Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

teşekkür ederim ebrucum inşallah yaza bu işi kökünden çözmüş olacağım. :KK16:

canım ben üniversite için şehir dışındayım, seçimler için geldim eve. babamın doğum günü için de çok teşekkür ederim. :KK31:
İnşallah canım benim sana güvenim tam. Yaza hedefine ulaşacağına inanıyorum. Bu arada hep benim hastalık zamanlarıma denk geldi. Seninle de çok iyi tanışamadığımız için hakkında çok şey bilmiyorum. Mesela kaç yaşındaydın? Hangi üniversite de okuyordun? Merak ettim tabii sakıncası yoksa :KK34:

Bugünkü menüm:
08.30:
1 yumurta
1 dilim light ekmek

12.30:
1 kase çorba
4 y.k. mantar (yağsız)
salata
1 dilim light ekmek

15.00:
4 y.k. bulgur salatası

18.00:
5 y.k. mantar(yağsız)
Salata
1/2 kase yoğurt
2 dilim light ekmek

20.00:
1 kivi
1 muz

1 saat aerobik
1.5 lt su+ 3 bardak çay+ 1 kupa bitki çayı

Bugün su fazla içemedim evde olmadığım için :KK50:
Ancak oturmada o kadar pasta börek vardı salata dışında hiçbirine dokunmadığım için kendimi kutluyorum :KK9:
Hilal' cim menülerin hep çok güzel. Kaçamak yapmadığın içinde kocaman kocaman tebrikler. Eğer akşam çok acıkmıyorsan o akşam ki meyveleri yemesen daha güzel kilo verirsin. Diyetisyen söylediği için çok karışmak istemedim ama istersen böyle bir dene. Çünkü daha iyi sonuç alacaksın. Bu arada seninle ortak yönümüz çok gibi. Yaşadığın şehirde 6 yıl yaşadım. Üniversiteyi orda okudum. Hatta tıp fakültesinde 3 yıla yakın çalıştım. Sende doktormuşsun. Hangi hastanedesin? Açıktan yazmak istemezsen özelden yazabilirsin. :KK34:

Tesekkür ederim simdi dikkat etmem icin daha cok yük bindi sirtima.

Tebrik ederim ebrucum hem mezun olduktan sonra aylar gecmesine ragmen kilonu asagi yukari koruyabildgn ve gzl kilo verdigin icin

Tebrik ederim canim, ebru hata oldgnu 2.oldugunu söyledi ama ne farkeder önemli olan artik 3lü rakamdan ikiliye düsmen. Kocaman tebrik ediyorum helal olsun sana :)
Çok teşekkürler canım benim. :KK16:

Kizlar ben 2hafzadir yani iyice derdim basimdan astigindan beri sürekli ruhumu doyurmak icin baska seylere veriyorum kendimi. Bu hafta kendimi yeni yemekler ve pastalar yaparak kendimi avutup jafami dagitmaya calistim. Evet biraz ise yaradi azcik stres atabildim ama bu sefer bugün 1.6kg artida olarak döndüm. Ondan önceki haftaysa sprekli mide bulantisi ve istahsizlik vardi ancak canim cektgi seyden yiyordum azda olsa ve kendimi sürekli yatmaya uyumaya vermistim, o hafta sabit kalmisti kilom.

Kisaca psikolojim kilo alip vermemi cok etkiliyor. Bir cözüm bulup kendimi arindirmaliyim. Yoksa bu hidisat iyi dgl.
Cok zor bir dönem geciriyorum. Bu dönemi en az hasarla atlatabilmeye calismakiyim. Hasara kilo almakda dair. Desteginizle kilo verecegim insallah.

Benim icin dua edin kizlar hersey yoluna girsin ve ailemin rizasi ile sevdigime kavusayim :KK43:
Tatlım hakkında hayırlısı olsun ama üzme artık bu kadar kendini. Herşey olacağına varır. Ayrıca kendini diyete motive et. İnsanın morali bozukken daha az yemesi lazım. En azından benim öyle olur. Belki bu diyet işi kafanı dağıtmanı sağlar.

