Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bakalım haftaya tahlil sonıuçlarımı alayım da belki doktor beni diyetisyene yönlendirir.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba hoşgeldin Gönül.1 haftadır şehir dışındaydım internete giremedim o yüzden yeni tanışabiliyoruz:))Ben Özlem 25 yaşındayım bu grupla birlikte yaklaşık 2 ayda 7 kilo verdim hedefime az kaldı.eminim ki sende bizimle birlikte hedefine sağlıklı bir şekilde ulaşacaksın.

sabah(10.00)

biraz süzme peynir
4 zeytin
1 dilim tb ekmeği
1 yk salça
yeşilçay

öğle(13.00)

3 yk yulaf
10 badem
5 fındık
biraz kuru meyve(elme ve üzüm)
1 bardak yarım yağlı süt

akşam(16.30)

4 yk kabak yemeği
2 yk yoğurt

ara(19.00)

2 yk yulaf
yarım bardak yarım yağlı süt
5 badem
çok az kuru elma

bol bol su içtim
spor yok

bu hafta diyet dışına çıktığım için tekrar toparlamaya çalışıyorum. eski düzenime dönmek biraz zor olucak gibi çünkü bugün çok acıktım.ama kararlıyım diyete tam gaz devam.1-2 güne regl olucam o da olup bitse çok rahatlicam

Hoşgeldin özlemcimm 💗 paylaşımlarını özledim yokluğunu hissettim 😊 evinden uzak kalınca ister istemez düzeni bozuluyor insanın ama toparlarsın sen...menün de gayet güzel.. Bu arada bişi sorucam yukaf dediğin yulaf ezmesimi benim acilen tok tutan birşeye ihtiyacım var da okuldan gelince kurt gibi acıkıyorum sonrada akşam fazla kaçırıyorum

bende sizi çok özledim canım.dün akşam geldim aslında ama anca fırsat bulup yazabildim.bundan sonra uzak kalmam inş.evet canım yulaf ezmesi her markette var ben eti lifalif alıyorum genelde. çok tok tutuyor ama tek başına tadı pek güzel değil benim yaptığım gibi karıştırırsan lezzetli oluyor seversin diye düşünüyorum.Ebru sana ara öğün yapmanı tavsiye etmiş bencede haklı.öğlen akşam arası biraz çiğ badem fındık gibi şeyler yersen akşam yemeğinde daha kontrollü olurdu

patates dışında güzel canım.bisküvileri görmezden gelıyorum :))daha sağlıklı atıştırmalıklar bulundur yanında

Mrb canım çok memnun oldun. Maaşallah sana. Allah isteyin kiloya ulaşmayı nasip etsin inşallah. Ben de bir haftada alıştım bu takıma. İnşallah istediğimiz kiloların sevincini hep birlikte yaşarız :)

İyi akşamlar 13. Takımın güzel hatunları. Bugün cok yoruldum. Hatta şu an yataktan yazıyorum. Kahvaltım sağlıklı olmadı ama sonraki öğünler toparladım.

08.00 kahvaltı simit ve bir adet üçgen peynir

12.30 öğle yemeğinde sadece salata yedim. 2 normal kase kadar

20 dakika kadar da acık havada normal yürüyüş yapabildim.

18.00 aksam yemeğinde de 1 kase türlü ve 1 kase salata

2 litre kadar su içtim. Aralarda da kabak çekirdeğimin kalanını bitirdim. Bir avuç içi kadar. Kavrulmuş kabak çekirdeği idi. Ama bundan sonra kavrulmamış kuruyemişlerden alacagım. Aa bu arada öğleden sonra 1 adette baklava yedim. Unutmuştum. ☺️

45 dk yürüyüş yaptım :) aslında gittiğim yolu hep 1 saatte tamamlıyordum bugün 45 dk sürdü :) demek ki hızlanmışım artık
Yürüyüş süper olmuş Hilal. Tebrikler

Krem peynir, patates ve eti burçaklar olmamış canım. Yarın daha güzel menü bekliyorum senden. Sporun güzel olmuş tebrikler

Hoş geldin canım. Sen giderken ben yoktum kaçırmışım. Hayırdır neden uzaktasın evden? Yarın umarım güzel bir bildirim olur. Çok etkilemez listeyi

Menün çok güzel afiyet olsun. Ama eski menülerine göre biraz kalabalık.

