Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Daha küçük annesi. Sırası gelince herşeyi başarıyorlar zaten ama benim ufaklık çok aceleci. Keşke dediğin gibi çalışmasak ama maalesef ki olmuyor.

Tatlım öncelikle anladığım kadarıyla günlük tartılıyorsun. Tartılma işini bırak ve haftada bir gün cumaları tartıl. Onun haricinde yeşil çay içmeye çalış ve bol bol su tüket. Kaçamakların bir lokmasından bile uzak dur. En az haftanın 3 günü spor yapmaya çalış. O zaman kurtulmaya başlarsın fazlalıklardan.

Teşekkürler Özlem' cim

Biliyorsun ki seni listeye dahil ederken 3 hafta deneme süresini uygulamadım. Daha doğrusu diğer arkadaşların tavsiyesiyle listeye girdiniz. Ama geçen hafta sonuçlarınız çok kötüydü. Bu hafta sen dahil hiç kimseden + kilo istemiyorum. 100 gr bile olsa herkesin kilo vermiş olması lazım. Bu vesileyle lütfen herkes kendini buna göre hazırlasın. Nodül olsa bile eğer gerçekten ister ve uğraşırsan kilo verebilirsin. Unutma bunu.

Çok memnun oldum yeniden Sevgi' cim. Ben zaten özellikle yazdım bana kendini tanıtır mısın diye. Geçmişi okumam çok uzun zaman alacaktı. Eğer kendine güvenir ve sağlıklı beslenir isen ağustosta çok güzel bir tatil seni bekliyor

Eki Görüntüle 1073912 buda benim kahvaltım kaptanı dinledim😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Afiyet olsun canım çok güzel bir kahvaltı tabağı. Yalnız ekmeğini tam buğday, çavdar ve kepeği değiştirerek ye. Beyaz ekmekten kesinlikle uzak dur.

Tamam kaptan merak etme sen hemen tam tahıllı ekmeğe geçiliyo😊

Evet kaptan dön artık 😉😉😉

İnşallah ebrucum seni hep burada görmek istiyoruzz 😍
Döndüm kızlar burdayım artık Allahın izniyle

Çok iyi olur Hilal' cim. Bu sayede herkes faydalanır.

Kizlar ben artik gelemiyorum buraya fazla aslinda uzuluyorum ama artik yogunlasmaya basladim odevler filan var. Bi sure daha gelemicm kndinze iyi bakin mayisin 23 undrn sonra gelirim ins.
Bende sen listeye gireceksin diye bekliyordum kuzucum yaaa. Bizim için önemli değilde sen burdan uzak olduğun sürede bırakma sakın kendini. Ara ara uğra özlemeyelim seni.

Tamam kaptan merak etme sen hemen tam tahıllı ekmeğe geçiliyo😊

Bu arada söylemeyi unutmuşum Gülsüm' cüm tabağında peynir, zeytin ve haşlanmış yumurta gibi yiyecekler görmedim. Bunlardan birisi her gün kahvaltında olsun. Özellikle peynir ve haşlanmış yumurta protein açısından çok önemli. Mutlaka tüket

Ya aslında yumurta çok yerim Ama evde kalmamış 😄sabah kız uyuyodu gidemedim 😄😄ondan yok

Teşekkürler canım

Evet haklısın. İnşallah yarın mutlu haberler vereceğim.

Ben birşey sormak istiyorum. Belki bazılarınızda benim gibi şeyler yaşıyor olabilirsiniz. Kaçamaklar evett, kaçamaklar dediğimiz yiyecekler aslında bu aldığım kiloların sebebi. Pastalar, çikolatalar,pizzalar vs. Bunları yiyince bir haz, mutluluk duygusu oluyor ya. Sanki içindeki o koca boşluk doluyor. İşte ben şimdi bu duyguyu tatmin edemiyorum. O mutluluk ve tatmin duygusunu nasıl yakalayacağım 😢😢😢

Paylasirsan sevinirim.

Kilo verdikce fazlasiyla mutlu olacaksin cnm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar kabızım yine..patliyacak gibi şiş hissediyorum kendimi
Sabah 1cay bardagi sute 1 cay kasigi keten tohumu tozu koyup ictim..
Kuru incirde alicaz insallah iyi gelir.

Son düzenleme:
Yol uzun 20 kilom var.

Aynen cnm benimde senden farkım yok.
Insallah birlik basaracagiz.
8-9 ay once kendimi bırakıp yemege vermeseydim.simdi kilomu korumakla ugrasiyor olacaktim belkide. :-/

Rakibim pes etmek yok kilolarimizda ayni gibi seninle birlikte basaracagiz insallah.

Son düzenleme:
Kurubaklagiller.... 4 yemek kaşığı
Çorbalar....1 kase(160ml)
Pirinç pilavı....2 yemek kaşığı
Bulgur pilavı....2 yemek kaşığı
Makarna....2 yemek kaşığı
Mantı....2 yemek kaşığı
Erişte....2 yemek kaşığı
Patates....90-100gr(1 yumurta büyüklüğünde)
Kestane....2 adet
Patlamış mısır....1 su bardağı
Bisküvi....18-20gr

1 ev yufkası....6 ince dilim ekmek enerjisi verir
1 böreklik yufka....4 ince dilim ekmek enerjisi verir
1 kase sütlü tatlı....4 ince dilim ekmek enerjisi verir
40gr diyet kraker....2 ince dilim ekmek enerjisi verir
1 simit....4 ince dilim ekmek enerjisi verir
1 kete....8 ince dilim ekmek enerjisi verir
1 cm kek....2 ince dilim ekmek enerjisi verir
20 adet leblebi....1 ince dilim ekmek enerjisi verir
2 yemek kaşığı yulaf ezmesi....1 ince dilim ekmek enerjisi verir
1 galeta....1 ince dilim ekmek enerjisi verir
25 gr ekmek....1 ince dilim ekmek enerjisi verir

eline sağlık canım harika bir paylaşım olmuş

hangisini okuduysam canım onu çekti valla. teşekkürler hilal.

Kızlar kabızım yine..patliyacak gibi şiş hissediyorum kendimi
Sabah 1cay bardagi sute 1 cay kasigi keten tohumu tozu koyup ictim..
Kuru incirde alicaz insallah .
Canım ben kabızlık sorunu çektiğim zamanlarda doğadan yada liptonun form çaylarından içiyorum.aynı gün içinde tuvalete çıkartıyor. Hiç denedin mi?

Doğum günün kutlu olsun canim
Ailenle nice mutlu yillar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…