Günaydın 13.takımın güzel hatunları. İnşallah 2014 yazında en güzel elbiselerimizle salına salıan gezineceğiz. :)

Sercecik adını bilmiyorum. Allah yardımcın olsun gönül sızısı başka bişeye benzemiyor. Allah çareaini versin. Tez zamanda inşallah.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Hadi bakalım Gönül yaza hepinizi incecik görmek istiyorum. :KK16:

Evet sabah kalmadı ama bugün izinliyim kendime uyuma ödülü verdim :) arkadaslar takıma deneme süreci için alındım galiba :) kendimi tanıtayım 1.64 boyum kilom 82..hazirana düğünüm var :) mart 2 de başladım diyet spor olaylarına başladığımda 89 dum..bakmayın 25 günde 7 kilo gittiğine asıl mesele bundan sonras :-S
Hoşgeldin canım aramıza. İsmim Ebru. Takım kaptanıyım. Konya' da yaşıyorum. İki tane kızım var ve aynı zamanda çalışıyorum. İnşallah düğüne kadar ideal kilona ulaşırsın burda bizimle birlikte.

Hoşbulduk hilal hanım :) bende memurum 28 yaşındayım kuran kursu hocasıyım..yıllarım yatılı kurslarda geçti memuriyet öncesi..kilo almak vermek çok önemli degildi hep karbonhidratlı beslendik az haraket derken zaten kilolu olan bünyem dahada coştu :) sonra atamam oldu tek yaşamaya başladım ipin ucu kaçtı gelsin pizzalar gitsin etli ekmekler :)
Etli ekmek derken :KK9: Konya' yla alakan var mı?

Sercecik dayan canım Allah büyüktür bu arada hepinize günaydın hastaneye geldim kan aldırdım çocuk yeni başlamış kolumu mahvetti Nerdesiniz sağlıkçı arkadaşlarım :)))) beterimiz bu ağrı kızlar aranızda zayıflama iksiri falan uygulayan varmı kiraz sapı sabah kalktığında sıcak su içme falan şimdiden teşekkür ederim canlarım :)))

Yok canım. Öyle iksirlere felan inanmayan bir takımız biz. Tek iksirimiz sağlıklı beslenmek :KK34::KK76::KK8:

günaydın kızçeler bugün tekrardan bir milat yapıyorum ve diyete başladım biraz zorlanabilrim ama yinede dikkat edip 55 hedefliyorum bakalım En Büyük KK
Hadi bakalım Burcu. Yarışalım mı seninle ?

Adım eda :) bilmiyorum çok az kaldı düğüne tombik bi gelin olmak istemiyorum :)
Emin ol kimse tombik bir gelin olmak istemez. O nedenle iyice hırs yapıp düğüne kadar inebileceğin en az kiloya in bence. Çünkü insan o günü hayatı boyunca bir kez yaşıyor.

Bizim ki bi zamanlar Şişmanmış gayret edip 5 ayda 17 kilo vermiş ya bendende beklentisi büyük bilmiyo ki kadınlar be erkeklerin metobolizması farklı :)
Erkeklerin metabolizması farklı ama diyet yapan erkeğede çok rastlanmaz. Onların iradeleri daha zayıf bu konuda. Nişanlını tebrik etmek lazım canım. :KK9:

Acaba telefondan girdiğim için mi göremiyorum ki :KK43:

Normal düzenim bu degil ama bugün yediklerimi yazarak başlayayım :)

10 da kalktım büyük bi bardak sirkeli su içtim yarım saat sonra
1 domates
2 tam bugday ekmegi
4 zeytin
2 yumurta çok az tereyagıyla yapılmış
1 tk tulum peyniri
1 tk acı sos

*uzun zamandır böyle yemiyodum acayip doydum muhtemelen akşamüstü hafif bişeyler yiyip günü kapatırım..bide pilates hocama sözüm var 3 lt suyu zorda olsa tamamlamaya çalışıyorum :))
Menün sirkeli su haricinde gayet güzel. O sirkeli suyu içme lütfen. Sonra midene zarar vermesin. O olmadan da zayıflayabilirsin.

