2 adet donmuş 3.gün transferi olanlar

Selam. Bu 3. Tüp bebek denemem. Endometriozis olduğu için donmus embriyo transfer ediliyor. Ilk 2si 5.gun embriyolariydi ve teker teker transfer edildi ve başarısız oldu. Simdi ilk kez 3.gun ve 2li transfer yapıldı. Benimle aynı durumda olan var mı? İnsan bu surecte konuşmaya çok ihtiyaç duyuyor.
Benim canlı 2 adet 3. Gün embriyosu transfer edildi. Bir yerde bir embriyolog bütün yumurtalar pırlantadır hangi gün ve kalitede olduğu bir yerde önemli degil önemli olanın hangi pırlantanın sizde parlayacağını bilemezsiniz diye. O yuzden en guzel pırlantayı bulmamız ümidiyle

Yaaaa🥰🥰 Ne güzel bi benzetme. Dogru aslinda, en kısa sürede bizimle parlamayı tercih eden pirlantalara kavuşmamız dileği🧿

Yarin 10.gün, ctesi test günü. Zor tutuyorum kendimi evde test yapmamak için. İlk deneme mi sizin? Evde test yapcak misiniz 🙄

Selam. Bu 3. Tüp bebek denemem. Endometriozis olduğu için donmus embriyo transfer ediliyor. Ilk 2si 5.gun embriyolariydi ve teker teker transfer edildi ve başarısız oldu. Simdi ilk kez 3.gun ve 2li transfer yapıldı. Benimle aynı durumda olan var mı? İnsan bu surecte konuşmaya çok ihtiyaç duyuyor.
günlere hiç takılmayın derim benim 1. gün embriyom tuttu.

Yarin 10.gün, ctesi test günü. Zor tutuyorum kendimi evde test yapmamak için. İlk deneme mi sizin? Evde test yapcak misiniz 🙄
Evet ilk denemem evde test yapmamak için tutucam ama kesin yaparim 😇 biraz fazla tez canlıyım 😂 cumartesiye bisey kalmadı umarım cooook güzel haberler alırsınız haberdar eder misiniz?

Bisey danışmak istiyorum transfer yapilali bugun 3. Günü ve kasıklarımda böyle bir baskı şeklinde agri var ve baya şeffaf akıntım var sizde de boyle bir durum oldu mu ?

Adet dolulugu gibi degil mi? O bende de oluyor her transferde ama şeffaf akintim olmadı hiç. Insallah olumludur.
Ben dün akşam test yaptım, silik çizgi bile çıkmadı. 10. Gündü, yarına kadar bisey değişeceğini sanmıyorum. Yine husran🤦‍♀️

Bisey danışmak istiyorum transfer yapilali bugun 3. Günü ve kasıklarımda böyle bir baskı şeklinde agri var ve baya şeffaf akıntım var sizde de boyle bir durum oldu mu ?
Fitil kullanıyorsanız akıntı normal şeffaf akıntı korkutucu bişe değil. Kasıklardaki agrıda normal ama buna baglı olarak oldu veya olmadı denilemez tabiki. Birçok belirti kullan diğ mız ilaçlardan kaynaklı. İnşallah pozitif sonuç alırsınız stres yapmayın. Allah'ım isteyen herkese tez zamanda en güzelini nasıp etsin 🌸🤲

Adet dolulugu gibi degil mi? O bende de oluyor her transferde ama şeffaf akintim olmadı hiç. Insallah olumludur.
Ben dün akşam test yaptım, silik çizgi bile çıkmadı. 10. Gündü, yarına kadar bisey değişeceğini sanmıyorum. Yine husran🤦‍♀️
Teste çok aldanmayın bence belli olmaz moralinizi son ana kadar yüksek tutmaya calısın umudunuzu yitirmeyin kan verip sonuç alana kadar ilaçlara devam edin inşallah pozitif haberinizi verirsiniz 🌸🤲

Amin amin Rabbim hayırlısını nasip etsin bende ilaçlardan kaynaklandığını düşünüyorum ama acaba demekten kendimi alamıyorum ve beklemesi çok zor geliyor

Teste çok aldanmayın bence belli olmaz moralinizi son ana kadar yüksek tutmaya calısın umudunuzu yitirmeyin kan verip sonuç alana kadar ilaçlara devam edin inşallah pozitif haberinizi verirsiniz 🌸🤲
Oyle ihtiyacım var ki böyle bi habere. Umutlanmak, , hergun test yapmamak için zor durmak, ilaçlar vs
. Mental olarak çelik gibi olmak gerekiyor. Insallah güzel sonuçlar aliriz

X