Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar çok yoğunum bu yoğunluğun arasında dün bayağı kaçamak yaptım akşam çok pişman oldum
bu gün kaçamaksız gidiyorum i
bir kaç gün düzenli gidebilsem gerisi gelicek eminim
Tabiki öyle cnm kararlı olursan kacamaklarda biter
Bgn öğünlerin biraz düzensiz olmuş sanki akşam acıkmadınmı cnm

Waaw harikasın tatlım

kızlar ben spor salonunda pilatese gitmeye başlıycam aranızda spor salanuna gidenler benim gibi kafa karışıklığı yaşayan tecrübeli arkadaşlar ya da fikri olanlar bana yardımcı olabilir mi acaba ben pilates ve fitnees arasında kaldım ?

menün güzel canım afiyet olsun :)

kahvaltı 12:00:)) oğlen oldu
1.5 dilim tam tahıllı
1 domates
1 yumurta
az bi peynir
haşlanmış patates 1 2tane
çay

akşam
lahmacun
salata ayran
Cnm araöğün fln yok patatesler gereksiz nası bi menü olmuş böyle
Hatikasın cnm aynen devam😉
Kizlar selam bugun cok gezdim yorgunum elbise aldim hemde 36 beden alti can oldugu icin cok rahat oldu ama kesinlikle 38 beden olmusum cok mutluyum
Slm burcucum özlettin kendini kuzum ya cok sevindim elbisenin olmasına

MENÜM

08:00
1/2 domates
1 dilim peynir
1 dilim kepekli ekmek

10:00
Sek muzlu süt

12:00
1 büyük dilim peynir
2 kakao kremalı mavi yeşil diyet bisküvi
2 dilim kepekli ekmek
Çeyrek muz

17:00
2 kakao kremalı mavi yeşil diyet bisküvi
Çeyrek domates
4 yeşil zeytin

18:00
2 tabak taze fasulye yemeği
1 dilim kepekli ekmek

3 lt su

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Slm kızlar ben geldim Çok hastaydım şimdi iyileştim çok şükür. Sizlerde ne var ne yok nasıl gidiyor?

afiyet olsun canım
menün güzel

canım menün süper olmuş
spor su dört dörtlük

afiyet olsun canım güzelde gözleme olmayaydı iyidi

canım akşam öğününde çorba yediğinde ekmek vermiyorlar genelde
ama diyetisyen listesi mi senin kişi bilmiyorum

Kizlar selam bugun cok gezdim yorgunum elbise aldim hemde 36 beden alti can oldugu icin cok rahat oldu ama kesinlikle 38 beden olmusum cok mutluyum

burcu harikasın canım
darısı bize artık

kahvaltı 12:00:)) oğlen oldu
1.5 dilim tam tahıllı
1 domates
1 yumurta
az bi peynir
haşlanmış patates 1 2tane
çay

akşam
lahmacun
salata ayran

canım düzensiz beslenme ile kilo verilmiyor canım tecrübeyle sabit
bizzat kendim denedim veremedim

harika canım :)

Cnm araöğün fln yok patatesler gereksiz nası bi menü olmuş böyle

Hatikasın cnm aynen devam😉

Slm burcucum özlettin kendini kuzum ya cok sevindim elbisenin olmasına
teşekkür ederim kızlar

kızlar gece geç aytmıştım sabahta geç kalktım okula geç kalcam diye yedim hemen çıktım ara öğünde yapamadım öyle bişeyler oldu bu gün böyle oldu

Bugünkü menüm
Sabah 7.30
Aç karnına bi bardak su
Öğlen 13.30
Az yağda kızartılmış yarım patlıcan yarım kabak üzeri yoğurt soslu
Az şekerli çay
2 dilim ekmek
Ara öğün yok
Akşam 18.30
Bi tane biber dolması
Küçük tabak makarna
Bi fincan bitki çayı
Bugün spor yapmadım 3 bardak su 2 bardak da bitki çayı içtim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:

canım kahvaltı yok biber dolması kızartma olmamış

Hoşgeldin canımmm cok geçmiş olsun iyi olduğuna sevindim😊 güzel gidiyor eksikliğini hissediyoruz tabiii
Teşkkürler Beste' cim Benim ufaklık kreşten kaptı hastalığı arkasından hemen bana bulaştı. Bu kez çabuk toparladım allaha şükür. Sizi de iyi gördüm. Çok sevindim. Umarım bu kez gelişim son olur bir daha uzak kalmam sizlerden.

slm ebrucum
iyiyiz canım azıcık bilgisayara bakıyorum
geçmiş olsun sana da
Sana da teşekkürler Zeynep' cim Nasıl yoluna girdi mi diyet işi? Benim de başlamam gerekiyor. Hastalığı bahane edip ne bulursam yedim. Cumaya kötü bir sonuç beni bekliyor sanırım

Canım öncelikle aramıza hoş geldin. Ben takım kaptanı Ebru. Konya' da yaşıyorum. İki tane kızım var. 32 yaşındayım aynı zamanda çalışıyorum. Takımla birlikte ilk seferinde 85,5 kilodan 61,8 kiloya indim. Arkasından hamile kalıp 83 kiloyla doğum yaptım. Ve geçen hafta en son 63,4 kiloydum. Seninle tanışmadık. Ben kendimi tanıttım sende bana bu şekilde kendini tanıtırsan sevinirim.

Gelelim menüne. Menün hiç ama hiç olmamış çünkü çok sağlıksız. Öncelikle kahvaltısız asla ve asla güne başlama çünkü bu senin kilo vermeni engeller. Kahvaltını ne kadar erken ve sağlam yaparsan günün o kadar güzel geçer ve metabolizman hızlı çalışır. Sen öğleye kadar hiç bir şey yememişsin. Öğle yemeğinde diyette olmaması gereken bir şekilde az da olsa yağda kızarmış sebzeler yemişsin. Ara öğünlerin yok. Akşam yine karbonhidrat ağırlıklı olmuş. Yani hem sağlıksız hem seni doyurmayan bir şekilde beslenmişsin. Su çok az olmuş. Üzerine sporda olmayınca günün çok kötü geçmiş. Eğer suyu bardakla sayıyorsan gün de en az 10-12 bardak su içmen lazım. Bunu sakın unutma.

bu hafta beni de kötü sonuç bekliyor
ama bugünden sonra kaçamak yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…