığım ben ağustos başı gibi tatile çıkacağim inşallah,senin niyetin ne zaman?kızlar ben dün hem çok eğlendim hem de yoruldum.dün piknikteydik.piknik yerinde şenlikler vardı nerdeyse 2 saat horon teptim.sonra 2 saat yüzdüm derken haşatım çıktı.yediklerimi hiç yazmayayım siz anlarsınız artık :)

hepiniz saolun fıstıklar... dostumuzu düşmanımızı gördük.üzüldük ama iyi de oldu...

kızlarr selam inanın çok kötü hastayım gribal enfeksiyon bronşite çevirdi yerimden kalkamıyorum herkesi çok öpüyorum bby..akşama biraz iyilenirim işllh hadi çok öpüyorum bby

geçmiş olsun fıstığım ben gelene kadar sen toparlanmışsındır heralde...

ya arkadaşlar nerdesiniz yaa ..megi tatilde oldugu halde ugrayıp 2 satırda olsa yediklerini yazıyor ..ya tabi ister girin ister girmeyin ama perşembe kilo bildirimlerinizi yapın ..silvia yok bu hafta kendisi söyledi kilo bildiriini bu hafta yapmayanlar diskalifiye ediliyor haberiniz ola ..yani anlamıyorum bir heves giriliyor sonra mumla ara yok ortalyıkta kimse güya birbirimizi motive edecektik yani en azından öyle sözleşmiştik ..lily, cihan , yaneka nerdesiniz kızlar:eek:klava::eek:klava: ses verin çıkmak istiyosanız bildirin bizde bekleyen yeni arkadaşları alalım ..hadi çok öpüyorum bby

canım daha önce belirmiştim giden gider ama yeni üye alımı olmayacak.tabi kişiler azlaınca motivasyon olayını napıcaz bimliyorum ama gider başka takımlara sarkarız belki bi yolunu buluruz :)

Merhaba bende yeni geldim.

boy : 167
kilo: 77
Hedef : 59

hoşbuLduuk SaoLun. Dün akşam pek tanıtamadm bugün tanıtaym kendmi (=

15 Yaşında, çocukluktan beri kiloları olan, zaman zaman zayıflamış ama kışın o kiloları tekrar almş bi şiişkoyum mafoldumben

şu anda ise gerçekten bütün kilolarmdan kurtulup zayıf halimi korumak istiyorm. sitedeki başarı öyküleri ve gruplar beni daha çok motive ediyor... cumadan beri hergün mutlaka nivea body ile dinamik sabahlar cd'sini yapıyorum. ayrıcada + olarak yürüyüş yapmaya çalışıyorum. yediklermede daha çok dkkat ediyorm. bundan sonra böyle. bu gün birde lahana kürüne başlamak istedim..sabah kalıp hazırladm.. ama içemedim. tadı ve kokusu gerçekten kötü.. en iyisi spor :teytey:

Balık burcuym (= ayakkabı numaram 37 bedenm 42 =)

çok konuştm yaaa. k. bakmayn valla. neyse öpüldünüüz

şeker cadıcım hoşgeldin.öncelikle söylemem gerek ki takıma yeni üye almayacağıma karar vermiştim.nalancım davet etmiş sanırım seni bende onun sözünü ezmemek adına deneme süresinden sonraki duruma göre takıma kabul ederiz diye düşündüm ama yaşın daha çok küçük.gelişme dönemindesin.senin bence doktor kontorlünde kilo vermen gerekli.İstanbulda nerde yaşıyosun bilmiyorum ama mümkünse bi diyetisyene eğer değilse öncelikle bi dahiliye uzmanına görünerek kan tathlili yaptımalısın.sağlıkocakları dahi ücretsiz olarak yapıyolar tathilleri.. ve eğer hormonal bi bozuklık yoksa kan değerlerin normalse özel bi diyet gereksnimi olmadan sağlıklı ve dengeli beslenerek kilo verebilirsin.lütfen söylediklerimi kulak ardı etme ve ilk önce bi doktora görün

bide çok şekersin ayakkabı nonun konumuzla ne alakası var ki :roflol:

Selam....

