Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Ebrucumm hoşgeldinn nasılsın😊 krem peynir konusunda haklısın ama akşamki iştahımın yanında o az kalır sadece tavuk yemeğinden yemem gerekirken iştahıma yenik düştüm malesef cok üzgünüm ama kendime engel olamadım 😔 spor dün yaptıgım için bgn yapamadım su cok bol içiyorum bm belirtmeme gerek yok en iui yaptıgım şey o heralde

Hoşbuldum canım benim. :KK16:İyiyim allaha şükür. Daha öncede demiştim. Evde misafir var. Daha doğrusu ufaklığa bakmaya geldi babaannesi. Hastanede yatınca çok telaşlandılar. Arkasından da su çiçeği çıkarınca kreşe gidemedi. Doğal olarak evde bakılması gerekti. Kayınvalidem de bilgisayarla haşır neşir bir insan. Bazı akşamlar o geçiyor başına oyun oynamak için. Kadıncağıza kalk demekte olmuyor gelemiyorum bir türlü. İş yeri de çok yoğun. Kendi bilgisayarımdaki internet kısıtlı. Kadınlar kulübüne girmiyor. Sinir oluyorum. Sizlerde çok boş kaldınız. Takımın durumu çok iç açıcı değil ama elimden de bir şey gelmiyor. Bu kadar birikmiş lafım varmış meğer. Bir dokun bin ah işit gibi bişey oldu buuuu :KK9:

Gün içinde yeterli beslenmediğin için bence akşama patlama oluyor. Öğle ile akşam arasına bir ara öğün eklesen nasıl olur? Bence bir düşün derim. Böyle yaparsan akşama çok aç olmazsın. İraden daha kuvvetli olur.

Hoşbuldum canım benim. :KK16:İyiyim allaha şükür. Daha öncede demiştim. Evde misafir var. Daha doğrusu ufaklığa bakmaya geldi babaannesi. Hastanede yatınca çok telaşlandılar. Arkasından da su çiçeği çıkarınca kreşe gidemedi. Doğal olarak evde bakılması gerekti. Kayınvalidem de bilgisayarla haşır neşir bir insan. Bazı akşamlar o geçiyor başına oyun oynamak için. Kadıncağıza kalk demekte olmuyor gelemiyorum bir türlü. İş yeri de çok yoğun. Kendi bilgisayarımdaki internet kısıtlı. Kadınlar kulübüne girmiyor. Sinir oluyorum. Sizlerde çok boş kaldınız. Takımın durumu çok iç açıcı değil ama elimden de bir şey gelmiyor. Bu kadar birikmiş lafım varmış meğer. Bir dokun bin ah işit gibi bişey oldu buuuu :KK9:

Gün içinde yeterli beslenmediğin için bence akşama patlama oluyor. Öğle ile akşam arasına bir ara öğün eklesen nasıl olur? Bence bir düşün derim. Böyle yaparsan akşama çok aç olmazsın. İraden daha kuvvetli olur.

Sende bebiş de iyi olun canım benim 😊evt kayınvalidenin bilg ilgisini biliyorum tabi kalk dwnmez haklısın keşke iş yerinde girebilsen motivasyonumuz baya düşük durgunuz ... Evet cnm cok haklısın ya bn öğlen ekmekde yemedimya cok acıktım akşam bu sefer patlama oldu ama akşamdan önce iştahımı kesmem şart! Çubuk kraker olurmu okulun ordaki bu evdede getirdiğim yemekler harivinde cok seceneğim olmuyor ne yapsamki?

Sende bebiş de iyi olun canım benim 😊evt kayınvalidenin bilg ilgisini biliyorum tabi kalk dwnmez haklısın keşke iş yerinde girebilsen motivasyonumuz baya düşük durgunuz ... Evet cnm cok haklısın ya bn öğlen ekmekde yemedimya cok acıktım akşam bu sefer patlama oldu ama akşamdan önce iştahımı kesmem şart! Çubuk kraker olurmu okulun ordaki bu evdede getirdiğim yemekler harivinde cok seceneğim olmuyor ne yapsamki?

Çubuk kraker olmaz canım. Onun yerine kuru meyve yada leblebi taşıyabilirsin yanında. Ayranda içebilirsin. Güzel bir ara öğün olur. Bir gün badem bir gün fındık bir gün leblebi değiştirerek yersen faydalıda olur.

Artık daha sık gelmeye çalışacağım. Benim içinde iyi olmuyor burdan uzak olmak. Bir haftadır tam diyetteydim. Çok iyi gidiyordu. 3 gün oruç tutmam gerekti. Dünden beri bozdum gitti diyeti. Oruç insanı diyetten soğutuyor. İftara kurt gibi oluyorum. Nasıl yediğimi bile bilmiyorum. Yarın son orucu tutacağım ondan sonra yine diyete devam.

