Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kizlar net geldi helen geldim. Iki gündür menülerimncok kötü disaridaydik davetliyfik derken batti. Yarin caliscam sabahtan aksama kadr yalniz 1saat zamanim olcak onarada ne yocem biömiorum. Pesome evden getirebilecegim bisey yok. Avmdede hersey yagli 3gün caliscam yani 3gün daha menülerim kötü olabilir. Ama sürekli ayakta olcagim icin o sekilde yakarum en azindan :s

canım avmlerde çorba filan iç bari çok büyük bişi yeme

ovv çok sert kurallar okumuştum ilk sayfayada yazıyordu ama alttaki kısımları bilmiyordum tmmdır anladım

canım avmlerde çorba filan iç bari çok büyük bişi yeme

Nerde burada corba mc donalds burger king, asia restaurant ve dönerci var avmnin icinde. Döner yerdim ama helal kesim olup olmadgni bilmiyorum. Aklima geldi pesime nesfit getiriorum naylon kaseyke oradan süt alcam ins doyarim daha hafif bir alternatifim yok sanirim

kızlar nişan için herşeyim hazır artık düğün için düşünmeye başladım kendime icatlar çıkarıyorum sanırım ev ekonomisinde ögrendiklerimi uygulucam kutular yapcam gelinlik conversesi yapcam kendime ay çok işim var

Kolay gelsin cnm. Nasil kutular yapacaksin

kizlar dun koye davete gittik bu gun de sevgilimle aram bozuktu gelemedim buraya menulerimi de yazamadim :-(

dunku menum :
sabah: haslanmis yumurta yarim domates 1 dilim ekmek 3 zeytin

oglen 1tabak corba 4 tane sarma

aksam 1 tabak corba salata 3 tane kusbasi kirmizi et 2 kasik kurufasulye
2 litre su 1 saat yuruyus

bugunku menum
sabah menemen 1.5 dilim ekmek

aksam1 tabak corba salata 2 tane pazi dolmasi
suyu sayamadim ama 1 litre falandir spor yok

bu gun hicbir sey yiyesim gelmedi annemin zoruyla yedim moralim bozuktu

hedefe az kalmış ondandır

Kolay gelsin cnm. Nasil kutular yapacaksin

Canim bole bisi dusunuyorum gelin olani kaynanama vercm makyaj takimi filan koycak dmatta bnde gencaya aldiklarimi koycam

Canim hayirdir bisi mi oldu

Eki Görüntüle 960602
Canim bole bisi dusunuyorum gelin olani kaynanama vercm makyaj takimi filan koycak dmatta bnde gencaya aldiklarimi koycam

Canim hayirdir bisi mi oldu

azicik ayrildik ta bu arada kutular cok sirin canim bayildimmm :-D makyaj takimi deyince aklima geldi sizce cecilenin rimeli mi daha iyidir yoksa meybilininki mi (yazilisi booyle degildi sanirim)

azicik ayrildik ta bu arada kutular cok sirin canim bayildimmm :-D makyaj takimi deyince aklima geldi sizce cecilenin rimeli mi daha iyidir yoksa meybilininki mi (yazilisi booyle degildi sanirim)

canım her zaman maybelline tek geçerim. niye ayrıldınız kiiiii. evet canım çok şirinlerrrrr kaynanam bna makyaj kutusu almış begendim avondan almış. diğerlerinide tamamlıyo işte onlar için bi kutu diyip duruyordu bnmde aklıma böyle geldi

ne güzel umarım bende senin gibi hedefe ulaşırım.tebrikler

teşekkürler canım benm ilk hedefim 60 tı 59 la mzun oldum sonra 3.3 kilo geri aldım tekrar başladım şimdi başlamışken devamı gelsin dedim 55 olayım bitsin bu çile dedim

teşekkürler canım benm ilk hedefim 60 tı 59 la mzun oldum sonra 3.3 kilo geri aldım tekrar başladım şimdi başlamışken devamı gelsin dedim 55 olayım bitsin bu çile dedim

diyet bitimi vücut biraz bocalıyor bu yüzden alışma anında biraz kilolar geri gelebiliyor.önemli olan çok gelmesin.umarım yeni hedefine hemen ulaşırsın

diyet bitimi vücut biraz bocalıyor bu yüzden alışma anında biraz kilolar geri gelebiliyor.önemli olan çok gelmesin.umarım yeni hedefine hemen ulaşırsın

evet canım ama o 3 kiloyu 3 buçuk ayda aldım ve korumayı başardım diye düşünüorum ama frenlemek gerekiyo düğünüm vr eylülde

Selam kızlarrrrr
Sonunda telefonuma kavuştum, çok mutluyum:) ya çok sık gelemiyorum çoluk cocuk herkes evde tabi tatil dönemi, ama hedefime ulaşmaya çalışıyorum merak etmeyin, öpüyorum herkesii

bu kadar far hayatta bitmez torununa kadar kalirr

kavga ettik agir konustuk biraz sonra dayanamayip tekrar baristik

bu kadar far hayatta bitmez torununa kadar kalirr

kavga ettik agir konustuk biraz sonra dayanamayip tekrar baristik

herkesin öle cnm kme gitsem bi far paleti çıkarıyo milattan kalmış bndeo kervana katılcm agır konuşup barışma konusunda guinnes rekorlar kitabına gencayla biz adayız gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…