Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

merhaba kızlar ben yarışmaya katılmak için talebimi belirtmiştim burcugncy isimli bir bayan 13. gruba davet ettiğini
söyledi .siz benden deneyimli olduğunuz için sorularıma cevap verirsiniz umarım.

kurallardan anladığım kadarıyla ilk bir kaç hafta deneme süresi var bu sürede genel kurallara(günlük yediklerimi paylaşma takım arkadaşlarımın yediklerine yorum yapma kilomu paylaşma gibi)kriterlere uyduğum takdirde listeye eklenicem.

bu günden itibaren mi paylaşımlarıma başlıycam burada mı yazıcam .

sorumlarım saçma gelebilir cevap verebilirseniz çok sevinirim.

merhaba kızlar ben yarışmaya katılmak için talebimi belirtmiştim burcugncy isimli bir bayan 13. gruba davet ettiğini
söyledi .siz benden deneyimli olduğunuz için sorularıma cevap verirsiniz umarım.

kurallardan anladığım kadarıyla ilk bir kaç hafta deneme süresi var bu sürede genel kurallara(günlük yediklerimi paylaşma takım arkadaşlarımın yediklerine yorum yapma kilomu paylaşma gibi)kriterlere uyduğum takdirde listeye eklenicem.

bu günden itibaren mi paylaşımlarıma başlıycam burada mı yazıcam .

sorumlarım saçma gelebilir cevap verebilirseniz çok sevinirim.

Mrb canım hoşgeldin. Evet buradan yapacaksın paylaşımları. Akşamda günlük menünü yazarsın. Yediklerini, içtiğin su miktarını ve yaptığın sporu. Öğünlerinin saatlerini de yazmayı unutma. Bizimkilere bakarsan görürüsün zaten.
Bu arada adım Gönül,33 yaşındayım bekarım,çalışıyorum. Takıma gireli 3 hafta oldu. Ben de yeniyim. Sende kendini tanıtır mısın?

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.
benim adım da tuğçe 24 yaşındayım,okul uzatmış bir öğrenciyim:KK5:

kendimi toparlamak istiyorum bu işe de öncelikle kilo vermekle başlamaya niyetliyim.En Büyük TÜRKİYE

Mrb canım hoşgeldin. Evet buradan yapacaksın paylaşımları. Akşamda günlük menünü yazarsın. Yediklerini, içtiğin su miktarını ve yaptığın sporu. Öğünlerinin saatlerini de yazmayı unutma. Bizimkilere bakarsan görürüsün zaten.
Bu arada adım Gönül,33 yaşındayım bekarım,çalışıyorum. Takıma gireli 3 hafta oldu. Ben de yeniyim. Sende kendini tanıtır mısın?
ilk defa bir foruma üye oldum açıkçası abaya bir acemiyim alıntılamadan cevap yazmışım bir önceki mesajda anlattım kendimi:26:

öncelikle sizden mesaj alıp bilgilendirilene kadar pek bir diyet havasında değildim hatta sabah kahvaltımın çok da zayıflamaya yönelik olduğunu söyleyemicem ancaaaaaakkk bu saatten itibaren başlıyorum sabahımın kötü başlamasım akşamın da kötü bitmesini gerektirmez ilk günden klasikleşmiş diyet hatalarından birini yapmıycam yarın başlarım deyip günümü yağlanarak geçirmiycem

şimdilik çıkmam lazım akşam günlük raporumla yorumlarınıza amadeyim
kelebekcim cevap verdiğin ve bilgilendirdiğin için tekrar teşekkür ederim

ilk defa bir foruma üye oldum açıkçası abaya bir acemiyim alıntılamadan cevap yazmışım bir önceki mesajda anlattım kendimi:26:

Hoşgeldin Tuğçe ben de esra 26 yaşındayim evliyim satış danışmanıyım inşallah sende sağlıklı kilolar verirsin bende yeniyim burada :)

Ben de kötü yiyorum ya :/o yüzden gitmek istemiyorum. Moralim kötü kızlar :/

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

selam herkese :)) bugün son derece yoğun ve yorucu bir gün oldu benim için okulumuzda 23 Nisan kutlamaları vardı ben de kesmeste görevliydim...hazırlıklar yüzünden dün ve bgn cok uğrayamadım şimdi iki menü birden paylaşacağım

Dünkü menüm

sabah 7:30
1,5 dilim kızarmış tb
az krem peynir salça yarım kk peynir
az tahin pekmez ve çay

Öğlen 12:30
1 kase nohut

Akşam 19:00
1 kase nohut
1 kase salata

bol su

Bugünkü menüm

Sabah 07:30
1,5 dilim kızarmış tb
az tahin pekmez ve çay

Öğlen
Çok karmaşıktı kermese gelenlerden yedim

Akşam 18:30
1 kase nohut
1 kase bulgur pilavı

bol su ve bitki çayı içmeyi düşünüyorum

Kizlar geldim eve felaket yorucu bi gundu tek kacamak ince bir dilim pasta oldu fakat regl olcm felaket sisim yesilcay filan icicem.