Böyle muhabbeti özlemişim Beste. Geliyorum takıma iki çift laf edeyim diye. Bir bakıyorum en son mesaj kaç saat önce yazılmış. Senle böyle denk gelmemiz iyi oldu. Şenlensin biraz takım. Yenilerde anlayamıyor takımın nasıl olması gerektiğini. Öğretmemiz lazım :KK34:

Bugünkü menüm:
07.30:
1 haşlanmış yumurta
2 dilim light ekmek

12.00:
3 y.k. mantar
Salata
1 kase yoğurt
2 dilim light ekmek

18.00:
5 y.k. pırasa
1 köfte
3 kaşık yoğurt
Salata
2 dilim light ekmek

20.00:
1 kivi
7 tane çilek
1 dilim ayva

1 saat aerobik+20 dk yürüyüş
2.5 lt su+ 1 fincan bitki çayı

Günaydınlar :)) Kilo vermek için yeni bir güne merhaba.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çubuk kraker olmaz canım. Onun yerine kuru meyve yada leblebi taşıyabilirsin yanında. Ayranda içebilirsin. Güzel bir ara öğün olur. Bir gün badem bir gün fındık bir gün leblebi değiştirerek yersen faydalıda olur.

Artık daha sık gelmeye çalışacağım. Benim içinde iyi olmuyor burdan uzak olmak. Bir haftadır tam diyetteydim. Çok iyi gidiyordu. 3 gün oruç tutmam gerekti. Dünden beri bozdum gitti diyeti. Oruç insanı diyetten soğutuyor. İftara kurt gibi oluyorum. Nasıl yediğimi bile bilmiyorum. Yarın son orucu tutacağım ondan sonra yine diyete devam.

Hmm tamam canım ozaman haftasonu şehre gittiğimde alıcam dediklerini cok sağol Ebrucummm 😊 tabi ya oruc tutarken diyet çoook zor neyseki 1 günün kalmış ...evet cnm tek başına diyet cok zor oyüzden uzak kalmak yaramıyor takımdan inş dediğin gibi daha sık gelebilirsinn ...bugeceki gibi denk gelip muhabbet ederiz canım bn bnde özlemişim 😊👍💗💗💗

Günaydın kızlaaaaaar :KK70: kahvaltı yapıcam birazdan. :KK56:
Günaydın kuzucumm💕
Bugünkü menüm:
07.30:
1 haşlanmış yumurta
2 dilim light ekmek

12.00:
3 y.k. mantar
Salata
1 kase yoğurt
2 dilim light ekmek

18.00:
5 y.k. pırasa
1 köfte
3 kaşık yoğurt
Salata
2 dilim light ekmek

20.00:
1 kivi
7 tane çilek
1 dilim ayva

Sporunda cok iyi afiyet olsun canımm

Günaydınnn💗

Bugün spora gitmeyeceğim için dışarıda kendim yürüyüş yapayım diyorum. Birazdan çıkacağım. Hedef 1 saat :KK34:

Bugünkü menüm:
07.30:
1 haşlanmış yumurta
2 dilim light ekmek

12.00:
3 y.k. mantar
Salata
1 kase yoğurt
2 dilim light ekmek

18.00:
5 y.k. pırasa
1 köfte
3 kaşık yoğurt
Salata
2 dilim light ekmek

20.00:
1 kivi
7 tane çilek
1 dilim ayva

Tam emin değilim ama hatırladığım kadarıyla diyetisyen ile yapılmış bir listeye uyuyorsun. Biz takım olarak saat 15:00 ten sonra meyve tüketmemeye çalışıyoruz ama diyetisyenler genelde akşam arasını meyve olarak veriyor. Ona rağmen iki porsiyon meyve yemişsin yani çok olmuş. Ayrıca şuan çilek mevsimi değil ve sağlık açısından mevsimi olmayan meyveyi yemekte doğru değil. Afiyet olsun. Spor çok güzel olmuş. :KK9:

Günaydın Gönül :KK16: Yazdığın en son mesajdan itibaren geçmişi okuyor musun? Sana hoş geldin demiştim ama bir cevap çıkmadı senden. :44:

Günaydın kızlaaaaaar :KK70: kahvaltı yapıcam birazdan. :KK56:
Günaydın Özlem, hoşgeldin :KK16:

Bugün spora gitmeyeceğim için dışarıda kendim yürüyüş yapayım diyorum. Birazdan çıkacağım. Hedef 1 saat :KK34:
Güzel fikir yürüyüş. Kolay gelsin. :KK8:

Günaydın kızlar :KK3: bugün tartıda güzel bir sonuç gördüm sonunda :KK52: inşallah yarın sabah da öyle olur :21:
Hadi bakalım inşallah. Yarın ki sonucun güzel olursa eğer listeye gireceksin. :KK34:

