Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Merhaba kardeş takım günaydın:KK16:
9.takımdayım listeyi hazırlıyorum ama aklıma bişey takıldı geçen hafta izinli olan 2 arkadaş var onları geçen hafta izinli yazmıştık bu haftada izinliler onların isimleri listede gözükecek mi bu hafta ve takım ortalamasını hesaplarken onlarıda sayacakmıyım yoksa sadece bu hafta bildirimde bulunanların sayısına mı bölücem:26:

Selam kizlar ben gecen hafta da 61.4 tum bugunde kilom sabit kaldi belli bir kilo verince takiliyor ya :KK43: of napcam

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar ben felaket hastayım yatıyorum liste böle

hem regl hem nezle hemde 20lik çıkarıyorum :KK50:

Çok geçmiş olsun burcu bende 20 lik dislerimi 1 nisan da cektirdim sol taraf alt ust digerleri de kış a dogru cektircem hic bir yarari yokmus diger disleri bile çürütebilirmis hatta

size moral verici brşey daha
ablam 60 kilo ile hamile kalan ve maalsef 95 kilo ile doğuma giren bir bayandı
doğumda 10 kilosu gitti kaldı 85 kilo
bir türlü veremedi
derken kendi çabası ile 5 kilo daha verdi ve devam edemedi
derken diyetisyene gitti 10 kilo verdi
70 kilo iken tekrar hamile kaldı ve 80 ile doğuma girdi ikincide çok almadı
çıktığında tam 75 kilo idi sadece 5 kilosu gitmişti
azim etti diyetisyene gitti ble yaşamıcam dedi
ve eve bisiklet aldı diyetisyene gitti çok dikkat etti harfi harinfe uydu listesine
ve şu an tam 59 kilo
ve spor yaptığı için sallanan sarkan hiç bi yeri yok
2 çocuk annesi gibi değil
gençleşlti güzelleşti özgüveni geldi
yolda gör bekar dersin
incecik oldu ve 2 kilo daha vermeyi istiyor

bu hastalık gibi bişi insan kilo verdikçe ve çevresince fark edilip övgüler alınca dhaada hırslanoyr
ben bunu hem kendimde hem ablamdada gördüm
ve ben şu an ablamdan tam 9 kilo fazlayım allahtan boyum varda belli olmuyor ama çok acı değil mi?

Canim iyi bir basari oykusu gercekten sıkma canini vercez insallah

Merhaba kardeş takım günaydın:KK16:
9.takımdayım listeyi hazırlıyorum ama aklıma bişey takıldı geçen hafta izinli olan 2 arkadaş var onları geçen hafta izinli yazmıştık bu haftada izinliler onların isimleri listede gözükecek mi bu hafta ve takım ortalamasını hesaplarken onlarıda sayacakmıyım yoksa sadece bu hafta bildirimde bulunanların sayısına mı bölücem:26:
Bu hafta gozukmeyecek canim onlar yokmus gibi davrancaksin

Çok geçmiş olsun burcu bende 20 lik dislerimi 1 nisan da cektirdim sol taraf alt ust digerleri de kış a dogru cektircem hic bir yarari yokmus diger disleri bile çürütebilirmis hatta

Canim.benimkiler gomulu ve sinirlerim dis etime cok yakin anestezi
Altinda yapcaklarmis ama biraz bekle cikar dedi bi ise yaramio ama bnmki skntili olurmus o nedenle cektirmk istemedim

Son düzenleme:
***13. TAKIM 358. ETAP***

Alsimi (68.7/68.3/0.4/%0.58)
Kelebekcim(84/83/1/%1.19)tartı değişimi nedeniyle fark 3 kilo
OoOturtleOoO ( 97.1/95.9/1.2/%1.24)
ozzlleemm (63.3/62.9/0.4/%0.63)
Ozlem ( 79.7/79.7/0/%0) kilosu sabit.
pamuh(74/73.9/0.1/%0.14)
saengie(75.5/74.4/1.1/%1.46)

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.75

Bu hafta gozukmeyecek canim onlar yokmus gibi davrancaksin

Canim.benimkiler gomulu ve sinirlerim dis etime cok yakin anestezi
Altinda yapcaklarmis ama biraz bekle cikar dedi bi ise yaramio ama bnmki skntili olurmus o nedenle cektirmk istemedim

Benimde gömülü diş ti tatlım aynen sinire yakın doktor bekleme çıkmaz onlar dedi bana aldırmassam nolur dedim kist ve iltihaba neden olabilir o zmn işimiz daha zor olur dedi neyse lokal anestezi ile alındı.

