2.evlilik ve aldatılma

Anlaşmalı boşanmayın ortada bir çocuk var nafakanızı alın tazminatınızı alın, ben de boşanma aşamasındayım bende aldatıldım ve şiddet gördüm ekonomik olarak sömürüldüm anlaşmak istedi yanaşmadım yanaşmayacağımda, çekişmeli boşanmak aldatılmanın yaşattığı kadar yıpratmaz sanırım..
Senin önceki konunu biliyorum bence direk anlaşmalıya git senin eşin sapık ne idüğü belirsiz bir tip. Uğraşma bence eştim eştim kum çıktı hesabına dönmesin iş bir an önce boşanmaya bak canım çocuğunu kurtar o pislikten hazır adamda niyetliyken

Madem parasi pulu yok, ustelik garabet bir tip bence direkt kacin .

sizde de çocuk var mıydı, hayatıma birini almak mı tövbe :KK12: yine de büyük konuşmak istemiyorum ama zaten 2 yıldan önce de olmaz, hayır bir de şu var 2 evlilik yapmışım, karşıma nasıl biri çıkabilir ki bunu kabul edecek ? ilk evlilğim de tam bir fiyasko, ama ne yaşadığımı bir ben bir Allah bilir. nafaka sadece çocuk için verirler

evet 2 çocuğum var..

varsa üzerinize borç kredi kapattırın, ev araba mal mülk ne varsa paylaşım yoluna gidin.. nafaka meblasını yüksek tutup ölüyü gösterip sıtmaya razı edin.. gibi gibi...

öyle demeyin hayat bu hiç belli olmaz 2 yılda süren bir dava süreci hem maddi açıdan hem manevi olarak sizi yıpratır ..

şartlarınızı kabul etmezse o zaman çekişmeli açarsınız..

çıtayı yüksek tutun tek tavsiyem bu olur..

ayrıca eşinizin sapkınlıkları varsa çocukla görüşme konusuna sınır getirin yatılı gitmesin mesela..

ama bu ancak çekişmelide olur diye düşünüyorum.

size de çok geçmiş olsun, aldatılmak beni çok etkilemedi açıkçası çünkü zaten karı-koca gibi değildik, sevgi filan olmayınca umrumda olmuyor, sadece üzülüyorum salak yerine konduğum için, sizin çocuğunuz var mı, parası pulu da yok tazminata verecek
Evet benimde 23 aylık bir bebeğim var 2,5 yıldır o şahısla evliydim benimde karı kocalık durumum yoktu, aldatılmak zaten kadınlık gururunu kırıyor. Benide üzen oydu. Düzenli maaşı varsa yeter. Hakkınız sizin tazminat. Anlaşmalı boşanmak bana onlara kolaylık sağlamak gibi geliyor ve haketmiyorlar anlaşmayı. Evliyken anlaşmak için uğraşmayanı boşanırken anlaşmadan boşamak gerek bence...size de çok geçmiş olsun. Yastık değişiyor baht değişmiyor inşallah güzel günlerimiz olsun evlatlarımızla❤️

Evet benimde 23 aylık bir bebeğim var 2,5 yıldır o şahısla evliydim benimde karı kocalık durumum yoktu, aldatılmak zaten kadınlık gururunu kırıyor. Benide üzen oydu. Düzenli maaşı varsa yeter. Hakkınız sizin tazminat. Anlaşmalı boşanmak bana onlara kolaylık sağlamak gibi geliyor ve haketmiyorlar anlaşmayı. Evliyken anlaşmak için uğraşmayanı boşanırken anlaşmadan boşamak gerek bence...size de çok geçmiş olsun. Yastık değişiyor baht değişmiyor inşallah güzel günlerimiz olsun evlatlarımızla❤
Amin inşallah kardeşim ne güzel dediniz yastık değişiyor baht değişmiyor, düzenli maaşı var diyor ama evde işe gitmiyor :) şuan çocuğumuza o bakıyor, aslında iyi bir baba ama, yani evet ona kolaylık sağlamak istemiyorum bende anlaşmalı boşanarak ama sonrasında bana zarar vermesinden korkuyorum çok önce durup dururken "beni aldatırsan seni öldürürüm, kendimden hapse girerim" falan gibi şeyler saçmalamıştı, ki ben asla öyle biri değilim korkarım yani, yolda giderken yok kime baktın yok önüne bak filan devamlı böyleydi :KK43: ki alakası yok yani adam psikopat

Amin inşallah kardeşim ne güzel dediniz yastık değişiyor baht değişmiyor, düzenli maaşı var diyor ama evde işe gitmiyor :) şuan çocuğumuza o bakıyor, aslında iyi bir baba ama, yani evet ona kolaylık sağlamak istemiyorum bende anlaşmalı boşanarak ama sonrasında bana zarar vermesinden korkuyorum çok önce durup dururken "beni aldatırsan seni öldürürüm, kendimden hapse girerim" falan gibi şeyler saçmalamıştı, ki ben asla öyle biri değilim korkarım yani, yolda giderken yok kime baktın yok önüne bak filan devamlı böyleydi :KK43: ki alakası yok yani adam psikopat

Cocukla gorusturmeyin kesinlikle bunlari mahkemede soyleyin.

