Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Ne demek canım. Bu hafta içinde ben sana ayrıca teşekkür borçluyum. Sen olmasaydın eğer takımın ortalaması çok kötüydü. Neredeyse tek başına bütün takımı kurtardın. O nedenle bu hafta kilo veremeyenlere ve alanlara cezalarını sen vereceksin. Listeye bak ve cezaları düşün. Bugün akşama kadar yaz ki biran önce toparlansınlar.

Bu arada sende iyi ki varsın :KK16: İnşallah en kısa zamanda takımdan mezuniyetini de görürüz :nazar:

inşallah canım bir çoğu kilosunda sabit kalmış ya da çok az vermişler ben kilo vermeyi kafama çok takıyorum benim gibi takmasınlar ama yaptıklarından daha fazla spor yapmaları bence iyi bir cezadır tamamen mütevazılıkla söylüyorum bunu yoksa ben onlara kıyamam bir sürü çay börek yapalım toplanalım yiyelim derim sen bu konuda daha iyisin ebrucum :)) inşallah böyle devam ederim hiç kilo vereceğime inanamıyordum verdikçe daha mutlu oluyorum inşallah mezuniyetimi görmekte nasip olur sağol canım benim :):KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
canım 3 gün protein ağırlıklı beslen mesela sabah 2 haşlanmış yumurta peynir süt öğle et tavuk balık biriden yoğurt akşamda aynı şekilde beslen metbolizman hızlanır

Yarın baslayim canim saol 5 li rakamlari goreyim artik

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklemek istedigim birsey daha var bu hafta icinde tartida 3 farkli kilo gordum 58.2, 59.5, 57.9 bu nasil oldu bilmiyorum. Hepside ard arda günlerde oldugum kilolar. Takima gelmeden ise 57.2 kiloydum

Son düzenleme:
Eklemek istedigim birsey daha var bu hafta icinde tartida 3 farkli kilo gordum 58.2, 59.5, 57.9 bu nasil oldu bilmiyorum. Hepside ard arda günlerde oldugum kilolar. Takima gelmeden ise 57.2 kiloydum

canım ödem olmuştur büyük ihtimalle ama hergün tartılmak iyi değil biliyorsun

ben şimdi ebrunun skinny jeans videosunu indirdim bide set alırsam kendime yaz sonu fit olmayı düşünüyorum
Hmm bacak ağırlıklı galiba o link versene kuzum ya bende deniyim bacak ve basen aldı yürüdü
aynen spora başlayalım birlikte bişi belirleyelim leslie jillian en azından ben şu plates setini alana kadar
Aynen bn lesli ile 3 mil var 46 dk onu yapıorum hep ardından mekik ve bacak hareketleri onu öneririm
Ahhh Özlem ahhhh. Hadi toparlan biran önce kendine gel. Seninle yarıştaydık hatırladın dimi. Bak ben kaç aydır çıp çıtır geziyorum. Beni düşün ben yapabildiysem sen haydi haydi yaparsın. Hem çalışıyorum, hem iki tane çocuk var. Kendime spor yapacak vakti bile ayırabiliyorsam senin benden kat kat fazla olman lazım. Dediğim gibi toparlan biran önce. Haftaya senden en az 1 kilo vermeni bekliyorum. Ona göre ayarla kendini. Yoksa ceza var. :KK52:

Hemen hazırlıyorum listeyi Beste. Bundan sonra takım içi ayrı bir yarış daha olacak yoksa bende cozutuyorum :KK52:

Eğer iftarda abartmazsan ramazan da çok güzel kilolar veriliyor. Ama insan iftardan sonra gözü dönmüş bir canavara dönüşüyor. Eğer suya ve spora dikkat etmezsen ramazan sonunda kilo vermek yerine almış oluyorsun. Burcu nun önerilerini dinle. İşe yarayacaktır.

Demek ki o hafta sonunu da kaçamaksız atlatsaydın şuan daha çok vermiş olacaktın. :KK9:

Ben hallettim onu canım merak etme. Burcu yaptıktan sonra kontrol ediyorum listeyi. Ben yapınca da Burcu kontrol ediyor. Ayrıca dikkatinden kaçmadığı içinde tebrik ediyorum seni :KK16:

Süper haber bu cnm ya her an cozutma kapasitesine sahibiz bnde ona kızıyorum😣

Hmm bacak ağırlıklı galiba o link versene kuzum ya bende deniyim bacak ve basen aldı yürüdü

Aynen bn lesli ile 3 mil var 46 dk onu yapıorum hep ardından mekik ve bacak hareketleri onu öneririm

Süper haber bu cnm ya her an cozutma kapasitesine sahibiz bnde ona kızıyorum😣

bende leslie 4 mil fast yapıom canım.

youtube açılırsa atıyım cnm

Tatlım geçmiş olsun öncelikle. Kilo almaman sevindirici ama verememen de hem senin için hem takım için kötü bir durum. Senden haftaya daha iyi bir performans bekliyorum. Çünkü takım kurallarına göre belirli bir süre kilo veremeyen üyelerin diskalifiye olması gerekiyor. Bunu göz önünde bulundur lütfen. :KK34:[/QUOTE]