Benimde gömülü diş ti tatlım aynen sinire yakın doktor bekleme çıkmaz onlar dedi bana aldırmassam nolur dedim kist ve iltihaba neden olabilir o zmn işimiz daha zor olur dedi neyse lokal anestezi ile alındı.

Benimki genel anestezi ile alincak canim agrimio bnmki sisio geri iniyo acikcasi korkuuorum d aldirmak istemiyorum bide

Benimki genel anestezi ile alincak canim agrimio bnmki sisio geri iniyo acikcasi korkuuorum d aldirmak istemiyorum bide

Genelde lokal yaparlar ama ciddi o zmn bilemedim korkmana gerek yok hiç bir şey hissetmiyorsun sadece çene cerrahisinin yapması önemli bu konuda 2 hafta kadar da çekilen taraf şişiyor morarıyor dayak yemiş gibi tek sıkıntım 1 hafta ağzımı açamıyordum sırf çorba yedim ondan bıktım bebek maması yemeye basladım tecrübelerim bunlar yani canım korkulcak bişi yok

evet canım yeni geldm ama kulüpte eskiyim
ahh ahh hiç bu topiğe geleceğim klıma gelmesdi am del gibi yyersen dikkatsizce 8 kilo oluverirsin
memnun oldum bende eflinam
inş burda güzel güzel kilolalarımzdan kurtluruz

çok kolay canım kilo almak :) ama vermek çok zor :)

Kızlar açık hesaplardan hesap kesim ücreti alacakmış bankalar. Pazartesi son dediler. Ben de izin aldım. Kullanmadığım banka hesaplarımı kapatıyorum. Bilginize.

Bende sabahtan beri banka banka dolaştım canım daha yeni geldim ayaklarıma kara sular indi :KK5: herkes de hesap kapatmaya gitmiş iğne atsan yere düşnez halde şubeler :/

Sabah 09:15
yarım litre su
1 haşlanmış yumurta
1 domates
1 salatalık
1 dilm ezine doğal peynir
1 dilim tb ekmeği

ara:13:00
1 avuç sarı leblebi
öğlen 14:00
soya soslu tavuk yarım tabak
1 sivri acı biber
bol yeşillikli marul salatası

ara 16:00
1 frigola dondurma 180 kalori imiş :)
akşam 18:00
öğlen le aynı yemek
spor
1 saat sahilde mis gibi bisiklet bindim
2.5 lt su
dün misafirimiz vardı
saat 22:00
1 şarap bardağı karadut şarabı
yerfıstığı yedim kabuklu yanında :26:

Kızlar kocaman tebrik ediyorum kilo veren herkesi :nazar::KK9::KK16:

Burcu' cum liste için ellerine sağlık. :KK16: Sen bu hafta listeye girmiyor muydun? Bende girmeyi düşündüm ama henüz 4 ay olmuş mezun olalı.

Bildirim yapayım bende. Çok kötü durumda kilom. Allaha şükür almamışım ama sadece 100 gr gitmiş. :KK52:

Geçen hafta : 64.5

Bu hafta : 64.4

Burcu' cum liste için ellerine sağlık. :KK16: Sen bu hafta listeye girmiyor muydun? Bende girmeyi düşündüm ama henüz 4 ay olmuş mezun olalı.

Bildirim yapayım bende. Çok kötü durumda kilom. Allaha şükür almamışım ama sadece 100 gr gitmiş. :KK52:

Ebrucum hastayim cok sisim o nedenle girmek istemedim

Canim sen süpersin yine
Ben 90 lara gidiyorum yine
87 olmuşum
Tam tamına 1.5 kilo almişim
Ama çok yefim
Ve bu hafta çok sinirlerim bozuktu
Hiçbirşeye yetişemiyorum bu seferde sinirden oturup yiyiyorum

Bende sabahtan beri banka banka dolaştım canım daha yeni geldim ayaklarıma kara sular indi :KK5: herkes de hesap kapatmaya gitmiş iğne atsan yere düşnez halde şubeler :/

Evet ben de yarım günde 3 bankada kapattım. Sadece 1 banka kaldı ona da pazartesi gideceğim. İyi oldu aslında hedapları temizlemiş olduk.

Kizlar hastaneye gittim once disciye daha sonra dahiliyeye disci dislerin alinmasina gerek kalmadigini soledi kurtarmis dedi. Dahiliyeci sunizit dedi naptin kendine filan dedi.

MENÜM

08:00
1/2 domates
1/2 salatalık
5 siyah zeytin
1 dilim peynir
1 dilim kepek ekmeği
1 yk lor peyniri
1 tutam dere otu

10:00
1 kare bitter
1 grissin