Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Geçen hafta 102.9
Bu hafta 102.4
Fark 500gr
Yüzde 0.5

R gl oldum kızlar malasef şişlik var çok fazlahaftaya artık daha iyi bi sonuç inşallah

Tebrik ederim canım. Azda olsa kilo vermişsin. Büyük ihtimal reglin etkisi büyük. Eğer diyeti bozmayıp devam edersen haftaya çok güzel bir sonuç alacağına inanıyorum. :KK9:

Ben şimdilik kaçıyorum. İşe gitmem lazım. İlerleyen saatlerde görüşürüz. İnşallah herkes güzel sonuçlarla gelir :KK16:

Gunaydinnn kizlarr.... Int.paketim bitecegi icin giremedim dun.:-/ cok az var onuda bildirim icin kullanmadim:KK66: birazdan biter.:KK52: tlf.da cok int. Gidiyor.:/

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Üzülme canım. Eğer kaçamağın yoksa mutlaka ödem vardır. Ya da listene harfiyen uyman gerekiyordur. Ayrıca eğer hiç bir şey yemeyip içmediysen ve vaktin varsa saat 10:00 a kadar bekle derim. Çünkü bazen kalkar kalkmaz tartılınca ödem oluyor. Bende öyle en azından. Biraz daha bekle bence. Moralini bozma.

Hiç kaçamak yapmadım canım inşallah ödemdir dediğin gibi :KK43: sabah nöbete gelmeden tartıldım tekrar tartılma şansım da yok :KK43:
Listemi eksik yaptığım için yağ yakamamış da olabilirim belki bilmiyorum ki :KK50:

Günaydın kızlar kilo bildirimimi yapayım

İki hafta önce 61,4 idi
Bugün de aynı 61,4

Almadığıma seviniyorum yine

Geçen hafta: 70.6
Bu hafta: 70.1
Fark: 500 gr.
Yüzde: 0.71
Kabızlık denen illetten nefret ediyorum. metabolizmamı tepetaklak etti.:KK47: hafta içi çok daha iyi bir sonuç görmüştüm, 60 ları görmüştüm resmen ama şu sonuç cidden sinir etti beni. hayır kendi iradesizliğim nedeniyle bu halde olsam anlarım ama cidden benim kendi elimde olan bir şey değil ya. oluyor işte istem dışı. :KK50: neyse en azından artı çıkmadım. o da olabilirdi yani.

Kızlar güzel diyetimin sonuçlarını da güzel bir şekilde almaya başladım. Çarşamba başladığımda 64,4 tüm. Bu sabah 63.1 çıktım. Fark: 1.3 Eğer istenilerek yapılırsa diyet ve kaçamak olmazsa çok güzel sonuçlar alınabiliyor. Belki bunun bir kısmı ödemdir. Ama genel olarak güzel bir sonuç. Bu kez hedef ulaşmadan durmak yok. :KK52:

Tebrik ederim ebrucum ben bu hafta da tırt çıktım kardeşimle başım belada panik atak başlamış her gün acildeyiz ağlama krizleri nefes alamıyorumlar annem de yok:KK43:nasıl baş edecegimi bilemiyorum kum döküyomuşuım bende ağrım çok ama kendi derdimi unuttum nasıl çare olacam ben bu kıza ya:KK43:Allahım sabır versin delirecemmm

Kızlar bu sabah tartıya çıkınca moralim bozuldu. Bu hafta listemde yazanlardan bazı şeyleri atladım daha fazla kilo vereyim diye ama 500 gr almış görünüyorum :KK50: nasıl oldu bu anlamadım. Bu hafta takıma almayın beni de haftaya alın en iyisi :KK25:
Geçen hafta: 78.3
Bu hafta: 78.9
Fark: -500 gr
Böyle ekside olunca yüzde nasıl hesaplanır bilmiyorum :KK43:

buu hafta çok takip edemedim ama muhtemelen ödemdir cnm çünkü listene uyuyorsun bildigim kadarıyla

Geçen hafta 102.9
Bu hafta 102.4
Fark 500gr
Yüzde 0.5

R gl oldum kızlar malasef şişlik var çok fazlahaftaya artık daha iyi bi sonuç inşallah
az da olsa güzel bbegm haftaya muhteşem olcaksın

Günaydın kızlar kilo bildirimimi yapayım

İki hafta önce 61,4 idi
Bugün de aynı 61,4

Almadığıma seviniyorum yine

tebrikler cnm bnde 61.1 çıktım

Geçen hafta: 70.6
Bu hafta: 70.1
Fark: 500 gr.
Yüzde: 0.71
Kabızlık denen illetten nefret ediyorum. metabolizmamı tepetaklak etti.:KK47: hafta içi çok daha iyi bir sonuç görmüştüm, 60 ları görmüştüm resmen ama şu sonuç cidden sinir etti beni. hayır kendi iradesizliğim nedeniyle bu halde olsam anlarım ama cidden benim kendi elimde olan bir şey değil ya. oluyor işte istem dışı. :KK50: neyse en azından artı çıkmadım. o da olabilirdi yani.