Sivilya bizde kardeş takım arıyorduk.....

4.takım dan kardeş takımıma selam vereyim dedim.... zemuszemus

selam kuzucum

notları neye göre alıyoruzkii ? gerçi ben daha hiç almadm ama inşallah eylülde (=

birdee sürekli aynı hareketleri yaptığım içn vücudumun buna alışmasndan korkuyorm. nivea body cd'si ve yürüyüşten başka önerilernz varmı ? ayrıca işe yarayan bir kür felanda olursaa =) çok şeymi istedim yaaxS ama olsn kırmazsnz beni :p

lütfen böyle sağlıksız kürlerden uzak dur.özel bişey uyugulamadan sadece yediğin porsiyonları küçülterek güzelce kilo verebilirsin.şimdi söyle bakalım yeme düzenin nasıl neler yersin? en çok yediğin vazgeçemediğin şey ne?

sevgili nalansu çok tşk ederim şeker.
burdaki kızlar merhaba,
hoşgeldin şeker cadı,
tabi gene kilo alıp döndüm.
sizlerin yazılarıyla moral buldum. okuyabildiğim kadarıyla....bu sefer tatilde giremedim. oğluşuma kazasız belasız hastalıksız bir tatil geçirtmekti amacım.
herkes benim huzurlu bir tatil geçirmemi istemişti bunu yazmıştınız.
teşekkürlerimle yeniden aranızda olmaktan duyduğum mutluluğu belirterek haftaya başlamak istiyorum. tabi bugün salı.oldukça yoğun yorucu bir gün geçirdim.
singingim hoşgeldin a.s. nekadar kilo aldın bakiyim ? :) biz tatilini güzelce geçirmeni dileidkte sen nelar yapmışsın nasıl geçmiş hiç yazmamışsın.anlat bakiyim nerelere gittniz neler gördünüz?

arkdaşlar selam

hoşgeldin singingcim özledik seni ve tabiki paylaşımlarında

hanımlar yaneka aramızdan ayrılmış bulunmaktadır..msn de takıma ayrılmak istedigimi yazacam demişti ..

herkese sevgileri canlar hadi görüşürüz bby

keşke ayrılma istediğini takıma yazsaydı.minik bi sebep belirtseydi ama yazıkki böyle bi mesaj göremedim.böyle şeylerle karşılaşmak gerçektne üzüyo beni.aramızdan ayrılan birsürü kişi oldu.gerekçelerini belirterek veda ettiler.bizde sağlıckala diyip güzelce uğurladık ama böylesi hiç nazik değil.....!!!!!

Nalansu

Arkadaşım, öncelikle Yılbaşına kadar 70 olmak istiyorum. Eğer bunu başarabilirsem kendime yeni hedefler koyacağım. Ama baştan buraya üniversite yıllarındaki kilomu yazarsam kendi moralim de bozulur...

Ne güzel değerlendirme yapmışlar ama tabi arada benim 105 kilo ile doğuma girdiğimi bilmiyorlar :))

hedef belirtirken 1 ocak 70 deriz ozaman leahcım. 8 li rakamlara düşmüsşün ayrıca tebirk ederim a.s.

günaydın kızlar
sizinle yazlık kardeş takım olduğumuz için çok mutluyuz

çıkıyom canım allah izin verirse pazar uçuyorum istanbula ordanda kdz eregli ablama :eek:..çok seviyorum eregliyi yaa çok huzur ere bi ilçe ..

nalancım istnabulda başka nerelere giidyosunuz şeker?

