2,5 litre su

Bara gittinmi hiç yada bu düğünlerde oluyorya hareketli popla oynanan hoplamali ziplamali dans ben dans etmeyi çok severim
Evli mutlu cocuklu

Kinalara hasret kaldik ya biz........
Salgın bitsin de
Kalkıp da oynamadigim bütün kinalarin acısını tek seferde cikarsak felan.

Ohh baby baby veya uuhhh baby baby deyince aklima gelen şarkı.
Hareketli degil, sakin şarkı.
Seviyom bunu.

Yarı kilomu bldirecem canım kgda fark olmasada daraldığımı hissediyorum ama bi şok diyetle falan kendimi şaşırtıp kgdan düşmeyi planlıyorum bu hafta

Arkadaşlar bu hafta sizi dinledim vücuduma şok etkisi yapacak şeyler yedim ertesi gün yine sağlık bir baktım 300 gr gitmiş

Bu hafta diyet hiç olmadı bende sonuç belli ben bu hafta iyi yapmadım birkaç gün kaçırdım

i p e k nurum bu haftam benimde iptal sadece 1 gün spor yapabildim. Gözümden çekiyorum kaç gündür. Değişik bir hafta oldu inşallah yarından itibaren tekrar devam edicem kaldığım yerden
Geçmiş olsun gözüne ne oldu canım?
Bu hafta diyet hiç olmadı bende sonuç belli ben bu hafta iyi yapmadım birkaç gün kaçırdım
Bir kac gun kaçırmaktan pek bir şey olmaz canım diğer günler dikkat ettiysen

Hankı şarkılar kuzu?
Örnek lütfen?
Hareketli şarkı bulamadim birkaç gündür (tabi doksanlardan aradim durdum belki ondan)
Müzik uygulaması var atarım sana canım özelden yasaktır belki milkelam dan tut Hande Yener den mahsun kırmızı güle kadar hepsi var 2000 li poplar kulaklıkla dinle ama zıplama garintili

Evli mutlu cocuklu

Kinalara hasret kaldik ya biz........
Salgın bitsin de
Kalkıp da oynamadigim bütün kinalarin acısını tek seferde cikarsak felan.
Az kaldı canım bol bol oynarsın artık dans tutkunu biri olarak düğün kına sevmiyorum iyimi kendim evlenirken bile düğün istemedim

Geçen ha,

Geçen hafta 1 kilo vermiştim bu hafta tamamen sürpriz olacak.. Tartilmayla dört gün daha var. İyi gidiyor diyebilirim

Müzik uygulaması var atarım sana canım özelden yasaktır belki milkelam dan tut Hande Yener den mahsun kırmızı güle kadar hepsi var 2000 li poplar kulaklıkla dinle ama zıplama garintili
Radyo çalınca aklima geliyor, kendim bulup acayim desem yok hatırlayamıyorum. Eskisi gibi playlist mi yapcaz anacım :) Uygulamalarda güzel seyler var evet, gecen biri daha demisti bunu, bak onu da unutmusum

Radyo çalınca aklima geliyor, kendim bulup acayim desem yok hatırlayamıyorum. Eskisi gibi playlist mi yapcaz anacım :) Uygulamalarda güzel seyler var evet, gecen biri daha demisti bunu, bak onu da unutmusum
Radyoda güzel ama slow hareketli karışık çalıyor tempo düşüyor o zaman radyo dinliyceksen power plus dinle canım, yabancı müzik hareketli .ben kız uyanıkken dinliyorum uyuyunca kulaklık dinliyorum alıyor kulaklığı yoksa

Geçmiş olsun gözüne ne oldu canım?

Bir kac gun kaçırmaktan pek bir şey olmaz canım diğer günler dikkat ettiysen
Arpacık çıktı canım ilaçlar da yüzümü felan şişirdi bugün iyim çok şükür haftaya aynı azimle devam etcem inşallah pes etmek yok o göbek dümdük olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…