Tugcecim hosgeldin ben burcu 22 yasimdayim hemsirelison sinifim nisanliyim eylulde dugunum var bu takimla 17 kilo verdim 2 sini geri aldim yaklasik 7 aydir korumadayim tekrar basladim fakat pek iradeli degilim kendini boy kile ve hedef kilo olarak tanitirsan sevinirim

selam herkese :)) bugün son derece yoğun ve yorucu bir gün oldu benim için okulumuzda 23 Nisan kutlamaları vardı ben de kesmeste görevliydim...hazırlıklar yüzünden dün ve bgn cok uğrayamadım şimdi iki menü birden paylaşacağım

Dünkü menüm

sabah 7:30
1,5 dilim kızarmış tb
az tahin pekmez ve çay

Öğlen 12:30
1 kase nohut

Akşam 19:00
1 kase nohut
1 kase salata

bol su

Bugünkü menüm

Sabah 07:30
1,5 dilim kızarmış tb
az tahin pekmez ve çay

Öğlen
Çok karmaşıktı kermese gelenlerden yedim

Akşam 18:30
1 kase nohut
1 kase bulgur pilavı

bol su ve bitki çayı içmeyi düşünüyorum

Afiyet olsun cnm menulerin gayet guzel.
Ama kermeste yediklerin haric.:KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Geç uyandım bugün.
15:00
1.5 tabak kabak yemeği
1 kase yoğurt
3 ceviz

Akşam çok az kivi karpuz erik yedim

Bugünü böyle kapatayım
Dünkü menüm kötü olduğu için paylaşmadım ama 1 saat pilates yaptım
2 lt su
30 dk spor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sabah 9.00
1 kizarmis tam.bugday roll ekmek
1 tereyagli yumurta
1 kk peynir
5 zeytin
Sekersiz cay

Ogle 15.oo
Tavuk gogus izgara
3 kofte
Domate salatalik biber
1 incr dilim pasta
Aksam 19.30
Bi kase yogurt

Bolca ip atlama top oynama
2.5 litre su
300 ml yesilcay

Bugunku menum

10:00
1 dilim tb ekmegi
Peynir,surk
5 zeytin
1 domates
Cay

13:00
1 salatalik
1 kucuk kivi
5 tane cilek

15:00
1 servis kasigi taze fasulye yemegi
3 yk yogurt
Semiz otlu salata
Yarım dilim tb ekmegi

18:00
Yarım elma

19:00
Yarım kase taze fasulye yemegi

1 turk kahvesi
2,5 L su
1 kupa yesil cay(1-2 saat sonra)

Simdilik spor yok.Olursa paylasirim..

Selam kızlar :KK3: Bugün köye gittik güzel bir gündü ancak köy yufkasını birazcık fazla kaçırmış olabilirim :26:

Kizlar geldim eve felaket yorucu bi gundu tek kacamak ince bir dilim pasta oldu fakat regl olcm felaket sisim yesilcay filan icicem.

Tugcecim hosgeldin ben burcu 22 yasimdayim hemsirelison sinifim nisanliyim eylulde dugunum var bu takimla 17 kilo verdim 2 sini geri aldim yaklasik 7 aydir korumadayim tekrar basladim fakat pek iradeli degilim kendini boy kile ve hedef kilo olarak tanitirsan sevinirim

hoşbulduk ,
bugün pikniğe gitmişsiniz sanırım iyi geçmitir umarım yorucu olsa da eğlencelidir sadece pasta kaçamağınıza ise hayran kaldım genelde bu tarz toplantılarda ben ipimi koparmış gibi oluyorum gün sonunda ise yoğun bi mide ve karın ağrısıyla başbaşa kalıyorum :)

kendimi tanıtırsam da 165 boyundayım 70 kiloyum.bundan yaklaşık dört yıl önce diyetisyen eşliğinde 78 kilodan 63 e indim ancak geçen bu süre de 62 ile 70 arasında dolandım durdum vücudum diyete karşı direnç oluşturdu bile diyebilirim 64 e kadar rahat iniyorum tabiki sadece aç kaldığımda ancak 64 te haftalarca sabitleniyorum çok çook çooook zor 64 ün altına iniyorum indiğimde ise nasıl bi psikoloji içindeysem ben oldum diye salıyorum kendimii eğer bilinçli saldıysam 65te durduruyorum ama bu sefer 70 e çıktım.

