2,5 litre su

Yarım saat spor yaptım
Uyanır uyanmaz 2 bardak su içtim
Sabah çeyrek tost yedim
Öğlen bi kase yulaf yedim 1 fincan zeytin yaprağı çayı içtim
Ara öğün olarak 1 tane cennet hurması yedim
Yeşil çay demledim onu içicem
Şu ana kadar 2 litre su içtim
Akşam da ne yemek yapacaksam yarım porsiyon yicem

Kuzular Kahve __Kokusu aracılığıyla if diyetine başladım şu an orucum 🍽 orucum 12 de bitecek akşam 8 de başlıyor. Şu saate kadar 1200 ml su içtim. Büyük kupayla zeytin yaprağı çayımı içtim acıkmaya başladım acıktıkça su içiyorum. Sanırım ödem atmaya başladım .

İlk öğünümde yulaf lapası yicem aşırı tok tutuyo ..suya devam . Aralarda meyve yicem yoğurt falan. Akşam da yemek ne yaparsam yarım porsiyon

Karnının guruldamasina takılma bir süre sonra çok güzel bir his veriyor içerde temizlik yapılıyor yağlar atılıyor öyle düşün çok motive edici

Kendime de iyilik yaptım. Oruç da tutsam su içmeyi arttırdım. Burayı tekrardan aktif edince

Sularimizi içelim. Güzelleşelim.

Kendime de iyilik yaptım. Oruç da tutsam su içmeyi arttırdım. Burayı tekrardan aktif edince

Sularimizi içelim. Güzelleşelim.
Selam hatunlar diyete devam iyi gittiğimi düşünüyorum . 3 litre su içtim
Öğlen evdeki yemeklerden 1 porsiyon yedim 2 acı kahve içtim. Büyük kupa da sirkeli ılık su içtim. Zwytin yaprağı çayı içtim. Akşam üzeri azıcık cips yedim. Karnımın tok olduğunu hissettim akşam yemeği yemedim . 2 tane ev yapımı poğaça yedim 1 bardak şekersiz çay içtim . Spor yapamıyorum

Poğaça dan uzak dur yine de sen aşkısı.
Çünkü o kilo yapıyor.

Diğer yediklerin içtiklerin harika

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…