silviacım hoşgeldin canımcım ..acilen çıkmam lazım benim görüşürüz birazdan bby

tmm görşüüz fıstığım opuyorumnanaktan

kızlar ben takımdan çıkmak istiyorum...ilginiz ve içtenliğiniz için teşekkür ediyorum.kendinize iyi bakın olur mu?

saolun kızlar :)

takımımızın gururu tebrikler canımm

yediklerim

(kızlar ben bugün sanki çok zayıfmışımda kilo almaya çalışıyomuşum gibi yedim )

sabah:yarım kaşarlı tost 2 bardak çay:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ara :meyve suyu bisküvi

öglen :1 kase cacık

akşam :bi tabak meyhane pilavı bi kase yogurt :eek:klava::eek:klava:

ne yapacam bilmiyorum can sıkıntısından kendimi yemege verdim yaa

günaydın hatunlar,nalancığım benide tembellik bastı son günlerde hiç spor yapmak gelmiyor içimden ben neyapacağım bilmiyorum mafoldumben silviyacığım hoşgeldin canım seni gördüğüme çok sevindim .
yaneka sana hayatında başarılar dilerim . bana gelinceeee

15,07,2009 günlük beslenme

sabah:klasik kahvaltı
ara:yok
öğle:1 koca tas semiz otu salatası bol soğanlı ve mısırlı
ara: 1 avuç kiraz
akşam: 1 tabak fasülye yemeği
ara:1 adet şeftali

4 lt ye yakın su tükettim , herkese kolaylıklar dilerim

Kızlar yeni kilomla porsiyon hesaplatınca benim siteden, bana karbonhidratı 11den 9'a ve meyveyi de 3'ten 2'ye indirdi:KK43:

Buna da şükür, bunu da bulamayan var:)

Kilo tablosu daha çıkmamış. Benimki 89.7 diye giriverin ağer gelemezsem.

77.7den 76.8'e inmişm. bu sabah tartıldım.

silviya abla (= .. gruba yeni kişiler almıyacağınızı bilmiyodm. üzüldüm buna .. ama neyse bakalm kader kısmet (=

geçen sene diyetisyene gittim. her türlü tahlilide yaptılar. hiç bişey yok gayet sağlıklıym. sorun sadece gırtlaktaa (= en çok sewdiğimse tabikii çikolata. geçen senede bu yüzden kilo veremedm zaten. diyetisyene gittiğim halde kesemedm çikolatayı. ama bu sene kestm. 2 haftadr hiç yemedm :-)

neysem gene çok konştm (= kaçtm baay

2.TAKIM **113.Etap**
singing kettle ( 72.3 / )
EN-FUR-TU ( / 72.6 / 110/0.100/0.00150 zuhahahaa
Silviya ( / 77.0 / )
megilara ( / 65.0 / )
moonserose0 ( / 54.8 / )
l.i.i.y ( / 60.1 / ) paylaşımda bulunmadıgı için diskalifiye edildi
nalansu09 ( 75.4 / 75.0/0.4/ 0.53)
cihannara ( / 79.6 )paylaşımda bulunmadıgı için diskalifiye edilldi
yaneka ( 67.2 / )kendi istegiyle ayrıldı
meyram ( / 87.7 )
LEAH ( 90.4/89.7/0.7/ 0.77 )
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 802.1 )

Son düzenleme:
silvişim sende hoşgeldin.
umarınm yaşadıkların her neyse üstesinden gelmişsindir.
enfurtu evet aynen öyle.herkes gibi bende tatile giderken bir fasıl yıkar temizler dönüştede aynı şekilde devam ederim. birde evi baştan aşağı temizleyip giderim.
bu sene bodruma gittik.otelin yemekleri çok güzel değildi.bu benim için bir dez avantajdı.çünkü eşim ve çocuklar yiyemedikleri için farklı restaronları denediler tabi bende:kedi:ancak otelin çok geniş ormanlık bir alana yayılmış olması nedeniyle sadece 2 gün yürüyüş yapabildim. yolda karşıma çok çeşitli hayvanlar çıkma ihtimal vardı ve ben saat 6 da yürüyüş yapıyordum. kimsecikler olmuyordu.fitness salonuda oldukça uzak bir yerdeydi . havuz içerisinde yapılan yarım saatlık sporla idare etmek durumunda kaldım.
döndüğümüz bir şey yemediğim halde tarıda saat 02 sularında gördüğüm rakam beni şok etti.
neyse bugün sabah 2 dilim ekmek domates ,peynir
ara
1 tabak taze semiz otu.8 kiraz
öğle
1 tabak yoğurtlu ıspanak,2 dilim ekmek