Emin ol kimse tombik bir gelin olmak istemez. O nedenle iyice hırs yapıp düğüne kadar inebileceğin en az kiloya in bence. Çünkü insan o günü hayatı boyunca bir kez yaşıyor.

Erkeklerin metabolizması farklı ama diyet yapan erkeğede çok rastlanmaz. Onların iradeleri daha zayıf bu konuda. Nişanlını tebrik etmek lazım canım. :KK9:

Menün sirkeli su haricinde gayet güzel. O sirkeli suyu içme lütfen. Sonra midene zarar vermesin. O olmadan da zayıflayabilirsin.

Öyle mi diyorsun. Bende sirkeli su içeyim diyorum da hep unutuyorum.

bugunkü menüm;

08:00 bir tabak nestle tahıl gevreği biraz süzme peynir

09:40 bir ayran

10:30 bir paket mavi yeşil lıght kraker

12:30 2 kepek ekmekli süzme peynirli domatesli sandviç 4-5 dilim salatalık

15:30 bir ayran

17:30 bir tabak mercimek çorbası bir tabak yoğurt

20:00 3 adet ceviz bir tabak salata

Hoşgeldin canım aramıza. İsmim Ebru. Takım kaptanıyım. Konya' da yaşıyorum. İki tane kızım var ve aynı zamanda çalışıyorum. İnşallah düğüne kadar ideal kilona ulaşırsın burda bizimle birlikte.

Etli ekmek derken :KK9: Konya' yla alakan var mı?

Hoşbuduk:) 3 yıldır Aksaraydayım buranın konyadan farkı yok etli ekmek sevdalısı herkes :)

bugunkü menüm;

08:00 bir tabak nestle tahıl gevreği biraz süzme peynir

09:40 bir ayran

10:30 bir paket mavi yeşil lıght kraker

12:30 2 kepek ekmekli süzme peynirli domatesli sandviç 4-5 dilim salatalık

15:30 bir ayran

17:30 bir tabak mercimek çorbası bir tabak yoğurt

20:00 3 adet ceviz bir tabak salata

afiyet olsun :nazar::KK9:

Menüm :)
9:30 tam bugday ekmegi ve köy peyniriyle yagsız tost
1 kupa bitki çayı

11:30 bi kase yogurt
14:bi tatlı tabagi diyet sebze yemegi
Bi kase yogurt
Bi dilim bugday ekmegi

16: bi kase yogurt
18:bi tatlı tabagi diyet sebze yemegi
2 k yogurt
1 etimek

Şimdilik 1,5 lt su ve bi saat yürüyüş

valla ebrucum iradem sifir bugun borek filan yedim tutamiyorum kendimi su regl donemini bi atlatam bu ay cok agir geciyo bas agrisi mide bulantisi filan sonra bi ayar cekicem kendime

zeynepcim ben takım kaptanı değilim. kaptanımız laydline, yardımcımız burcugncy ben sadece sıradan bir üyeciğim. :KK1: burada bütün üyeler birbirlerinin menülerine yorum yapar. dün tek ben yorum yaptığım için göze battım sanırım. yeniler daha tam ısınamadı, eskilerin de işi var herkesin üst üste geldi. olsalar daha çok yorumlama olurdu. umarım bir an önce gelirler. :KK31:

biliyorum biliyorum ama bi an öyle hissettim ondan dedim hem kötü niyetle demedim sonuçta böyle böyle iradeyi öğrenicem :KK16: bi de şey sanırım ben ilk katıldığımda yazan sen olunca öyle kazındın aklıma :KK1: arada dersem kızma olurmu

Son düzenleme:
bugün çok yoruldum bu okul benim kanımı emiyor :KK53: şimdi 4 gün 8'de dersim var şaka gibi,, okulda olucam akşama kadar ne yesem derdine düştüm,,

Bugünkü menüm

Sabah 09.25

10 adet zeytin
1 adet haşlanmış yumurta
bol salatalık
kibrit kutusu kadaaar peyniir

Öğlen 14.00

1 paket eti form limonlu

Akşam 17.15

ton balığı
bol salatalık

aslında 17.15 ten sonra yemicektim ama regl oldum ve bayılıcam sandım bi kötü oldum,,, 18.45 te küçük meyveli yoğurt yedim :26:

