Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

YaZdığın iyi oldu canım. Ben olmaZsa oyle yapayım. Ayy yeni artıda kilom 85 çıkmaz inşallah.

ayrıca mutfak tartısı almanı öneririm.diyet yapan biri için bence gerekli.yemeği ne kadar yediğini porsiyonu doğru hesaplmanı sağlıyor.bazen 1 porsiyon diye 2-3 porsiyon yiyebiliyoruz.ben peyniri,omleti,yemeği daha doğrusu yediğim her şeyi tartıyorum.evdekiler ne kadar takıntılısın diye dalga geçiyolar ama bu sayede daha kontrollü oldum.kızlar hepinize öneririm

ayrıca mutfak tartısı almanı öneririm.diyet yapan biri için bence gerekli.yemeği ne kadar yediğini porsiyonu doğru hesaplmanı sağlıyor.bazen 1 porsiyon diye 2-3 porsiyon yiyebiliyoruz.ben peyniri,omleti,yemeği daha doğrusu yediğim her şeyi tartıyorum.evdekiler ne kadar takıntılısın diye dalga geçiyolar ama bu sayede daha kontrollü oldum.kızlar hepinize öneririm

Ahh canım ben bunu hiç düşünmemiştim. Teşekkür ederim önerin için.

Nasıl yani ben yokum listede? Anlamadım?

Ebru'cum listede var ama kendi telefonundan kendi adini goremiyor.
Cok ilginc..:KK66:
Benim telefonda da adım kırmızı renkte gorunuyor.:))
Hatta Burcu'ya niye beni kırmızıyla yazdın demistim.:KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ebru'cum listede var ama kendi telefonundan kendi adini goremiyor.
Cok ilginc..:KK66:
Benim telefonda da adım kırmızı renkte gorunuyor.:))
Hatta Burcu'ya niye beni kırmızıyla yazdın demistim.:KK66:

Ben de adımı göremiyorum :))

O zaman KK nın mobil uygulamasını kullanmayın. Normal bağlanın telefondan. O zaman daha ayrıntılı görürsünüz siteyi. İkinizin adı da var listede. Sizin telefonlarda problem var sanırım.

O zaman KK nın mobil uygulamasını kullanmayın. Normal bağlanın telefondan. O zaman daha ayrıntılı görürsünüz siteyi. İkinizin adı da var listede. Sizin telefonlarda problem var sanırım.

Hayır canım telefonum da bir arıza yok. Gayet iyi çalışıyor. Bence kk mobilde sorun var. Iphone lara tam uyumlu yapamamışlar demekki. Hep ıphonelarda aynı hatayı verdiğine göre.

siz böyle diyince bende uygulamadan baktım benimkinde hiç bi sorun yok herkes normal görünüyor.telefondan kaynaklı bişey herhalde

Neden telefonundan olsun. Baska uygulamalarda sorun yasıyor muaun. Ben sadece kk mobilde sonuçlar yazılırlen sorun yasıyorum. Kk mobil cok yeni. Bence üstünde çalışılması gerekiyor.

Dijital bir tartı alman lazım bence. Artık eskisi kadar zor bulunur bişey değil. Şöyle uygun fiyatlı bişey al. O zaman daha iyi motive olursun. Keşke en baştan alsaydın. Listeyi de bu hafta çok olumsuz etkilediniz. Yukarda senin için bir soru sormuştum cevabını göremedim? Geçmişi okuyorsun dimi?

Evet gelelim karakutuyı açmaya neden kilo aldım. Hep şu kurabiyeler yüzünden. Misafirler için yaptığım kurabiyelere dayanamadım yedim. Ve ikinci neden de sporu gecen haftalara göre azalttım. Normalde sabah 05.30 da kalkıp yürüyordum. Ama bu hafta pek yapamadım bunu. Reglim de yaklasıyor. Haftaya olacagım. İçimde bir canavar var. Kendimi kontrol etmem lazım. 1 kilo versem çokk önemli. İnşallah ben de sizler gibi 60 ları görebilirim.

ebrucum selam ben zeynep
takıma geri dönmek istiyorum bu mümkün mü acaba.
çünkü bıraktığım yerdeyim
almadım ama veremedim de
o yüzden yaza kadar biraz daha vermeliyim
takımda yer varsa dönebilirmiyim

Hayır canım telefonum da bir arıza yok. Gayet iyi çalışıyor. Bence kk mobilde sorun var. Iphone lara tam uyumlu yapamamışlar demekki. Hep ıphonelarda aynı hatayı verdiğine göre.

Hee heyyyy kızlar anladım neden göremediğimizi çözdüm ☺️☺️☺️ uzun iletilerin alt kıSımlarını okumak için iletinin üstüne basılı tutmak gerekiyor. O zaman basılı tutulan ileti tam ekran oluyor ve bütün yazı okunuyor. Yani sorun yok.

Neden telefonundan olsun. Baska uygulamalarda sorun yasıyor muaun. Ben sadece kk mobilde sonuçlar yazılırlen sorun yasıyorum. Kk mobil cok yeni. Bence üstünde çalışılması gerekiyor.

telefondan kaynaklı derken iphone olmasından dolayı demek istemiştim canım çünkü sadece ikinizde böyle bi sorun oldu ikinizinde iphone.

Menüm

Sabah 08.00
2 tb ekmeği
2 haşlanmış yumurta

Öğlen 12.30
Havuc corbası
1 porsiyon patlıcan musakka
5 kaşım pilav
1 portakal

Akşam 18.30
1 but tavuk
2 tb ekmeği

Su 2 litre oldu
44 dakikada yürüyüş yapacağım.

SABAH 08
1 dilim peynir
1 kızarmış kepekli ekmek
2 siyah zeytin

ÖĞLE 12
2 dilim kızarmış kepekli ekmek
1/2 peynir
1 salatalık

ARA 16:30
1 elma

AKŞAM 19
1 tabak kabak yemeği
1 tabak yoğurt
1.5 dilim kepekli ekmek
1 yeşil zeytin

ARA 20:30
1 sütlü salep
2 kare parça bitter
2 kabuklu yer fıstığı

2 lt su

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sabah(10.30)

1 haşlanmış yumurta
çok az tulum peyniri
çok az süzme peynir
4 küçük parça sucuk
1 dilim tb ekmeği
1 yk pekmez
2 ceviz
yeşil çay

öğle(14.00)

1 hamburger
1 bardak şeftalili ice tea

akşam(17.30)

5 yk ıspanak yemeği
2 yk yoğurt
1 yk bulgur pilacı

2,5 litre su
25 dk tempolu yürüyüş

Bende fotograf paylasamiyorum ve paylasilani goremiyorum.
Zamanla duzeltirler sanirim.

Evet gelelim karakutuyı açmaya neden kilo aldım. Hep şu kurabiyeler yüzünden. Misafirler için yaptığım kurabiyelere dayanamadım yedim. Ve ikinci neden de sporu gecen haftalara göre azalttım. Normalde sabah 05.30 da kalkıp yürüyordum. Ama bu hafta pek yapamadım bunu. Reglim de yaklasıyor. Haftaya olacagım. İçimde bir canavar var. Kendimi kontrol etmem lazım. 1 kilo versem çokk önemli. İnşallah ben de sizler gibi 60 ları görebilirim.

Cnm istersen bir saat ayarliyalim ayni ayna sporumuzu yapip paylasalim burada.:KK66:

X