Nesfit yiyebilirsin Beste. Ben daha önce sabah ve akşam tüketiyordum. Sonuç gayet güzel oluyor. Evde yemek olmadığı zamanlar büyük bir kurtarıcı.

Kahvaltın hiç olmamış Gönül. Öğle iyi gibi görünüyor burdan ama sadece salata yemek çok sağlıksız. Akşam ki türlünün içinde ne vardı? Ayrıca önceden de söylemiştim. Yiyeceğin kuruyemişlerin kavrulmamış olması lazım. Baklava ise berbat olmuş. Yarın daha düzenli ve sağlıklı bir menü bekliyorum senden.

biraz gezmeye gittim bursaya :)) akraba,arkadaş ziyareti yapıp döndüm.bugün tartıldım artıda değilim.yarında listeyi etkilicek bi sonuç olucağını sanmam.eskiye göre kalabalık bi menü farkındayım canım( tekrar eski düzenime dönmeye çalışıyorum ve bugün çok acıktım özellikle canım çok tatlı istedi o yüzden 7de de bişeyler yedim ama olabildiğince dengeli tutmaya çalıştım.yarından itibaren daha iyi olurum inşallh

Ohhh ne güzel yapmışsın. Arada bir böyle ziyaretler iyi gelir insana. Ben sana güveniyorum en kısa zamanda düzenlersin listeni. Çünkü takımdaki en iyi menülerden birisi senin menüler.

ebru,beste ve gönül dışında niye bu akşam kimse girmiyor kızlarrrr neredesinizz ??
Sorma canım takımın durumu şimdilik çok kötü görünüyor. Kimseciklerin uğradığı yok. Gelenlerde kopuk kopuk menü yazıp çıkıyor. İki akşamdır gelebiliyorum sanırım tam zamanında geldim yoksa durum vahim bir hal alacaktı. İnşallah en kısa zamanda eski aktif halimize döneriz. Çok yoğun olmama rağmen sık sık gelmeye çalışıyorum.

Bursada okuyup uzun zaman orda kalınca çok özlüyorum gidip gezmk bana çok iyi geldi bu sefer uzunda kaldım.güvenini boşa çıkarmicam canım hiç merak etme kendimi kesinlikle salmadım 1 hafta ödül verdim diyelim :))
geçen hafta grup gayet iyiydi herkes bi sürü paylaşımda bulunuyordu ne olmuş anllmadım.Ebrucum senin geri dönüp el atman çok iyi olmuş en kısa zamanda aktif halimize döneriz sayende

Bugünkü menüm:
09.30:
1 yumurta
Yarım domates
Yeşillik
2 dilim light ekmek

13.30:
1 kase çorba
5 y.k. pırasa
Salata
1/2 kase yoğurt
1 dilim light ekmek

15.30:
1 dilim light ekmek
1 dilim peynir

18.00:
5 y.k. ıspanak üstüne sarımsaklı yoğurt
1 fırında tavuk but
salata
1 dilim light ekmek

20.30:
1 elma
1/2 kase yoğurt

2 lt su+ 2 kupa çay
45 dk yürüyüş

KıLar kilo bildirimi nasıl yapılıyor merak ettim. Sizden bir göreyim ben de yazacağım. Çok heyecanlıyım.

günaydın herkese

geçen hafta 102.5
bu hafta 99.4
fark 3.1
yüzdesi 3.02

geçen haftanın ödemide gittti sanırım bi sevindirik bi mutlu bişey oldum bi kaç gün gelemeyebilirim kızlar arkadaşımda kalıcam ıkı gündür telefondan girilmiyor telefondan girilirse gelirim

Son düzenleme:

Günaydın canım. 3 kilo vermişsin. Çok tebrik ederim. Yüzdeyi nasıl hesaplıyorsunuz.

Kilo bildirimi

Gecen hafta 65.5
Bugün 67.1
Fark 1.6kg arti

Herkesten özür dileyerek ebrucum beni izine ayirirmisin bugün listede olmayayim. Zaten 2hafta sonra mecburi olarak izine ayrilacagim. 4hafta sonra listeye kilo verip girmeye cslisirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…