+1.5 litre su +30 dk egzersiz

bugün çok yoruldum bu okul benim kanımı emiyor :KK53: şimdi 4 gün 8'de dersim var şaka gibi,, okulda olucam akşama kadar ne yesem derdine düştüm,,

Bugünkü menüm

Sabah 09.25

10 adet zeytin
1 adet haşlanmış yumurta
bol salatalık
kibrit kutusu kadaaar peyniir

Öğlen 14.00

1 paket eti form limonlu

Akşam 17.15

ton balığı
bol salatalık

aslında 17.15 ten sonra yemicektim ama regl oldum ve bayılıcam sandım bi kötü oldum,,, 18.45 te küçük meyveli yoğurt yedim :26:

+1.5 litre su +30 dk egzersiz

zeynep okulun yemekhanesinde öğlen yemek olmuyor mu? ders saatin falan mı tutmuyor? öğlen yemek yiyebilsen keşke. :26:

Son düzenleme:
z

zeynep okulun yemekhanesinde öğlen yemek olmuyor mu? ders saatin falan mı tutmuyor? öğlen yemek yiyebilsen keşke. :26:

tabii ya ben bunu neden düşünmedim :KK1: ben hep okul dışında fast food yemeye alışık oldugumdan sıcak yemek aklıma gelmedi :KK1: tamamdır :KK34:

Menüm :)
9:30 tam bugday ekmegi ve köy peyniriyle yagsız tost
1 kupa bitki çayı

11:30 bi kase yogurt
14:bi tatlı tabagi diyet sebze yemegi
Bi kase yogurt
Bi dilim bugday ekmegi

16: bi kase yogurt
18:bi tatlı tabagi diyet sebze yemegi
2 k yogurt
1 etimek

Şimdilik 1,5 lt su ve bi saat yürüyüş

afiyet olsun :nazar: :KK9: etimek dediğin etimek tatlısı değil demi, kızarmış ekmek? eğer öyleyse iyisin. :KK31:

Bugünkü Menü

Sabah 08.00
1 adet poğaca-mecbur kaldım :KK43:
Aslınsa normalde 2 poğaca ile doyuyorum ama sadece 1 tane yedim.

Öğlen 12.00
Sebzeli ciğer.
5 yk bulgur pilavı
Şekerpare varsı yemedim :)

Akşam 18.30
2 adet haşlanmış yumurta, taze nane ve maydanoz ve 5 tane de cevizi yoğurtlu olarak yedim.

Yarım saat yürüyüş, 2 litreye yakın su.

Bugünkü Menü

Sabah 08.00
1 adet poğaca-mecbur kaldım :KK43:
Aslınsa normalde 2 poğaca ile doyuyorum ama sadece 1 tane yedim.

Öğlen 12.00
Sebzeli ciğer.
5 yk bulgur pilavı
Şekerpare varsı yemedim :)

Akşam 18.30
2 adet haşlanmış yumurta, taze nane ve maydanoz ve 5 tane de cevizi yoğurtlu olarak yedim.

Yarım saat yürüyüş, 2 litreye yakın su.

afiyet olsun, poğaça dışında iyi. o da zaten mecburiyettenmiş. :nazar::KK9:

merhabalar dün de yazmıştım bugün pikniğe gittim o yüzden bildirim yapamadım kusura bakmayın. bugünkü menüm pikniğe gittiğim için biraz fazla oldu :KK17:

sabah kahvaltısı yapmadım
öğlen bir tavuk pirzola 3 kanat salata ve patlıcan salatası yedim
akşam altı gibi de sucuk ve iki dilim ekmek yedim sanırım sucuk biraz bozdu :KK17:
arada bir de çekirdek kola yaptım ama çekirdeği çok az yedim

spor olarak da voleybol yakan top aşırı derecede yürüyüş ve deniz bisikleti sürme gibi aktiviteler yaptım yediklerimin bir kısmını yakmışımdır umarım ama çooooookkk yoruldum

yememek için mangalı ben pişirdim malum mangal başında olan her daim aç kalır :KK9::KK9::KK9:

X