Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Sabah (10:45)
1 dilim peynir
1 siyah zeytin
1 haşlanmış yumurta
1 bardak çay
Simit

14:25
1 kupa yeşilçay

16:25
6 tane fırında hamsi (dünden kalan)

bu aralarda biraz tahin helvası. (1 dilim kadar)

Akşam (19:00)
Çok çok çok az arnavut ciğeri (ama yanındaki küp patateslerden 10'a yakın yedim.)
Bol salata (ciğeri yiyemeyince salataya abandım)
Yarım bardak çay
1 lokma ekmek
Az daha simit
----------
1 kinder pingui

1 litre su

:84::84::84::84:

Son düzenleme:

simitler olmamız canım gerçekten lanetlendik bugün

canım burcuya yorum yapamadım sanada yapamıyorum:)benim durumda malum söz söylemeye hakkım yok zaten :)bugün hiç olmamış gibi davranalım bence :))yarında üzerimizdeki laneti kaldıralımç

hıımm ben kaçırmışım burcucum

arada olabiliyor burcucum öğle
hadi sen hedef kilona ulaştın
biz ulaşmadan yapıyoruz

canım oldukça fazla olmuş

canım mısır dışında süper menü

canım biraz fazla olmuş

simit için bi diyetisyenden dinlemiştim tv de simiti çok canınız çekerse susamlarını çıkartıp yiyin demişti simitin kalorisi hep susamdaymış

evet susam çok ama çok kaloriye sahip.

daha geçen haftanın cezaları var onları öğrenmedik:)

bende bu hafta ceza yok iyi ki. 1.5 demiştim tam 1.5 kilo gitti.

canım biraz fazla olmuş

evet kaçtı bugün ipin ucu.

Bugunku menum
10:30
Az sucuklu yumurta
1 yk zeytin salatasi
1 tk peynir
1 dilim ekmek ve cay

17:00
Yarım porsiyon iskender
Salata
Ayran

1 sade kahve

2 L su

Spor 1 saat yürüyüş

Son düzenleme:
bende menümü yazayım
sabah 9:30
2 dilim ekmek
1 kk peynir
1 haşlanmış yumurta
yarım domates
3 zeytin

ara30
türk kahvesi

öğle 14:30
1 tabak kabak yemeği
1 tabak yoğurt
1 dilim ekmek

akşam 18:30
2 haşlanmış but
salata

ara55
türk kahvesi

2 litre su ve 20 dk yürüyüş bandında yürüyüş

Bugunku menum
10:30
Az sucuklu yumurta
1 yk zeytin salatasi
1 tk peynir
1 dilim ekmek ve cay

17:00
Yarım porsiyon iskender
Salata
Ayran

1 sade kahve

2 L su

Spor 1 saat yürüyüş

iskenderin ekmeklerini yemediysen güzel bi menü cnm

zeyneppp çok güzellll

simit için bi diyetisyenden dinlemiştim tv de simiti çok canınız çekerse susamlarını çıkartıp yiyin demişti simitin kalorisi hep susamdaymış

kastamonu simidi diye bişi var canım o susamsız ve güzel oluyor canım ben sana kuralları yazmamıştım onları yazcam şimdi.

13.TAKIM KURALLARIMIZ

1) Her Cuma saat 11.30 akadar kilo bildirimlerimizi yapıyoruz. Mazereti olmadan kilo bildirimine geçkalan yada yapmayan arkadaşlar sadece o hafta izinli gösterilir. Tekrarlanmasıhalinde diskalifiye olunacaktır.

2) Her gün öğünlerde yediğimiz yiyeceklerimizi ve o gün yaptığımız aktiviteleriyazarak hem kendimizin hem de arkadaşlarımızın yorumuna sunmak gerekir.

3) Kendimize karşı sorumluluklarımız olduğu gibi arkadaşlarımıza karşıdasorumlu olduğumuzu unutmayarak, onların yazmış olduklarına da cevap yazmakgerekir. Bunun içinde topikte son yazmış olduğunuz yazıdan itibaren geçmişikontrol ediniz. Böylelikle arkadaşlarınızın paylaştığı bilgileri yada sizlereverdiği cevapları görme şansınız olacaktır ki bu sayede bol bol sohbet edebiliriz.

