Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Peki teşekkür ederim. Nasıl yapıldığını anladım. Ancak bunu neden yapıyoruz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yarışma var onun için sıralama yapılıyor yüzdeler üzerinden haftalık grup ve bireysel sıralama yapılıyor 11:30a kadar bildirim yapıyorsun sonra listeler açıklanıyor senin ilk haftan mi burda

Yarışma var onun için sıralama yapılıyor yüzdeler üzerinden haftalık grup ve bireysel sıralama yapılıyor 11:30a kadar bildirim yapıyorsun sonra listeler açıklanıyor senin ilk haftan mi burda

Evet canım ilk haftam. Bir kilocul verdim. Şimdi onu paylaşacağım. ☺️

Kilo Bildirimi

Geçen Hafta: 83
Bugün: 82
Fark: 1 kilo
Yüzde: 1.29

Bu hafta 1 kilo oldu bhaftaya hedefim 2 kilo inşallah 😊

Kilo Bildirimi

Pardon yüzde 1.20 olacaktı.

Herkese günaydınlaaaar :KK3:

Geçen hafta: 70.1
Bu hafta: 69.5
Fark: 600 gr.
Yüzde: 0.86

Sonunda 60 lar. :KK37: Rabbim 50 leri görmeyi de nasip etsin. :nazar::nazar::nazar:

merhaba arkadaşlar ben de az önce bu takıma katıldım 79 kg yım 15 kilo vermem lazım çok azimliyim vereceğiz bu kiloları gün içinde paylaşımlar yapıyor muyuz kaydım alındı mı şimdiden teşekkürler.

merhaba arkadaşlar ben de az önce bu takıma katıldım 79 kg yım 15 kilo vermem lazım çok azimliyim vereceğiz bu kiloları gün içinde paylaşımlar yapıyor muyuz kaydım alındı mı şimdiden teşekkürler.

pamuh hoşgeldin aramıza. :KK19: ben özlem 2.5 ay önce takıma katıldım ve burada şimdiye kadar 10.2 kg verdim. takım kaptanımız laydline yardımcımız burcugncy ama şu aralar ikisi de yoğun ilk fırsatta koşuyorlar ama buraya. sende kendini tanıtırsan sevinirim. birazdan sana takımımızın kurallarını yapıştırıcam. aklına takılan her şeyi sorabilirsin. :KK34:

13.TAKIM KURALLARIMIZ

1) Her Cuma saat 11.30 akadar kilo bildirimlerimizi yapıyoruz. Mazereti olmadan kilo bildirimine geçkalan yada yapmayan arkadaşlar sadece o hafta izinli gösterilir. Tekrarlanmasıhalinde diskalifiye olunacaktır.

2) Her gün öğünlerde yediğimiz yiyeceklerimizi ve o gün yaptığımız aktiviteleriyazarak hem kendimizin hem de arkadaşlarımızın yorumuna sunmak gerekir.

3) Kendimize karşı sorumluluklarımız olduğu gibi arkadaşlarımıza karşıdasorumlu olduğumuzu unutmayarak, onların yazmış olduklarına da cevap yazmakgerekir. Bunun içinde topikte son yazmış olduğunuz yazıdan itibaren geçmişikontrol ediniz. Böylelikle arkadaşlarınızın paylaştığı bilgileri yada sizlereverdiği cevapları görme şansınız olacaktır ki bu sayede bol bol sohbet edebiliriz.

4) Her gün en az 5 mesaj yazma kuralımız vardır. Bu kurala uyulmadığı taktirdeilk hafta uyarılarak sonraki hafta izinli yazılacaktır. İstediği zaman izindendönülebilir fakat tekrarı olduğu taktirde diskalifiye olunacaktır.

5) Burası paylaşıma açık bir topiktir. Gün içerisinde öğrendiğiniz bilgileriburada paylaşabilirsiniz.

6) Takıma yeni gelecek üyelerimize 3 hafta deneme süresi verilir, paylaşımı iyiolursa 3 haftanın sonunda listeye alınır.

7) 3 hafta arka arkaya kilo veremeyen üye diskalifiye olacaktır.

