2,5 litre su

genelde anneler çocuk uyusunda uyuyayım der buna alışkınız sen benim için numunesin
Gece saatleri benim için kendime ayırdığım zaman demek kuzu .gündüz ev işi yemek çocuk derken geçiyor gece benim oluyor ,dün gece 2 saat dans ettim mesala eski günlerdeki gibi ruhuma çok iyi geldi

Günaydın fit olmak yolunda yürüyen ve su şişelerini yanında telefonu taşıdığı kadar taşıyan değerli cimcime arkadaşlar.

Bakalım kimler kendine iyilik yapmış biraz gr da olsa vermiş, Sularını duzenli içmiş sağlıklı beslenmiş spor yapmış ve güzelleşmiş?

Yarın sabah aç karnına tartilmayi lütfen unutmayalım. Buraya olan sadakatiniz ve sonuç kötü de olsa yazmış olmanız beni çok mutlu ediyor. Bu mutluluktan beni mahrum etmeyin

clara
Niloyatospikk
Catlak-kurabiye
Kahve __Kokusu
Chocolita
Dutt
Minnosprenses
Nevreste
D Dediyy ( sen kaçtıkça ben kovalıyorum)
Cookiie
IcimdekiSonsuzDeniz
memurhanim
Tenceresiz kaldim anne
BereliPenguen
B baby girlL
Summer-girl
Ahtapot Anne
Meybuz
ASSOSyal
mavimli
R rana20
Aktif Lora
MssPARE
Z Zerre
Mintimint
athena
Magnifiaque
Hifaa
Keira-
ozelbir_i
i p e k

Günaydın bebekim ben bu hafta da veremedim çünkü dikkat edemedim kb ler bizdeydi hep. E onlar yerken ben yememezlik edemdim haftaya süper fit olma yolunda yeni adımlar atacam ama söz

Haftalık 1. Seçiliyor ve her hafta birincimiz değişiyor neden bir hafta da sen olmayasın ?
Gün gelecek burda yazan tüm isimler gidecek mezun olacak da başkaları gelecek isimler de değişecek.
Neden olmasın?
Hic kimseden farkınız yok isterseniz yaparsınız bunu en iyi siz biliyorsunuz 🏋‍

Hadi bakalim..
Hivbirsey hayal degil
Tek gereken nefsinizi tutmak ve aci ceke veke spor yapmak.
Hicbirsey kolay kazanilmiyor.
Bebeginizi dogurmak icin bile aci cekmeniz ve ikinmaniz gerekirken kilo vermek icin gokten mucize inmesini bekkeyemezsiniz.
Hayatta hersey aci ile olur.
Estetik dahi olsaniz acisi varken halen sporu erteleyen, hakkiyla yapamayan, tatli yemek vs yemeden duramayan kalmasi garip geliyor..
Motive olun kizlar motiveeee
Sizler birer et yigini degilsiniz..
Bebek gibi yapin kendiniziiii

Gece saatleri benim için kendime ayırdığım zaman demek kuzu .gündüz ev işi yemek çocuk derken geçiyor gece benim oluyor ,dün gece 2 saat dans ettim mesala eski günlerdeki gibi ruhuma çok iyi geldi
Hankı şarkılar kuzu?
Örnek lütfen?
Hareketli şarkı bulamadim birkaç gündür (tabi doksanlardan aradim durdum belki ondan)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…