Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

buraya başladığımdan beri 9 kilo vermişsim.burdan öncede 8 kilo vermiştim.toplam 17 kilo oldu inanamıyorum :KK52::KK52::KK52:. 3-4 ay önce bu kiloya gelebileceğime inanmazdım çokta zor bişey değilmiş gitti işte kilolarr :)))

Sağol canım ben de seni tebrik ederim :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende teşekkür ederim. :)

Ozlemler tebrikler cok guzel sonuclariniz..:KK66:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

teşekkürler özlem. :KK1:

buraya başladığımdan beri 9 kilo vermişsim.burdan öncede 8 kilo vermiştim.toplam 17 kilo oldu inanamıyorum :KK52::KK52::KK52:. 3-4 ay önce bu kiloya gelebileceğime inanmazdım çokta zor bişey değilmiş gitti işte kilolarr :)))

Evet ya. insan inanamıyor. inşallah isteyen herkes sağlıklı bir şekilde görür o günleri. tebrik ederim bu arada seni. :KK31::KK34:

Arkadaşımla ders çalışmaya başlamadan önce bi yeşilçam filmi izleyelim dedik. "Ah Nerede"yi izlicez birazdan. :KK1: nostalji yapıcaz. :KK52: Tarık Akan var daha ne olsun. :KK16::KK53:

Arkadaşımla ders çalışmaya başlamadan önce bi yeşilçam filmi izleyelim dedik. "Ah Nerede"yi izlicez birazdan. :KK1: nostalji yapıcaz. :KK52: Tarık Akan var daha ne olsun. :KK16::KK53:
Bak aliklıma getirdin ben de izleyim dur :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende teşekkür ederim. :)

teşekkürler özlem. :KK1:

Evet ya. insan inanamıyor. inşallah isteyen herkes sağlıklı bir şekilde görür o günleri. tebrik ederim bu arada seni. :KK31::KK34:

inşallah canım çok güzel bir duygu en önemlisi insanın güveni yerine geliyor.hem sağlık için hem görüntü için o kiloların gitmesi şarrt.bu arada sağol tatlım :)) yakında sende istediğin kiloya ulaşıcaksın umarım

Hadi kizlar hedeflerimizi yazalim..:KK66:

Son düzenleme:
-2 kilo desem cok mu olur acaba.:KK66:

***13. TAKIM 356. ETAP***

Alsimi (70.5/69.3/1.2/%1.70)
edahafiz(80.7/82/-1.3/%-1.61)
Kelebekcim(81/82/-1/%-1.23)

OoOturtleOoO ( 99.4/98.6/0.8/%0.80)
ozzlleemm (64.3/63/1.3/%2.02)
Ozlem ( 80.4/79.7/0.23/%0.29) 353. Etapta izne ayrılan üyenin kilosu 3'e bölündü
pamuh(76.7/75.4/1.3/%1.69)

saengie(76.8/76.4/0.4/%0.52)

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.52

Kızlar aranızda hesap yapmayı bilen varsa eğer listemizi kontrol etsin lütfen. Liste bu şekilde. Kilo veren herkesi tebrik ediyorum. Özellikle iki Özlemi çok güzel kilolar vermişsiniz.

Edahafız ve kelebekcim sizlerden de hala neden kilo aldığınıza dair öz eleştiri yapmanızı bekliyorum. Yazdım ama cevap gelmedi ikinizden de?

Özlem senin için 2 kilo çok canım. Hedefin 1 kilo olsun. Fazlası olursa da sevinirsin. Ama makul hedefler koymak lazım.

Ayy maşallah cnm böyle devam eder inşallah

Bende 19.1verdim 11haftada yaklaşık bende.böyle olmaz diye düşündüm de devam ediyorum hala

tebrikler özlem. :nazar: :KK52: bireyselde derece gelir herhalde. :KK1:

sana da tebrikler özlem. :nazar: :KK9:

tebrik ederim hilal :nazar: :nazar:

havvacım anlattıklarına rağmen güzel bir sonuç. :nazar: dediğin gibi gel artık aramıza. :KK34:

İnşallah toparlicam cnm doncem bak bgn yazılanları hep okudum:))

Simdilik iyi gidiyor gibi bakalim.:)
1 haftadir ilac kullaniyorum.3 aydir bosyere ugrasmisim.keske ihmal etmeyip en bastan doktora gitseydim.:KK66:
Birazdan bildirim yapicam bende..:)

Keşke daha önce gidip sevkin hiç kırılmasaydi cnm ya

Kızlar aranızda hesap yapmayı bilen varsa eğer listemizi kontrol etsin lütfen. Liste bu şekilde. Kilo veren herkesi tebrik ediyorum. Özellikle iki Özlemi çok güzel kilolar vermişsiniz.

Edahafız ve kelebekcim sizlerden de hala neden kilo aldığınıza dair öz eleştiri yapmanızı bekliyorum. Yazdım ama cevap gelmedi ikinizden de?

Canım artıları hesaplamayı bilmediiimden kontrol edemedim ama eloisee izinde değil değil mi? Onu listeye eklememişsin dikkatimi çekti.

Selam kızlar dün çok yoğun olduğum için fazla mesaj yazamamıştım. Bugün biraz uyudum şimdi aranızdayım:KK9:

Ayy maşallah cnm böyle devam eder inşallah

Bende 19.1verdim 11haftada yaklaşık bende.böyle olmaz diye düşündüm de devam ediyorum hala

İnşallah toparlicam cnm doncem bak bgn yazılanları hep okudum:))

Keşke daha önce gidip sevkin hiç kırılmasaydi cnm ya

11 haftada 19 kilo süper canım senide tebrik ederim.bencede iyi yaptın devam etmekle

X