8 ) Kardeş takımımız 9. Ve 14. Takımdır. Fırsat buldukça onlara ziyarette bulunupyaptıklarıyla ilgili bilgi
alışverişinde bulunulabilir.
Yukarıda belirtilen kurallarımız ( 8. madde hariç) uyulması gereken zorunlukurallarımızdır. Ama şu bir gerçek ki zorunluluktan değil istediğimiz içinbunları yapmamız gerektiğine inanıyorum. Amaç sadece birbirimizin yediğineiçtiğine yorum yazmak yada kendi yediğimiz içtiğimizi yazmak değil, asıl amaçbunları yaparken birbirimizi nasıl motive ettiğimiz, nasılyüreklendirdiğimizdir. kimse düşünmesin ki ''ben karşımdakinin yediğine,içtiğine cevap yazarsam ne değişir'' diye. Eğer yazılan yürektense karşımızdakikişi bunu zaten anlayacaktır emin olun. Su içemiyorum diyen arkadaşımıza suyusevdirebilmek yada içmesini sağlayabilmek, ara öğünlerini yapmayan, yadaöğünlerinde kendini fazla yemekten alamayan arkadaşlara yardımcı olunarakbunları başararak da aslında bir zafer kazanılabilir. Burada hepimiz arkadaşızve bir amaç için buradayız. Bu amacımızı yerine getirirken yalnız olmakistemediğimiz için, motivasyona ihtiyacımız olduğu için buradayız. yoksa kimseburada olmaz, herkes evinde kendi mücadelesini verirdi. Lütfen bu uzun vemeşakkatli yolda birbirimizi yalnız bırakmayalım, birbirimize destek olalım.

9. Her hafta belli bir hedef belirlenip %80 e yaklamazsanız diğer gruplara kendinizi rezil ediyorsunuz.
10. Devamlı kaçamak yapan kişilere ceza uygulamamız vardır.

bu kuralları okuduğunda eğer uyabileceksen ve devam etmek istiyorsan okudum-anladım şeklinde bir cevap yazman gerekiyor.

zamanında takımda bazı yasak yazmıştım sanırım tekrar yazmam gerekecek
1. cumadan 2 gün önce bulgur kuru fasülye nohut v.b şişkinlik yapan ve gaz yapan yiyecekler yenilmeyecek
2. asitli gazlı içecekler hazır meyve suları suları içilmeyecek(evde kaynattıklarınıza şeker koymayın çok güzel oluyo)
3. tatlı kek pasta börek çörek poğaça asla yenilmeyecek.
4. pirinç pilavı kızartma margarinli şeyler tüketilmeyecek(yemeklerinizi zeytinyağı ve tereyağ ile lezzetlendirin)
5. meyveler öğlen 3 ten sonra yenilmeyecek. metabolizma yavaşladığı için fruktoz yani meyve şekeri depolanmaya yatkındır. kan şekerini çok yükselttiği için vücuttan yağ değil k.hidrat yakar.
6. işlenmiş gıdalara çok yer vermeyin menülerinizde
7. 3 bardaktan fazla bitki çayı veya yeşilçy içmeyin folik asiti bağlar ve bağırsak tembelliği yapar
8. günde en az 30 dk spor yapın

Burcucum gelmişsin. serçe de izne ayrılmak istedi. baktım iyice azalıyoruz yeni üye davet ettim. sende bir ara etmemizi söylemiştin zaten, umarım yanlış bir şey yapmamışımdır. boy, hedef kilo falan sana veya ebruya yazılacaktı ama sen burdasın not edersin. :KK34:

Slm kızlar :KK16:

Bursada okuyup uzun zaman orda kalınca çok özlüyorum gidip gezmk bana çok iyi geldi bu sefer uzunda kaldım.güvenini boşa çıkarmicam canım hiç merak etme kendimi kesinlikle salmadım 1 hafta ödül verdim diyelim :))
geçen hafta grup gayet iyiydi herkes bi sürü paylaşımda bulunuyordu ne olmuş anllmadım.Ebrucum senin geri dönüp el atman çok iyi olmuş en kısa zamanda aktif halimize döneriz sayende
Çok iyi etmişsin canım. Kendini bırakmaman da iyi olmuş. Her şey üst üste geldi canım yoksa bırakıp gitmezdim takımı böyle ama yinede herkes çok güzel idare etti. Bu halimize bile şükür. Burcu sağolsun çok aratmadı yokluğumu :KK16:

Bugünkü menüm:
09.30:
1 yumurta
Yarım domates
Yeşillik
2 dilim light ekmek

13.30:
1 kase çorba
5 y.k. pırasa
Salata
1/2 kase yoğurt
1 dilim light ekmek

15.30:
1 dilim light ekmek
1 dilim peynir

18.00:
5 y.k. ıspanak üstüne sarımsaklı yoğurt
1 fırında tavuk but
salata
1 dilim light ekmek

20.30:
1 elma
1/2 kase yoğurt

2 lt su+ 2 kupa çay
45 dk yürüyüş
Harika bir menü olmuş afiyet olsun ama su az olmuş. En az 2,5 lt.

