2,5 litre su

Nur ofisteki tartıya göre ben 1 kg vermişim geçen haftada burada tartıldım ilk
Gerçekten mi ee bu cok iyi bir haber
Gelecek hafta performans yüksekliği yapacağına inanıyorum
78,6 ben verememişim almışım bide üstüne ama iki üç gündür baya çikolata kaçamağı oldu bugün tekrar dan başlıyorum
Neyse canın sağolsun en azından nerde yanlış yaptık biliyoruz.
Kacamaksiz ve bol hareketli bir hafta diliyorum önümüzdeki hafta hepimizi şaşırt sana inanıyorum

Gunaydin.
Ben diyete baslayali baya olmustu oyuzden 60a inmem 1 haftada olmadi, ama indim. O yuzden gevsettim. Reglden dolayi 2 gundur egzersiz yapmiodum dun gece yatakta uyumadan evvel bir kac hareket yaptim. Baya inceldim; bilen bilir Dutt
Ama ben omceden zaten diyette oldugum icin sanirim odulu hak etmiyorum

Sen zaten peşin peşin yidiydin ödülü

Bu hafta kac kilo verdin peki ?
Hedefe kac kilo kaldı bitti mi yoksa

Sen kilo almak istiyordun de mi ?

Ilk hedefim saglikli beslenmekti cunku gece yemek, karamel ve mayonez bagimliligi gibi pis huylarim var. Ama saglikli beslenirken en azindan oldugum kiloda kalayim, mumkunse alayim diyordum.
Beden kitle indexim suan 14.7 cikiyor

Ilk hedefim saglikli beslenmekti cunku gece yemek, karamel ve mayonez bagimliligi gibi pis huylarim var. Ama saglikli beslenirken en azindan oldugum kiloda kalayim, mumkunse alayim diyordum.
Beden kitle indexim suan 14.7 cikiyor
Gece yemene devam et ama yanlış yemeklerini çıkar. Fındık fıstık badem yiyebilirsin.

Okuyan yanlış anlamasın arkadaş sağlıklı kilo alıyor.

Geçen pazartesi den bugüne fark;
-900 gr.
Dikkat edemediğim günler oldu benimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…