Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

selam canlarım nasılsınız.yine cuma geldi.kilo bildirimi yaptık.benm durum hiiç iyi değil ama maşaallah megi,moon,silviş lily cihannara meyra vermişiniz azda olsa.bende haftaya vermiş olurum inşaallah.
her gece yatmadan niyetleniyorum sabah yürüyüşe gideyim diye ama her gece bişey çıkıyor.evvelki gece furkanın çişi sızmıştı dışarı,onu değişeyim derken uyandı.taa sabah 6 da falan yattı.dün gecede saat 2 de gökgürültüsüyle bi uyandım.ki şahsen çok korkarım şimşek ve de gökdürütüsünden.ama ne dehşet bir yağmur yağdı bilemezsiniz.yağmur bitipte şimşekler gidene kadar yatamadım.oğluşuma bakıp dualar ettim hep.o açıdan sabahata uyanamadım ne edem suç bende mi yani....

02.07 neler yedim
sabah :küçük bir tost peynirli,dom.salatalık
ara :yok
öğle :yoğurtlu makarna
ara :yok
akşam :meftune vede 3-4 kaşık pilav.maalesef ekmekte kullandım.ayran
ne yürüyüş ne pilates hiç bişey yapmadım.benm pc program konusunda sorunlu hiç bir şey indiremiyorum.sizi kıskanıyom ama.lesli teyzeyle ilgili.kız nalansu yakın olaydık gelip senin pcden kaydederdim şu laesliyi ha.

tu sana kocccaman kadın şimşekten ödlermi hiç ...ayyy şaka bi yana bende korkarım yaa. leslie teyzeye gelince bi türlü indiremedin şu kadını yaa.en iyisi ver adresine sen sana cd ye atıp yollıyım ya başka türlü olmıcak bu iş ..hadi canım çok öpüyorum bby

12. TAKIM ** 111. ETAP**

_demet_ ( 71.0 / 71 / 0.0 / 0.00% )
sunbul ( 60.5 / 59,2 / 1.3 / 2.15% )
Bendiyom ( 66.9 /66.80 / 0,1 / 0.15% )
Fiyuce ( ) (Kendi isteğiyle ayrıldı)
Ozzden ( ) (Paylaşımda bulunmadığı için diskalifiye)
Cimcime81 ( 100.4 /
100.4 / 0.0 / 0.00% )

12 . TAKIM TOPLAM KıLO: ( 298,8 / 297,4 / 1.4 / 0.47% )

kardeş takımımız listemize bir bakabilir misiniz? Dün geceden uykusuz olmamdan dolayı çok fazla bekleyemeyeceğim yalnız . Bir yarım saat daha bekleyip sonra yatacağım. Sizin listeniz tamam mıdır? Şu anda yardımcım da yok maalesef. Takımımızdan Bendiyom yardımcı olmaya çalışacak ancak o da bu hafta ilk kez yapıyor. Ayrıca işten girebildiği için çok geç saatte olmayabilir. Böyle bir haftadayız işte takım olarak .

2.TAKIM **111.Etap
singing kettle (72.3 /72.3/0/0.0% )
EN-FUR-TU (72.2 /73.1/-0.9/-1.25%)
Silviya( 78.2/77.7/0.5/0.64 )
megilara (65.7/65.5/0.2/0.30)
moonserose0 (55.6/55,00/0,6/1,08% )
l.i.i.y (60.5/60.1/0.4/0.66% )
nalansu09 (75.4 /75.4/0.0/0.00
cihannara(79.9 /79.6/0.3/0.38)
yaneka (67.2/67.2/0.0/0.00 )
meyram (88.0 /87.7/0.3/0.34)
2.TAKIM TOPLAM KıLO(715.0/713.6/1.4/0.20
[/B]

Son düzenleme:
nalansu öncelikle kolay gelsin sana :). Bir iki ufak tefek düzeltme var. Onları aşağıya alıyorum şimdik. Sorun olursa yarım saat kadar filan daha buralardayım.
EN-FUR-TU (72.2 /73.1/-0.9/-1.25&#37
2.TAKIM TOPLAM KıLO(715.0/713.6/1.4/0.020)