Günaydınlar.

Günaydın canım :KK16:

günaydın herkese

geçen hafta 102.5
bu hafta 99.4
fark 3.1
yüzdesi 3.02

geçen haftanın ödemide gittti sanırım bi sevindirik bi mutlu bişey oldum bi kaç gün gelemeyebilirim kızlar arkadaşımda kalıcam ıkı gündür telefondan girilmiyor telefondan girilirse gelirim
:KK9: Harika bir sonuç. Tebrikler :nazar:

Kilo bildirimi

Gecen hafta 65.5
Bugün 67.1
Fark 1.6kg arti :KK43:

Herkesten özür dileyerek ebrucum beni izine ayirirmisin bugün listede olmayayim. Zaten 2hafta sonra mecburi olarak izine ayrilacagim. 4hafta sonra listeye kilo verip girmeye cslisirim :KK43:
Nur' cum çok kötü bir sonuç bu sonuç. Keşke hiç bildirim yapmasaydın. Bildirim yaptığın için bu hafta da seni listeye almak zorundayım. :KK50:

Son düzenleme:
Kilo Bildirimi

Tebrik ediyorum Gönül ilk hafta ve gayet güzel bir sonuç. Eğer bu haftan da güzel geçer yani paylaşımların çok olur ve haftaya cumaya güzel bir kilo verebilirsen listeye alabilirim seni. :KK34:

Günaydın kızlar kilo bildirimimi yapayım

Geçen hafta 61.4
Bu hafta 62 yim malesef
Günaydın Beste' cim :KK16: Neden artıdasın bir fikrin var mı?

Herkese günaydınlaaaar :KK3:

Geçen hafta: 70.1
Bu hafta: 69.5
Fark: 600 gr.
Yüzde: 0.86

Sonunda 60 lar. :KK37: Rabbim 50 leri görmeyi de nasip etsin. :nazar::nazar::nazar:
Tebrikler Özlem' cim :KK9::nazar:

Burcucum gelmişsin. serçe de izne ayrılmak istedi. baktım iyice azalıyoruz yeni üye davet ettim. sende bir ara etmemizi söylemiştin zaten, umarım yanlış bir şey yapmamışımdır. boy, hedef kilo falan sana veya ebruya yazılacaktı ama sen burdasın not edersin. :KK34:
Çok iyi etmişsin canım. Yeni üyelere ihtiyacımız var takımın canlanabilmesi için. Kurallar içinde ayrıca teşekkürler :KK16:

günaydın kızlar:KK3::KK3:

geçen hafta:64.8
bugün:64.8
Günaydın canım:KK16: Kilo almamış olman çok iyi ama keşke birazcık verebilseydin. Ortalamamız bu hafta yine düşük olacak. Eğer öyle olursa takım ceza alıyor. Bu da hepinize ayrı bir sorumluluk yükleyecek. Sonuç listelerini 4 hafta boyunca cezalı takımın üyeleri yapacak. :18:

Geçen hafta:78.9
Bu hafta:78.0
Fark:900 gr
Yüzde:1.14 :KK16:
Bu hafta takıma giriyorumdur inşallah :KK3:
Tebrikler Hilal. Gayet güzel bir sonuç. Bu hafta listedesin gözün aydın :nazar::KK9:

Burcuydu dimi canım. Çok güzel tebrik ederim. Darısı başıma. Ne kadar sürede vermiştin.

ben özlem :) burcunun nicki burcugncy. ben diyete başladığım gün takıma geldim. 17 ocakta yani. ortalama 2.5 ay oldu. sağolsunlar çok yardımcı oldular bana. Amin darısı hepimizin başına. :nazar::KK34:

***13. TAKIM 354. ETAP***

Alsimi (70.1/69.5
/0.6/%0.86)
gubsej (90/90//%)
OoOturtleOoO ( 102.4/99.4//3/%2.93)
ozzlleemm (64.8/64.8/0/0) kilo sabit
ssercecik ( 65.5/67.1/-1.6/%-2.44)geri dönmek üzere ayrıldı

13.TAKIM ORTALAMASI: %

Gelelim benim bildirimime.

Geçen hafta: 63.1

Bu hafta: 62.6:nazar:

Üç gün oruç tutup, iftarda abartı bir şekilde yememe rağmen kilo vermişim. Öyle mutlu oldum ki anlatamam. Ve anladım ki eğer gerçekten ister ve kaçamaksız bir şekilde sağlıklı beslenirsen kendiliğinden gidiyor kilolar. :KK34:

X