Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kizlar net geldi helen geldim. Iki gündür menülerimncok kötü disaridaydik davetliyfik derken batti. Yarin caliscam sabahtan aksama kadr yalniz 1saat zamanim olcak onarada ne yocem biömiorum. Pesome evden getirebilecegim bisey yok. Avmdede hersey yagli :KK43: 3gün caliscam yani 3gün daha menülerim kötü olabilir. Ama sürekli ayakta olcagim icin o sekilde yakarum en azindan :s

Kizlar net geldi helen geldim. Iki gündür menülerimncok kötü disaridaydik davetliyfik derken batti. Yarin caliscam sabahtan aksama kadr yalniz 1saat zamanim olcak onarada ne yocem biömiorum. Pesome evden getirebilecegim bisey yok. Avmdede hersey yagli :KK43: 3gün caliscam yani 3gün daha menülerim kötü olabilir. Ama sürekli ayakta olcagim icin o sekilde yakarum en azindan :s

canım avmlerde çorba filan iç bari çok büyük bişi yeme

kastamonu simidi diye bişi var canım o susamsız ve güzel oluyor :KK56: canım ben sana kuralları yazmamıştım onları yazcam şimdi.

13.TAKIM KURALLARIMIZ

1) Her Cuma saat 11.30 akadar kilo bildirimlerimizi yapıyoruz. Mazereti olmadan kilo bildirimine geçkalan yada yapmayan arkadaşlar sadece o hafta izinli gösterilir. Tekrarlanmasıhalinde diskalifiye olunacaktır.

2) Her gün öğünlerde yediğimiz yiyeceklerimizi ve o gün yaptığımız aktiviteleriyazarak hem kendimizin hem de arkadaşlarımızın yorumuna sunmak gerekir.

3) Kendimize karşı sorumluluklarımız olduğu gibi arkadaşlarımıza karşıdasorumlu olduğumuzu unutmayarak, onların yazmış olduklarına da cevap yazmakgerekir. Bunun içinde topikte son yazmış olduğunuz yazıdan itibaren geçmişikontrol ediniz. Böylelikle arkadaşlarınızın paylaştığı bilgileri yada sizlereverdiği cevapları görme şansınız olacaktır ki bu sayede bol bol sohbet edebiliriz.

4) Her gün en az 5 mesaj yazma kuralımız vardır. Bu kurala uyulmadığı taktirdeilk hafta uyarılarak sonraki hafta izinli yazılacaktır. İstediği zaman izindendönülebilir fakat tekrarı olduğu taktirde diskalifiye olunacaktır.

5) Burası paylaşıma açık bir topiktir. Gün içerisinde öğrendiğiniz bilgileriburada paylaşabilirsiniz.

6) Takıma yeni gelecek üyelerimize 3 hafta deneme süresi verilir, paylaşımı iyiolursa 3 haftanın sonunda listeye alınır.

7) 3 hafta arka arkaya kilo veremeyen üye diskalifiye olacaktır.

8 ) Kardeş takımımız 9. Ve 14. Takımdır. Fırsat buldukça onlara ziyarette bulunupyaptıklarıyla ilgili bilgi
alışverişinde bulunulabilir.
Yukarıda belirtilen kurallarımız ( 8. madde hariç) uyulması gereken zorunlukurallarımızdır. Ama şu bir gerçek ki zorunluluktan değil istediğimiz içinbunları yapmamız gerektiğine inanıyorum. Amaç sadece birbirimizin yediğineiçtiğine yorum yazmak yada kendi yediğimiz içtiğimizi yazmak değil, asıl amaçbunları yaparken birbirimizi nasıl motive ettiğimiz, nasılyüreklendirdiğimizdir. kimse düşünmesin ki ''ben karşımdakinin yediğine,içtiğine cevap yazarsam ne değişir'' diye. Eğer yazılan yürektense karşımızdakikişi bunu zaten anlayacaktır emin olun. Su içemiyorum diyen arkadaşımıza suyusevdirebilmek yada içmesini sağlayabilmek, ara öğünlerini yapmayan, yadaöğünlerinde kendini fazla yemekten alamayan arkadaşlara yardımcı olunarakbunları başararak da aslında bir zafer kazanılabilir. Burada hepimiz arkadaşızve bir amaç için buradayız. Bu amacımızı yerine getirirken yalnız olmakistemediğimiz için, motivasyona ihtiyacımız olduğu için buradayız. yoksa kimseburada olmaz, herkes evinde kendi mücadelesini verirdi. Lütfen bu uzun vemeşakkatli yolda birbirimizi yalnız bırakmayalım, birbirimize destek olalım.