çok şükür çalışıyorum ondan gelecek bişeye ihtiyacım yok, evlenirken kredi çekmiştik daha o bitmedi, evi arabası vs.yok bankada parası var mı yok mu bilmiyorum, yani tazminat açsam da çok bişey olmaz, sadece çocuğumu o pislikten korumak istiyorum ama işte yaptıkları gün yüzüne çıkınca ya beni, çocuğumu annemi rahat bırakmazsa, başımızda aileden bir büyük yok babamla annem ayrılar, kardeşim yurt dışında, amcamlar filan var ama herkes kendi hayatında, zaten birde onlardan habersiz evlenmiştim, kendi kendimize gittik nikah kıydık, aslında ben nikah günü aldıktan sonra bile ayrılmak istemiştim ama o bırakmadı, insanın gerçekten basireti bağlanıyor :KK43: şuan ramazanın geçmesini bekliycem o sürede annemde kalıcam ondan sonra kesin kararımı vericem
Gelecek bir şeye ihtiyacım yok demeyin
Her zaman küçük kalmayacak çocuğunuz
Büyüyünce masrafı da artacak.
Anlaşmalı boşansanız bile protokole üniversite, yüksek lisans hatta düğün masraflarını bile yazın.
Anlaşmalı boşandıktan sonra hiçbir şeye ellerini sürmüyorlarmış

Gelecek bir şeye ihtiyacım yok demeyin
Her zaman küçük kalmayacak çocuğunuz
Büyüyünce masrafı da artacak.
Anlaşmalı boşansanız bile protokole üniversite, yüksek lisans hatta düğün masraflarını bile yazın.
Anlaşmalı boşandıktan sonra hiçbir şeye ellerini sürmüyorlarmış

Siz de haklisiniz ama adam culsuzmus

2.evliliğe nasıl cesaret ettiniz ?
Bende boşandım 2 çocukla aldatıldım falan bir sürü şey yaşadım anlaşmalı boşandım. benimle birlikte bi arkadaşım daha var 2 yıldır boşanmıyor tazminat falan alıcam diye ama hem kendi hem çocuğu hem adam mahvoldular adliyeye gitmek konuşmalar tartışmalar sorunlar hiç bitmedii alacağı üç kuruş paranın ne değeri var ki bence 2 yıldır uğraşıyor ben 1 ayda boşandım attım kafamdan herşeyi çalışıp çocuklarımla geçiniyorum hamd olsun
hiç uğraşmayın bence herşey para değil allaha havale edin gitsin anlaşmalı da ne isterseni o oluyo zaten ben kendime bile nafaka yazdırdım ödemiyo o ayrı gerçi
anlaşmalı olarak boşan belli bir miktar tazminat yazdır nafakanı yazdır eşyalarını al git arkana bile bakma yok anlaşmalı kabul etmiyorum derse aldattıgını biliyorum çekimeliye mi dönsün dersin paşa paşa kabul eder.

2.evliliğe nasıl cesaret ettiniz ?
Bende boşandım 2 çocukla aldatıldım falan bir sürü şey yaşadım anlaşmalı boşandım. benimle birlikte bi arkadaşım daha var 2 yıldır boşanmıyor tazminat falan alıcam diye ama hem kendi hem çocuğu hem adam mahvoldular adliyeye gitmek konuşmalar tartışmalar sorunlar hiç bitmedii alacağı üç kuruş paranın ne değeri var ki bence 2 yıldır uğraşıyor ben 1 ayda boşandım attım kafamdan herşeyi çalışıp çocuklarımla geçiniyorum hamd olsun
hiç uğraşmayın bence herşey para değil allaha havale edin gitsin anlaşmalı da ne isterseni o oluyo zaten ben kendime bile nafaka yazdırdım ödemiyo o ayrı gerçi
anlaşmalı olarak boşan belli bir miktar tazminat yazdır nafakanı yazdır eşyalarını al git arkana bile bakma yok anlaşmalı kabul etmiyorum derse aldattıgını biliyorum çekimeliye mi dönsün dersin paşa paşa kabul eder.
tavsiyeniz için teşekkürler, cahil cesareti işte ne denir ki başa gelecek varmış, o dönemde ailemle sorunlar vardı herşey çok çabuk gelişti :KK43: bende anlaşmalı boşanmak istiyorum o da kabul ediyor da, sadece çocuğumla görüştürmek istemiyorum, şehir dışına hatta yurt dışına bile gitmeyi düşünüyorum :KK43: çekişmeli olursa bana zarar vermesinden de korkuyorum para filan çok önemli değil

tavsiyeleriniz için teşekkürler de sanki yorumlarda da %50 %50 :KK43: bir an önce kurtulmak istiyorum ama çocukla da görüştürmek istemiyorum :KK43:

Çocukla görüştürmelisin ona zarar veremez bence çocuğun babasını bilmeye onun sevgisini hissetmeye hakkı var bu hakka girmemelisiniz

Sevmediğin, anlaşamadığım adam beni aldatsa ne aldatmasa ne. Hiç gerek yok böyle şeylere. Salın gitsin. Sorunlu dediniz zaten ne gerek var sorun yaşamaya

çocuğumla görüştürmek istemiyorum,

bunun sebebi nedir ?
Çocukla görüştürmelisin ona zarar veremez bence çocuğun babasını bilmeye onun sevgisini hissetmeye hakkı var bu hakka girmemelisiniz

Yukarda yazilmis adam sapkinmis :KK57: Bir de asiri sinirli, psikopat yazmis konu sahibesi bence de gorusturmesin yani adam dengesiz bir tip belli ki.

X