özlemcim yeme stilini değiştir biraz derim mesela bu hafta nesfit yediysen çıkar ben takip edemedim ama nesfit 14 günden sonra ara verilmesi gereken bişiymiş

buu hafta çok takip edemedim ama muhtemelen ödemdir cnm çünkü listene uyuyorsun bildigim kadarıyla

az da olsa güzel bbegm haftaya muhteşem olcaksın

tebrikler cnm bnde 61.1 çıktım

özlemcim yeme stilini değiştir biraz derim mesela bu hafta nesfit yediysen çıkar ben takip edemedim ama nesfit 14 günden sonra ara verilmesi gereken bişiymiş

kızlar selam yogunluktan gelemiyorum vize haftam başladı arada geçmişe bakıyorum ama yetişemiyorum artık kilom bu hafta 61.1 sanırım bu aralara sabtiledim hafta başında 62.3 tümalıyorum veriyorum filan ama tabiki asla 62 nin fazla üstüne gitmemeye calışıyorum tartıma pil aldım rahatladım

Burcu izinmi yapsam acaba? Kilo veremiyorum? Yine canim sıkıldı?
Tekrar geri gelebilirmiyim? Yada nezaman gelebilirim?1 defa izin yapmistim
Sekerin biraz yuksek olmasi kilo vermeyi engellermi ya? Yada cokmu kafaya taktim bilmiyorum.
Ancak Aclık derecesinde beslendigim zaman tartida azda olsa eksi goruyorum.:KK43:

Burcu izinmi yapsam acaba? Kilo veremiyorum? Yine canim sıkıldı?
Tekrar geri gelebilirmiyim? Yada nezaman gelebilirim?1 defa izin yapmistim
Sekerin biraz yuksek olmasi kilo vermeyi engellermi ya? Yada cokmu kafaya taktim bilmiyorum.
Ancak Aclık derecesinde beslendigim zaman tartida azda olsa eksi goruyorum.:KK43:

canım tamamıyle karbonhisratı kessen msela şekerin çok küçük yüksekliğinden bişi olmaz bnce sen taktıgın için oluyorsun pek takip edemedim bu hafta ama nerde oturdugunu da unuttum bi üniversite hastanesinin diyetetik bölümüne gitsen tabi önce dhiliye bölümüne ordan sevk ediyorlar çünkü yada tam anlamıyla protein diyeti izne ayrılmanı istemiyorum açıkçası çünkü kilo alıp geri geliyorsun bu arada bildirim yapmadın mı ben mi kaçırdım

Son düzenleme:
canım tamamıyle karbonhisratı kessen msela şekerin çok küçük yüksekliğinden bişi olmaz bnce sen taktıgın için oluyorsun pek takip edemedim bu hafta ama nerde oturdugunu da unuttum bi üniversite hastanesinin diyetetik bölümüne gitsen tabi önce dhiliye bölümüne ordan sevk ediyorlar çünkü yada tam anlamıyla protein diyeti izne ayrılmanı istemiyorum açıkçası çünkü kilo alıp geri geliyorsun bu arada bildirim yapmadın mı ben mi kaçırdım

Zor cnm ya.baska ilcede.:-/ endokrine gidim dedim oda ayni baska ilcede devlet hastanesinde.
Baska guruplara bakarken gordum.
Oda kilo veremiyormus sekeri 115 cikmis dr ilac vermis hemen.
Benimki gecenlerde 112 cikti.

Insilun hormonum 2 yil once 10 cikmisti sanirim.bilemedim ya.:KK43:

Zor cnm ya.baska ilcede.:-/ endokrine gidim dedim oda ayni baska ilcede devlet hastanesinde.
Baska guruplara bakarken gordum.
Oda kilo veremiyormus sekeri 115 cikmis dr ilac vermis hemen.
Benimki gecenlerde 112 cikti.

Insilun hormonum 2 yil once 10 cikmisti sanirim.bilemedim ya.:KK43:

canım bnce bi şekilde gitmelisin diye düşünüyorum ben öle yabana atılcak bişi değil ilerde daha ileri şeyler dogurabilir ama izne ayrılmak çözüm değil

canım bnce bi şekilde gitmelisin diye düşünüyorum ben öle yabana atılcak bişi değil ilerde daha ileri şeyler dogurabilir ama izne ayrılmak çözüm değil

Diyetetik dedigin diyetisyen mi cnm?

Bende ozel hastanenin dahileye bolumune randevu alcaktim bu hafta.diyetisyende var orada.
2 yil once gitmistim.o dr bana insuln direncin var demisti.emzirdigm icin ilac yazamadi.sutten kes ole gel dedi.
Kilo vermen zor demisti.
Ama gecen yaz kilo verdim.belki kilo al ver al daha cok kilo aldim falan.
Direnc cogalmis olabilir.:KK43:

X