9. Her hafta belli bir hedef belirlenip %80 e yaklamazsanız diğer gruplara kendinizi rezil ediyorsunuz.
10. Devamlı kaçamak yapan kişilere ceza uygulamamız vardır.

bu kuralları okuduğunda eğer uyabileceksen ve devam etmek istiyorsan okudum-anladım şeklinde bir cevap yazman gerekiyor.

zamanında takımda bazı yasak yazmıştım sanırım tekrar yazmam gerekecek
1. cumadan 2 gün önce bulgur kuru fasülye nohut v.b şişkinlik yapan ve gaz yapan yiyecekler yenilmeyecek
2. asitli gazlı içecekler hazır meyve suları suları içilmeyecek(evde kaynattıklarınıza şeker koymayın çok güzel oluyo)
3. tatlı kek pasta börek çörek poğaça asla yenilmeyecek.
4. pirinç pilavı kızartma margarinli şeyler tüketilmeyecek(yemeklerinizi zeytinyağı ve tereyağ ile lezzetlendirin)
5. meyveler öğlen 3 ten sonra yenilmeyecek. metabolizma yavaşladığı için fruktoz yani meyve şekeri depolanmaya yatkındır. kan şekerini çok yükselttiği için vücuttan yağ değil k.hidrat yakar.
6. işlenmiş gıdalara çok yer vermeyin menülerinizde
7. 3 bardaktan fazla bitki çayı veya yeşilçy içmeyin folik asiti bağlar ve bağırsak tembelliği yapar
8. günde en az 30 dk spor yapın
ovv çok sert kurallar okumuştum ilk sayfayada yazıyordu ama alttaki kısımları bilmiyordum tmmdır anladım :KK54::KK54::KK54:

canım avmlerde çorba filan iç bari çok büyük bişi yeme

Nerde burada corba :KK43: mc donalds burger king, asia restaurant ve dönerci var avmnin icinde. Döner yerdim ama helal kesim olup olmadgni bilmiyorum. Aklima geldi pesime nesfit getiriorum naylon kaseyke oradan süt alcam ins doyarim :KK70: daha hafif bir alternatifim yok sanirim :KK70:

kızlar nişan için herşeyim hazır artık düğün için düşünmeye başladım kendime icatlar çıkarıyorum sanırım ev ekonomisinde ögrendiklerimi uygulucam kutular yapcam gelinlik conversesi yapcam kendime ay çok işim var :KK30:

kızlar nişan için herşeyim hazır artık düğün için düşünmeye başladım kendime icatlar çıkarıyorum sanırım ev ekonomisinde ögrendiklerimi uygulucam kutular yapcam gelinlik conversesi yapcam kendime ay çok işim var :KK30:

Kolay gelsin cnm. Nasil kutular yapacaksin

kizlar dun koye davete gittik bu gun de sevgilimle aram bozuktu gelemedim buraya menulerimi de yazamadim :-(

dunku menum :
sabah: haslanmis yumurta yarim domates 1 dilim ekmek 3 zeytin

oglen 1tabak corba 4 tane sarma

aksam 1 tabak corba salata 3 tane kusbasi kirmizi et 2 kasik kurufasulye
2 litre su 1 saat yuruyus

bugunku menum
sabah menemen 1.5 dilim ekmek

aksam1 tabak corba salata 2 tane pazi dolmasi
suyu sayamadim ama 1 litre falandir spor yok

bu gun hicbir sey yiyesim gelmedi annemin zoruyla yedim :KK43: moralim bozuktu

ibretlik menü
sabah(10:00)
yarım ekmek
tereyağlı yumurta
5 zeytin
1 kk peynir
ince bi dilim helva

