17 yaş büyük eş ilgisiz baba düzeni olmayan hayatım ve iki çocuğum

Estağfurrulah söyledikleriniz doğru, affedilir şeyler değil ama adam artık kötülük yapamayacak durumda. Başka seçeneği yoksa (varsa değerlendirsin tabi ki) o evlilikte kalmaktansa baba evine dönmek bir tık daha iyi diye düşünüyorum. Ayrı eve çıkmak, ev kurmak çok büyük paralar gerektiriyor, şu an bunu yapamaz.

Hakkında hayırlısı diyelim ...

Arkadaşlar babam o zamanlar uyuşturucu kullanıyordu şuan yatalak ayrıca annem çocuklarıma bakacak babamla ben yaşamam
Yatalak olması sana ve çocuklara zarar veremeyeceğini göstermiyor. Şu kosullarda yapabileceğin en sağlıklı şey çocuklari devlete verip bosanman ve çalışmaya başlaman...Bu zamana kadar mahvetmissiniz zaten ikisini de bari bundan sonra sizden uzakta devlet eliyle doğru düzgün yaşasın garibanlar

İnsan çocuklarını verebilir mi gerçekten?

Piraye domates mi bu? İnsan evladını nasıl versin? Adam yattığı yerden ne yapacak artık, bitkiden farksız adam ne yapabilir yani?

Piraye domates mi bu? İnsan evladını nasıl versin? Adam yattığı yerden ne yapacak artık, bitkiden farksız adam ne yapabilir yani?
Parasına el koyar, telefon kullanabiliyorsa yeniden satmaya kalkar, yattığı yerden çocuklara sataşır, küfür eder, hakaret eder....

Çocuklarin durumunu okudun mu sen access? Gelişim geriliği ve travma yüzünden şimdiden domatesten hallice bir hale gelmisler zaten...Sence bu konu sahibinin elindeki alternatiflerle ve sahip olduğu kafa yapısıyla o çocuklari daha fazla zarar vermeden büyütmesi mümkün mü?

Son düzenleme:

Böyle bir uygulama var devlet yardımcı oluyor. Görümcem çocuk esirgemede öğretmen, durumu olmayan aileler çocukları geçici olarak kuruma bırakıyorlar, toparlayınca alıyorlar geri o şartla veriliyor. Çocuk ailesine dönerken yaşam şartları da kontrol ediliyor ve ona göre geri veriliyor. En azından anne hayatını kurarken çocuklar güvende olur, düzgün eğitim ve bakım alır. Pek hoşa giden bir durum değil ama devletin böyle bir hizmeti var, mecbur kalındığında kullanılabilir

Arkadaşlar biseyi ya anlatamadim ya eksik anlattım diyorum.ki eşimin durumu iyi bana ve çocuklara ev açacak durumu çok iyi sorun yok sadece ben fedakar ve aptal olduğum için birikimim yok onun dışında mesleğim var şuan kalıcı makyaj uzmanıyım master class olarak sorun yok

Piraye sen yorum yapma senin algıların benden de kapalı ben çocuklarımi büyüttüm hiç bir şeylerini eksik etmedim otizm dediğin olay kalıtsal ve senin bunu önüme sermen çok acı ben sabahlara kadar uyumadigim günleri biliyorum acımasızca eleştiri yapıyorsun bu cocuklar senin dediğin givi domates değil oglumun Türkiye genelinde resim birinciligi var şuan 3. Sınıf ve bütün dersler pekiyi sence neden çünkü ilgilenen bir anneleri var üstüme bu kadar yüklenme ne yaşadığımı bilmiyorsun ayıp yapma

Eşinin durumu ne kadar iyi olsa da sana harcamıyorsa çocuklarına kıymet vermiyorsa bir anlamı yok
Belli ki bu durum değişmeyecek
Ailen zaten falsolu yatalak bile olsa baban gibi bir adama güven olmaz, kızını satmaya kalkmış bir adama bakan anne de hiç güven olmaz. Hayatını kurmak zorundasın artık. Eşinden bir fayda yok belli ki boşanıp yoluna bakacaksın ayaklarının üzerinde durmaya çalışacaksın

Devlete ihtiyacim yok ben çocuklarımi veremem boule biseu yapamam ki zaten eşimin durumu iyi ben sadece birikim yapmadım olay burada ailemin evine gitmiyorum ben ev kuruyorum annem bana geliyor

Devlete ihtiyacim yok ben çocuklarımi veremem boule biseu yapamam ki zaten eşimin durumu iyi ben sadece birikim yapmadım olay burada ailemin evine gitmiyorum ben ev kuruyorum annem bana geliyor
Babanızı napacak anneniz size gelirken? Siz sıfır birikimle daha iş güç yok ne evi kuracaksınız?

Konunun başında oglunun iyilestigini yazmışsın...Otizm iyilesebilen bir hastalık değil bu bir...Hastalık bile değil bu iki...Yıllarca çalıştım otistik çocuklarla bu üç...Senin oğlun otizmin hangi spectrumundaysa belli ki ebeveyn kaynakli gelişme geriliği ve travma tetiklemis...Çunku kizinda da ayni belirtiler var... Çok ilgili bilgili ve algıları açık bir anne 8 yaşındaki oğlunun her gece babannesiyle uyumasına kendini keser, yine de izin vermez ama yine de sen bilirsin ilgili bilgili anne....Tavsiye istedin verdik, ne halin varsa gör

Son düzenleme:

Babanızı napacak anneniz size gelirken? Siz sıfır birikimle daha iş güç yok ne evi kuracaksınız?
Ben 3 gün çalışıcıcam 1 yıl boyunca sonra kızım kreşe oğlum okula sonra bakıcı düşünüyorum

Evet oğlumun hiç bir seyi yok şuan çünkü 2.5 yaşından beri haftada 5 gün egitim aldı otizm sinirdaydi şuan sıfır sen mumkunse yorum yapma aşırı sivri dilli ve kiricisin

Ben 3 gün çalışıcıcam 1 yıl boyunca sonra kızım kreşe oğlum okula sonra bakıcı düşünüyorum
Evi nasıl halledicen, iş hemen bulunuyo mu hadi bulundu ilk günden deli kazanç mı verecek gidip hemen ev tutcan? O işler kolay değil o kadar malesef.

Annem haftada 3 gün kalacak benimle babam halamla aynı binada sorun yok babamin altı alınıyor konuşması sınırlı ve zaten yatalak yani annen nasıl bakıyor diyorlar önceden boule bir adam değilmiş ben de biliyorum bakın dusmeuen bilmez bu bir batak babam kötü bie adam değildi bu batağa düştü sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…