Son düzenleme:
kızlar meraba
singing hoşgeldin cnm:)
sanırım şeker bir kardeşimiz katılmış takıma,o da hoşgelmiş
bu arada bu hafta da kilo bildirimi yapabilicem,ama sabah tartımayı unuttum
yarın sabah muhakkak yazarım,kızmayın bak küserim
:umursamaz: ,
hem izindeyim ama paylaşıma da
devam ediyorum,kilo bidirimimi de 1 güncük geç yapıvereyim
zemuszemus

lily diskalifiye olmuş,üzüldüm,aslında büyük bir şevkle başlamıştı ama
hırsı hemen uçuverdi

2.TAKIM **113.Etap**
singing kettle ( 72.3 /74.4/-2.1/-2.90% )
EN-FUR-TU ( / 72.6 / 110/0.100/0.00150 zuhahahaa
Silviya ( / 77.0 / )
megilara ( / 65.0 / )
moonserose0 ( / 54.8 / )
meyram ( / 87.7 )
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 802.1 )

singincim selam canikom nasılsın demek bodrum haaa ..çatlatın çatlatın burda beni megicik izmirde sen bodrumu turladın şaka bi yana tatlişkom işllh bütün bir senenin yorgunlugu gitmiştir ..enfurtunun aldıgı kiloyu gördünmü amma çok yemiş dimi :roflol::roflol::roflol:

2.TAKIM **113.Etap**
singing kettle ( 72.3 /74.4/-2.1/-2.90% )
EN-FUR-TU ( / 72.6 / 110/0.100/0.00150 bu nasıl oluyor yaw :))
Silviya ( / 77.0 / )
megilara ( / 65.0 / )
moonserose0 ( / 54.8 / 54,5/0,3/%0,54)
meyram ( / 87.7 )
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 802.1 )

megicim saolasın şeker.
güzel bir şey söylemişsin .büyük bir şevkle başlamıştı ama hırsı hemen ucuverdi. lily alınmasın ben kendime yönlendireceğim olayı.
bende hayatta ,istikrarlı ve istekli olanlar emellerine kavuşurlar diyorum.
bu konuda büyük bir sebat gösterdiğimi sanmıyorum.çünkü hala kilo alıp veriyorum . takımda olmasam demekki bu kadarda başaramıyacamışım. kızlar ramazan geliyor ve geçen yıl biz ramazanda kilo almadan yerimizde sayarak devam etmiştik. onun için ramazana kadar 71 e ulaşmalıyım .bu amaçla hareket artırılacak..yiyecekler azaltılacak.
geçen yıl 68.8 kg ken kendimi saklamıyordum az da olsa.bu halim hiç hoş değil.gene midem göğüs hizama gelmiş gibi duruyor.selülitlerim bile azalmıştı hepsi geri dönmüş .
ama yemek yiyebilmekte çok güzel bir şey
istemekle olmuyor başarmak gerek.
kendi kendime konuştum.
şeker cadı silvişe silviya abla diyor banada teyze diyebilir.gençler çok daha fazla dikkat etmeli.
bu arada az yiyenler dah uzun yaşıyormuş. buda benim için önemli

nen enfurtula şaka yapalım dedik nede olsa kendi kilosunu eklerken degiştirir diye çabuk editle moon cummm

X