öğle(14:00)
2 yk fırında karışık kızartma
1 dilim mısır ekmeği

akşam(17:30)
2 lahmacun
yarım bardak meyve suyu

2 litre su
1.5 saat avm de gezme

hedefe az kalmış ondandır

Kolay gelsin cnm. Nasil kutular yapacaksin

$Screenshot_2014-02-01-00-12-58.jpg
Canim bole bisi dusunuyorum gelin olani kaynanama vercm makyaj takimi filan koycak dmatta bnde gencaya aldiklarimi koycam :KK52:
kizlar dun koye davete gittik bu gun de sevgilimle aram bozuktu gelemedim buraya menulerimi de yazamadim :-(

dunku menum :
sabah: haslanmis yumurta yarim domates 1 dilim ekmek 3 zeytin

oglen 1tabak corba 4 tane sarma

aksam 1 tabak corba salata 3 tane kusbasi kirmizi et 2 kasik kurufasulye
2 litre su 1 saat yuruyus

bugunku menum
sabah menemen 1.5 dilim ekmek

aksam1 tabak corba salata 2 tane pazi dolmasi
suyu sayamadim ama 1 litre falandir spor yok

bu gun hicbir sey yiyesim gelmedi annemin zoruyla yedim :KK43: moralim bozuktu

Canim hayirdir bisi mi oldu

Eki Görüntüle 960602
Canim bole bisi dusunuyorum gelin olani kaynanama vercm makyaj takimi filan koycak dmatta bnde gencaya aldiklarimi koycam :KK52:

Canim hayirdir bisi mi oldu

azicik ayrildik ta :-) bu arada kutular cok sirin canim bayildimmm :-D makyaj takimi deyince aklima geldi sizce cecilenin rimeli mi daha iyidir yoksa meybilininki mi (yazilisi booyle degildi sanirim) :KK70:

azicik ayrildik ta :-) bu arada kutular cok sirin canim bayildimmm :-D makyaj takimi deyince aklima geldi sizce cecilenin rimeli mi daha iyidir yoksa meybilininki mi (yazilisi booyle degildi sanirim) :KK70:

canım her zaman maybelline tek geçerim. niye ayrıldınız kiiiii. evet canım çok şirinlerrrrr kaynanam bna makyaj kutusu almış $cameleon%u00252Bmakyaj%u00252Bseti.jpg begendim avondan almış. diğerlerinide tamamlıyo işte onlar için bi kutu diyip duruyordu bnmde aklıma böyle geldi

ne güzel umarım bende senin gibi hedefe ulaşırım.tebrikler

teşekkürler canım benm ilk hedefim 60 tı 59 la mzun oldum sonra 3.3 kilo geri aldım tekrar başladım şimdi başlamışken devamı gelsin dedim 55 olayım bitsin bu çile dedim :KK51:

teşekkürler canım benm ilk hedefim 60 tı 59 la mzun oldum sonra 3.3 kilo geri aldım tekrar başladım şimdi başlamışken devamı gelsin dedim 55 olayım bitsin bu çile dedim :KK51:

diyet bitimi vücut biraz bocalıyor bu yüzden alışma anında biraz kilolar geri gelebiliyor.önemli olan çok gelmesin.umarım yeni hedefine hemen ulaşırsın

diyet bitimi vücut biraz bocalıyor bu yüzden alışma anında biraz kilolar geri gelebiliyor.önemli olan çok gelmesin.umarım yeni hedefine hemen ulaşırsın

evet canım ama o 3 kiloyu 3 buçuk ayda aldım ve korumayı başardım diye düşünüorum ama frenlemek gerekiyo düğünüm vr eylülde

Selam kızlarrrrr
Sonunda telefonuma kavuştum, çok mutluyum:) ya çok sık gelemiyorum çoluk cocuk herkes evde tabi tatil dönemi, ama hedefime ulaşmaya çalışıyorum merak etmeyin, öpüyorum herkesii

canım her zaman maybelline tek geçerim. niye ayrıldınız kiiiii. evet canım çok şirinlerrrrr kaynanam bna makyaj kutusu almış Eki Görüntüle 960638 begendim avondan almış. diğerlerinide tamamlıyo işte onlar için bi kutu diyip duruyordu bnmde aklıma böyle geldi

o_O bu kadar far hayatta bitmez torununa kadar kalirr

kavga ettik agir konustuk biraz :-) sonra dayanamayip tekrar baristik

o_O bu kadar far hayatta bitmez torununa kadar kalirr

kavga ettik agir konustuk biraz :-) sonra dayanamayip tekrar baristik

herkesin öle cnm kme gitsem bi far paleti çıkarıyo milattan kalmış bndeo kervana katılcm :KK76: agır konuşup barışma konusunda guinnes rekorlar kitabına gencayla biz adayız gerçekten :KK9:

X