4) Her gün en az 5 mesaj yazma kuralımız vardır. Bu kurala uyulmadığı taktirdeilk hafta uyarılarak sonraki hafta izinli yazılacaktır. İstediği zaman izindendönülebilir fakat tekrarı olduğu taktirde diskalifiye olunacaktır.

5) Burası paylaşıma açık bir topiktir. Gün içerisinde öğrendiğiniz bilgileriburada paylaşabilirsiniz.

6) Takıma yeni gelecek üyelerimize 3 hafta deneme süresi verilir, paylaşımı iyiolursa 3 haftanın sonunda listeye alınır.

7) 3 hafta arka arkaya kilo veremeyen üye diskalifiye olacaktır.

8 ) Kardeş takımımız 9. Ve 14. Takımdır. Fırsat buldukça onlara ziyarette bulunupyaptıklarıyla ilgili bilgi
alışverişinde bulunulabilir.
Yukarıda belirtilen kurallarımız ( 8. madde hariç) uyulması gereken zorunlukurallarımızdır. Ama şu bir gerçek ki zorunluluktan değil istediğimiz içinbunları yapmamız gerektiğine inanıyorum. Amaç sadece birbirimizin yediğineiçtiğine yorum yazmak yada kendi yediğimiz içtiğimizi yazmak değil, asıl amaçbunları yaparken birbirimizi nasıl motive ettiğimiz, nasılyüreklendirdiğimizdir. kimse düşünmesin ki ''ben karşımdakinin yediğine,içtiğine cevap yazarsam ne değişir'' diye. Eğer yazılan yürektense karşımızdakikişi bunu zaten anlayacaktır emin olun. Su içemiyorum diyen arkadaşımıza suyusevdirebilmek yada içmesini sağlayabilmek, ara öğünlerini yapmayan, yadaöğünlerinde kendini fazla yemekten alamayan arkadaşlara yardımcı olunarakbunları başararak da aslında bir zafer kazanılabilir. Burada hepimiz arkadaşızve bir amaç için buradayız. Bu amacımızı yerine getirirken yalnız olmakistemediğimiz için, motivasyona ihtiyacımız olduğu için buradayız. yoksa kimseburada olmaz, herkes evinde kendi mücadelesini verirdi. Lütfen bu uzun vemeşakkatli yolda birbirimizi yalnız bırakmayalım, birbirimize destek olalım.

9. Her hafta belli bir hedef belirlenip %80 e yaklamazsanız diğer gruplara kendinizi rezil ediyorsunuz.
10. Devamlı kaçamak yapan kişilere ceza uygulamamız vardır.

bu kuralları okuduğunda eğer uyabileceksen ve devam etmek istiyorsan okudum-anladım şeklinde bir cevap yazman gerekiyor.

zamanında takımda bazı yasak yazmıştım sanırım tekrar yazmam gerekecek
1. cumadan 2 gün önce bulgur kuru fasülye nohut v.b şişkinlik yapan ve gaz yapan yiyecekler yenilmeyecek
2. asitli gazlı içecekler hazır meyve suları suları içilmeyecek(evde kaynattıklarınıza şeker koymayın çok güzel oluyo)
3. tatlı kek pasta börek çörek poğaça asla yenilmeyecek.
4. pirinç pilavı kızartma margarinli şeyler tüketilmeyecek(yemeklerinizi zeytinyağı ve tereyağ ile lezzetlendirin)
5. meyveler öğlen 3 ten sonra yenilmeyecek. metabolizma yavaşladığı için fruktoz yani meyve şekeri depolanmaya yatkındır. kan şekerini çok yükselttiği için vücuttan yağ değil k.hidrat yakar.
6. işlenmiş gıdalara çok yer vermeyin menülerinizde
7. 3 bardaktan fazla bitki çayı veya yeşilçy içmeyin folik asiti bağlar ve bağırsak tembelliği yapar
8. günde en az 30 dk spor yapın

1 dilim kadar yemisimdir cnm.ve 2 ogun arasında benimde kaacamagim var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…