Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bugün menüm

9
1kase nesfit ve süt

15:30
Balik burger ve yaninda patates kizartnasi

Suyum az is basinda icemioruz arada ancak 0,5lt ictim.
Saat 9:30-19:30 sürekli hareket halinde ayakta belim kopuyor agridan :KK43:((

akşam maalesef yurda dönene kadar yani 3 hafta daha bu civarlarda olacak. :KK31:
a
nladım tatlım o zaman olabildiğince hafif tut mesela ekmek yerine yoğurt salata ye

güzel menü olmuş :nazar:yeşil çayı nasıl içiyorsun ki ben içemiyorum herkes günde 2 kupa içilse iyidir diyorda ben bir yudum dahi içemiyorum

bende çok severim ama unutuyorum içmeyi çok güzel ödem söktürüyo
Bugün menüm

9
1kase nesfit ve süt

15:30
Balik burger ve yaninda patates kizartnasi

Suyum az is basinda icemioruz arada ancak 0,5lt ictim.
Saat 9:30-19:30 sürekli hareket halinde ayakta belim kopuyor agridan :KK43:((

öğle dısında iyi canım işteyken normal beslenemiceksin sanırım :KK50:

güzel menü olmuş :nazar:yeşil çayı nasıl içiyorsun ki ben içemiyorum herkes günde 2 kupa içilse iyidir diyorda ben bir yudum dahi içemiyorum

8 yıl falan oldu yeşil çay içiyorum artık alıştım. benim içinde tadı en güzel olan çay o :))çubuk tarçınla demlemeyi dene sonrada limon sık içine bazı arkadaşlarım o şekilde içiyor onlarda diğer türlü sevmiyolar

a
nladım tatlım o zaman olabildiğince hafif tut mesela ekmek yerine yoğurt salata ye

ben içiyorum ama yeşil çay gerçekten faydalımı bilemiyorum asllında.geçen yıl gittiğim bi diyetisyen yeşil çay siyah çay fark etmez demişti.yeşil çayıda çok fazla demlersen aynı şey dedi.2-3 dk demlenmesi gerekiyomuş koyu olmamalıymış

8 yıl falan oldu yeşil çay içiyorum artık alıştım. benim içinde tadı en güzel olan çay o :))çubuk tarçınla demlemeyi dene sonrada limon sık içine bazı arkadaşlarım o şekilde içiyor onlarda diğer türlü sevmiyolar

bende elmayla demliyorum :KK52:

a

Öyle olmadini isteniorum ama galiba öyle olcak :KK43: besfit hetirdim yanima ama cnm istemedi gözümedevaz geldi onu yiyip aksam yemek plmaz diye. Baska yanima me getirebilirm bilmixorum :s

Öyle olmadini isteniorum ama galiba öyle olcak :KK43: besfit hetirdim yanima ama cnm istemedi gözümedevaz geldi onu yiyip aksam yemek plmaz diye. Baska yanima me getirebilirm bilmixorum :s

canım tost filan bişiler yap anladıgım kadarıyla erken gitmiosun sen nesfiti yiyene kadar sabah tost olur zaten

yeşilçaya birkaç tane karanfil de atabilirsiniz demlerken. ben atıyorum. :KK34:

adaçayı nasıl denediniz mi hiç

bende rezeneyle karıştırmayı düşünüyordum aslında. :44:

rezeneyi hiç içemiyorum nefret ediyorum desem yeridir :)) o yüzden nasıl olur bilemiyorum
beyaz çay deneyen var mı ben aldım bi kere denedim tadı berbattı acaba benimkindemi sorun vardı yoksa tadı kötümü merak ediyorum.özellikle kokusu balık gibiydi midem bulandı içerken

rezeneyi hiç içemiyorum nefret ediyorum desem yeridir :)) o yüzden nasıl olur bilemiyorum
beyaz çay deneyen var mı ben aldım bi kere denedim tadı berbattı acaba benimkindemi sorun vardı yoksa tadı kötümü merak ediyorum.özellikle kokusu balık gibiydi midem bulandı içerken

benim pek rezene deneyimim yok. poşet rezene denemiştim bir ara. midem pek iyi değildi arkadaşım iç demişti. pek alamamıştım tadını. beyaz çayı da denemedim hiç.

ama yasemin çayını merak ettim. yasemin çiçeğini çok severim de. :KK1: kokusu öyle güzel mi çayının da?

X