Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

cok kötü birgündü canım ondan snra zaten azmettim yapabiliyorum dedim. o değil gencayla kardeşini diyete soktum kardeşi 7 kilo verdi gencay 4 yaşlılık zor diyorum gencaya kızıyo sinirleniyo bi gör

hak etmis ama bi bayana asla kilolusun imasinda bulunulmayacagini artik bilmesi gerek :)

ahhh nurum keske kaçamagın olmasaydı ama Allah tan haftanın başındayız toparlarsın

hak etmis ama bi bayana asla kilolusun imasinda bulunulmayacagini artik bilmesi gerek :)

aynen öyle canım yaşasın kötülük bakalım düğüne kadar 15 kilo vercekmiş iddalaşıyo benmle

sabah(10:30)
2 yumurtadan tereyağlı yumurta
1 dilim kızarmış tam bugday
yarım kk peynir
5 zeytin
şekersiz çay

öğle(15:00)
2 kepçe şehriye çorba
2 acı biber

akşam(18:15)
1.5 porsiyon yani dolu dolu bi tabak
hamsi bugulama
salata
yarım dilim tam bugday

1 sade türk kahvesi
1 maden suyu

2.8 litre su
46 dk leslie 4 mil fast

Son düzenleme:
menüm

sabah(10.30)

az beyaz peynir
az çeçil peyniri
5 zeytin
1 haşlanmış yumurta
2 etimek
yeşil çay

öğle(13.30)

3 tk yulaf ezmesi
2 yk meyveli müsli
1 bardak süt

akşam(17.30)
6 yk zeytinyağlı taze fasulye
3 yk yoğurt

hiç kaçamak yapmadım bugün 8 gibi yeşil çayla 10 tanede çiğ badem yerim belki
10 bardak su içtim sanırım sayıyodum ama bi ara karıştı :)
1 saat fitness

ahhh nurum keske kaçamagın olmasaydı ama Allah tan haftanın başındayız toparlarsın

aynen öyle canım yaşasın kötülük bakalım düğüne kadar 15 kilo vercekmiş iddalaşıyo benmle

Noldu bana ya menülerimi bozdum yine cuma günü ceza alcam kesin

Keske versin cnm ama erkekler yemek konusunda bizim gibi iradeli dgller :)

Noldu bana ya menülerimi bozdum yine cuma günü ceza alcam kesin

Keske versin cnm ama erkekler yemek konusunda bizim gibi iradeli dgller :)

Verir canim ya ekmegi kesse yetr bide mekik cekiyo biraz gobegi indi takimi daha rahat oluyo vermelide cok kilo iyi degil babam 120 kilo bi soeunu yok ama fiziksel zorluklar yasiyor gencayda yasasin istenem vakalim veriyo 15 verse cok guzel okur daha fazla verdirtnem orjinali bozulmasin kuzucumun

erkekler bizden daha kolay veriyor canım inşallah gencayda verir.benim erkek kardeşimden kilolu beni gördükçe o da dikkat etmeye başladı.abur cuburu ekmeği bırakınca hemen kilo vermeye başladı.

Orjinali bozulmasin :)
Benimkide kilolu göbüsü var baya vermek istiyor oda ekmegi kesmis bakalim verirler insallah :)

erkekler bizden daha kolay veriyor canım inşallah gencayda verir.benim erkek kardeşimden kilolu beni gördükçe o da dikkat etmeye başladı.abur cuburu ekmeği bırakınca hemen kilo vermeye başladı.

gencayında erkek kardeşi biraz bana özendi 13 yaşında işte bide kızlar filan var etrafında çocuk bi azmetti bnm sözden sonra 7 kilo vermiş karnı filan indi herşeyi yiyo ama ekmek yemiyo bide boy attı abisinden yakışıklı oldu pis bebe bide o gencayın tam zıttı sarısın masmavi gözleri var

Orjinali bozulmasin :)
Benimkide kilolu göbüsü var baya vermek istiyor oda ekmegi kesmis bakalim verirler insallah :)

ayy gencayında göbüşü var ama fazla inmesin ben göbegini seviyorum onun

Kizlaar uzun bi aradan sonra menumu yazayim:)
Sabah 8
2 siyah zeytin
1 salatalik
1 domates
1 kk peynir
1 turk kahvesi orta
Ogle
Biraz misir gevregi yedim sut unutmusum
Yarim elma
2 mandalina
1 bitki cayi
1 turk kahvesi
Aksam
Sezar salata 1 tabak ama sosunda nar eksisi zeytinyagi sarmisak ve limon var mayonez felan koymadim yani
2 lt su ictim daha 1 ltde icerim

Uzun bi aradan sonra guzel menu

nedense bende seviyorum ama suan biraz fazla büyük. 10kilo verse yeter bence diger taraflarda fazlalik yok

Selam kızlar ben geldim geç geldim biliyorum ama yoğunluktan kurtaramıyorum bu ara kendimi Geçmişe bakayım diyeceğim ama cesaretim yok. Okusam alıntı yapmadan duramıyorum, okumasam olmuyor kopukluk oluyor En iyisi ben alıntı yapmamaya çalışarak okuyayım. Bu arada benim kilo şişkinlik felan değilmiş. Bu sabah tartıldım 63 gösterdi tartı. Acilen diyete başladım tekrar ama şuan kurt gibi açımmmmmmm Ama kararlıyım en kısa z amanda yeniden 61 olacağım. Olmak zorundayımmmmmmmm

ebrucum hosgeldim bende basladim diyet ve spora bakaim ne olcak korumada okuyo ole seyler merak etme

Gencayda ole sadece gobek adam ya bnde nasil basense onda gobek

Kadin ve erkegin farki :)

Hosgeldin ebrucum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…