2 adet donmuş 3.gün transferi olanlar

Evde test yaptınız mı ? benim bugün 7. günüm evde test yaptım ve negatif çıktı da
Ben de idrar twstı yaptım 7.gunumde tabıkı yok ama kendıme sözüm var asla uzmuycem kendımı hayatıma kaldıgım yerden devam edeceğim.İlk önce yarın hemen evimi temizleyeceğim,çesit çeşit yemekler yapacağım.Evim mis gibi kokscak tekrardan.Ben bu sene hiç yaşamadım ki kendıme zaman ayıracagım spora başlıyqcağım tekrardan.Bu eksik olma duygusunu kesınlıkle yeneceğim.Belkı bir köpek alacağım çünkü birine bağlanma ihtıyacım var.İşime dort elle sarılıp kendımı tekrar keşfedeceğim.Tekrar yaşamaya başlamak istıyorum.

Ben de idrar twstı yaptım 7.gunumde tabıkı yok ama kendıme sözüm var asla uzmuycem kendımı hayatıma kaldıgım yerden devam edeceğim.İlk önce yarın hemen evimi temizleyeceğim,çesit çeşit yemekler yapacağım.Evim mis gibi kokscak tekrardan.Ben bu sene hiç yaşamadım ki kendıme zaman ayıracagım spora başlıyqcağım tekrardan.Bu eksik olma duygusunu kesınlıkle yeneceğim.Belkı bir köpek alacağım çünkü birine bağlanma ihtıyacım var.İşime dort elle sarılıp kendımı tekrar keşfedeceğim.Tekrar yaşamaya başlamak istıyorum.
O kadar aynı durumdayız ki dün oturdum bütün evi döktüm temizledim bütün gün. Asla pes etmeyeceğim ama yinede kalbim kırıldı ilaçları kullanmak gelmiyor içimden

Merhaba ben de 10 haziran da 2 adet donmuş 3.gün embriyo transferim oldu şuan 11+5 günlük ikizlerime hamileyim ben de kendimi tutamayıp evde test yaparak öğrendim 16 yaptığım da çok silikti ve kan testine kadar evde test yaparak koyulasmasini takip ettim kan verdiğim gün 527.2 olarak öğrendim doktorum 10 gün sonra kese görmeye çağırdı umudunuzu hiç kaybetmeyin ben ilk denemem de tuttu Allah isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın

Merhaba ben de 10 haziran da 2 adet donmuş 3.gün embriyo transferim oldu şuan 11+5 günlük ikizlerime hamileyim ben de kendimi tutamayıp evde test yaparak öğrendim 16 yaptığım da çok silikti ve kan testine kadar evde test yaparak koyulasmasini takip ettim kan verdiğim gün 527.2 olarak öğrendim doktorum 10 gün sonra kese görmeye çağırdı umudunuzu hiç kaybetmeyin ben ilk denemem de tuttu Allah isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın
Ne mutlu size allah sizi anne olmaya layık bulmuş iki tane evlat vermiş insallah sağlıklı ve başarılı bir hayat sürerler.Bana gelince beni anne olmaya layık bulmadı.O yüzden de zorlamanın daha fazla uzulup yıpranmanın bir anlamı yok allah katında haketmişşiniz tadını cıkarın.

O kadar aynı durumdayız ki dün oturdum bütün evi döktüm temizledim bütün gün. Asla pes etmeyeceğim ama yinede kalbim kırıldı ilaçları kullanmak gelmiyor içimden
Kalp kırgınlığı o kadar az gelir ki hissettiğim şey için.Sadece öfke var içimde korkunç bir öfke herkese ve herşeye

Kesinlikle bu hak etmek veya değil süreci değil asla öyle düşünmeyin nasip değilmiş demek daha iyi değil mi sonucta bu dünyada asla ebeveyn olmaması gereken insanlar var ve bir sürü çocuğu var sadece nasip değilmiş demek daha iyi bence öyle düşünün öbür türlü kendinizi çok üzersiniz.
Ne mutlu size allah sizi anne olmaya layık bulmuş iki tane evlat vermiş insallah sağlıklı ve başarılı bir hayat sürerler.Bana gelince beni anne olmaya layık bulmadı.O yüzden de zorlamanın daha fazla uzulup yıpranmanın bir anlamı yok allah katında haketmişşiniz tadını cıkarın.

Dün gece böyle silik bie çizgi gordum sabah yaptım cıkmadı kafam allak bullak

Eklentiler

• FC7BA9ED-3F63-42BB-9A16-C3BDBA13E68F.jpeg
    FC7BA9ED-3F63-42BB-9A16-C3BDBA13E68F.jpeg
    55,3 KB · Görüntüleme: 31
  • 4125b614-b41e-4ca3-9395-c0d43708f7ae.jpeg
    4125b614-b41e-4ca3-9395-c0d43708f7ae.jpeg
    57,3 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_7892.jpeg
    IMG_7892.jpeg
    35,9 KB · Görüntüleme: 27
Merhaba hanımlar yaşım 36 amh 0.14 9 opu 5.tranferde ilk kez pozitif oldum 3.gün çift emrio tranferiydi o kadr mutlu olmuş sevinmiştik ki ama maalesef 6.4 kalp atışı gelişimi yavaştı 7.4 gittiğimde kalp atışı görülemedi ve büyümemişti bu hafta kürtaj olucam rabbim yardım etsin o kadr zor ki duygularımı anlatamm ilk sefer de hamile kalanlara hayranım onlar adına seviniyorum kendi adıma ve bnm gibi tekrar tekrar deneyip gücünü kaybetmeyenleri de kutlarım ama bnm artık sondu bn pes ettim rabbim herkese tez zamn da nasip etsin allaha emanet

Öncelikle hayırlı olsun sağsalim kucağınıza alırsınız inşallah☺️🙌🏻 hemen hemen aynı yollardan geçmişiz 3.gün 2 embriyo transfer edildi yaşım 35 bugün 5.günüm ve pıhtılaşma sorunum var. Benim merak ettiğim embriyolarınız kaç hücreliydi acaba?

X