Yok canım merak etme. Haftaya toparlarım inşallah. Seni görmek motive ediyor. Uzaklaşma kaptan. Gerekirse cezalandır bizi. Gercı ceza nasıl oluyor bilmiyorum. Ben geldıgımden berı kımse ceza almadı.

bence kendini vermelisin canım hani 60 küsürlerde oldugunda bi elbise giyip resmini atmıştın o halini düşün

Aslında burcu her 5 kilo verdıgımızde aynı elbiseyi giyip foto mu atsak. Cok guzel motive olmaz mıyız. Mesela önceleri dar gelen elbıse zamanla bollasmaya baslar.

Siz ne dersiniz kızlar..Böyle bir uygulama yapsak mı..

bence kendini vermelisin canım hani 60 küsürlerde oldugunda bi elbise giyip resmini atmıştın o halini düşün

Aslında burcu her 5 kilo verdıgımızde aynı elbiseyi giyip foto mu atsak. Cok guzel motive olmaz mıyız. Mesela önceleri dar gelen elbıse zamanla bollasmaya baslar.

Güzel fikir:KK9:

***şimdi ben ne zaman giricem listeye beni bi aydınlatın canlar..?:KK34:

benim vardı ole canım ya albümde atardım bnde öle

Güzel fikir:KK9:

***şimdi ben ne zaman giricem listeye beni bi aydınlatın canlar..?:KK34:

seni bana kalsa ben haftaya alırım canım baya azimlisin tabi son kararı ebru veriyor canım

Selam kızçelerr
sabah 9:00
2 bardak su
1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
yarım tb ekmeği

ara 12:00
2 adet hurma 5-6 badem
öğlen: 14:00
soya soslu tavuk
200 gr yoğurt
yarım tb ekmeği
ara: 18:00
1 adet hurma 2-3 badem
akşam
19:00
3 yk yulaf
yarım yeşil elma
yoğurt

21:00
yarım dilim çilekli pasta
yarım dilim tava böreği
pişmanmıyım hayır :) ama bundan sonra kaçamak yok söz doğum guünleri bittii :KK36::KK36::KK36:

Menüm

Sabah 09
Bir dilim peynir
2 dilim tb ekmek
2-3 dilim domates

Öğle 12
3 küçük köfte

Akşam 17
Bir tabak tavuk sote
İki bardak ayran
Yağsız salata

2 lt su
1 saat pilates
Yeşil çay
Dokuzlu çay

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleyen: Moderatör:
ben başlatayım bu uygulamayı :) şimdi toplamda 3 kilo verdım. 5 kilo verince ben fotomu atarım. aynı elbiseyle her 5 kiloda foto atarım :)
edacım kilo cetevelini düzeltse :)
ya bi ara denemiştimde telefonda yaptıgım için anlayamadım pek bıraktım öyle bende..

benim vardı ole canım ya albümde atardım bnde öle

seni bana kalsa ben haftaya alırım canım baya azimlisin tabi son kararı ebru veriyor canım
Valla hele bu hafta süper olacak inş..kilo veremediğim haftaların yapmadığım sporların acısını çıkarıcam inş :))

Selam kızçelerr
sabah 9:00
2 bardak su
1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
yarım tb ekmeği

ara 12:00
2 adet hurma 5-6 badem
öğlen: 14:00
soya soslu tavuk
200 gr yoğurt
yarım tb ekmeği
ara: 18:00
1 adet hurma 2-3 badem
akşam
19:00
3 yk yulaf
yarım yeşil elma
yoğurt

21:00
yarım dilim çilekli pasta
yarım dilim tava böreği
pişmanmıyım hayır :) ama bundan sonra kaçamak yok söz doğum guünleri bittii :KK36::KK36::KK36:

akşam ki kaçakmaklar vay anam vay diyorum tatlım

Burcu ben ne zaman listeye gircem acaba 2 hafta yı geçti benim :KK14:

esracım kaçamak yapmazsan bu hafta bide iyi bi kilo verirsen ebruya teklif olarak suncam düşüncemde varsın tatlım

Menüm

Sabah 09
Bir dilim peynir
2 dilim tb ekmek
2-3 dilim domates

Öğle 12
3 küçük köfte

Akşam 17
Bir tabak tavuk sote
İki bardak ayran
Yağsız salata

2 lt su
1 saat pilates

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hilal hayalimdeki menü canım bu :KK52: bol protein ağırlıklı yansın yağlar :KK9:

akşam ki kaçakmaklar vay anam vay diyorum tatlım

esracım kaçamak yapmazsan bu hafta bide iyi bi kilo verirsen ebruya teklif olarak suncam düşüncemde varsın tatlım

hilal hayalimdeki menü canım bu :KK52: bol protein ağırlıklı yansın yağlar :KK9:

Tamam o zaman bunun için bu hafta söz 1 veya 1.5 kilo için çabalıycam :KK54:

X