Tam emin değilim ama hatırladığım kadarıyla diyetisyen ile yapılmış bir listeye uyuyorsun. Biz takım olarak saat 15:00 ten sonra meyve tüketmemeye çalışıyoruz ama diyetisyenler genelde akşam arasını meyve olarak veriyor. Ona rağmen iki porsiyon meyve yemişsin yani çok olmuş. Ayrıca şuan çilek mevsimi değil ve sağlık açısından mevsimi olmayan meyveyi yemekte doğru değil. Afiyet olsun. Spor çok güzel olmuş. :KK9:

Günaydın Gönül :KK16: Yazdığın en son mesajdan itibaren geçmişi okuyor musun? Sana hoş geldin demiştim ama bir cevap çıkmadı senden. :44:

Günaydın Özlem, hoşgeldin :KK16:

Güzel fikir yürüyüş. Kolay gelsin. :KK8:

Hadi bakalım inşallah. Yarın ki sonucun güzel olursa eğer listeye gireceksin. :KK34:

Mrb. Memnun oldum tanıştığıma. 😉 Telefondan takip ediyorum. Kaçirabiliyorum bu nedenle. Nasılsın. Nasıl gidiyor.

Evet canım diyetisyenin listesi bu uyguladığım. Akşam zaten 2 meyve yemem gerekiyor o yüzden hep 2 porsiyon yiyorum. 1 tane de sabahla öğlen arasında var ama onu atlıyorum genelde. Çilek konusunda haklısın canım ama çok güzel görünüyordu dayanamadım :) bundan sonra mevsim meyveleri yemeye dikkat ederim :KK34:

Beste' cim menülerinde sürekli krem peynir görüyorum. Diyette krem peynir yemen sakıncalı. Ayrıca akşamın olmamış. Patates ve makarna. Onun haricinde güzel bir menü afiyet olsun. Su miktarını yazmamışsın?

Sanırım ismin Gönül' dü canım. Yanlışım varsa düzelt lütfen. Menü yazarken öğünlerin saatini de yanlarına yaz lütfen. Menün pekmez haricinde güzel görünüyor. Kabak çekirdeğinin miktarını yazmamışsın? Ayrıca kavrulmuşsa eğer sakıncalı. Çiğ yemek gerekiyor. Birde içtiğin su miktarını yazarsan menülerini daha iyi yorumlayabiliriz.

Tamamdır, öğreniyorum yavaş yavaş :)

Mrb. Memnun oldum tanıştığıma. 😉 Telefondan takip ediyorum. Kaçirabiliyorum bu nedenle. Nasılsın. Nasıl gidiyor.

Bende memnun oldum canım. Geçmiş dediğim gibi önemlidir. Zorda olsa mutlaka takip etmeye çalış. :KK34: Ben bu aralar çok iyiyim allaha şükür. Bir ara bebişim hastaydı. O nedenle uzun süre ayrı kaldım ama artık yavaş yavaş zaman ayırmaya başladım takıma. Her şey yolunda anlayacağın. :KK16:

Evet canım diyetisyenin listesi bu uyguladığım. Akşam zaten 2 meyve yemem gerekiyor o yüzden hep 2 porsiyon yiyorum. 1 tane de sabahla öğlen arasında var ama onu atlıyorum genelde. Çilek konusunda haklısın canım ama çok güzel görünüyordu dayanamadım :) bundan sonra mevsim meyveleri yemeye dikkat ederim :KK34:
Afiyet olsun o zaman. :KK56:

45 dk yürüyüş yaptım :) aslında gittiğim yolu hep 1 saatte tamamlıyordum bugün 45 dk sürdü :) demek ki hızlanmışım artık :KK9:

Bakalım haftaya tahlil sonıuçlarımı alayım da belki doktor beni diyetisyene yönlendirir.

Menüm
Sabah 7:30
2 dilim tb
Az krem ve beyaz peynir
Bol domates 4 zeytin
Tarçınlı limonlu yeşil çay

Ara 10:30
1 neskafe

Öğlen 12:30
2 dilim tb arasında az patates vw tavuk

Ara 16:00
3 eti burçak

Ara 17:00
1 portakal ve 1 kupa Tarçınlı limonlu yeşil çay

Akşam 18:45
1 tabak yoğurtlu ıspanak yarım dilim tb

Bol su ve bulaşıklardan sonra lesliyle 3 mil ve bölgesel hareketlerrrr 😀👏🎀👗👙💗💗💗

kızlar ben geldim nasılsınız ne var ne yok geçmişi okuyamadım henüz baya sayfa birikmiş hepsini okuyacam.bursada düzenim biraz şaştı fazla kaçırdığım zamanlarda oldu bu hafta kilo veremedim ama neyseki almamışımda :))telde girerim dedim ama int paketim bitmiş farkında değildim o yüzden giremedim hiç

X