2.TAKIM **111.Etap
singing kettle (72.3 /72.3/0/0.0% )
EN-FUR-TU (72.2 /73.1/-0.9/-1.25%)
megilara (65.7/65.5/0.2/0.30)
moonserose0 (55.6/55,00/0,6/1,08% )
l.i.i.y (60.5/60.1/0.4/0.66% )
nalansu09 (75.4 /75.4/0.0/0.00
yaneka (67.2/67.2/0.0/0.00 )
2.TAKIM TOPLAM KıLO(715.0/713.6/1.4/0.20
[/B]

listenin son hali budur silvşim ..teşekkürler space ..ben heralde hep küsürlü yazmışım ondan olmuş sanırım ..

Son düzenleme:
yaneka canım sen kilo bildirimi yapmadıgı için bu hafta seni aynı geçtik ..msn ine yazdım aslında açmadında ..kilo vermişmiydin belki degiştirebilirz

yaneka canım sen kilo bildirimi yapmadıgı için bu hafta seni aynı geçtik ..msn ine yazdım aslında açmadında ..kilo vermişmiydin belki degiştirebilirz

geçmişi okuyordum cnm çok özür diliyorum..mafoldumben dün öğlen ark gittim akşam gelecektim ama salmadı şimdi geldim kızları duş aldırdım 2günün yorgunluğu ile hemen sızdılar hesapta yoktu o yüzden yazamadım ama şimdi tok karna hatta homini gırtlağa diyleim 67.3 çıktım sabaha düşün ne olur sanırım vermişim enaz 500 gr sabah farkeder nasıl uygun olursa nalansucum sana bırakıyorum tekrar özür çok çokk öpt

listenin son hali budur silvşim ..teşekkürler space ..ben heralde hep küsürlü yazmışım ondan olmuş sanırım ..

nalansu canım çok çok çok teşekkür ederim sana bitanecik yardımcım.iyiki varsın.uzun zamandır yardıcım yoktu ne güzel artık aklım takımda kalmayacak bi işim olduğunda. opuyorumnanaktanŞeniz
bi misafiriz vardı onu evine bırakmak için çorluya gittim ve geç döndük.aklım burdaydı ama yapacak bişeyim yoktu.iyi ki sen yapmışsın bildirimi görünce acaip sevindim.madem sorun yok ben şimdilik kaçıyourm bi ara gelir okurum mesajları.zaten sayfaalrda zor açılıyo.
görüşürz şekerler...

enfurtu cahnım napıyon . yakaladım seni ...kocan görmesin bu satte yakar çıranı allama ...çok öptüm caney ..

kızlar alın size başka topikten çaldıgım süper bi fıkraaa

45 yıllık evli bir çift, evlerinin bahçe manzaralı terasında her zamanki gibi oturmuş kahvaltılarını ediyorlardı.

Kadın, oturduğu koltuktan kalktı, kocasına yaklaştı ve var gücüyle bir tokat attı. Adam nerdeyse sandalyeden aşağıya düşüyordu. Doğruldu, kafasını salladı ve kısa bir sessizlikten sonra karısına

- "Bu da neyin nesiydi?" diye sordu.

Karısı;
- "Bu tokat 45 yıldır benimle yapmış olduğun kötü seks içindi" dedi.

Aradan biraz zaman geçti ve adam yerinden kalktı, karısına yöneldi, ona öyle bir tokat attı ki kadın sandalyesi ile birlikte yere savruldu. Kadın düştüğü yerden kalktı ve kendine gelmeye çalıştı, doğruldu ve kocasına dönerek

- "Ya bu tokat ne içindi?" dedi.