uygulayacağım programa gelirsem okul kurs sınavlar ödevler arasında sağlıklı beslenerek zayıflamayı bir süre düstur edinemiycem.o yüzden bir süre çok sağlıklı bir programım olmayacak ama bu süreci atlatınca sağlıklı beslenme ve spora çeviricem.

bugün yediklerime gelirsem
10.00
yarım bazlama
yemek tabağının çeyreği kadar biber kızartması
iki dilim peynir yedim

15.00
bir parça tavuk ızgara
3 çorba kaşığı bulgur pilavı
bir kase ev yoğurdu

17.00
bir adet portakal

sabah kötü başladım ama öğleden itibaren toparladım sayılır.

1.5 lt de su içtim

Son düzenleme:
hoşbulduk ,
bugün pikniğe gitmişsiniz sanırım iyi geçmitir umarım yorucu olsa da eğlencelidir sadece pasta kaçamağınıza ise hayran kaldım genelde bu tarz toplantılarda ben ipimi koparmış gibi oluyorum gün sonunda ise yoğun bi mide ve karın ağrısıyla başbaşa kalıyorum :)

kendimi tanıtırsam da 165 boyundayım 70 kiloyum.bundan yaklaşık dört yıl önce diyetisyen eşliğinde 78 kilodan 63 e indim ancak geçen bu süre de 62 ile 70 arasında dolandım durdum vücudum diyete karşı direnç oluşturdu bile diyebilirim 64 e kadar rahat iniyorum tabiki sadece aç kaldığımda ancak 64 te haftalarca sabitleniyorum çok çook çooook zor 64 ün altına iniyorum indiğimde ise nasıl bi psikoloji içindeysem ben oldum diye salıyorum kendimii eğer bilinçli saldıysam 65te durduruyorum ama bu sefer 70 e çıktım.

uygulayacağım programa gelirsem okul kurs sınavlar ödevler arasında sağlıklı beslenerek zayıflamayı bir süre düstur edinemiycem.o yüzden bir süre çok sağlıklı bir programım olmayacak ama bu süreci atlatınca sağlıklı beslenme ve spora çeviricem.

bugün yediklerime gelirsem
10.00
yarım bazlama
yemek tabağının çeyreği kadar biber kızartması
iki dilim peynir yedim

15.00
bir parça tavuk ızgara
3 çorba kaşığı bulgur pilavı
bir kase ev yoğurdu

17.00
bir adet portakal

sabah kötü başladım ama öğleden itibaren toparladım sayılır.

1.5 lt de su içtim

Tatlim inan herkes yogun bak ben haftada 3 gun okula gidiyorum 1 gun anneme ayiriuorum 1 gun nisanlima 2 gunde kursa gidiyorum annm calistigi icin ve evlenecgm icin evin butun yuku bende temizlik camasir bulasik yemek eski kizlar iyi bilirler Bu arada okul
odevlerim kpss dugun hazirliklari bn firsat bulup saglkli bsleniosam herks bslnebilir ha bide 3 yada 4 gun spor ypiorum. Ole ortmlarda kacirmk istemiosan birine de seni tkip etsin bn nisanlima diorum ekmge elime uzatsam hmn burcuuuu der bu ise yarar bide kfnda bitir diytte takilinca 3 gun protein diyeti yp en mukmmel cozumdur bugun grdugun mnu bnm en sagliksz menum onuda soyleyeyim

Kizlarr iyi aksamlar
Sabah 09:30
Yarim litre su
3 yk yulaf,icine orta boy armut,3 yk yogurt bugun oglen aksam da ayni menu :eek:
3 lt su
Sahilde 1 saat bisiklet
Cok yoruldum yarın menulerinize yorum yapcam :KK70: iyi gecelerrr

Kizlarr iyi aksamlar
Sabah 09:30
Yarim litre su
3 yk yulaf,icine orta boy armut,3 yk yogurt bugun oglen aksam da ayni menu :eek:
3 lt su
Sahilde 1 saat bisiklet
Cok yoruldum yarın menulerinize yorum yapcam :KK70: iyi gecelerrr

Oglen icine meyve olarak yarim elma aksamsa orta boy portakal kizlar aynisini yemek mumkun olmuo :)

Dünkü Menüm

Sabah 10.00
2 yumurtalı menemen

Ara 1 çikolata ( evet evet böyle ara olmaz.)

Öğleden sonra 17.00
Soğanlı tavuk yemeği
Çekirdekli siyah üzüm
Birazda tahinli pekmez

Yürüş 1 saat banda 1 saatten fazla da gezdiklerim
Su 2.5 litre

X