Kocası çok sinirli bir şekilde cevap verdi:
- "Sen, bunca yıldan sonra, iyi seksle kötü seks arasındaki farkı nereden anladın?"

günaydın hatunlar ,nasılsınız? ben iyiyim çok şükür.nalancığım fıkran çok güzelmiş ama ben desize gerçek hayattan fıkraya aktarılan bir olayı anlatayım;

olayın kahramanı temel ve ya idris değil bizim şaban amcadır.şaban amcamız bir inşaatta gece bekçisidir.sabah iş dönüşü o kadar bunalmış , terlemiş ki eve gitmeye dayanamamış kendini sahile atmış ve tüm giysilerini çıkarıp denize dalmış.denizden çıkınca bir bakmış ki şapkası hariç tüm giysiler çalınmış.şaban amcamda şapkasıyla yüzünü kapatmış cırcıbıl eve doğru koşturarak giderken bir arkadaşı onu görmüş ' ula şaban habu halun nedur ? ee bii hal geldi başina bari oranı kapat laa niye yüzünü saklaysunn ' demiş.şaban amcamda arkadaşına bir hışımla ' ula sen deliimiisunn beni si...mden kim tanıyacak kim görmüş karidan başka , bende yüzümü kapatayrun ki kimse beni tanimasunn:roflol:

bu sabah fıkrasından sonra neler tükettiğime gelelim ;

sabah:klasik kahvaltı beyaz ekmekli
ara:yok(sanırım beyaz ekmekden dolayı hiç acıkmadığım için ara öğünde birşey yiyemiyorum)
öğle: 1 adet biber dolması
1 tas cacık
ara:5 adet erik
akşam: 1 tas yayla çorbası
2 adet çiğ köfte

akşam misafirimiz olduğu için spor yapamadım ama yatmadan squat:20 / mekik :20 yaptım 3 lt den fazla su içtim

herkese kolaylıklar dilerim

:roflol::roflol::roflol:

silvia sürecek takımdan bizi edepsizligimiz yüzünden ama ..singing kurtarır zaar bizi ..

Kızlar merhaba,

Çok çok yazamıyorum ama 3 gündür LEslie yenge ile dağ taş yürüyorum :) Eşim bu sabah "se kilo mu verdin ?" dedi.." yok canım " desem de gizli gizli çok sevindim. Hakkaten kadın gıcık mıcık ama terletiyor bayaaa..Bir de ben bu kilo ile yapamam sanıyordum ama ilk defasından itibaren 4 mil yürüyorum zorlanmadan. Özetle indiremeyenlere(!) tavsiye edilir.

Süt de verdiğim için boğazımdan fazla kesmiyorum, Spora daha çok yüklenmeye karar verdim. Bir de biyerde okudum, hafatada 1 kg'den fazla verirsek bebeğe de kilo vermenin toksinleri geçiormuş ..

Özetle ben günde 11 porsiyon ekmek türevi, 6 porsiyon et veya baklagil eşdeğeri, 3 porsiyon sebze ve 3 porsiyon meyve ile 2-3 süt türevi yemeye gayret ediyorum. Genelde bu menüde et ve sebze biraz eksik kalıyor ve ekmek türevleri biraz şişiyor. Toplam 2200 kcal 'i geçmemeye de dikkat ediyorum.

Yani her gün ne yediğimi yazamasam bile aşağı yukarı bunu yiyorum :)

leah canım ben anlamadım bu porsiyonları nasıl yani 11 porsiyon ekmek türevi ..6 porsiyon et türevi ..bunların hepsini bir gündemi tüketiyon ..hakkaten anlayamadım ben ya ..

leahcığım bende anlamadım yaa bunlar günlük mü haftalık mı tüketimin acaba,günlükse çok fecii çünkü .nalancığım ben her zaman edepsiz değilim böyle kırk yılda bir yaparsak silviş bişey demez heralde çok çok güler :))

ya kızlar nersiniz be anacım ..en fur tu sen nerdesin kıı uyanamadınmı hala ..uyanda 101 de sana bi 400 daha atim...leslie teyzenin 2 milii yaptım şimdi ..arkadaşlad ben size şu üstlerinde turkuaz tişörtler varya hani işte o partı yapmanızı öneririm .ha bide sakın koşarken su içmeye kalkmayın ..zira nefesiniz kesilebilir ..tecrübeyle sabittir canlarım ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…